☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Totalnie_pogubiona wrote:Cześć dziewczyny. 🥺
Chyba jestem pierwszym przypadkiem jaki znam, który został w szpitalu na obserwacji.
Dziś usłyszałam , że będę tu trzy doby.
Niestety rzecz , której nie usłyszałam , to co się dzieje.
Lekarz wpadł na obchodzie na 15 sekund.
Powiedział, ze zajrzy w wyniki i zobaczymy.
Później jedynie pojawiła się pielęgniarka dać mi kroplówkę z nospy.
Nikt nic mi nie opowiedział.
A ja kompletnie nie mam siły walczyć i pytać…
Krwawienie ustało, ból też.
Niestety mdłości i inne ciążowe bajery też jakby mniejsze…
Ale może to nic nie znaczy?…
USG robić nie będą , żeby nie naruszać bardziej macicy.
Leżę więc grzecznie i czekam na rozwój wydarzeń… 🤷🏻♀️
Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod opieką. Ja miałam tak że jak pojechałam wtedy z plamieniem do poradni sor gin i panie z rejestracji prosiły lekarza by zszedł do poradni z oddziału mnie przyjąć. On powiedział że nie ma czasu i albo kładę się na oddział albo mam wrócić jutro. Zgodziłam się położyć na oddział, dały mi opaskę szpitalną, założyły kartę, mąż jechał z rzeczami. A wtedy lekarz jakiś inny zajrzał do poradni i mówi „ a po co ona na oddział, ja ją tu zbadam”. Zbadał mnie usg i 10 min po tym dostałam pierwszego krwawienia. Powiedział bym jechała do domu i tu lepiej w nocy nie wracała bo to prawo natury i „oni mi zarodka nie przykleją” jeśli zacznę ronić. Mam ogromne poczucie winy i niedopatrzeń na każdym kroku. Czuję że mogło/powinno być inaczej. Sama kroplówka z nospy to błogosławieństwo w takim przypadku. Ja wzięłam 4 nospy ale nie dały rady na skurcze. Wczoraj doczytałam że na 2 dni przed poronieniem miałam krytycznie niski poziom estradiolu we krwi który groził krwotokiem. Wysłałam go wtedy od razu mojemu lekarzowi ale powiedział że w tym tygodniu ciąży nie potrzebuje żadnych wyników krwi ode mnie i nie będzie patrzył. I ja naprawdę dostałam po 2 dniach krwotoku. Ja serio czuję że miałam zdrowy zarodek, który bez sensu zginął.
Trzymam za Ciebie kciuki! Niech o Ciebie dbają na każdym kroku. Ty i Twój kropek na to zasługujecie 💕Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 15:24
38💃💛🏃41
od 2023 - starania
od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne
08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)
🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane
🔜 immunologia i II procedura
_____
AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero -
sylstaa wrote:Na 9 dni przed transferem mój estradiol wynosił 199pg/ml
Mój to 136pg/ml i nie ukrywam się podłamałam. Ale dziękuję wam wszystkim za szybką odpowiedź.
Mam teraz 3x1 dopochwowo, ale myślę czy zwiększyć samodzielnie.Starania od 2018
AMH -3,6
Homocysteina -5,1
Tsh 1,6
HSG Ok
Niedoczynność tarczycy
Morfo 0% 😔
IVF - 2 transfery nie udane
❌brak zarodków
1. FET 3 dniowca 07.2020 beta hcg 0,1 😔🥺
2. ET blastki 3BB 09.2020
7dpt II i beta 99,12
10 dpt beta 306,7
11 dpt 347,6
13 dpt 335,2 🥺💔 4+6 [*]
Koniec starań -
Totalnie pogubiona trzymaj się ważne że jesteś pod opieką,🫂🧑93🧒90
Starania od 2013
Mąż -🆗
Ja- pcos, amh- 4,0
2023- 4x IUI -❌
Gameta Podzamcze
30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran
14.07.25- punkcja 15🥚
4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba
28.07.25- estrofem
06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅
🍀14.08- transfer FET
🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
🍀11.09. USG 🤞
🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️🩹
23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51 -
Przy ostatnim w 12dc (10 dzień estrofemu dopochwowo 2x1) miałamKalina9 wrote:Dziewczyny bardzo proszę o pomoc bo już sama nie wiem co robić.. Wiem że nie chętnie odpowiadacie nowym osobom, ale nie wiem gdzie pisać.
W 12dc na cyklu sztucznym mam niski estradiol, ale wg lekarza jest ok. Jaki wy miałyście wynik na ten 10 dni przed transferem ?
Estradiol 17-beta (E2) 1752 pg/ml.
Przy dawce 3x1 potrafiłam dobić do 2500 przed włączeniem proga.👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Co u Ciebie okazało się przyczyną krwawienia?Zielone.Słońce wrote:Mnie z krwawieniem też zatrzymali na 3 doby, w dobie w której mi wypisali wróciłam tam jeszcze przed północą z kolejnym krwotokiem i zostawili mnie już na 2 tygodnie. Mój lekarz prowadzący zna moją historię ststaniową i jest ordynatorem oddziału.
Dmuchał i chuchał na mnie, tym bardziej że była to ciąża bliźniacza jednojajowa. Też dostawałem nospe, przy krwotokach dodatkowo w zastrzyku, podawali mi progesteron i poza tym tylko tam leżałam.
Nie szukaj drugiego dna 😘 chcą mieć Cię pod opieką i tyle. ❤️
Ja trochę żałuję , że pojechałam do szpitala, w którym nie znam żadnego lekarza…
Teraz próbowałam o cokolwiek spytać,to oddział wygląda jak opuszczony. Wszystkie pielęgniarki i lekarze gdzieś się zaszyli 🫣😂
🧘🏻♀️89 & ⛹🏻♂️ 81
✅AMH 3,69
❌morfologia plemników 0%
💌04.2020r.
ciąża naturalna🧸
strata-w 9 tygodniu🥺🩶
🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
📌29.07. start stymulacji
📌09.08. punkcja
pobrano 18🥚
zapłodniono 14🥚
finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️
🍀01.10 nasz pierwszy transfer
❄️FET 3AA
β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌
🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶🌫️
Hla-c ✅
🩺 17.11. histeroskopia
cd138, cd56✅
histopatologia ✅
🍍20.12.
Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
26dpt ponowny krwotok 🥺
11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

-
MoniaB wrote:Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod opieką. Ja miałam tak że jak pojechałam wtedy z plamieniem do poradni sor gin i panie z rejestracji prosiły lekarza by zszedł do poradni z oddziału mnie przyjąć. On powiedział że nie ma czasu i albo kładę się na oddział albo mam wrócić jutro. Zgodziłam się położyć na oddział, dały mi opaskę szpitalną, założyły kartę, mąż jechał z rzeczami. A wtedy lekarz jakiś inny zajrzał do poradni i mówi „ a po co ona na oddział, ja ją tu zbadam”. Zbadał mnie usg i 10 min po tym dostałam pierwszego krwawienia. Powiedział bym jechała do domu i tu lepiej w nocy nie wracała bo to prawo natury i „oni mi zarodka nie przykleją” jeśli zacznę ronić. Mam ogromne poczucie winy i niedopatrzeń na każdym kroku. Czuję że mogło/powinno być inaczej. Sama kroplówka z nospy to błogosławieństwo w takim przypadku. Ja wzięłam 4 nospy ale nie dały rady na skurcze. Wczoraj doczytałam że na 2 dni przed poronieniem miałam krytycznie niski poziom estradiolu we krwi który groził krwotokiem. Wysłałam go wtedy od razu mojemu lekarzowi ale powiedział że w tym tygodniu ciąży nie potrzebuje żadnych wyników krwi ode mnie i nie będzie patrzył. I ja naprawdę dostałam po 2 dniach krwotoku. Ja serio czuję że miałam zdrowy zarodek, który bez sensu zginął.
Trzymam za Ciebie kciuki! Niech o Ciebie dbają na każdym kroku. Ty i Twój kropek na to zasługujecie 💕
Dziękuję za kciuki 😘🩷
Na razie bez kolejnych krwawień.
Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
Nie miej poczucia winy.
Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.
MoniaB lubi tę wiadomość
🧘🏻♀️89 & ⛹🏻♂️ 81
✅AMH 3,69
❌morfologia plemników 0%
💌04.2020r.
ciąża naturalna🧸
strata-w 9 tygodniu🥺🩶
🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
📌29.07. start stymulacji
📌09.08. punkcja
pobrano 18🥚
zapłodniono 14🥚
finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️
🍀01.10 nasz pierwszy transfer
❄️FET 3AA
β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌
🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶🌫️
Hla-c ✅
🩺 17.11. histeroskopia
cd138, cd56✅
histopatologia ✅
🍍20.12.
Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
26dpt ponowny krwotok 🥺
11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

-
Totalnie_pogubiona wrote:Dziękuję za kciuki 😘🩷
Na razie bez kolejnych krwawień.
Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
Nie miej poczucia winy.
Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.
Poproś lekarzy o magnez w kroplówce. Ja dostawałam w szpitalu na bóle brzucha i nadal zażywałam swój w tabletkach
MoniaB lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Andzia wrote:Poproś lekarzy o magnez w kroplówce. Ja dostawałam w szpitalu na bóle brzucha i nadal zażywałam swój w tabletkach
Od kilku godzin każda moja próba znalezienia lekarza kończy się takim widokiem 😂
https://zapodaj.net/plik-aVVgeeJc8L
Może na wieczornym obchodzie o cokolwiek będę w stanie zapytać…🧘🏻♀️89 & ⛹🏻♂️ 81
✅AMH 3,69
❌morfologia plemników 0%
💌04.2020r.
ciąża naturalna🧸
strata-w 9 tygodniu🥺🩶
🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
📌29.07. start stymulacji
📌09.08. punkcja
pobrano 18🥚
zapłodniono 14🥚
finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️
🍀01.10 nasz pierwszy transfer
❄️FET 3AA
β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌
🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶🌫️
Hla-c ✅
🩺 17.11. histeroskopia
cd138, cd56✅
histopatologia ✅
🍍20.12.
Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
26dpt ponowny krwotok 🥺
11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

-
Totalnie_pogubiona wrote:Od kilku godzin każda moja próba znalezienia lekarza kończy się takim widokiem 😂
https://zapodaj.net/plik-aVVgeeJc8L
Może na wieczornym obchodzie o cokolwiek będę w stanie zapytać…
Widać pełne rece roboty 🤣🫣
Podejrzewam że mają kuchnie wiyec tam pewnie siedzą i kawkę piją...
W sumie i tak o te kroplówke najlepiej prosić na obchodzie bo lekarz musi wpisać w karte.
A masz swój magmez żeby sobie zażyć? Bo jak nie to niech mąż ci przywiezie 😊Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Kalina9 wrote:Mój to 136pg/ml i nie ukrywam się podłamałam. Ale dziękuję wam wszystkim za szybką odpowiedź.
Mam teraz 3x1 dopochwowo, ale myślę czy zwiększyć samodzielnie.
Teoretycznie przez kolejne 5 dni zanim przyjmiesz progesteron estradiol powinien się zwiększać, jest jeszcze trochę czasu. Ja bym sprawdziła jeszcze estradiol dzień przed przyjęciem progesteronu.
sylstaa lubi tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Totalnie_pogubiona przesyłam pozytywne myśli i wspieram:))
Ja dzisiaj mam jakąś słabą baterię, tylko śpię i śpię 😴 kompletnie nie mam siły, tylko to spanie …♀ 35
💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
🩺 punkcja 05.2025
🫧 16 ➡️ 4 🥚
❄️4AA ❄️4AB (5doba)
usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
1.transfer: 05.12.25
(Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵
♂ 41
0% prawidłowych plemników
odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
test HBA 46%
ilość plemników w 1ml - 13,8mln
ruch postępowy 13%
viability (plemniki żywe) 30%
host 31%

-
Totalnie_pogubiona wrote:Dziękuję za kciuki 😘🩷
Na razie bez kolejnych krwawień.
Tylko utrzymujący się ból podbrzusza mnie niesamowicie martwi i wkurza…
Przypomnij-jaki miałaś ten estradiol?
Nie miej poczucia winy.
Zrobiłaś co mogłaś , żeby opanować sytuację.
I to naprawdę mogła być wada genetyczna płodu.
To najczęstsza przyczyna strat na tym etapie.
Jeśli czujesz , że Twój lekarz zbagatelizował objawy i Ciebie-zmień go bez wahania.
Szkoda czasu na lekceważące traktowanie.
Miałam 160 estradiol w 6tc38💃💛🏃41
od 2023 - starania
od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne
08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)
🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane
🔜 immunologia i II procedura
_____
AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero -
To moja dr teraz podczas cyklu sztucznego nie zlecała badania e2 🤷♀️👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test zdrowy 🩵

-
merci wrote:Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
Ja do drugiego transferu miałam tylko utrogestan 300 3x1 i duphaston 3x1, tylko że to był cykl naturalny i miałam wtedy progesteron w dniu transferu 44,2👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
nick nieaktualnymerci wrote:Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
Ja na sztucznym cyklu brałam progesterone besins 3x1 i cyclogest 400 3x1 i żadnych zastrzyków -
Wiesz merci, nie zawsze trzeba zastrzyki prolutexu. Wszystko zależy jak Ci się leki przyswajają i jeżeli na ustnych i dopochwowych masz wystarczający poziom, to nie ma potrzeby dodatkowo się kłuć, więc to tylko na plus
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Duphaston nie wychodzi z krwi i moja dr nie uznaje go do transferów, a jedynie jako wspomaganie uregulowania cyklu / wywołanie miesiączki.merci wrote:Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
To ile proga i w jakiej postaci dostaniesz powinno zależeć od jego poziomu i od lekarza. W klinice, w ktorej miałam IVF, na cyklach sztucznych oznaczali e2 i proga w 10 dniu brania estrofemu, wdrażano proga (np 3x1 cyclogest, 3x1 bensis), kolejne oznaczenie w dniu transferu i jesli prog >20 to dawki zostawały, jesli poniżej to zmiana np na 3x2 wszystko lub dołożenie prolutexu. Przez problem z prolutexem w ub roku, przy ostatnim transferze doszłam do 3x3 cyclogest, 3x2 bensis.👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Ja od transferu biorę 3x1 luteine. 2x1 utrogestan. 2 plastry systen 50. Rano i wieczorem żel oestrogel. 2x1 encorton. 3x1 buscopan. Wieczorem tez robie sobie zastrzyki z prolutexu i neoparinu.merci wrote:Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
U mnie w klinice też nic nie badają, za mną 3 transfery i przy ostatnim badałam proga bo dr. Jarosz uważała, że poprzednie nieudane z uwagi na niski próg, jak widać to też nie miało większego wpływu na skuteczność, ale uważam, że lepiej to mieć pod kontrolą. Teraz przy kolejnym podejściu będę badać estradiol łącznie z progiem bo dr. Janowiec zaleca aby był odpowiedni poziom przy endo/adeno.merci wrote:Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
Jak widać każdy lekarz ma swoją utartą ścieżkę leczenia, więc trzeba zaufać specjalistom i czasem na własną rękę działać i przypilnować tych poziomów, a w klinikach nie zbadają bo oszczędzają kasę i lecą taśmowo 🫣.Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 20:15
86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
09.2020 8t puste jajo💔
01.2021 7t cp💔laparo
04.2022 laparo zrosty
🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
I procedura IVF 2024
5AA❄️5AB❄️=cb
II procedura IVF 2025
4BA❄️5BB❄️=cb
15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
🆘 operacja endo 3/4 st?
♻️ zmiana kliniki
🔜 start stymulacji - duo stim
🆕 Amh 0,35
„Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸



