Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 7 stycznia, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB ja z racji na swoje ciągle nieobecności (monitoringi badania) gdzie nie dało sie tego ustawić w godzinach poza pracą powiedzialam szefowej i kolezankom . Pracuje w małym zespole, bo oprócz szefowej ktora jest non stop poza pracą i przychodzi sporadycznie do nas to pracowałam ja i 3 dziewczyny. Takze małe skromne kameralne warunki. No i tak jak szefowa kibicuje mi od początku i caly czas trzyma za mnie kciuki. Tak koleżanki 2 w pracy odwróciły sie ode mnie po ostatnim transferze i zwolnieniu. Odzywa sie do mnie tylko jedna dziewczyna normalnie ktora ma ze mna kontakt. Pozostałe 2 olały mnie na tyle, ze jak pisalam na grupie do kiedy mam zwolnienie i ze dam znac jak bede wiedziała cos więcej to nawet nie odpisały nic na to.
    Tak jakby nie wiem nie wierzyły mi w to ? Mam wrazenie ze one mysla tylko ze ja celowo wymyślam sobie zwolnienie. Nawet padł komentarz jednej "jak mozesz nie wiedzieć kiedy będziesz miała transfer?!". Widocznie jak ktos sie nie stara i nie ma z tym do czynienia to tego nie rozumie..
    Tym bardziej ze mają dziewczynę za mnie. Szefowa załatwiła młoda dziewczynę na staż po moim pierwszym transferze zeby dziewczyny nie odczuwały tego ze mnie nie ma . No a jednak jakies dąsy są gdzie na początku mialam wrazenie, ze wszystkie mi kibicują.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 7 stycznia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po, pęcherzyków jest kilkanaście, dobra reakcja jak na niską dawkę leków. Zostajemy na niej. Doktor zmierzył 12 z nich, rozmiarowo 8-13mm, punkcja w pon albo śr, endometrium ładne, ale transfer będzie mrożony raczej.
    📆 kolejny podgląd kurniczka w sobotę 10.01

    Paula., merci, MoniaB, Biedronka321, Claudii, sylstaa, Loraa, Mary27, Estera95, Karolaaas, Alina Malina, blaurita, Adirella, niecierpliwa ... lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 7 stycznia, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    Hej, dzisiaj 2dpt i czuje lekkie mulenie w podbrzuszu.
    Czy bierzecie nospe?
    Lekarz nic nie wspominał.
    Napisałam kilka komentarzy wyżej, ale napisze raz jeszcze.
    Mi od pierwszego dnia transferu gin każe brać buscopan 3x1 tabletkę.
    Nie wiem dlaczego to a nie nospę. Słucham sie wytycznych i biorę to.

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 7 stycznia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja już po, pęcherzyków jest kilkanaście, dobra reakcja jak na niską dawkę leków. Zostajemy na niej. Doktor zmierzył 12 z nich, rozmiarowo 8-13mm, punkcja w pon albo śr, endometrium ładne, ale transfer będzie mrożony raczej.
    📆 kolejny podgląd kurniczka w sobotę 10.01
    Ekspresowa wizyta 😮 super, że ładnie rośnie 🥚😄

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 7 stycznia, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    MoniaB ja z racji na swoje ciągle nieobecności (monitoringi badania) gdzie nie dało sie tego ustawić w godzinach poza pracą powiedzialam szefowej i kolezankom . Pracuje w małym zespole, bo oprócz szefowej ktora jest non stop poza pracą i przychodzi sporadycznie do nas to pracowałam ja i 3 dziewczyny. Takze małe skromne kameralne warunki. No i tak jak szefowa kibicuje mi od początku i caly czas trzyma za mnie kciuki. Tak koleżanki 2 w pracy odwróciły sie ode mnie po ostatnim transferze i zwolnieniu. Odzywa sie do mnie tylko jedna dziewczyna normalnie ktora ma ze mna kontakt. Pozostałe 2 olały mnie na tyle, ze jak pisalam na grupie do kiedy mam zwolnienie i ze dam znac jak bede wiedziała cos więcej to nawet nie odpisały nic na to.
    Tak jakby nie wiem nie wierzyły mi w to ? Mam wrazenie ze one mysla tylko ze ja celowo wymyślam sobie zwolnienie. Nawet padł komentarz jednej "jak mozesz nie wiedzieć kiedy będziesz miała transfer?!". Widocznie jak ktos sie nie stara i nie ma z tym do czynienia to tego nie rozumie..
    Tym bardziej ze mają dziewczynę za mnie. Szefowa załatwiła młoda dziewczynę na staż po moim pierwszym transferze zeby dziewczyny nie odczuwały tego ze mnie nie ma . No a jednak jakies dąsy są gdzie na początku mialam wrazenie, ze wszystkie mi kibicują.

    Szok!! Przecież to jest dodatkowy stres jak z tyłu głowy jest,
    że w pracy taka atmosfera. Ale wredne!!

    Ja 10 lat temu miałam nowotwór złośliwy i powiedziałam w pracy. Słyszałam wtedy od koleżanek, że co z tego że mam nowotwór i tak powinnam chodzić do pracy (miałam 2 miesiące L4 po baaardzo ciężkiej operacji), że kogoś tam mama ma raka, a do pracy chodzi. Jak przyszłam to szeptały, chowały mi dokumenty by narobić kłopotów.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 7 stycznia, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ekspresowa wizyta 😮 super, że ładnie rośnie 🥚😄
    Akurat się trafił dzień gdzie mój lekarz nie miał zabiegów 🤭 to dobrze, bo właśnie lecę do pracy. Jutro mam anestezjologa po pracy, a podgląd jest w sobotę, więc na szczęście nie musiałam za dużo uciekać z pracy w trakcie stymulacji

    MoniaB, merci lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 107 163

    Wysłany: 7 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Napisałam kilka komentarzy wyżej, ale napisze raz jeszcze.
    Mi od pierwszego dnia transferu gin każe brać buscopan 3x1 tabletkę.
    Nie wiem dlaczego to a nie nospę. Słucham sie wytycznych i biorę to.

    Dzięki za odpowiedź.
    No właśnie mi nikt nic nie mówił, ale nospa chyba nie zaszkodzi. 🤷🏻‍♀️

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1201

    Wysłany: 7 stycznia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 7 stycznia
    Dzień Dziwaka - Pamiętajmy, że jakby tak każdemu przyjrzeć się z bliska, to szybko okaże się że jest dziwakiem. Dziś więc nikt z nas nie musi się kryć! W końcu to nasze święto.

    🎼James Hype - Waterfalls ft. Sam Harper & Bobby Harvey🎼
    https://youtu.be/UaU3WUAzjtEsi=mZ1sCNY56NkW4LY

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨White1 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Rozemocjonowana - USG serduszkowe 🩵
    ✨ Aurora13 - pierwszy pogląd podczas stymulacji 👀

    Dzisiaj podglądamy serduszka i kurniczki 😄 powodzenia dziewczyny!


    Mocne kciuki ! 🍀🍀🍀

    Do dziewczyn, które miały udane transfery…
    W którym dpt miałyście wyznaczone USG?
    Tak żeby było coś widać?
    I jakim cudem do tego USG wytrzymałyście? 😛
    Nie mam pojęcia jak dotrwam do 16 stycznia…

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 7 stycznia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Szok!! Przecież to jest dodatkowy stres jak z tyłu głowy jest,
    że w pracy taka atmosfera. Ale wredne!!

    Ja 10 lat temu miałam nowotwór złośliwy i powiedziałam w pracy. Słyszałam wtedy od koleżanek, że co z tego że mam nowotwór i tak powinnam chodzić do pracy (miałam 2 miesiące L4 po baaardzo ciężkiej operacji), że kogoś tam mama ma raka, a do pracy chodzi. Jak przyszłam to szeptały, chowały mi dokumenty by narobić kłopotów.
    Jeśli wolno spytać juz wszystko jest wporzadku? Zapewne i tak caly czas jestes pod kontrolą?
    Ja w piersi mialam guzek na szczescie nie złośliwy, ale raz do roku musze robic usg i jeździć do swojego lekarza który mnie wtedy operował.
    Ze mna pracowala dziewczyna która zachorowała na raka i na tyle ile mogła to przychodzila do pracy, ale ja jej sie dziwiłam, ze przychodzi bo na prawdę widax bylo po niej ze sie zle czuje i nie nadaje sie do pracy.
    Poza tym majac dziecko tez wiem jak to jest jak człowiek nie ma z kim dziecka zostawić jak zachoruje i trzeba brać wolne.
    Każda z koleżanek ma dzieci i biorę zwolnienia na nie jak chorują. Ja nerw wtedy nie pokazuje, no ale jak widac wszedzie sa ludzie i ludziska.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 7 stycznia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    Dzięki za odpowiedź.
    No właśnie mi nikt nic nie mówił, ale nospa chyba nie zaszkodzi. 🤷🏻‍♀️
    Skopiowane z chataGPT 🙈🤭😁😁
    "Po transferze zarodka, zarówno No-Spa (drotaweryna), jak i Buscopan (hioscyna) mogą być stosowane w celu złagodzenia skurczów macicy, ponieważ działają rozkurczowo, ale zawsze należy skonsultować ich użycie z lekarzem prowadzącym, który zalecił leki i określi, czy dany lek jest odpowiedni w Twojej sytuacji i czy można go łączyć z innymi lekami. Obie substancje działają rozkurczowo na mięśnie gładkie, w tym mięsień macicy, ułatwiając zagnieżdżenie. "

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 7 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    Dzięki za odpowiedź.
    No właśnie mi nikt nic nie mówił, ale nospa chyba nie zaszkodzi. 🤷🏻‍♀️

    Dziewczyny nospa i magnez 😊 one będą całą ciążę polecane jeśli pojawią się jakies bóle, twardnienia i skurcze 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 7 stycznia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Jeśli wolno spytać juz wszystko jest wporzadku? Zapewne i tak caly czas jestes pod kontrolą?
    Ja w piersi mialam guzek na szczescie nie złośliwy, ale raz do roku musze robic usg i jeździć do swojego lekarza który mnie wtedy operował.
    Ze mna pracowala dziewczyna która zachorowała na raka i na tyle ile mogła to przychodzila do pracy, ale ja jej sie dziwiłam, ze przychodzi bo na prawdę widax bylo po niej ze sie zle czuje i nie nadaje sie do pracy.
    Poza tym majac dziecko tez wiem jak to jest jak człowiek nie ma z kim dziecka zostawić jak zachoruje i trzeba brać wolne.
    Każda z koleżanek ma dzieci i biorę zwolnienia na nie jak chorują. Ja nerw wtedy nie pokazuje, no ale jak widac wszedzie sa ludzie i ludziska.

    Ja miałam taki typ, który jest dość mocno złośliwy, ale po wycięciu w badaniu okazało się, że miał mocną torebkę wokół guza i się nie rozsieje raczej. Ale musiałam chodzić pierwszy rok co chwilę na tomografie patrzeć czy nie wrócił, potem przez kolejne 5 lat 1-2 w roku tomografia. Mówili, że jak nie wróci w 5 lat to raczej nie wróci, a jak nie wróci w 10 lat to już na pewno. Nie musiałam mieć chemioterapii, ale musiałam mieć bardzo ryzykowną i ciężką operację.

    Już minęło 11 lat jak teraz liczę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 09:08

    Ishildur, Paula., Linka89, dom lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 7 stycznia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Mocne kciuki ! 🍀🍀🍀

    Do dziewczyn, które miały udane transfery…
    W którym dpt miałyście wyznaczone USG?
    Tak żeby było coś widać?
    I jakim cudem do tego USG wytrzymałyście? 😛
    Nie mam pojęcia jak dotrwam do 16 stycznia…
    Mój lekarz chciał, żeby usg było około 4 tyg po transferze. Wytrzymałam, bo po drodze były święta/sylwester, więc miałam zajęcia, ale co kilka dni badałam betę żeby mieć jakiś wewnętrzny spokój.

    MoniaB, LoliM lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 7 stycznia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Cześć! Jadę na badania :) Już mam dobre nastawienie. Moje motto to „życie na warunkach życia”. Nie wiem co mi przeznaczone, ale przyjmę to zaufaniem :) Tak czy siak proszę o kciuki za betę!! Oby to był krwiaczek, a nie początek najgorszego :)

    Powiem Wam, że to też trafiło dla mnie w zły dzień. Dziś kończmy przerwę w pracy. Mieliśmy wszyscy 2,5 tygodnia wolnego na regenerację. Ja jestem szefową, chciałam wyjątkowo iść do pracy (tak to nie czuję się na siłach), kupić sushi wszystkim, zrobić takie motywacyjne zebranie (trzeba trochę podnieść morale), poustalać plan pracy na kwartał i na ten tydzień. Ostatnio przez moją ciągłą nieobecność atmosfera i motywacja bardzo siadły. W następnych dniach już miałam być w domu i dostępna pod tel, ale dziś to ważne żebym była.

    Ale nie dam rady, z plamieniem i zagrożeniem ciąży, leżenie mi bardzo pomaga, byłby to debilizm iść tam dziś.

    Wiem, że to nie najważniejsze, ale trochę przeżywam. Jakbym im powiedziała to o invitro i ciąży, to może byłoby łatwiej i byliby empatyczni, a tak to szefowa nie wiadomo czemu nie przychodzi, morale siadają, negatywna atmosfera rozleniwienia się robi i chaosu.

    Ale i tak najważniejszy bejbiś :) 🐣 Niech się okaże dziś, że zdrowo rośnie sobie spokojnie.
    Trzymam za Ciebie kciuki. Jesteś dzielna. Kurde jak czytam wasze historie to zaczynam się zastanawiać po co ja się tak marze. To tylko 3 niepowodzenie, są dziewczyny z trudniejszymi historiami i dzielnie walczą. Dziękuję Ci bo dajesz mi mnóstwo motywacji. Daj koniecznie znać co tam wyszło.
    Ja dziś jadę do szpitala na kontrolne usg. Leci ze mnie strasznie i nadal ból w podbrzuszu. Nie wspomnę o bezsenności i pocę się w nocy nieziemsko. Też tak miałyście przy poronieniu?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 7 stycznia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Mocne kciuki ! 🍀🍀🍀

    Do dziewczyn, które miały udane transfery…
    W którym dpt miałyście wyznaczone USG?
    Tak żeby było coś widać?
    I jakim cudem do tego USG wytrzymałyście? 😛
    Nie mam pojęcia jak dotrwam do 16 stycznia…


    Ja miałam transfer 18.12, lekarz prosił bym umówiła się do niego na USG nie szybciej niż 12.01, może być i 19.01. Umówiłam się na 14.01.

    Wtedy mi się wydawało, że najgorsze to tyle czekać. A teraz jak mam te plamienia to myślę: obym mogła na to czekać!! ☺️

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 7 stycznia, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Mocne kciuki ! 🍀🍀🍀

    Do dziewczyn, które miały udane transfery…
    W którym dpt miałyście wyznaczone USG?
    Tak żeby było coś widać?
    I jakim cudem do tego USG wytrzymałyście? 😛
    Nie mam pojęcia jak dotrwam do 16 stycznia…

    Moja pani dr zgadzała sie mnie przyjmować wczesniej, ale to z powodu plamienie. Pierwsze mialam 17dpt i nie bylo widać zoltkowego, kazała przyjść kolejnego dnia, czyli 18dpt i pęcherzyk juz był a potem za tydzien 25dpt na usg zarodka :) i 5
    11 juz na usg serduszkowe (transfer byl 4.10).

    Moze pomoże Ci mysl, ze jak sie pójdzie za wcześnie to mozna sobie napedzic niezłego stracha, bo u nas doslownie dzien różnicy był zeby bylo widać zoltkowy a po pierwszym usg i ja i maz pani dr byliśmy podlamani i na kolejne jechaliśmy jak na ścięcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 09:38

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 7 stycznia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Moja pani dr zgadzała sie mnie przyjmować wczesniej, ale to z powodu plamienie. Pierwsze mialam 17dpt i nie bylo widać zoltkowego, kazała przyjść kolejnego dnia, czyli 18dpt i pęcherzyk juz był a potem za tydzien 25dpt na usg zarodka :) i 5
    11 juz na usg serduszkowe (transfer byl 4.10).

    Moze pomoże Ci mysl, ze jak sie pójdzie za wcześnie to mozna sobie napedzic niezłego stracha, bo u nas doslownie dzien różnicy był zeby bylo widać zoltkowy a po pierwszym usg i ja i maz pani dr byliśmy podlamani i na kolejne jechaliśmy jak na ścięcie.
    U mnie 18 dpt był ciążowy i żółtkowy.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 7 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    U mnie 18 dpt był ciążowy i żółtkowy.

    U mie 18 wlasnie sie pojawił, a dzień wcześniej nie bylo go widać. Wiele kliniki nawet nie robi wczesniej samego usg zoltkowego, chodzi mi o to, że mozna sie przestraszyć tak jak i ze zbyt wczesnym testem.

    Ale wiem, ze z cierpliwością w tym procesie jest bardzo trudno, wszystkie to pewnie rozumiemy :)

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 7 stycznia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tą cierpliwością najgorzej. Pamietam jak moj lekarz po dwóch poronieniach na usg dopiero kazal przyjść jak juz serduszko miało byc widoczne. Zeby wlasnie uniknąć tego stresu, ze tam sie jeszcze nic nie dzieje.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 7 stycznia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Trzymam za Ciebie kciuki. Jesteś dzielna. Kurde jak czytam wasze historie to zaczynam się zastanawiać po co ja się tak marze. To tylko 3 niepowodzenie, są dziewczyny z trudniejszymi historiami i dzielnie walczą. Dziękuję Ci bo dajesz mi mnóstwo motywacji. Daj koniecznie znać co tam wyszło.
    Ja dziś jadę do szpitala na kontrolne usg. Leci ze mnie strasznie i nadal ból w podbrzuszu. Nie wspomnę o bezsenności i pocę się w nocy nieziemsko. Też tak miałyście przy poronieniu?


    Dziękuję bardzo!! Takie miłe słowa 🥰 Często jakoś mam wrażenie, że bez sensu Wam tu zawracam głowę, a po takich słowach czuję się milej widziana :)

    Trzymam kciuki za usg! I za ustanie przykrych objawów.. To musi być mega szok hormonalny dla organizmu.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ