Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Lekarz nie zlecał mi badania proga do transferu, bo powiedział, że jestem dobrze obstawiona. Badać na własną rękę? (cyclogest 400x2, besins 200, prolutex + estrofem x3)


    Ja bym zbadała

  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Lekarz nie zlecał mi badania proga do transferu, bo powiedział, że jestem dobrze obstawiona. Badać na własną rękę? (cyclogest 400x2, besins 200, prolutex + estrofem x3)
    Ja w pierwszym transferze nie badałam, bo lekarz nie zlecił, a sama byłam "zielona" w tym temacie. Potem jeden raz z betą zbadałam i to nie na spadku, a po lekach. Bo po prostu nie wiedziałam
    No i dr Jarosz jako jednen z powodów poronienia przypuszcza niski progesteron. Więc na pewno radzę sprawdzić. U jednej dziewczyny przy tej samej ilości leków może być wysoki prog, a u drugiej niebezpieczne niski

    MoniaB lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba tez zbadała proga, ale na spadku!:)

    Punkcja była spoko, fajna faza, lekarz pamiętał mnie z transferu 2 miesiące temu. Zważajac , że widzielismy się 10 minut, to było bardzo miłe...
    Nie mogę się doczekac informacji donośnie ilości pęcherzyków! Nie chce podwójnej stymulacji i zbierania zarodków:o

    Mary27, MoniaB, Alina Malina, just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    ja chyba tez zbadała proga, ale na spadku!:)

    Punkcja była spoko, fajna faza, lekarz pamiętał mnie z transferu 2 miesiące temu. Zważajac , że widzielismy się 10 minut, to było bardzo miłe...
    Nie mogę się doczekac informacji donośnie ilości pęcherzyków! Nie chce podwójnej stymulacji i zbierania zarodków:o
    to szybko poszło. Odpoczywaj teraz. U was mówią od razu na bieżąco ile dojrzałych i ile się zapłodniło?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 30 stycznia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny ❤️🍀
    Dzisiaj rano byłam przed pracą w laborze na badaniu proga przed jutrzejszym transferem i na własną rękę dorobiłam estradiol- cykl naturalny. Lekarz stwierdził że niepotrzebny, ale wolałam dorobić. Do transferu powinno sie mieć min 200 tak?

    Ishildur, Paula24 lubią tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny ❤️🍀
    Dzisiaj rano byłam przed pracą w laborze na badaniu proga przed jutrzejszym transferem i na własną rękę dorobiłam estradiol- cykl naturalny. Lekarz stwierdził że niepotrzebny, ale wolałam dorobić. Do transferu powinno sie mieć min 200 tak?
    okolice 200, jak będzie 180 to też nie jest powód do zmartwienia :)

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3862

    Wysłany: 30 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 30 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍
    Powodzenia dziewczyny 🍀
    Trzymam kciuki dziewczyny 🍀🍀🍀

    Ishildur, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 103 170

    Wysłany: 30 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Ja w pierwszym transferze nie badałam, bo lekarz nie zlecił, a sama byłam "zielona" w tym temacie. Potem jeden raz z betą zbadałam i to nie na spadku, a po lekach. Bo po prostu nie wiedziałam
    No i dr Jarosz jako jednen z powodów poronienia przypuszcza niski progesteron. Więc na pewno radzę sprawdzić. U jednej dziewczyny przy tej samej ilości leków może być wysoki prog, a u drugiej niebezpieczne niski
    Moj lekarz tez nic nie mówił o badaniu progesteronu, ale czytając wasze wypowiedzi za każdą beta dodawałam progesteron tak w razie czego, moze sie przyda. Mam tez nadczynność tarczycy i dokładałam sobie TSH. W ogole moj lekarz to taki oszczędny bete kazał badac w 10 i 12 dpt, potem juz nie.

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam jeszcze na rozmowę z lekarzem po punkcji i nie wiem czego bardziej już czekam. Wieści o ilości pęcherzyków czy mozliwości picia i jedzenia. To wstanie o 4 i jazda 2.5h to jednak przegina;D
    Położna naciska, by czekac 2h z jedzeniem. Przy ostatniej punkcji jadłam na korytarzu tuż po, bo nie wiedziałam o zakazach...
    Trochę śmieszno, a trochę straszno, takie dawkowe zdobywanie wiedzy... Tyle jeszcze nie wiem:)

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 30 stycznia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Lekarz nie zlecał mi badania proga do transferu, bo powiedział, że jestem dobrze obstawiona. Badać na własną rękę? (cyclogest 400x2, besins 200, prolutex + estrofem x3)
    Nie wiem w jakiej jesteś klinice, napiszę jak było (i z tego co wiem nadal jest) w mojej przy cyklu sztucznym:
    1dc - 3dc wizyta kwalifikacyjna do transferu + usg -> włączenie estrofemu (przeważnie 3*1 dopochwowo)
    11dc-13-dc kontrola -> progesteron, estradiol, usg -> jeśli wyniki ok rozpisanie i włącznie proga
    dzień transferu -> rano progesteron, estradiol -> transfer -> jak przychodzą wyniki to konsultacja telefoniczna z położną w sprawie dalszych leków (utrzymanie bądź zmiana dawek)
    6dpt -> progesteron, estradiol, beta HCG -> konsultacja ☎️ z położną w sprawie leków
    10dpt -> progesteron, estradiol, beta HCG -> konsultacja ☎️ z lekarzem
    Dzięki temu mają kontrolę nad poziomami hormonów i wyłapują ewentualne cb.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 30 stycznia, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✊ ja czekam na transfer ❄️ ♥️✊✊✊✊

    Mary27, sylstaa, blaurita, Kropelka92, Black_Angel, Iga89, GeNiOlKaa92, Karolaaas, LoliM lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak badacie proga na spadku to np przesuwacie dawkę, którą powinnyście wziąć rano czy jak? Przyznam, że mi lekarz kazał badać po prostu minimum 2 h po lekach

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 30 stycznia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A jak badacie proga na spadku to np przesuwacie dawkę, którą powinnyście wziąć rano czy jak? Przyznam, że mi lekarz kazał badać po prostu minimum 2 h po lekach
    Przesuwałam, wieczorną brałam ok 22:30, po 7 byłam w labo i zaraz po pobraniu aplikowałam leki. Położne w klinice cały czas mówiły, żeby badać 3-4h po lekach najwcześniej.

    Kropelka92, just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 30 stycznia, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Czekam jeszcze na rozmowę z lekarzem po punkcji i nie wiem czego bardziej już czekam. Wieści o ilości pęcherzyków czy mozliwości picia i jedzenia. To wstanie o 4 i jazda 2.5h to jednak przegina;D
    Położna naciska, by czekac 2h z jedzeniem. Przy ostatniej punkcji jadłam na korytarzu tuż po, bo nie wiedziałam o zakazach...
    Trochę śmieszno, a trochę straszno, takie dawkowe zdobywanie wiedzy... Tyle jeszcze nie wiem:)

    U nas w rozpisce do punkcji było żeby wziąć puszeczkę coli i kanapkę i kto się lepiej poczuł to jadł na łóżku. To mi dobrze zrobiło. Jak czujesz że Twój organizm się domaga to jedz. Najgorsze co Cię spotka to wymioty, ale skoro organizm się domaga to nie powinno tego być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 10:02

    Ishildur, just_a_girl lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee, automat z colą jest za drzwiami! ;D

    Jest 9 komórek jajowych:) No i teraz czekam na konsultację dla odmiany z dr prowadzącą, co z tym dual stimem... Robimy czy nie? Dr punkcyjny nie widzi wskazań (normalne AMH) i w ogóle twierdzi, ze do dual stima to inne leki by wypisał przy pierwszej stymulacji...

    MoniaB, Mary27, blaurita, Alina Malina, Honorka, Kropelka92, Black_Angel, just_a_girl, krakowiankq, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 103 170

    Wysłany: 30 stycznia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Czekam jeszcze na rozmowę z lekarzem po punkcji i nie wiem czego bardziej już czekam. Wieści o ilości pęcherzyków czy mozliwości picia i jedzenia. To wstanie o 4 i jazda 2.5h to jednak przegina;D
    Położna naciska, by czekac 2h z jedzeniem. Przy ostatniej punkcji jadłam na korytarzu tuż po, bo nie wiedziałam o zakazach...
    Trochę śmieszno, a trochę straszno, takie dawkowe zdobywanie wiedzy... Tyle jeszcze nie wiem:)
    Mnie chwile po przebudzeniu częstowali juz woda i owsianymi ciastkami.

    MoniaB, Ishildur lubią tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 30 stycznia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny starające się, może wam się przyda info

    def976c298341.jpghttps://zapodaj.net/plik-XNsgra90i0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 10:12

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 30 stycznia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    O nieee, automat z colą jest za drzwiami! ;D

    Jest 9 komórek jajowych:) No i teraz czekam na konsultację dla odmiany z dr prowadzącą, co z tym dual stimem... Robimy czy nie? Dr punkcyjny nie widzi wskazań (normalne AMH) i w ogóle twierdzi, ze do dual stima to inne leki by wypisał przy pierwszej stymulacji...

    Napij się, słuchaj organizmu. Super, że 9!!

    Ishildur lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałam się być rozważna i zacząć od kubła wody z colon c;) posłuchałam rozumu! teraz już po kawie i cynamonce czuję, że żyję:D Dzięki za porady i teraz Wam zazdroszczę klinik, że może ktos tam bardziej myśli u Was propacjencko;)
    Cieszę się z tych 9 jaj:) prawie cała jajczarka;D A z dual stimem okaże się w trakcie/po hodowli. Także teraz trzymam kciuki za laboratorium. Oczywiście tuż po mojej punkcji wysiadł prąd. Wiadomo, mają agregat, ale to i tak wystarczająca ilość przygód na dziś:)

    Alina Malina, Black_Angel lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 stycznia, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Powodzenia dziewczyny ✊ ja czekam na transfer ❄️ ♥️✊✊✊✊

    ✊✊✊✊

    Paula24 lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ