Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 stycznia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Cześć dziewczyny. 🥺
    Chyba jestem pierwszym przypadkiem jaki znam, który został w szpitalu na obserwacji.
    Dziś usłyszałam , że będę tu trzy doby.
    Niestety rzecz , której nie usłyszałam , to co się dzieje.
    Lekarz wpadł na obchodzie na 15 sekund.
    Powiedział, ze zajrzy w wyniki i zobaczymy.
    Później jedynie pojawiła się pielęgniarka dać mi kroplówkę z nospy.
    Nikt nic mi nie opowiedział.
    A ja kompletnie nie mam siły walczyć i pytać…
    Krwawienie ustało, ból też.
    Niestety mdłości i inne ciążowe bajery też jakby mniejsze…
    Ale może to nic nie znaczy?…
    USG robić nie będą , żeby nie naruszać bardziej macicy.
    Leżę więc grzecznie i czekam na rozwój wydarzeń… 🤷🏻‍♀️


    Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod opieką. Ja miałam tak że jak pojechałam wtedy z plamieniem do poradni sor gin i panie z rejestracji prosiły lekarza by zszedł do poradni z oddziału mnie przyjąć. On powiedział że nie ma czasu i albo kładę się na oddział albo mam wrócić jutro. Zgodziłam się położyć na oddział, dały mi opaskę szpitalną, założyły kartę, mąż jechał z rzeczami. A wtedy lekarz jakiś inny zajrzał do poradni i mówi „ a po co ona na oddział, ja ją tu zbadam”. Zbadał mnie usg i 10 min po tym dostałam pierwszego krwawienia. Powiedział bym jechała do domu i tu lepiej w nocy nie wracała bo to prawo natury i „oni mi zarodka nie przykleją” jeśli zacznę ronić. Mam ogromne poczucie winy i niedopatrzeń na każdym kroku. Czuję że mogło/powinno być inaczej. Sama kroplówka z nospy to błogosławieństwo w takim przypadku. Ja wzięłam 4 nospy ale nie dały rady na skurcze. Wczoraj doczytałam że na 2 dni przed poronieniem miałam krytycznie niski poziom estradiolu we krwi który groził krwotokiem. Wysłałam go wtedy od razu mojemu lekarzowi ale powiedział że w tym tygodniu ciąży nie potrzebuje żadnych wyników krwi ode mnie i nie będzie patrzył. I ja naprawdę dostałam po 2 dniach krwotoku. Ja serio czuję że miałam zdrowy zarodek, który bez sensu zginął.


    Trzymam za Ciebie kciuki! Niech o Ciebie dbają na każdym kroku. Ty i Twój kropek na to zasługujecie 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 15:24

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Kalina9 Autorytet
    Postów: 280 248

    Wysłany: 10 stycznia, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Na 9 dni przed transferem mój estradiol wynosił 199pg/ml


    Mój to 136pg/ml i nie ukrywam się podłamałam. Ale dziękuję wam wszystkim za szybką odpowiedź.
    Mam teraz 3x1 dopochwowo, ale myślę czy zwiększyć samodzielnie.

    Starania od 2018
    AMH -3,6
    Homocysteina -5,1
    Tsh 1,6
    HSG Ok
    Niedoczynność tarczycy

    Morfo 0% 😔

    IVF - 2 transfery nie udane
    ❌brak zarodków

    1. FET 3 dniowca 07.2020 beta hcg 0,1 😔🥺
    2. ET blastki 3BB 09.2020
    7dpt II i beta 99,12
    10 dpt beta 306,7
    11 dpt 347,6
    13 dpt 335,2 🥺💔 4+6 [*]

    Koniec starań
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 10 stycznia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie pogubiona trzymaj się ważne że jesteś pod opieką,🫂

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 10 stycznia, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina9 wrote:
    Dziewczyny bardzo proszę o pomoc bo już sama nie wiem co robić.. Wiem że nie chętnie odpowiadacie nowym osobom, ale nie wiem gdzie pisać.
    W 12dc na cyklu sztucznym mam niski estradiol, ale wg lekarza jest ok. Jaki wy miałyście wynik na ten 10 dni przed transferem ?
    Przy ostatnim w 12dc (10 dzień estrofemu dopochwowo 2x1) miałam
    Estradiol 17-beta (E2) 1752 pg/ml.
    Przy dawce 3x1 potrafiłam dobić do 2500 przed włączeniem proga.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 10 stycznia, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Mnie z krwawieniem też zatrzymali na 3 doby, w dobie w której mi wypisali wróciłam tam jeszcze przed północą z kolejnym krwotokiem i zostawili mnie już na 2 tygodnie. Mój lekarz prowadzący zna moją historię ststaniową i jest ordynatorem oddziału.
    Dmuchał i chuchał na mnie, tym bardziej że była to ciąża bliźniacza jednojajowa. Też dostawałem nospe, przy krwotokach dodatkowo w zastrzyku, podawali mi progesteron i poza tym tylko tam leżałam.
    Nie szukaj drugiego dna 😘 chcą mieć Cię pod opieką i tyle. ❤️
    Co u Ciebie okazało się przyczyną krwawienia?
    Ja trochę żałuję , że pojechałam do szpitala, w którym nie znam żadnego lekarza…
    Teraz próbowałam o cokolwiek spytać,to oddział wygląda jak opuszczony. Wszystkie pielęgniarki i lekarze gdzieś się zaszyli 🫣😂

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 10 stycznia, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod opieką. Ja miałam tak że jak pojechałam wtedy z plamieniem do poradni sor gin i panie z rejestracji prosiły lekarza by zszedł do poradni z oddziału mnie przyjąć. On powiedział że nie ma czasu i albo kładę się na oddział albo mam wrócić jutro. Zgodziłam się położyć na oddział, dały mi opaskę szpitalną, założyły kartę, mąż jechał z rzeczami. A wtedy lekarz jakiś inny zajrzał do poradni i mówi „ a po co ona na oddział, ja ją tu zbadam”. Zbadał mnie usg i 10 min po tym dostałam pierwszego krwawienia. Powiedział bym jechała do domu i tu lepiej w nocy nie wracała bo to prawo natury i „oni mi zarodka nie przykleją” jeśli zacznę ronić. Mam ogromne poczucie winy i niedopatrzeń na każdym kroku. Czuję że mogło/powinno być inaczej. Sama kroplówka z nospy to błogosławieństwo w takim przypadku. Ja wzięłam 4 nospy ale nie dały rady na skurcze. Wczoraj doczytałam że na 2 dni przed poronieniem miałam krytycznie niski poziom estradiolu we krwi który groził krwotokiem. Wysłałam go wtedy od razu mojemu lekarzowi ale powiedział że w tym tygodniu ciąży nie potrzebuje żadnych wyników krwi ode mnie i nie będzie patrzył. I ja naprawdę dostałam po 2 dniach krwotoku. Ja serio czuję że miałam zdrowy zarodek, który bez sensu zginął.


    Trzymam za Ciebie kciuki! Niech o Ciebie dbają na każdym kroku. Ty i Twój kropek na to zasługujecie 💕

    Dziękuję za kciuki 😘🩷
    Na razie bez kolejnych krwawień.
    Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
    Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
    Nie miej poczucia winy.
    Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
    I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
    To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
    Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
    Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 10 stycznia, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Dziękuję za kciuki 😘🩷
    Na razie bez kolejnych krwawień.
    Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
    Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
    Nie miej poczucia winy.
    Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
    I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
    To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
    Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
    Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.


    Poproś lekarzy o magnez w kroplówce. Ja dostawałam w szpitalu na bóle brzucha i nadal zażywałam swój w tabletkach

    MoniaB lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 10 stycznia, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Poproś lekarzy o magnez w kroplówce. Ja dostawałam w szpitalu na bóle brzucha i nadal zażywałam swój w tabletkach


    Od kilku godzin każda moja próba znalezienia lekarza kończy się takim widokiem 😂
    a5c69eedb9bf5.jpghttps://zapodaj.net/plik-aVVgeeJc8L

    Może na wieczornym obchodzie o cokolwiek będę w stanie zapytać…

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 10 stycznia, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Od kilku godzin każda moja próba znalezienia lekarza kończy się takim widokiem 😂
    a5c69eedb9bf5.jpghttps://zapodaj.net/plik-aVVgeeJc8L

    Może na wieczornym obchodzie o cokolwiek będę w stanie zapytać…

    Widać pełne rece roboty 🤣🫣
    Podejrzewam że mają kuchnie wiyec tam pewnie siedzą i kawkę piją...
    W sumie i tak o te kroplówke najlepiej prosić na obchodzie bo lekarz musi wpisać w karte.
    A masz swój magmez żeby sobie zażyć? Bo jak nie to niech mąż ci przywiezie 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 10 stycznia, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina9 wrote:
    Mój to 136pg/ml i nie ukrywam się podłamałam. Ale dziękuję wam wszystkim za szybką odpowiedź.
    Mam teraz 3x1 dopochwowo, ale myślę czy zwiększyć samodzielnie.


    Teoretycznie przez kolejne 5 dni zanim przyjmiesz progesteron estradiol powinien się zwiększać, jest jeszcze trochę czasu. Ja bym sprawdziła jeszcze estradiol dzień przed przyjęciem progesteronu.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 10 stycznia, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona przesyłam pozytywne myśli i wspieram:))

    Ja dzisiaj mam jakąś słabą baterię, tylko śpię i śpię 😴 kompletnie nie mam siły, tylko to spanie …

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 stycznia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Dziękuję za kciuki 😘🩷
    Na razie bez kolejnych krwawień.
    Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
    Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
    Nie miej poczucia winy.
    Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
    I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
    To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
    Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
    Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.


    Miałam 160 estradiol w 6tc

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 10 stycznia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja dr teraz podczas cyklu sztucznego nie zlecała badania e2 🤷‍♀️

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 10 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 10 stycznia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało


    Ja do drugiego transferu miałam tylko utrogestan 300 3x1 i duphaston 3x1, tylko że to był cykl naturalny i miałam wtedy progesteron w dniu transferu 44,2

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało

    Ja na sztucznym cyklu brałam progesterone besins 3x1 i cyclogest 400 3x1 i żadnych zastrzyków

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 10 stycznia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz merci, nie zawsze trzeba zastrzyki prolutexu. Wszystko zależy jak Ci się leki przyswajają i jeżeli na ustnych i dopochwowych masz wystarczający poziom, to nie ma potrzeby dodatkowo się kłuć, więc to tylko na plus ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 10 stycznia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
    Duphaston nie wychodzi z krwi i moja dr nie uznaje go do transferów, a jedynie jako wspomaganie uregulowania cyklu / wywołanie miesiączki.
    To ile proga i w jakiej postaci dostaniesz powinno zależeć od jego poziomu i od lekarza. W klinice, w ktorej miałam IVF, na cyklach sztucznych oznaczali e2 i proga w 10 dniu brania estrofemu, wdrażano proga (np 3x1 cyclogest, 3x1 bensis), kolejne oznaczenie w dniu transferu i jesli prog >20 to dawki zostawały, jesli poniżej to zmiana np na 3x2 wszystko lub dołożenie prolutexu. Przez problem z prolutexem w ub roku, przy ostatnim transferze doszłam do 3x3 cyclogest, 3x2 bensis.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 10 stycznia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
    Ja od transferu biorę 3x1 luteine. 2x1 utrogestan. 2 plastry systen 50. Rano i wieczorem żel oestrogel. 2x1 encorton. 3x1 buscopan. Wieczorem tez robie sobie zastrzyki z prolutexu i neoparinu.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 10 stycznia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
    U mnie w klinice też nic nie badają, za mną 3 transfery i przy ostatnim badałam proga bo dr. Jarosz uważała, że poprzednie nieudane z uwagi na niski próg, jak widać to też nie miało większego wpływu na skuteczność, ale uważam, że lepiej to mieć pod kontrolą. Teraz przy kolejnym podejściu będę badać estradiol łącznie z progiem bo dr. Janowiec zaleca aby był odpowiedni poziom przy endo/adeno.
    Jak widać każdy lekarz ma swoją utartą ścieżkę leczenia, więc trzeba zaufać specjalistom i czasem na własną rękę działać i przypilnować tych poziomów, a w klinikach nie zbadają bo oszczędzają kasę i lecą taśmowo 🫣.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 20:15

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ