Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 3 stycznia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie

    MoniaB, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 3 stycznia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka 🫂 przykro mi, że tak to się zakończyło.
    Dobrze, że macie jakiś plan a nie zostaliście zostawieni sami sobie
    Dużo siły dla was ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 11:09

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 3 stycznia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie


    Tak bardzo mi przykro 🫂

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 3 stycznia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie


    Nie tak miało być :(

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 3 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie
    Kurde… wierzyłam… 💔💔💔

    Akcja jak u mnie - w chwile było po ciąży. No tylko że u mnie dwa ogromne skrzepy i mimo że nie znalazłam tam materiału poronnego - a wiem jak wygląda, bo dwa razy wcześniej ten materiał bez problemu znalazłam - to wiedziałam, że to koniec …


    Dużo sił ♥️ no i właśnie to jest ta moc naszego dr! Jest źle, ale potrafi podnieść na duchu i dodać wiatru w żagle. Czasem miałam ochotę tylko z nim pogadać, tak ooo, żeby było lżej.
    Do boju Malutka 💪💪💪 jesteś dzielna !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 11:14

    Linka89, Ishildur, Lidziorek lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 3 stycznia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka przykro mi, trzymaj się, dużo siły🫂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 3 stycznia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie

    Przykro mi strasznie 🫂 ważne że jest dalej plan i chociaż to marne pocieszenie, ale zawsze odrobinkę ten plan pomaga, bo można się czegoś "chwycić" . Ściskam i współczuję 🫂🫂🫂

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 3 stycznia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie
    Kochana bardzo mi przykro 💔 mialam nadzieje, ze jednak sie uda...
    Dobrze ze lekarz wpadl na taki pomysł, ze moze cos tu tkwi problem.
    Odpoczywaj teraz i zbierz sily do działania ❤️
    Trzymam za Was kciuki 🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 3 stycznia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mojego rozwoju wydarzeń. To siostra męża jest rodzinom zastępcza ich dwójki starszych dzieci. No i z pcpr-u dostala propozycje, zeby tymczasowo mała byla u niej bo skoro ona ma statut rodziny zastępczej to mogłaby ją mieć u siebie dopóki sąd nie podejmie decyzji. Dziś mają do niej przyjść do domu na rozmowę w tej sprawie.

    MoniaB, merci, Claudii lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 stycznia, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I po wizycie. Nie ma w macicy praktycznie nic. Zostało odrobina krwi. Ale wizyta owocna. Zdaniem lekarza taka nagła reakcja macicy na wydalenie zarodka świadczyć może o problemie immunologicznym. Dostałam konkretny plan dalszego działania. W przyszłym tygodniu kontrolnie mam sprawdzić betę i jak spadnie poniżej 10 to lecimy z lekami i potem badania immunologiczne oraz biopsja endometrium. I teraz najtrudniejszy etap…trzeba się umówić do dr Jarosz 😂mam nadzieję że trafię na jakiś termin koniec marca początek kwietnia.
    Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wsparcie


    Przykro mi 🫂 ale cieszę się że mimo tej tragedii jest plan działania ❤️ oby udało sie złapać dobry termin do Jarosz 🤞

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 3 stycznia, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dpt >72h od transferu - możliwe że mogę czuć jakiś dyskomfort w podbrzuszu/kłucia? Czy to moja głowa płata mi figle?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 3 stycznia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    3dpt >72h od transferu - możliwe że mogę czuć jakiś dyskomfort w podbrzuszu/kłucia? Czy to moja głowa płata mi figle?
    Możesz. To dobry prognostyk.

    merci lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 3 stycznia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    3dpt >72h od transferu - możliwe że mogę czuć jakiś dyskomfort w podbrzuszu/kłucia? Czy to moja głowa płata mi figle?
    czułam różne kłucia wszędzie i to nawet wcześniej. tylko mi się wkręcało bardziej, że to zakrzepica...;) bo podobne kłucia były w nogach i klatce... to zawsze jakiś sposób na spędzenie czasu przed betą;) choć chyba przyjemniej być w głowie przy nadziei, pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 11:56

    merci lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 3 stycznia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    3dpt >72h od transferu - możliwe że mogę czuć jakiś dyskomfort w podbrzuszu/kłucia? Czy to moja głowa płata mi figle?
    Mnie dzis rano obudził bol prawego jajnika. A po poprzednim transferze czulam duzo roznych kłóć czy innych dziwnych boli.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 3 stycznia, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrwałam termin do dr Jarosz na 23.03. Jakoś przetrwamy do tej wizyty. Dziś już lepiej z moim nastawieniem. Włączył mi się tryb działania jak lwica o macierzyństwo 🤣uparciuch ze mnie.
    Dziewczyny co do tego uczucia które macie po transferze to też tak miałam. Trzymam kciuki

    Paula., Malowybitna, Ishildur, Claudii, Nel_Krk, niecierpliwa ..., Mary27, Andzia, Rozemocjonowana, Butterfly_84, laurkasiczek lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • WerkaP2 Ekspertka
    Postów: 488 87

    Wysłany: 3 stycznia, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze byloby jakbys na wizyte miala juz wyniki :
    -biopsja endometrium
    - kir
    - cross match
    - test imk
    - test cba

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 3 stycznia, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerkaP2 wrote:
    Dobrze byloby jakbys na wizyte miala juz wyniki :
    -biopsja endometrium
    - kir
    - cross match
    - test imk
    - test cba
    Będę mieć. Już mam ustalone z lekarzem prowadzącym wszystko. Czekam na spadek hcg poniżej 10 i działamy aby wykonać te wszystkie badania.

    Mary27 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 3 stycznia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Wyrwałam termin do dr Jarosz na 23.03. Jakoś przetrwamy do tej wizyty. Dziś już lepiej z moim nastawieniem. Włączył mi się tryb działania jak lwica o macierzyństwo 🤣uparciuch ze mnie.
    Dziewczyny co do tego uczucia które macie po transferze to też tak miałam. Trzymam kciuki

    Przykro mi bardzo:(
    Jesteś niesamowicie waleczna i wierzę, że wywalczysz swój cud.

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 3 stycznia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chciałam dać Wam znak życia, długo się nie odzywałam.

    ...i jednocześnie prosić Was, żebyście nie lekceważyły żadnych niepokojących objawów. 🫂

    Nie wiem czy pamiętacie, na wątku grudniowym opowiadałam o zapaleniu w kostce. No więc moje zapalenie obejmowało również achillesa, więc kiedy bolała mnie łydka, uznałam, ze to efekt tego zapalenia, ze gorzej mi sie chodzi, inaczej stawiam nogę, nadwyrężyłam, oj tam oj tam, przejdzie. Ale nie przechodziło, ból szedł wyżej, wybudzał mnie w nocy, myslalam jedynie "ładne rzeczy, muszę ortopedę poprosić o mocniejsze przeciwbólowe" 🙈 long story short, ortopeda odesłał mnie na SOR z podejrzeniem zakrzepicy. SOR nie dość, że potwierdził, to jeszcze zdiagnozowano mi dodatkowo zatorowość płucną 😭 owszem, męczyłam się szybciej, ale przecież "no ledwo chodzę, to logiczne ze łapię zadyszkę". Sylwestra spędziłam w szpitalu. Obecnie jestem juz w domku, na szczęście dobrze zareagowałam na leczenie i nie miałam uszkodzonego serca. ❤️ Ale gdyby nie ta intuicja ortopedy... 😭💔 zakrzepica nie przyszła mi nawet do głowy, co prawda mam genetyczne skłonności, ale badane jakiś czas temu parametry wszystkie w normie, baaaa, moja mama tez miała epizod zakrzepicy, tez nie pomyślała, ze to moze być to..

    Wpływ na rozwinięcie miała prawdopodobnie przebyta stymulacja do 1szego protokołu, stosowana obecnie antykoncepcja (już nie) oraz unieruchomienie w związku z zapaleniem w kostce. Moje nadgodziny i mniej ruchu w listopadzie tez nie pozostały bez wpływu. Ale tą ostatnią cegiełką była pewnie anty i kostka.

    Obecnie mam bana na ivf na co najmniej 3 miesiące, ewentualny powrót być może będzie sie wiązał z leczeniem przeciwkrzepliwym juz od przygotowania do stymulacji. 🙈

    Dziewczyny, nie chcę Wam smęcić, ale naprawdę, nie lekceważcie zadnych objawów.

    Nie będę sie w najbliższym czasie udzielać na forum, bede pewnie podczytywac co jakiś czas. Bardzo mocno za Was trzymam kciuki i życzę spełnienia marzeń w tym Nowym Roku ❤️

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 3 stycznia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy 5 stycznia ruszyć z drugim protokołem, nadzieja była, ze może sie uda w tym roku... No nic, w tym roku to może sie uda wrócić do kliniki. Zdrowie jednak najważniejsze, a stymulacje, hormony jednak nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie, czego jestem idealnym przykładem. Dbajcie o siebie ❤️

    Karo_27, merci, Mary27, Claudii lubią tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ