Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 9 stycznia, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 9 stycznia
    Dzień Ligi Ochrony Przyrody - Liga Ochrony Przyrody to najstarsza organizacja przyrodnicza w kraju. Jej rola jest nie do przecenienia, bowiem to jej członkowie dbają o naszą piękną florę i faunę. Na cześć LOP ustanowiono święto, a jego data przypomina o historycznym zjeździe organizacyjnym, który miał miejsce 9 stycznia 1928 roku.
    Dzień Moreli - Dbanie o zdrowie to m.in. spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców codziennie. Okazuje się, że w celu popularyzacji zdrowych przysmaków ustanowiono ich dni. W Dzień Moreli można do syta najeść się słodkim owocem prosto z drzewa lub kupionym w sklepie.

    🎼Zimmer - Make It Happen (feat. Panama) 🎼
    https://youtu.be/cP8_HQTDHis?si=mmGqLdsFJAZlRUjp

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Yahu - podgląd endo przed transferem 👀🩺
    ✨Kasiopek - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨ Nauśka - transfer 🍍
    ✨krakowiankq - wizyta w klinice na zakończenie sztucznej menopauzy ⏳️
    ✨MoniaB- przesyłamy duży siły i ciepłych myśli 💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 06:39

    MoniaB, Paula., Adirella, sylstaa, Karolaaas, White1, Nauśka, Kasiopek lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 9 stycznia, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 9 stycznia
    Dzień Ligi Ochrony Przyrody - Liga Ochrony Przyrody to najstarsza organizacja przyrodnicza w kraju. Jej rola jest nie do przecenienia, bowiem to jej członkowie dbają o naszą piękną florę i faunę. Na cześć LOP ustanowiono święto, a jego data przypomina o historycznym zjeździe organizacyjnym, który miał miejsce 9 stycznia 1928 roku.
    Dzień Moreli - Dbanie o zdrowie to m.in. spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców codziennie. Okazuje się, że w celu popularyzacji zdrowych przysmaków ustanowiono ich dni. W Dzień Moreli można do syta najeść się słodkim owocem prosto z drzewa lub kupionym w sklepie.

    🎼Zimmer - Make It Happen (feat. Panama) 🎼
    https://youtu.be/cP8_HQTDHis?si=mmGqLdsFJAZlRUjp

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Yahu - podgląd endo przed transferem 👀🩺
    ✨Kasiopek - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨ Nauśka - transfer 🍍
    ✨krakowiankq - wizyta w klinice na zakończenie sztucznej menopauzy ⏳️
    ✨MoniaB- przesyłamy duży siły i ciepłych myśli 💛
    Trzymam kciuki.

    Nauśka lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 9 stycznia, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 9 stycznia

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Yahu - podgląd endo przed transferem 👀🩺
    ✨Kasiopek - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨ Nauśka - transfer 🍍
    ✨krakowiankq - wizyta w klinice na zakończenie sztucznej menopauzy ⏳️
    ✨MoniaB- przesyłamy duży siły i ciepłych myśli 💛
    Trzymam kciuki 🍀 powodzenia dziewczyny 🍀

    Nauśka, Kasiopek lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 stycznia, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨Yahu - podgląd endo przed transferem 👀🩺
    ✨Kasiopek - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨ Nauśka - transfer 🍍
    ✨krakowiankq - wizyta w klinice na zakończenie sztucznej menopauzy ⏳️
    ✨MoniaB- przesyłamy duży siły i ciepłych myśli

    Samych dobrych wieści!
    Nauśka niech się kropek wgryza 🤞🤞

    Nauśka lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 171

    Wysłany: 9 stycznia, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia przesyłam duzo siły. Nie znam Was, jestem tu od niedawna, a każdą Wasza stratę przeżywam bardzo. To tez mnie uczy, ze punkcja czy transfer to pikuś w porównaniu z tym, z czym musimy się zmierzyć tuż po. Gdy radość miesza sie z niepewnością i stresem. To niesamowite ile tu jest wsparcia i siły. Jak staraczki potrafią walczyć.

    MoniaB, Yahu lubią tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 9 stycznia, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak długo czekałaś na wyznaczenie terminu histeroskopii? Też się nad tym zastanawiam, ale tak jak Ty mam daleko. Chociaż i tak bliżej iż Ty, bo "tylko 500km". 😉Koszt zabiegu 3500+?
    Miałam histero u Janowca w Barskiej co prawda w listopadzie 2024, ale poszło to sprawnie wszystko. Wysłałam maila, wypełniłam ankietę, załączyłam badania wymagane i na drugi dzien dostałam odpowiedź z terminem (3 tyg od maila). Wtedy płaciłam 3300 za histero, cd138 i usuwanie zrostów, ognisk adeno itp. Teraz chyba jest 3500-4000.
    My jechaliśmy prawie 600 km w jedną stronę ale było warto.

    sylstaa, Woczekiwaniu, Karolaaas, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 9 stycznia, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak długo czekałaś na wyznaczenie terminu histeroskopii? Też się nad tym zastanawiam, ale tak jak Ty mam daleko. Chociaż i tak bliżej iż Ty, bo "tylko 500km". 😉Koszt zabiegu 3500+?
    Ja czekałam bardzo krótko (po 2 dniach od wysłania dokumentów miałam już wyznaczony termin zabiegu za 3.5 tygodnia), ale podobno w tym roku są inne zasady oczekiwania na zabieg. Rozmawiałam z dziewczyną z grupy na fb i teraz oczekiwanie 2-3 miesiące* i trzeba mieć zalecenie od lekarza ginekologa na zabieg. Plus jest taki, że można zrobić w znieczuleniu ogólnym (+ 700zł).
    Ja za pierwszą histero zapłaciłam 3.8k z wycinkami, ale pewnie pamiętasz, że u mnie było dużo zmian do usuwania.

    *nie weryfikowałam tych informacji samodzielnie, daję tylko znać co usłyszałam w czasie rozmowy😉

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 9 stycznia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 9 stycznia
    Dzień Ligi Ochrony Przyrody - Liga Ochrony Przyrody to najstarsza organizacja przyrodnicza w kraju. Jej rola jest nie do przecenienia, bowiem to jej członkowie dbają o naszą piękną florę i faunę. Na cześć LOP ustanowiono święto, a jego data przypomina o historycznym zjeździe organizacyjnym, który miał miejsce 9 stycznia 1928 roku.
    Dzień Moreli - Dbanie o zdrowie to m.in. spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców codziennie. Okazuje się, że w celu popularyzacji zdrowych przysmaków ustanowiono ich dni. W Dzień Moreli można do syta najeść się słodkim owocem prosto z drzewa lub kupionym w sklepie.

    🎼Zimmer - Make It Happen (feat. Panama) 🎼
    https://youtu.be/cP8_HQTDHis?si=mmGqLdsFJAZlRUjp

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Yahu - podgląd endo przed transferem 👀🩺
    ✨Kasiopek - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨ Nauśka - transfer 🍍
    ✨krakowiankq - wizyta w klinice na zakończenie sztucznej menopauzy ⏳️
    ✨MoniaB- przesyłamy duży siły i ciepłych myśli 💛
    Powodzenia dziewczyny🤞🏻🍀

    Nauśka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nauśka - udanego transferu!! 💛 Oby zakończył się pięknym porodem! ✨

    Nauśka lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 stycznia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB bardzo Ci współczuję tych przeżyć..
    ale może jednak jest nadzieja…
    ja jeszcze staram się jej trzymać 🫂
    To prawda, co napisałaś- my staraczki in vitro, mamy taką ciężką drogę… sukces powinien być gwarantowany… a niestety takie rozczarowania i tragedie się dzieją 😢

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    MoniaB bardzo Ci współczuję tych przeżyć..
    ale może jednak jest nadzieja…
    ja jeszcze staram się jej trzymać 🫂
    To prawda, co napisałaś- my staraczki in vitro, mamy taką ciężką drogę… sukces powinien być gwarantowany… a niestety takie rozczarowania i tragedie się dzieją 😢


    Ja nie mam nadziei. To było takie jakby wyraźne. Miałam przez 1 godzinę zaostrzenie bólu, krwawienia i takiego rozdygotania. I nagle wypadł ze mnie wielki skrzep z ładną białą ponad 1 cm kulką na nim (zarodek). Wtedy ból ustał. Poczułam taki spokój fizyczny, ulgę w ciele i pustkę w macicy. Brzuch zrobił się taki wklęsły. To było jak pęknięcie tamy. Po wypadnięciu, od ręki uczucie pustki i spokoju w macicy oraz koniec skurczów. To było jak mini poród. Ale pojadę na usg dla ostatecznego potwierdzenia.

    Dziękuję 💛

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak długo czekałaś na wyznaczenie terminu histeroskopii? Też się nad tym zastanawiam, ale tak jak Ty mam daleko. Chociaż i tak bliżej iż Ty, bo "tylko 500km". 😉Koszt zabiegu 3500+?
    W zasadzie szybko był termin, w sierpniu zaraz po nieudanym transferze dzwoniłam do barskiej, tam mi przekazali wytyczne do zabiegu (aktualne histopaty + cytologia+ panel ureo) miałam konsultacje online z Janowcem we wrześniu jak wykonałam wszystkie badania, termin miałbyć już na wrzesień ale okres się spóźniał i ostatecznie zrobili mi w połowie października, zwykle w pt robią zabiegi minihistero. Koszt 3500 zl w tym miałam udrożnienie jajowodu podczas zabiegu + wycinki 200 zł + usg w protokole endo 800 zł. Po wizycie dostałam antybiotyki na 14 dni bo w obrazie widać było przewlekły stan zapalny, a z wycinka cd138 + w liczbie poniżej 5/10 HPF. Czyli coś było ewidentnie bo Janowiec usuwał błonę narośniętą i mowił o zaczerwienieniach w mięśniu, a w klinice wcześniej to samo histero miałam w styczniu, które nic nie wykazało 🫣 więc jest porównywalna różnica sama się o tym przekonałam na własnej skórze😉.

    sylstaa, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB bardzo mi przykro 🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 stycznia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja nie mam nadziei. To było takie jakby wyraźne. Miałam przez 1 godzinę zaostrzenie bólu, krwawienia i takiego rozdygotania. I nagle wypadł ze mnie wielki skrzep z ładną białą ponad 1 cm kulką na nim (zarodek). Wtedy ból ustał. Poczułam taki spokój fizyczny, ulgę w ciele i pustkę w macicy. Brzuch zrobił się taki wklęsły. To było jak pęknięcie tamy. Po wypadnięciu, od ręki uczucie pustki i spokoju w macicy oraz koniec skurczów. To było jak mini poród. Ale pojadę na usg dla ostatecznego potwierdzenia.

    Dziękuję 💛

    O rety… 😢🥺 jest to trudne do przeczytania,
    a co mówić o przeżyciu tego 😞
    Bardzo, bardzo mi przykro i życzę dużo siły i spokoju 💔

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 stycznia, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży.
    MoniaB bardzo mi przykro 😢🫂 jak czytałam co napisałaś, to przypomniała mi się moja historia poronienia z maja. Idealnie wysoka i rosnąca beta, świetne samopoczucie i nagle ogromna ilość krwi i po paru godzinach było już po wszystkim 😞
    Jasne, że pomimo dobrej klasy zarodek mógł mieć jakieś wady genetyczne. Ale jeśli masz siłę już o tym myśleć, to ja bym skupiła na diagnostyce. Wielu lekarzy sugeruje ją po kilku nieudanych transferach albo dopiero po 3 poronieniach, ale ja z perspektywy czasu żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Straciłam sporo czasu i kilka zarodków.
    Ponysl może nad histeroskopią z biopsją cd56 + cd138 oraz immunologią.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 9 stycznia, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB bardzo mi przykro, nie tak to się miało skończyć ❤️‍🩹

    Powodzenia dla dziewczyn dzisiaj 🤞🏼

    Janowiec też przyjmuje w Krakowie w Parensie, ale nie wiem czy tam wykonuje też histero. Barska jest pod patronatem Parensa. Mój doktorek też tam pracuje więc pewnie dlatego jest takim zwolennikiem histeroskopii, ale tak samo wykonuje ją w klinice partnerskiej u mnie w mieście. Też koszt 3500 ze znieczuleniem ogólnym.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    MoniaB bardzo mi przykro 😢🫂 jak czytałam co napisałaś, to przypomniała mi się moja historia poronienia z maja. Idealnie wysoka i rosnąca beta, świetne samopoczucie i nagle ogromna ilość krwi i po paru godzinach było już po wszystkim 😞
    Jasne, że pomimo dobrej klasy zarodek mógł mieć jakieś wady genetyczne. Ale jeśli masz siłę już o tym myśleć, to ja bym skupiła na diagnostyce. Wielu lekarzy sugeruje ją po kilku nieudanych transferach albo dopiero po 3 poronieniach, ale ja z perspektywy czasu żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Straciłam sporo czasu i kilka zarodków.
    Ponysl może nad histeroskopią z biopsją cd56 + cd138 oraz immunologią.


    I Ty w maju też w 21dpt. Ja też w 21dpt. Masz podejrzenie jaki był powód u Ciebie?

    Pomyślę o diagnostyce. Myślę też o zbadaniu pozostałych zarodków.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    MoniaB bardzo mi przykro, nie tak to się miało skończyć ❤️‍🩹

    Powodzenia dla dziewczyn dzisiaj 🤞🏼

    Janowiec też przyjmuje w Krakowie w Parensie, ale nie wiem czy tam wykonuje też histero. Barska jest pod patronatem Parensa. Mój doktorek też tam pracuje więc pewnie dlatego jest takim zwolennikiem histeroskopii, ale tak samo wykonuje ją w klinice partnerskiej u mnie w mieście. Też koszt 3500 ze znieczuleniem ogólnym.
    We wrześniu jak dzwoniłam do Parents to na resejestracji otrzymalam informacje, że Janowiec nie wykonuje tam zabiegów minihistero, tylko i wylącznie w barska clinic. Zabieg minihistero w barskiej jest w znieczuleniu miejscowym i kwota 3500 zl, choć aktualne ceny w styczniu mogły ulec zmianie, najlepiej dzwonić i pytać.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 9 stycznia, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę, w to co czytam... Monia... a grudzień miał być taki magiczny, a przyniósł tyle cierpienia :(

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Mysza01 Autorytet
    Postów: 450 343

    Wysłany: 9 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przymierzam się do powrotu po rodzeństwo. Widzę że piszecie o histero w Barskiej. Ile Wam powiedzieli lub ile płaciłyście za konsultacje online? Kiedyś było 150zl a mi napisali teraz że 290.

    Starania od 01.2020
    07.21 cp
    02.22 I ET-biochem,
    04.22 II FET-8tc 💔
    03.23 III FET 6tc 💔

    Eurofertil
    05.24 IV FET 10dpt 110, 12dpt 330, 14dpt 1100
    01.2025 ❤️ na świecie
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ