Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Ty też rośniesz :) nie ma innej opcji !
    Taki plan 🤞🏻🤞🏻🍀

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 30 stycznia, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 969 14 dpt
    W 12dpt było 310 :)💪💪💪

    merci, Paula24, HopeHope, Alina Malina, Mary27, Biedronka321, Adirella, sylstaa, Lajla87_87, Biała_Konwalia, Totalnie_pogubiona, Hania2010, Kropelka92, Kingus 1, krakowiankq, Guśka21, MoniaB, Monixma, Pozytywna_, Nowa31, mrsshinigami, Karolaaas, Mln, niecierpliwa ..., KurkaZłotopiórka, Liolia, Karo_27, GeNiOlKaa92, Loraa, LoliM, Ewelcia1605, blaurita, fortunate_bunia lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Dziewczyny beta 969 14 dpt
    W 12dpt było 310 :)💪💪💪
    Ale wystrzelił kropek 🚀 pięknie ❤️

    Iga89 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    U mnie dziś Alab się postarał jak nigdy !
    Mam już wyniki !!

    Beta 17 dpt 3 dniowca 1567 !! 🙈

    Jestem już spokojniejsza 😊
    Czekam na wizytę za tydzień i liczę, że będzie wszystko dobrze 🙏🙏🙏

    Co myślicie o progesteronie wynik 25,10 NG/ml badany 20 minut po wzięciu leków ?
    Jeszcze nie przeszły do krwi chyba więc powinien być okej ? 😊

    Zaznaczam, że to tylko z cyclogestu, bo biorę jeszcze 2x1 duphaston, który nie wychodzi we krwi 😊

    Dziś ostatni dzień miesiąca, to nie wiem gdzie już jesteście dziewczyny to dodaje informacje i na styczeń i na luty 🤭🤭
    Super wynik😍
    A mnie Alab chcę wykończyć, już 16-30 i nic. Uważam, że to musi być karane 😉

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 30 stycznia, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @blaurita nowe zdjęcie na nowe czasy, super!

    blaurita lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne te Wasze dzisiejsze bety ❤️ Rosną Kropki jak szalone 🥰

    Iga89 lubi tę wiadomość

  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 30 stycznia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Super wynik😍
    A mnie Alab chcę wykończyć, już 16-30 i nic. Uważam, że to musi być karane 😉

    Zdecydowanie!
    🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 17:32

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 30 stycznia, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Super wynik😍
    A mnie Alab chcę wykończyć, już 16-30 i nic. Uważam, że to musi być karane 😉
    No i jak ? Wiadomo coś ? Czeeekaaamy na wieści !

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    No i jak ? Wiadomo coś ? Czeeekaaamy na wieści !
    Nie😭😭😭 Przy tym że robiłam badanie o 7-50. Laboratorium w dużym mieście wojewódzkim.

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 30 stycznia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Nie😭😭😭 Przy tym że robiłam badanie o 7-50. Laboratorium w dużym mieście wojewódzkim.
    To okrutne trzymanie tyle czasu, szczególnie z takim badaniem 😤

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Kiedyś jak robiłam w diagnostyce i zapytałam czy wynik będzie dzisiaj to pani się uśmiechnęła i powiedziała: a wytrzymałaby Pani dłużej? No i taka prawda. Powinni priorytetowo traktować bety 🙈

    Mary27, Alina Malina lubią tę wiadomość

  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Dokładnie. Kiedyś jak robiłam w diagnostyce i zapytałam czy wynik będzie dzisiaj to pani się uśmiechnęła i powiedziała: a wytrzymałaby Pani dłużej? No i taka prawda. Powinni priorytetowo traktować bety 🙈
    Ja wcześniej 2 razy robiłam betę w tym samym labie i wyniki zawsze były przed 17. A teraz prawie 19 i nic. Laboratorium chce mnie wykończyć.

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • kitsune Autorytet
    Postów: 331 427

    Wysłany: 30 stycznia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Woczekiwaniu, pytałaś o cross-match dla dr Jarosz. Ja mam w zaleceniach napisane tak:
    badanie CROSS-MATCH (ważne – badanie metodą FCXM, np. Diagnostyka, APC i ALAB; nie w CYTOLABie)

    starania od 2017r
    2x IUI ❌️
    💉06.2022 punkcja: 9 komórek zapłodnionych
    ET: 4AA💔 8tc
    ❄️ 08.2022 KET: 4BB😞 nieudany
    ❄️09.2022 KET: 4BB💔 7tc

    💉10.2024 punkcja
    🔬 po PGT-A ❄️4AA ❄️3AA ❄️3AA mozaika

    ❄️12.2024 KET: 3AA😞 nieudany
    🩹02.2025 Immunoterapia equoral + encorton
    ❄️ 03.2025 KET 4AA💔7tc
    ❄️10.2025 KET 3AA😞 nieudany

    💉02.2026 punkcja
    ❄️4AA ❄️4AA ❄️3AA
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie mam wyniki. 20:50😱

    Beta 6dpt - 26 🥰 Kropuś ruszył, teraz będę badać przyrost w niedzielę....
    Progesteron 16,56, szału nie ma, ale i tragedii też nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 20:57

    GeNiOlKaa92, Iga89, merci, Karolaaas, Totalnie_pogubiona, Biedronka321, LoliM, Ewelcia1605, Kropelka92, blaurita, jabk0va, just_a_girl, niecierpliwa ..., Paula24 lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 30 stycznia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Dziewczyny beta 969 14 dpt
    W 12dpt było 310 :)💪💪💪

    Ekstra wystrzeliła ✊✊✊✊

    Iga89 lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 30 stycznia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Super wynik😍
    A mnie Alab chcę wykończyć, już 16-30 i nic. Uważam, że to musi być karane 😉


    Dziękuję ♥️
    Ja mam zawsze wyniki o 17 najwcześniej z Alabu, dlatego doskonale Cię rozumiem 😊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 30 stycznia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Wreszcie mam wyniki. 20:50😱

    Beta 6dpt - 26 🥰 Kropuś ruszył, teraz będę badać przyrost w niedzielę....
    Progesteron 16,56, szału nie ma, ale i tragedii też nie ma

    Rzeczywiście Cię przetrzymali dziś 🙈
    Ale najważniejsze, że pozytywne wieści dostałaś 😊😊
    Gratki ! ✊

    Mary27 lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 30 stycznia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Wreszcie mam wyniki. 20:50😱

    Beta 6dpt - 26 🥰 Kropuś ruszył, teraz będę badać przyrost w niedzielę....
    Progesteron 16,56, szału nie ma, ale i tragedii też nie ma


    Niech beta szybuje dalej w kosmos ♥️ Ja bym tego proga jednak podkoksowała, jeśli mogę coś doradzić.

    Mary27 lubi tę wiadomość

  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 30 stycznia, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Niech beta szybuje dalej w kosmos ♥️ Ja bym tego proga jednak podkoksowała, jeśli mogę coś doradzić.
    Dziękuję za radę. Też o tym myślałam. Mam w domu duphaston jeszcze, może wziąć, dopóki nie odpisała dr Jarosz .
    16,56 mam na spadku, 24h po prolutexie i 8-8,5h po utrogestanie

    Edit. Odpisała do mnie dr. Jarosz (nie liczyłam na odpowiedź do poniedziałku). Zwiększam prolutex do x2. Już lek załadowany 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 23:59

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 30 stycznia, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    @blaurita nowe zdjęcie na nowe czasy, super!

    Tak hehe - rozkwit na pełnej 🌺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 22:43

    Ishildur lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ