Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Tak tez nie powinno byc. Ja jak przyjechałam i powiedzialam ze krwawie to pani bez badan bez wywiadu od razu poinformowała zebym do kogos zadzwoniła po rzeczy bo mnie zostawia na oddziale. A ze mnie maz podwiózł pod same drzwi praktycznie i pojechal na parking wiec mialam do niego zadzwonić ale nim zadzwonilam to on juz przyszedl i pani mu kazała po torbę iść.
    Jak tam teraz u Ciebie sytuacja? Uspokoiło się?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Agas Autorytet
    Postów: 352 139

    Wysłany: 28 stycznia, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Ile masz lat? Coś lekarz mówił, jaka może być przyczyna, że nie rośnie? U mnie bez znaczenia czy cykl sztuczny czy naturalny zatrzymuje się do 5mm i nic tego nie rusza. Odbijam się od ściany 1.5 roku i nie ma zadnej poprawy. Głowa od dużych dawek estrofemu też mnie nie boli jak kiedyś, organizm jest jakby obojętny
    Wiek obecnie 40+. U mnie endo nigdy też nie rosło. Kilka lat leczenia pomysły dlaczego nie rosło typu zapalenie odpadły po histeroskopi. Tak na prawdę nie mieli pomysłu czemu nie rośnie. Wysyłam też zaproszenie na priv bo obecnie mam za dużo na głowie i nie czytam na bieżąco jeśli masz pytania pisz.

    Starania od 2022 PCOS, AMH 9,41, cykle regularne z własną owulacją, cienkie endometrium
    IUI 09.2023 💔 cb
    IUI 10.2023 ❌ odwolane
    IUI 11.2023 ❌
    03.2024 start IVF, punkcja 12🥚zamrożonych , 12🥚zapłodnionych
    Procedura 1.1 6x ❄️ PGTA ➡️1x❄️ OK
    06.2024 -I FET ❌
    Histeroskopia
    07.2024 cd138 0/0,widoczny stan zapalny podczas histero - antybiotykoterapia
    Procedura 1.2 08.2024 3x❄️
    10 i 11.2024 FET odwołany
    02.2025 II FET❌️
    03.2025 FET odwołany
    2 IVF 06.2025 punkcja pobrano 20🥚 8x❄️
    4x ❄️ PGTA ➡️2x❄️ OK
    08.2025 III FET + wlew accofil 6dpt 18.7 11dpt 9 💔 cb
    09.2025 IV FET + wlew accofil, accofil, 6dpt 33 10dpt 257, 25dpt CRL 3mm ♥️
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 28 stycznia, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry , że tak się wbiję, a próbowałyście Sildenafil na poprawę grubości endometrium?

  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 28 stycznia, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam betę 15dtp 679 😍

    Także w piątek ostatnia i czekam grzecznie na wizytę ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 20:40

    Mary27, Liolia, Cbag, Paula., merci, Kropelka92, Biedronka321, blaurita, Adirella, jabk0va, Iga89, LoliM, Ewelcia1605, Honorka, Karolaaas, Agnes89, Pozytywna_, niecierpliwa ..., Black_Angel, HopeHope, sylstaa, Paula24, Yahu, Monixma, Guśka21 lubią tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 28 stycznia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Jak tam teraz u Ciebie sytuacja? Uspokoiło się?
    Tak. Poki co cisza. Za to pani doktor na wieczornym obchodzie nie spodobało sie moje poranne ciśnienie. Mam mieć badane jeszcze raz i sama myśl o tym juz mnie stresuje. Nie wiem mogą mnie badać ginekologicznie i to tak mnie nie stresuje jak badanie ciśnienia 🙈 w ciazy z corka położna nawet nie zapisywała mojego ciśnienia przed wizytą tylko mialam sobie mierzyć w domu kilka razy w tygodniu i jej pokazywać. To chore jest ze to tak mnie stresuje 🙈 teraz beda mnie na ciśnienie trzymać 🙈🤣

    Edit.
    Bylam na ciśnieniu. Tak sie wyciszyłam emocjonalnie przed ze juz mialam w normie 😀 uff kamien z serca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 21:02

    merci, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 28 stycznia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Dziewczyny 12 dpt beta 310

    Idealnie się podwaja 😊
    Gratulacje 👏
    I trzymam kciuki dalej ✊✊

    Iga89 lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 28 stycznia, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tea88 wrote:
    Dziewczyny, jestem załamana biorę estrofem na 3 sposoby wg zaleceń . Wartość 300 po 7 dniach i bardzo cienkie endometrium 6.9mm . Ratunku. Czy jeszcze mogę jakoś zadziałać ? Proszę o rady
    To wcale nie jest bardzo cienkie. Koleżanka miała udany transfer na 5,5. A mi lekarz mówił że od 7mm oni robią, więc to by uznali za odpowiednie

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 28 stycznia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 29 stycznia
    Międzynarodowy Dzień Puzzli - Międzynarodowy Dzień Puzzli ma zwrócić uwagę na ich pozytywny wpływ na nasz mózg. Łamigłówki świetnie rozwijają koncentrację oraz stymulują obszary odpowiedzialne w umyśle za logiczne myślenie.
    Dzień Składanki i Łamigłówki - Rozwiązywanie składanek i łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu, choćby kosztem serialu w telewizji. Dziś mamy do tego dobrą okazję.

    🎼Jaymes Young - Northern Lights 🎼
    https://youtu.be/GJAcpp4_wcI?si=3VBaW_PbZiwsy0Sw

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨White1 - monitoring przed transferem 👀🩺

    Kropelka92, Ishildur, niecierpliwa ..., Malutka_111, Karolaaas, Adirella, sylstaa, Paula., Yahu, Monixma lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 29 stycznia, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 29 stycznia, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, pięknego dnia!

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 29 stycznia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia 🤞🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 29 stycznia, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ja właśnie sie waham czy jutro i w sobotę, czy w piątek i też później koniec
    Jak tam robisz dzisiaj betę ?
    Powodzenia 💪💪🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 29 stycznia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 29 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨White1 - monitoring przed transferem 👀🩺
    Powodzenia 🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 29 stycznia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transfer 9.02 mimo, że endo ładne, to lekarz chce je jeszcze "nasycić" i on chce być obecny, dlatego czekamy do jego powrotu. Endometrium 8.3mm trójlinijne. 9-10 dzień brania Estrofemu. Będę obstawiona progiem po uszy, bo tak: cyclogest 2x400 besins 200 i prolutex. Z racji, że mamy tylko jeden zarodek, to lekarz dorzucił embryo glue. Jajniki już doszły do siebie po punkcji. A, jeszcze Acard z racji na PAI-1 homo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 09:19

    merci, Biedronka321, Marz91 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 29 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Transfer 9.02 mimo, że endo ładne, to lekarz chce je jeszcze "nasycić" i on chce być obecny, dlatego czekamy do jego powrotu. Endometrium 8.3mm trójlinijne. 9-10 dzień brania Estrofemu. Będę obstawiona progiem po uszy, bo tak: cyclogest 2x400 besins 200 i prolutex. Z racji, że mamy tylko jeden zarodek, to lekarz dorzucił embryo glue. Jajniki już doszły do siebie po punkcji. A, jeszcze Acard z racji na PAI-1 homo.
    Szkoda, że tyle jeszcze czekać musisz ale jeśli takie przygotowanie może zwiększyć szanse to warto 😉🍀

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 29 stycznia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Jak tam robisz dzisiaj betę ?
    Powodzenia 💪💪🤞🤞

    Zrobiłam 😬 wyniki koło południa

    GeNiOlKaa92, Kropelka92, Adirella lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 29 stycznia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Zrobiłam 😬 wyniki koło południa
    🤞🤞🤞🍀🍀🍀
    będzie pięknie
    a jak z krwawieniami/plamieniami, dalej masz?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1727

    Wysłany: 29 stycznia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu czekam na wyniki, trzymam mocno kciuki 🤞🤗🍀

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 29 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam kontrolować proga po zmianie dawki 6dpt pierwotnie, ale po ustaleniu z lekarzem, że zbytnio by to korciło żeby betę od razu zrobić to jutro pójdę. 🤭
    bo jeśli 6dpt wyjdzie ujemna beta to szanse nikłe ale i tak trzeba by było jeszcze powtarzać, a branie dalej leków przy braku nadziei to byłyby tortury

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 29 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🤞🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ