Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 8 stycznia, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Co do histeroskopii to ja miałam robioną przed IVF. Mój doktor jest wielkim zwolennikiem i uważa, że to jeden z kluczowych elementów, żeby przygotować macicę do implantacji. Bardzo mnie zachęcał do zrobienia - mówił, że samo wejście histeroskopem często pomaga. Jeśli chodzi o biopsję endometrium to z wątku bezdzietnych staraczek mogę Wam powiedzieć, że są przynajmniej 2 przykłady gdzie biopsja wyszła czysta, a na obrazie histero było widać mikropolipowatosc endometrium, która została przeleczona antybiotykiem. I na odwrót - u mnie na histero było czysto, ale zapalenie 3/10 - małe, ale doktor uznał, że leczymy, żebyśmy mieli pewność, że w razie czego to nam nie zepsuje implantacji. Mam też przykład mojej koleżanki - 1 transfer bez histeroskopii nieudany, po nim histero i okazało się, że miała takie zrosty, że nawet nie wiadomo skąd się wzięły. Po wycięciu udało się i mają już dziecko 😊

    Ja miałam histeroskopię miesiąc przed transferem.
    Po wszystkim omawiałam z lekarzem przebieg zabiegu.
    Powiedział mi wtedy, że histeroskopia/zeskrobanie wnętrza macicy często daje kopa endometrium i zarodek lepiej się zagnieżdża.
    U mnie chyba zadziałało 🫣🍀

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 8 stycznia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB trzymam kciuki 🤞🤞 niech się kropek dzielnie trzyma 💪

    Merci bardzo mi przykro, przytulam Kochana🫂🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 171

    Wysłany: 8 stycznia, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - trzymajcie sie dzielnie tam :)

    Merci - tule mocno i przesyłam duzo siły.


    Co do punkcji, nam lekarz z powodu mojego wieku zaproponował zapłodnienie 6 komórek ale był otwarty na to, gdybyśmy chcieli więcej

    MoniaB, Black_Angel lubią tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 8 stycznia, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Ja miałam histeroskopię miesiąc przed transferem.
    Po wszystkim omawiałam z lekarzem przebieg zabiegu.
    Powiedział mi wtedy, że histeroskopia/zeskrobanie wnętrza macicy często daje kopa endometrium i zarodek lepiej się zagnieżdża.
    U mnie chyba zadziałało 🫣🍀

    Ja też miałam laparo i histero około 3 miesiące przed transferem. Jak to dr powiedział dzień po operacji „wysprzątaliśmy wszystko” - miałam mięśniaka i - jak się okazało podczas zabiegu - ogniska endometriozy w różnych miejscach. (dodatkowo podczas zabiegu spr drożność jajowodów - wynik: drożne i jeszcze pobrano wycinki)
    Mam nadzieję, że i u mnie zadziałało… że się zarodek wgryzł w posprzątaną macicę i nie myśli wysiadać przed 9 miesiącem 🫣🍀🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 23:38

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 8 stycznia, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB trzymam kciuki za Ciebie jutro 🍀🍀🍀🍀 Łączka koniczyny na szczęście

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 8 stycznia, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Merci, strasznie mi przykro. To nie miało tak być :((( 💔

    MoniaB, u mnie było dokładnie to samo… gorące podbrzusze, ból, skurcze… żywa krew ze skrzepami… tylko, że na USG wyraźnie było widać krwiak i jakby jego uznano za winowajcę całego wydarzenia. Może po prostu Twój się opróżnił i nie było go widać na USG? Poza tym, zawsze lepiej być przyjętym na SOR (lub na oddział), bo tam mają lepszy sprzęt niż w przychodni (nawet przyszpitalnej), także bądź dobrej myśli, wiem, że to trudne, ale jestem za opcją, że opróżnił się krwiak do 0 i nawet go nie było widać na sprzęcie.


    A jak dużo godzin cierpiałaś i jak dużo miałaś krwi? U mnie jest teraz tak źle, że myślę że to musiałby być cud by zarodek przeżył ten kataklizm.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 stycznia, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A jak dużo godzin cierpiałaś i jak dużo miałaś krwi? U mnie jest teraz tak źle, że myślę że to musiałby być cud by zarodek przeżył ten kataklizm.

    26 grudnia towarzyszyły mi od wieczora skurcze, bóle podbrzusza i lędźwi oraz gorąco w okolicy podbrzusza, około 22:30 zaczęło się krwawienie … poszłam do łazienki i krew była na papierze oraz podczas oddawania moczu… następnie poszłam pod prysznic gdzie wypadły 2 duże skrzepy … jeden taki rozgałęziony… aż mam ciarki jak to wspominam. Położyłam się do łóżka. Przez noc nic się nie działo. Rano 27.12 pod prysznicem znowu się zaczęło…krew czerwona żywa i znowu skrzepy… w mojej ocenie ta ilość krwi wyglądała jak w 1 dzień miesiączki.
    Na SOR ginekologicznym 27.12 około 9:00 zrobiono mi dokładne USG i stwierdzono, że zarodek siedzi.. a obok niego dziad krwiak 1,5 cm… ale widocznie się wtedy opróżnił, bo 29.12 miałam wizytę w klinice i krwiaka już nie było, tylko ślad.
    Ale teraz rzekomo jest on znowu :((( więc czekam do wizyty 14.01, czy jest czy się wchłonął

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 00:03

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 stycznia, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A jak dużo godzin cierpiałaś i jak dużo miałaś krwi? U mnie jest teraz tak źle, że myślę że to musiałby być cud by zarodek przeżył ten kataklizm.

    Naprawdę wiem co czujesz i jakie masz myśli… ale trzymaj się tego, że to jakiś dziad krwiak pękł i leci… a zarodek siedzi wyżej wgryziony porządnie… staraj się położyć do łóżka
    Przytulam 🫂

    Mary27, MoniaB lubią tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam dać Wam znać, że wg mnie poroniłam o północy. Wypadł ze mnie zarodek. Pochowałam go w doniczce na balkonie (chwilowo) ❤️‍🩹

    Dziękuję, że byłyście tu świadkami i kibickami krótkiego życia mojego zarodka od jego pierwszych chwil do ostatnich 💛 💕 To ma duże znaczenie! Nikomu nie mówiłam za bardzo o ciąży i bez Was ten jego los byłby całkiem niewidoczny dla świata.

    Pojadę jeszcze jak jestem umówiona jutro na 10 na usg, ale to będzie formalność.

    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży. Za kilka dni mają dojść prezenty dla rodziców informujące, że będą dziadkami 💔 Mąż mi kupił jakiś prezent z okazji ciąży i nie zdążył dziś przez szpital odebrać z paczkomatu i jutro odbierze.. 💔

    Trzymam za Was kciuki! 💛

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 9 stycznia, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dziewczyny chciałam dać Wam znać, że wg mnie poroniłam o północy. Wypadł ze mnie zarodek. Pochowałam go w doniczce na balkonie (chwilowo) ❤️‍🩹

    Dziękuję, że byłyście tu świadkami i kibickami krótkiego życia mojego zarodka od jego pierwszych chwil do ostatnich 💛 💕 To ma duże znaczenie! Nikomu nie mówiłam za bardzo o ciąży i bez Was ten jego los byłby całkiem niewidoczny dla świata.

    Pojadę jeszcze jak jestem umówiona jutro na 10 na usg, ale to będzie formalność.

    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży. Za kilka dni mają dojść prezenty dla rodziców informujące, że będą dziadkami 💔 Mąż mi kupił jakiś prezent z okazji ciąży i nie zdążył dziś przez szpital odebrać z paczkomatu i jutro odbierze.. 💔

    Trzymam za Was kciuki! 💛
    Kochana jesteś mi bardzo przykro z tego powodu😢🫂🫂🫂. Mam nadzieję że będzie inny scenariusz. Wiem przez co przechodzisz u mnie też było dobrze beta piękna rosła i była już wysoka a tu psikus i wszystko poszło.
    Ja dzisiaj na wizycie usłyszałam że to musiała być wada zarodka, który przestał sie rozwijać, nie wiem czy.mialas badane zarodki czy nie, ale ja nie miałam a nasz wiek zwiększa ryzyko wad.
    Trzymaj sie ciepło i daj jutro znać jak po wizycie bede trzymac kciuki

    MoniaB lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 9 stycznia, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dziewczyny chciałam dać Wam znać, że wg mnie poroniłam o północy. Wypadł ze mnie zarodek. Pochowałam go w doniczce na balkonie (chwilowo) ❤️‍🩹

    Dziękuję, że byłyście tu świadkami i kibickami krótkiego życia mojego zarodka od jego pierwszych chwil do ostatnich 💛 💕 To ma duże znaczenie! Nikomu nie mówiłam za bardzo o ciąży i bez Was ten jego los byłby całkiem niewidoczny dla świata.

    Pojadę jeszcze jak jestem umówiona jutro na 10 na usg, ale to będzie formalność.

    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży. Za kilka dni mają dojść prezenty dla rodziców informujące, że będą dziadkami 💔 Mąż mi kupił jakiś prezent z okazji ciąży i nie zdążył dziś przez szpital odebrać z paczkomatu i jutro odbierze.. 💔

    Trzymam za Was kciuki! 💛
    Bardzo mi przykro. Daj znać po USG.

    MoniaB, MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 9 stycznia, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dziewczyny chciałam dać Wam znać, że wg mnie poroniłam o północy. Wypadł ze mnie zarodek. Pochowałam go w doniczce na balkonie (chwilowo) ❤️‍🩹

    Dziękuję, że byłyście tu świadkami i kibickami krótkiego życia mojego zarodka od jego pierwszych chwil do ostatnich 💛 💕 To ma duże znaczenie! Nikomu nie mówiłam za bardzo o ciąży i bez Was ten jego los byłby całkiem niewidoczny dla świata.

    Pojadę jeszcze jak jestem umówiona jutro na 10 na usg, ale to będzie formalność.

    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży. Za kilka dni mają dojść prezenty dla rodziców informujące, że będą dziadkami 💔 Mąż mi kupił jakiś prezent z okazji ciąży i nie zdążył dziś przez szpital odebrać z paczkomatu i jutro odbierze.. 💔

    Trzymam za Was kciuki! 💛
    Kochana tak bardzo mi przykro 🥺🥺🥺
    Tule mocno 💔

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 9 stycznia, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest takie niesprawiedliwe.. przechodzimy tak ciężką i długą drogę by zobaczyć chociaż jakiś cień cienia.. nawet jak go juz zobaczymy to nie możemy sie nacieszyć bo nic nie jest pewne.. W każdej chwili moze wydarzyć sie taka tragedia.. 🥺🥺🥺💔

    MoniaB, blaurita, Biedronka321 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 9 stycznia, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    To jest takie niesprawiedliwe.. przechodzimy tak ciężką i długą drogę by zobaczyć chociaż jakiś cień cienia.. nawet jak go juz zobaczymy to nie możemy sie nacieszyć bo nic nie jest pewne.. W każdej chwili moze wydarzyć sie taka tragedia.. 🥺🥺🥺💔
    W punkt.

    MoniaB, Naadzieja lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 9 stycznia, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dziewczyny chciałam dać Wam znać, że wg mnie poroniłam o północy. Wypadł ze mnie zarodek. Pochowałam go w doniczce na balkonie (chwilowo) ❤️‍🩹

    Dziękuję, że byłyście tu świadkami i kibickami krótkiego życia mojego zarodka od jego pierwszych chwil do ostatnich 💛 💕 To ma duże znaczenie! Nikomu nie mówiłam za bardzo o ciąży i bez Was ten jego los byłby całkiem niewidoczny dla świata.

    Pojadę jeszcze jak jestem umówiona jutro na 10 na usg, ale to będzie formalność.

    To była zadziwiająca akcja. Wspaniale rosnąca wysoka beta, świetne samopoczucie. I nagle od 16:30 do 24:00 wszystko się rozegrało i skończyło. Po wypadnięciu zarodka ból i skurcze ustały. Taka cisza w organizmie się zrobiła i już nie czuję się w ciąży. Za kilka dni mają dojść prezenty dla rodziców informujące, że będą dziadkami 💔 Mąż mi kupił jakiś prezent z okazji ciąży i nie zdążył dziś przez szpital odebrać z paczkomatu i jutro odbierze.. 💔

    Trzymam za Was kciuki! 💛

    Strasznie mi przykro 😔 takie rzeczy nie powinny mieć miejsca 😭 🫂🫂🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 9 stycznia, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dzis ostatniego pinka jakiego mialam i jakiś bejbi.
    Pink słabiej sie wybarwił niz wczoraj.. ten bejbi cos tam widac ale nie mam porównania. No i tak sie zastanawiam czy moze dzis nie jechac na bete. Bede wiedziala na czym stoję mniej więcej.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    To jest takie niesprawiedliwe.. przechodzimy tak ciężką i długą drogę by zobaczyć chociaż jakiś cień cienia.. nawet jak go juz zobaczymy to nie możemy sie nacieszyć bo nic nie jest pewne.. W każdej chwili moze wydarzyć sie taka tragedia.. 🥺🥺🥺💔


    No to jest dramat. Przyjaciółka, która poroniła mówi, że ciąża po tym już jest całkiem inna. I na każdym kroku strach. Tak się cieszyliśmy z pozytywnej bety, z książkowych przyrostów. Nie wiem jak z tego mielibyśmy się cieszyć za drugim razem. Wiedząc jak może być.

    Jak wchodzę w apke to mi się wyświetlało na tym wykresie „jesteś w 6tym tygodniu ciąży!”. Strasznie to zasmucało więc zmieniłam na koniec. I teraz mam jeszcze gorzej. Jak wchodzę w apke to widzę „już za 14 dni owulacja” i to zielone zaznaczenie dni płodnych - zimny pot mnie oblewa. Nie cierpię się starać - naturalnie czy ivf. Bardzo żal mi zarodka (zwłaszcza że mam myśli że był zdrowy i zabił go moj krwotok). Ale żal mi też siebie, że znowu muszę to wszystko przechodzić. Dramat.

    Bardzo się cieszyliśmy. Tyle planów było w głowie.
    To jest przesada co przychodzimy my staraczki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 06:21

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 stycznia, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB przytulam mocno 🫂 to naprawdę nie powinno mieć miejsca. Przechodzimy tak trudną drogę, a tu kolejne wyzwania przed nami. Daj znać jak tam po wizycie 🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 9 stycznia, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dziewczyny jeśli chodzi o zabieg minihistero to tylko i wyłącznie Barska Clinic w Nowym Sączu, pełen profesjonalizm i odpowiednia opieka, wielokrotnie na wątku był ten temat przewijany gdzie najlepiej się udać, ja jechałam tam ponad 700 km i było warto.

    MoniaB właśnie przeczytałam przed chwilą Twoją historię z dzisiaj 🫣 trzymaj się dzielnie Twoj kropek jest bardzo waleczny🤞🍀 trzymamy tutaj wszystkie za niego kciuki


    Jak długo czekałaś na wyznaczenie terminu histeroskopii? Też się nad tym zastanawiam, ale tak jak Ty mam daleko. Chociaż i tak bliżej iż Ty, bo "tylko 500km". 😉Koszt zabiegu 3500+?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 9 stycznia, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ściskam najmocniej jak mogę 💔🫂🫂
    To wszystko jest takie cholernie niesprawiedliwe

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ