Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 10 stycznia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺

    Nowa84 lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2278

    Wysłany: 10 stycznia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺
    Trzymam najmocniej jak mogę 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 może to kwestia innego labu, plus trochę błędu w pomiarze
    Może przy tak wysokich betach jest większy błąd pomiaru?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 10 stycznia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało
    Ja tak samo jak dziewczyny, nigdy nie miałam prolutexu.
    Do ostatniego transferu miałam Cyclogest 400mg x2 i Besins 200mg x3. Prog na spadku (badany 9h od ostatniej dawki) nie mniejszy niż 25🙂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 10 stycznia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺

    Cały czas trzymam kciuki za kropka 🤞❤️

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2278

    Wysłany: 10 stycznia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wiesz merci, nie zawsze trzeba zastrzyki prolutexu. Wszystko zależy jak Ci się leki przyswajają i jeżeli na ustnych i dopochwowych masz wystarczający poziom, to nie ma potrzeby dodatkowo się kłuć, więc to tylko na plus ;)
    Zupełnie mi nie robi różnicy jaka forma (no może dopochwowe najmniej preferowane 😁) ale martwi mnie czy jednak dawki nie są za małe. Raz oznaczyłam proga jeszcze przed transferem na sztucznym i był 9 także niziutko. Ale lekarz jakoś się tym nie przejął i pytał po co oznaczam. Finalnie zwiększony był duphaston do 3x1

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 10 stycznia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺
    Trzymam kciuki caly czas za Was 🍀🍀🍀❤️

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 10 stycznia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja też do tej pory zbytnio się nie spotkałam z oznaczaniem e2 na cyklu sztucznym
    Ale u mnie lekarz nie chce też oznaczenia progesteronu robić.
    Tak btw to bierze/brała któraś z was duphaston + jakiś dopochwowy bez zastrzyków do transferów?
    Bo u mnie tak to wyglądało do tej pory i nie wiem już czy to nie jest za mało


    Brałam duphaston 3x1 i Cyclogest 400 2x1. Na tym zestawie progesteron najwyżej dobił do 16 i później przy rosnącej becie zaczął spadać. Lekarz dołożył mi dodatkowo kolejną dawkę Cyclogestu i Prolutex. Pamiętaj, że duphaston nie wychodzi z krwi.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2278

    Wysłany: 10 stycznia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że duphaston nie wychodzi bo to pochodna progesteronu więc standardowe oznaczenie go nie obejmuje
    Dla ciekawych farmakokinetyka progesteronów w zależności od drogi podania
    Według badań te stężenia nie wychodzą jakoś zawrotnie wysoko
    f105e789f735b.pnghttps://zapodaj.net/plik-XmFTzr5R6l

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 10 stycznia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Teraz przy kolejnym podejściu będę badać estradiol łącznie z progiem bo dr. Janowiec zaleca aby był odpowiedni poziom przy endo/adeno

    Jakie dostałaś zalecenia od dr J w tym temacie?
    Kiedy badać estradiol i jaki powinien być? 😁

    Umknęło mi to na wizycie, a w sumie też chciałam sprawdzić przed kolejnym transferem. Z progiem, bo to też nie oznaczałaby jeszcze w dniu transferu czy zaraz po.

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 stycznia, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺


    Bardzo bardzo mi przykro za stres i wynik. Trzymamy tu wszystkie kciuki. Oby było dobrze….

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2278

    Wysłany: 11 stycznia, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 11 stycznia
    Dzień Wegetarian - Dzień Wegetarian w Polsce jest obchodzony corocznie 11 stycznia. Nie jest znana geneza tego święta, ale z roku na rok staje się ono popularniejsze, do tego stopnia, że nie niektóre portale internetowe informują nawet o obchodach Światowego Dnia Wegetarian. Wg naszej wiedzy obchody tego święta w styczniu to nasza domena. Światowy Dzień Wegetarianizmu (ang. World Vegetarian Day) obchodzony jest 1 października oa końcówki lat 80-tych XX w, a Światowy Dzień Wegan (ang. World Vegan Day) obchodzony jest 1 listopada od połowy lat 90-tych.


    🎼Florence + The Machine - My Love 🎼
    https://youtu.be/Sqs7KeqvZWU?si=f7oNuXtzngmEN_aF

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    MoniaB, sylstaa, Karolaaas, Adirella lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 11 stycznia, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺

    Najważniejszy jest obraz USG. Nie ma co patrzeć na betę.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 11 stycznia, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie pogubiona, nie wiem jak patrzęć na to betę ale może to faktycznie różnica jakiegoś błędu i innych laboratoriów. Teraz tylko USG prawdę powie choć wiem, że ten wynik mógł zasiać jeszcze większy niepokój. Przykro mi, że przez to przechodzisz. Najważniejsze, żebyś nie miała skurczy. W szpitalu będą Ci wyciszać więc dobrze, że tu jesteś pod stałą opieką.

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 11 stycznia, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu wklejam wpis odnośnie krwawień i konfliktu grupowego.

    Screenshot-2026-01-11-05-28-06-803-pl-ovufriend-app-edit.jpg

    https://ibb.co/1YxrjvN9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia, 05:31

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 11 stycznia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Jakie dostałaś zalecenia od dr J w tym temacie?
    Kiedy badać estradiol i jaki powinien być? 😁

    Umknęło mi to na wizycie, a w sumie też chciałam sprawdzić przed kolejnym transferem. Z progiem, bo to też nie oznaczałaby jeszcze w dniu transferu czy zaraz po.

    U mnie było wymaganie, żeby estradiol przed wdrożeniem progesteronu wynosił co najmniej 200 pg/ml.

    Karolaaas, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 stycznia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    U mnie było wymaganie, żeby estradiol przed wdrożeniem progesteronu wynosił co najmniej 200 pg/ml.
    Dokładnie taka samą informację dostałam bo o nią głównie dopytywałam😉. Nie sądziłam że wynik hormonów przed jest tak istotny. Ale jak widać jest i trzeba o to zadbać i sprawdzić.
    Acmvj czytałam na wątku o Twojej szyjce, myślałam o Tobie mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie i poród będzie w terminie🤞.

    Acmvj, sylstaa, just_a_girl lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 stycznia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    W piątek przed 9 rano miałam betę 11 694,
    na sorze o 22 wyniosła 11 400.
    Jutro mam powtórkę.
    Ale raczej odstawienie leków mnie czeka niż wybór dziecięcego wózka…
    Trzymajcie proszę mimo wszystko kciuki 🥺
    Trzymaj się, kciuki dawno zaciśnięte🤞🤞🤞🤞.

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 11 stycznia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dokładnie taka samą informację dostałam bo o nią głównie dopytywałam😉. Nie sądziłam że wynik hormonów przed jest tak istotny. Ale jak widać jest i trzeba o to zadbać i sprawdzić.
    Acmvj czytałam na wątku o Twojej szyjce, myślałam o Tobie mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie i poród będzie w terminie🤞.

    Jestem w szpitalu na obserwacji, bo bolało mnie podbrzusze o brzuch się spinał pomimo magnezu, ale się uspokoiło. Szyjkę mi zmierzyli to niby jest większa, ale wydaje mi się, że to kwestia warunków pomiarów, czyli wypełnienia pęcherza i pozycji w jakiej była badana. Czekam teraz na wyniki i może mnie wypuszczą szybko do domu. Miałam fajny bonus, bo wczoraj w szpitalu był przeprowadzany kurs z USG płodu i zostaliśmy „modelami” także synek kolejny raz został dokładnie obejrzany a ja miałam okazję poznać parę tajników USG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia, 08:22

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 stycznia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    Jestem w szpitalu na obserwacji, bo bolało mnie podbrzusze o brzuch się spinał pomimo magnezu, ale się uspokoiło. Szyjkę mi zmierzyli to niby jest większa, ale wydaje mi się, że to kwestia warunków pomiarów, czyli wypełnienia pęcherza i pozycji w jakiej była badana. Czekam teraz na wyniki i może mnie wypuszczą szybko do domu. Miałam fajny bonus, bo wczoraj w szpitalu był przeprowadzany kurs z USG płodu i zostaliśmy „modelami” także synek kolejny raz został dokładnie obejrzany a ja miałam okazję poznać parę tajników USG.
    Najważniejsze, że wszystko sprawdzili i zbadali i jest dobrze. Teraz będziesz spokojniejsza, a to jest potrzebne Tobie, no i na dodatkowe badanie płodu się załapaliście 😍.
    Trzymaj się i opoczywajcie☺️ szybkiego powrotu do domku Wam życzę 🤞

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 stycznia, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Jakie dostałaś zalecenia od dr J w tym temacie?
    Kiedy badać estradiol i jaki powinien być? 😁

    Umknęło mi to na wizycie, a w sumie też chciałam sprawdzić przed kolejnym transferem. Z progiem, bo to też nie oznaczałaby jeszcze w dniu transferu czy zaraz po.
    Tak ja acmvj pisała😉, bo to właśnie za jej namową trafiłam do doktora.

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ