Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 31 stycznia, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Zmienili w szpitalu. Ja poloznej mowilam ale pewnie nie zarejestrowala tej zmiany . Tak czy siak liczę sie ze spadkiem . Najgorzej ze przy podcieraniu te brązowe plamienia i boje sie zacząć przyjmować leki dopochwowo.
    No zobaczymy co ma byc to bedzie. W ciazy z corka moze raz zbadalam progesteron albo wcale . Nie pamietam tego nawet. Liczę ze beta ladnie wysoko rosła i ze dzidziuś jest na prawde silnym wojownikiem ❄️🍀
    Trzymam kciuki, będzie dobrze 🩷

    Paula. lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 31 stycznia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze transfery, bety i podgląd!:)
    Dzwonili do mnie z laboratorium, że 6 z 9 pobranych jaj zostało prawidłowo zapłodnionych!
    To całkiem pozytywny wynik:) Oby się pięknie dzieliły i nie mogę doczekać transferu:)
    Z badaniem pgt-a to będzie więcej niż miesiąc czekania. Przy tak dużej ilosci nowych par z programu rządowego na pewno zejdzie im długo. W październiku czekałam tylko 9 dni na wyniki. Ale nic to nie przyspieszyło tematu, bo okres miał kaprys przyjść baaaardzo późno po punkcji. Strasznie się niecierpliwie, bo NIE CHCĘ RODZIĆ W ROKU KOZY;)

    Guśka21, MoniaB, Alina Malina, krakowiankq, Karo_27, merci, Kropelka92, Paula., Black_Angel, niecierpliwa ..., Mary27, just_a_girl, Karolaaas, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 31 stycznia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy która z Was podchodziła do transferu mega przeziębiona??
    Tak mnie wzięło że chyba nie przejdzie do poniedziałku

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 31 stycznia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiaj ♥️ Niecierpliwa przykro mi :(

    niecierpliwa ... lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 31 stycznia, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Czy która z Was podchodziła do transferu mega przeziębiona??
    Tak mnie wzięło że chyba nie przejdzie do poniedziałku
    Pobierało mnie przed pierwszym transferem ale ostatecznie mi przeszło. Wtedy czytałam ze delikatne podniebienie nie jest przeciwwskazaniem do transferu. Jednak goraczka juz nie bardzo jest dobra zeby podchodzić do transferu.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 257

    Wysłany: 31 stycznia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki
    Beta 10dpt 15,18 mIU/ml
    Progesteron 24,5 ng/mL

    Z tą beta jest sens jeszcze brać proga i estradiol?
    Transferowaliśmy zarodek 4 dniowy(4AB)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 12:43

    Black_Angel lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 31 stycznia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Mam wyniki
    Beta 10dpt 15,18 mIU/ml
    Progesteron 24,5 ng/mL

    Z tą beta jest sens jeszcze brać proga i estradiol?
    Transferowaliśmy zarodek 4 dniowy(4AB)
    Musisz powtórzyć, taki wynik przy jednorazowym oznaczeniu nie mówi wiele.
    Trzymaj się🍀

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 31 stycznia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Mam wyniki
    Beta 10dpt 15,18 mIU/ml
    Progesteron 24,5 ng/mL

    Z tą beta jest sens jeszcze brać proga i estradiol?
    Transferowaliśmy zarodek 4 dniowy(4AB)


    Badałaś wcześniej czy to pierwsza beta? Jeśli pierwsza to rozum mówi jedno, ale serce podpowiada żeby jeszcze sprawdzić przyrost i normalnie brać leki. Kciuki i przytulam 🫂

  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 257

    Wysłany: 31 stycznia, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Badałaś wcześniej czy to pierwsza beta? Jeśli pierwsza to rozum mówi jedno, ale serce podpowiada żeby jeszcze sprawdzić przyrost i normalnie brać leki. Kciuki i przytulam 🫂


    Pierwsza, ale też nie czuję żadnych zmian w organizmie które czułam wcześniej będąc w ciąży.
    A czy jak po invitro w cyklu sztucznym nie ma przyrasta beta to poprostu się odstawia leki czy schodzi powoli a nich?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 13:01

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 31 stycznia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Mam wyniki
    Beta 10dpt 15,18 mIU/ml
    Progesteron 24,5 ng/mL

    Z tą beta jest sens jeszcze brać proga i estradiol?
    Transferowaliśmy zarodek 4 dniowy(4AB)

    Mi w klinice kazali przy mojej malutkiej powtórzyć i poczekać co będzie, ale leków nie odstswiac

    MoniaB, Butterfly_84, Black_Angel, Ishildur lubią tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 31 stycznia, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Pierwsza, ale też nie czuję żadnych zmian w organizmie które czułam wcześniej będąc w ciąży.
    A czy jak po invitro w cyklu sztucznym nie ma przyrasta beta to poprostu się odstawia leki czy schodzi powoli a nich?


    U nas się odstawia od razu, ale dopiero gdy jest pewność że trzeba. Po jednej becie nie pozwalają jeśli nie ma pewności. No chyba że jest zero.

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 257

    Wysłany: 31 stycznia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to jeszcze dwa dni leków i oczekiwanie na @.
    A potem od nowa.
    19.02 lecimy na wakacje więc na bank z druga procedura się wyrobimy, następne najwcześniej w połowie marca


    Wiecie jak to jest niby człowiek wiedział że szanse są mniejsze niż większe(także obserwując reakcje organizmu) a jedna się łudził

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 13:20

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 31 stycznia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 powtórz betę. Jesli za dwa dni nie bedzie przyrostu bety to odstawiasz leki wszystkie. Nie wiem czy bierzesz jakies immunologiczne ale te klasyczne do cyklu sztucznego odstawia sie wszystkie na raz.
    Mam pytanie do was.
    Chce zrobic badanie białko s i c oraz APS. I nie moge znaleść wiarygodnych informacji ile od poronienia można je robic. Poroniłam na bardzo wczesnej ciąży i nie wiem czy to ma znaczenie.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 31 stycznia, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    No dobra to jeszcze dwa dni leków i oczekiwanie na @.
    A potem od nowa.
    19.02 lecimy na wakacje więc na bank z druga procedura się wyrobimy, następne najwcześniej w połowie marca


    Wiecie jak to jest niby człowiek wiedział że szanse są mniejsze niż większe(także obserwując reakcje organizmu) a jedna się łudził

    Miałam dokładnie tak samo... Podświadomie czułam, że nic z tego nie będzie, ale serce wciąż miało nadzieję. Chociaz byłam tylko i aż w jednej ciąży to od razu po transferze wiedziałam,że się uda, a teraz miałam zupelnie odwrotnie od razu wiedziałam że to nie to 🤷no chyba, że kropek ogromnym cudem teraz ruszy w co wątpię. Pozostaje tylko znów czekanie na kolejną betę i kolejny okres 🤷 tym razem szkoda mi mojego męża bardziej, bo on był pewien, że tym razem się uda 😔

    Przepraszam za taki chaotyczny wpis, ale mętlik w głowie jest okropny

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 31 stycznia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Chce zrobic badanie białko s i c oraz APS. I nie moge znaleść wiarygodnych informacji ile od poronienia można je robic. Poroniłam na bardzo wczesnej ciąży i nie wiem czy to ma znaczenie.
    Jeśli beta jest już ujemna to możesz zrobić te badania, myślę że po 6 tyg byłoby już ok. Dla pewności możesz zadzwonić do miejsca, gdzie chcesz wykonać i dopytać konsultanta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 13:46

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 31 stycznia, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Mam pytanie do was.
    Chce zrobic badanie białko s i c oraz APS. I nie moge znaleść wiarygodnych informacji ile od poronienia można je robic. Poroniłam na bardzo wczesnej ciąży i nie wiem czy to ma znaczenie.
    Dr Jarosz kazała mi robić od razu. Powiedziala, że jeśli APS wyjdzie pozytywny to i tak trzeba go potwierdzić po bodajże 12tyg. A co do białek to też mówiła, ze jak mają wyjść źle to wyjdą. Ja poroniłam 29 maja, a 1 lipca robiłam te 3 badania.

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 31 stycznia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za rady. Nie będę czekać z tymi badaniami. Chciałabym mieć już komplet na wizytę z dr Jarosz. Próbuje umówić się na wcześniejszą wizytę u doktor stąd pewien pośpiech w badaniach 🤣

    Ishildur lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 665 1199

    Wysłany: 31 stycznia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratujcie.
    Zobaczyłam trochę jakby żółtej wydzieliny, szczypie mnie okolicą cewki moczowej… ewidentnie zaczyna się jakaś infekcja 🤯
    Które środki będą bezpieczne? Czy dopochwowo lactovaginal plus doustnie urosept będzie ok?
    Do poniedziałku nie mam możliwości konsultacji z lekarzem 😒

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 31 stycznia, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Ratujcie.
    Zobaczyłam trochę jakby żółtej wydzieliny, szczypie mnie okolicą cewki moczowej… ewidentnie zaczyna się jakaś infekcja 🤯
    Które środki będą bezpieczne? Czy dopochwowo lactovaginal plus doustnie urosept będzie ok?
    Do poniedziałku nie mam możliwości konsultacji z lekarzem 😒
    Jeśli infekcja to lepiej już tam miejscowo nie manewrować bo można przenieść bakterie przy samym wkładaniu czopka
    Obfite nawodnienie, zapewnić jak największy regularny przepływ moczu
    Mocz zanieść dzisiaj od razu jeden na badanie ogólne drugi na posiew

    Mary27, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 31 stycznia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam dziś na monitoringu. Jest 7 pęcherzykow dominujących, dajemy jeszcze jeden dzień stymulacji, a noz coś jeszcze wskoczy. Jestem mega zadowolona ze tyle wyhodowałam jajek przy moim amh. Płacze już przy zastrzykach ale zaciskam zęby. Punkcja wtorek. Będzie transferowany 3dniowiec z tego względu, że w niedzielę nie robią transferów. Co ma być to będzie 🙌🏼

    merci, niecierpliwa ..., Mary27, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
‹‹ 123 124 125 126 127
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ