Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 6 stycznia, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    U mnie pinki ledwo co wyłapał 9 dni po transferze betę ponad 150…
    Więc ja już chyba testów więcej robić w życiu nie będę , żeby się nie stresować 😛

    Ja to samo!! Po pozytywnej becie w 9dpt chciałam zrobić sobie przyjemność i ujrzeć pierwsze dwie kreski w życiu. Zrobiłam w 10dpt (wtedy beta była ok 100) test pink superczuly, a tu najpierw dość długo jedna kreska, potem pooowoli drugi słaby pasek. Wcale to nie było takie przyjemne 😄

    Stwierdziłam, że jak w 10dc przy wysokiej becie tak słabo mi idą testy to dobrze że nie robiłam w 6dc…

    Choć ja też dużo piję to może rozcieńczone trochę :)

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no te sikacze to przekleństwo, ale pewnie każda z nas chce w końcu zobaczyć te "mityczne" dwie kreski ⏸️
    także niezależnie od oznaczeń bety sikacz i tak ma tą swoją moc psychologiczną

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 6 stycznia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia dla mnie, nigdy w życiu nie widziałam u siebie ani jednego pozytywnego testu ciążowego. Nie wiem jak zareaguje jak kiedyś taki zobaczę. Chyba zasłabnę z emocji bo to już mi się wydaje nierealne…

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Magia dla mnie, nigdy w życiu nie widziałam u siebie ani jednego pozytywnego testu ciążowego. Nie wiem jak zareaguje jak kiedyś taki zobaczę. Chyba zasłabnę z emocji bo to już mi się wydaje nierealne…
    U mnie tak samo 🥲 znaczy takiego prawdziwego, bo raz zrobiłam po zastrzyku na wywołanie owulacji żeby sprawdzić czy te testy w ogóle działają 🤪

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 6 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    U mnie tak samo 🥲 znaczy takiego prawdziwego, bo raz zrobiłam po zastrzyku na wywołanie owulacji żeby sprawdzić czy te testy w ogóle działają 🤪
    No ja też kiedyś tak zrobiłam bo miałam już teorie że to konspiracja i te testy to pic na wodę

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 6 stycznia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci proszę wpiszesz mi na 20 styczni „ wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️”? 🙏🙏🙏

    Biorę już któryś dzień antykoncepcje aż się dziwnie czuję ale w sensie z tą myślą się dziwnie czuję a nie że fizycznie

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3093 3870

    Wysłany: 6 stycznia, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szczęśliwej ciazy nie zobaczyłam ⏸️ kresek .
    Mialam jakies takie dziwne przeczucie, że sie udało i 9dpo poszłam na betę. Bylo ponad 23 💗 . Następnego dnia zrobiłam jeden jedyny test jaki mialam i wyszedł negatywny . Powtórzyłam bete a na testy juz mi bylo szkoda kasy.

    MoniaB, blaurita lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 6 stycznia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja w szczęśliwej ciazy nie zobaczyłam ⏸️ kresek .
    Mialam jakies takie dziwne przeczucie, że sie udało i 9dpo poszłam na betę. Bylo ponad 23 💗 . Następnego dnia zrobiłam jeden jedyny test jaki mialam i wyszedł negatywny . Powtórzyłam bete a na testy juz mi bylo szkoda kasy.
    Mam nadzieje ze mi tez kiedys bedzie dane zobaczyć dodatnia betę.

    Powiem wam że się strasznie stresuje na zapas…

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3093 3870

    Wysłany: 6 stycznia, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Mam nadzieje ze mi tez kiedys bedzie dane zobaczyć dodatnia betę.

    Powiem wam że się strasznie stresuje na zapas…
    Właśnie ten stres jest najgorszy... wtedy odpuściłam. Pogodziłam sie z tym, ze 2 razy poroniłam, że narazie nie jest nam to pisane i trzeba przestać życiem "na ciąże". Mialam zacząć nową prace . Zajęliśmy sie przygotowaniami do ślubu i to miał byc ostatni cykl w którym sie nie zabezpieczamy. No i ooo szok nagle.
    Chociaż teraz nie potrafie sobie tak odpuścić i sie z tym pogodzić. Próbuje ale nie mam takiego luzu co wtedy.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 6 stycznia, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam powoli...

    09.01. mam wizytę.
    Ustalimy z lekarka co i jak z kolejnym transferem.

    Czuje, że to znowu będzie powtórka z rozrywki.
    No, ale spróbuję. Chociaż nie mogę dojść do Siebie.

    sylstaa, Komanuss, just_a_girl lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Merci proszę wpiszesz mi na 20 styczni „ wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️”? 🙏🙏🙏

    Biorę już któryś dzień antykoncepcje aż się dziwnie czuję ale w sensie z tą myślą się dziwnie czuję a nie że fizycznie
    Już wpisuje
    Następnym razem proszę o ikonę kalendarza 📅 żeby łatwiej zauważyć. Na razie jestem na bieżąco ale czasem jak zbieram więcej wpisów do kalendarza to łatwo przeoczyć

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 6 stycznia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Już wpisuje
    Następnym razem proszę o ikonę kalendarza 📅 żeby łatwiej zauważyć. Na razie jestem na bieżąco ale czasem jak zbieram więcej wpisów do kalendarza to łatwo przeoczyć
    Dobrze dziękuję 🙏 🫶

    Stresik stresik stresik… czekam na moją terapię. Mam nadzieję że część stresu rozładuje z terapeutką bo chodzę jak nakręcona.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 6 stycznia, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    no te sikacze to przekleństwo, ale pewnie każda z nas chce w końcu zobaczyć te "mityczne" dwie kreski ⏸️
    także niezależnie od oznaczeń bety sikacz i tak ma tą swoją moc psychologiczną

    To ja jestem jakaś dziwna - nie robiłam żadnego testu po transferze ani nawet go nie kupiłam 😬 Jakoś właśnie nie chciałam się stresować.

    Ishildur lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    To ja jestem jakaś dziwna - nie robiłam żadnego testu po transferze ani nawet go nie kupiłam 😬 Jakoś właśnie nie chciałam się stresować.
    Zazdroszczę zdrowego podejścia do tematu 😄

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 6 stycznia, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    To ja jestem jakaś dziwna - nie robiłam żadnego testu po transferze ani nawet go nie kupiłam 😬 Jakoś właśnie nie chciałam się stresować.
    Podziwiam. Też sobie obiecuję że nie będę robić tych testów ale jakoś moja konsekwencja nie współpracuje. U mnie testy jeśli choć trochę beta rośnie zawsze pokazują już od 4 dpt.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Wracam powoli...

    09.01. mam wizytę.
    Ustalimy z lekarka co i jak z kolejnym transferem.

    Czuje, że to znowu będzie powtórka z rozrywki.
    No, ale spróbuję. Chociaż nie mogę dojść do Siebie.

    Przykro słyszeć, że dalej u ciebie samopoczucie nienajlepsze 😔 masz jakieś wsparcie, które mogłoby trochę podnieść na duchu czy to rodzina/znajomi/psycholog?
    Czemu sądzisz, że znowu się nie uda?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 6 stycznia, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Przykro słyszeć, że dalej u ciebie samopoczucie nienajlepsze 😔 masz jakieś wsparcie, które mogłoby trochę podnieść na duchu czy to rodzina/znajomi/psycholog?
    Czemu sądzisz, że znowu się nie uda?
    Czemu tak sądzę. Jakieś takie przeczucia mam. Poprzednio miałam tak samo.

    Mąż wspiera. Jedni znajomi co wiedzą to też wspierają. Tylko ja muszę powoli sama ze sobą to przetrawić. Po prostu dość w życiu pod górkę mam.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 6 stycznia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Czemu tak sądzę. Jakieś takie przeczucia mam. Poprzednio miałam tak samo.

    Mąż wspiera. Jedni znajomi co wiedzą to też wspierają. Tylko ja muszę powoli sama ze sobą to przetrawić. Po prostu dość w życiu pod górkę mam.

    Myślisz, że może być jeszcze jakiś ukryty powód niepowodzeń? Jakąś diagnostykę rozszerzaliście?
    To zrozumiałe że czasu potrzeba, bo chyba sporo z nas żyje z takim poczuciem niesprawiedliwości tego wszystkiego i żalem
    Bardzo ci życzę żebyś uwierzyła mimo wszystko, że może być dobrze

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 6 stycznia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Myślisz, że może być jeszcze jakiś ukryty powód niepowodzeń? Jakąś diagnostykę rozszerzaliście?
    To zrozumiałe że czasu potrzeba, bo chyba sporo z nas żyje z takim poczuciem niesprawiedliwości tego wszystkiego i żalem
    Bardzo ci życzę żebyś uwierzyła mimo wszystko, że może być dobrze
    Myślę że jeszcze coś jestem na rzeczy.
    Narazie poszliśmy za lekarką, że po 2 nieudanym transferze rozszerzamy diagnostykę.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 6 stycznia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki psychicznie dość dzień miałam. Plamienie było głównie rano i teraz 3 krople brązowe na majtkach. Ból menstruacyjny też w dzień zniknął, teraz większy.

    Czat gpt pisze, że ważna jest teraz nospa. Wiecie coś o tym?

    Pojadę rano na betę. Myślicie, że powinnam zrobić też progesteron i estradiol? Jeśli tak to przed lekami?

    Myślę jeszcze czy nie umówić się do lekarza na podgląd usg. Do kliniki mam kawał drogi, ale mam lokalnie ginekologa innego. Ale nie wiem czy jest to sens.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ