Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 29 stycznia, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 30 stycznia
    Dzień Rogalika - Pyszny rogalik to najlepszy sposób by umilić sobie poranek. Croissant, Rogal Świętomarciński a może własne wypieki? Dziś Dzień Rogalika, a wiec świętujmy do oporu!
    Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej - Dzień dobry, tu sklep mięsny. W czym mogę pomóc? Jeśli dzwonisz dziś do kumpla, to nie zdziw się, że przywita cię taki tekst. A ty co wymyślisz z okazji Dnia Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej?

    🎼BASTILLE // What Would You Do? [City High Cover] 🎼
    https://youtu.be/cHppImpaofQ?si=0XLMyB6LDA1ZHnei

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍
    Powodzenia dziewczyny 🍀

    just_a_girl, Ishildur, Totalnie_pogubiona, MoniaB, Adirella, Monixma, sylstaa, Iga89, Kropelka92, Karolaaas, Paula24, Paula. lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 29 stycznia, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Kurcze, co za niesprawiedliwe życie 😡
    Yahu, bardzo mnie przykro, że dzisiejszy wynik bety jest niski. Oczywiście, nie trzeba tracić nadziei, może jednak wystrzeli kropek. Przypomina mnie to historię Nina94, kiedy beta rosła, ale za wolno.
    I Nina teraz jest już w połowie ciąży po innym transferze. Czego tobie z całego serca życzę , jeżeli teraz się nie uda🥺
    O to miłe, że pamiętasz moją historię. Wtedy były skrajne emocje bo pierwsza w życiu beta pozytywna i strata. Wiele wsparcia od Was dostałam ☺️
    IVF to ciężka droga, która wystawia nas na wiele prób ale najważniejsze aby być cierpliwym i czekać na „ten” czas. Trzeba wierzyć, że prędzej czy później on nadejdzie ☀️🌸

    Mary27, Monixma, Kropelka92, Karolaaas, just_a_girl lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 30 stycznia, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍

    Samych pozytywnych wieści dziewczyny 🤞🤞
    Niech kropek się wgryza 🍍🍍

    U mnie chorowania ciąg dalszy, ledwo wyszłam z jednego a dzisiaj obudziłam się z bólen gardła 😅 mam wrażenie, że moja odporność w ostatnim czasie to równe 0 🫣

    Paula24 lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, kontrowersyjny temat! Mój facet miał nocny wytrysk, a dziś punkcja. Internet w tym temacie pusty. Jakoś nie wierzę, że nikomu się nie zdarzyło. Jak sobie poprawić humor?

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 30 stycznia, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    dziewczyny, kontrowersyjny temat! Mój facet miał nocny wytrysk, a dziś punkcja. Internet w tym temacie pusty. Jakoś nie wierzę, że nikomu się nie zdarzyło. Jak sobie poprawić humor?

    Mój oddawał nasienie dwa razy w ciągu 30 minut w dniu punkcji, i w tym drugim było więcej ruchomych plemników :) chociaż u nas to nie reguła, bo mamy kryptoazoospermie.
    Nie powinno to wpłynąć jakoś dyrastycznie 🫂🫂

    Ishildur lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Biedronka321 Koleżanka
    Postów: 42 45

    Wysłany: 30 stycznia, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍

    Powodzenia dla wszystkich dziś! Pięknych bet 🍀

    Mary27 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 12/2023
    Drożność jajowodów 4/2025 - jeden jajowód niedrożny
    6/2025 ciąża biochemiczna 💔
    Niskie parametry nasienia
    Grudzień 25 - 1 wizyta w KLN
    Badania infekcyjne ✅
    Kariotypy ✅
    AMH 1,92
    PAI homozygota
    Od 8.12-31.12 antykoncepcja
    5.01 rozpoczęcie stymulacji - Menopur
    12.01 I podgląd
    17.01 punkcja
    2 ❄️ po PGTa
    Kwiecień 2026 FET beta <0,1 😔
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 30 stycznia, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 30 stycznia
    Dzień Rogalika - Pyszny rogalik to najlepszy sposób by umilić sobie poranek. Croissant, Rogal Świętomarciński a może własne wypieki? Dziś Dzień Rogalika, a wiec świętujmy do oporu!
    Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej - Dzień dobry, tu sklep mięsny. W czym mogę pomóc? Jeśli dzwonisz dziś do kumpla, to nie zdziw się, że przywita cię taki tekst. A ty co wymyślisz z okazji Dnia Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej?

    🎼BASTILLE // What Would You Do? [City High Cover] 🎼
    https://youtu.be/cHppImpaofQ?si=0XLMyB6LDA1ZHnei

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍
    Powodzenia dziewczyny 🍀

    Powodzenia 🍀🍀🤞🤞🍀🤞

    Mary27 lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 30 stycznia, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍

    Samych pozytywnych wieści dziewczyny 🤞🤞
    Niech kropek się wgryza 🍍🍍

    U mnie chorowania ciąg dalszy, ledwo wyszłam z jednego a dzisiaj obudziłam się z bólen gardła 😅 mam wrażenie, że moja odporność w ostatnim czasie to równe 0 🫣
    Dziewczyny pięknych bet
    Pięknych jajeczek
    I silnych ,wgryzajacych się maluszków !

    Ja dzisiaj ostatnia beta i kończę
    Trzymam Kciuki !

    Ishildur, Mary27 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 30 stycznia, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    dziewczyny, kontrowersyjny temat! Mój facet miał nocny wytrysk, a dziś punkcja. Internet w tym temacie pusty. Jakoś nie wierzę, że nikomu się nie zdarzyło. Jak sobie poprawić humor?
    U nas lekarz zalecił 1 dzień abstynencji, czyli niewiele więcej niż u was będzie

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ❤️

    Mary27 lubi tę wiadomość

  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 30 stycznia, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj 🤞🤞🤞
    ✨ Mary27 - beta 💉🩸
    ✨ GeNiOlKaa92 - beta 💉🩸
    ✨ Ishildur - punkcja 🥚
    ✨ Paula24 - transfer 🍍

    Adirella dużo zdrówka na najbliższe dni 🙂

    Mary27, Adirella lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 30 stycznia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia wszystkim dzisiaj ♥️✨

    Paula24 lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 30 stycznia, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla wszystkich dziś ! ✊✊

    Paula24 lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 30 stycznia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Oby tak było! trzymam kciuki. Możesz mi powiedzieć jak wyglądało u Ciebie z przygotowaniem do transferu, jakie badania musiałaś robić i jak długo trwało od pierwszej wizyty do tego momentu? czy musiałaś płacić za badania przed transferem? Pytam, bo mamy dzieci w podobnym wieku a ja za tydzień idę na pierwszą wizytę w klinice po tych trzech latach...
    Hej 😘 pierwszą wizytę miałam w grudniu, zrobiłam kontrolne CD 138 bo ostatnim razem miałam stan zapalny, wyszło wszystko ok, więc umówiłam się na wizytę w 13 DC i już jestem przygotowywana pod transfer teraz będzie cykl naturalny 🙂 w sumie szybko poszło, badania takie jak wirusologia i wymazy są opłacone z programu rządowego i sam transfer też 🙂

    HopeHope lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana. Teraz by nie zwariować do wyników. Ta pierwsza beta jest zbyt stresujaca

    Alina Malina, White1, just_a_girl, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 30 stycznia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nie zlecał mi badania proga do transferu, bo powiedział, że jestem dobrze obstawiona. Badać na własną rękę? (cyclogest 400x2, besins 200, prolutex + estrofem x3)

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 30 stycznia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Krew oddana. Teraz by nie zwariować do wyników. Ta pierwsza beta jest zbyt stresujaca
    Oj wyobrażam sobie

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 30 stycznia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Krew oddana. Teraz by nie zwariować do wyników. Ta pierwsza beta jest zbyt stresujaca
    Trzymam kciuki 🤞🍀

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 30 stycznia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - pięknych bet, owocnych punkcji i udanego transferu. Za wszystke trzymam kciuki!

    Ja już odliczam dni do czwartku, cieszę się i trochę boję wizyty w klinice po ponad 3 latach...

    Paula24, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Lekarz nie zlecał mi badania proga do transferu, bo powiedział, że jestem dobrze obstawiona. Badać na własną rękę? (cyclogest 400x2, besins 200, prolutex + estrofem x3)
    Na forum raczej jest konsensus żeby badać ale już nie ma konsensusu co do konkretnej wartości na spadku jaka powinna być. Generalnie 15 to jest takie minimum
    Ja biorę bardzo podobnie, zaczynałam besins 2x1 i zwiększone do 3x1 po badaniu. Właśnie się wybieram do labu, nie będzie idealnie na spadku ale trochę odstępu będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 09:17

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ