Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 257

    Wysłany: 1 stycznia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dwa tygodnie po drugiej punkcji i nadal czuję się fatalnie 🙈
    Brzuch nadęty jak balon, ciężko, piersi nabrzmiałe, ani szybciej wstać czy kichnąć, jajniki w poniedziałek miały jeszcze 7i 9 cm, nie wiem czy się coś zmniejszyły.
    Niech już ten okres przyjdzie bo czuję się jak słonica w ciąży z bliźniakami: pierwszy bliźniak urojona ciąża po hormonach na stymulacji do punkcyjni, drugi bliźniak ciąża spożywcza 🙈

    Punkcja do punkcji nie równa, tym razem jest naprawdę ciężko aby dojść do siebie, już marzę o tym żeby poczuć się wreszcie lepiej, mam nadzieję że po okresie będzie wreszcie lepiej.

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 1 stycznia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Z doświadczenia wiem, że na początku truli by nam życie. W szczególności brat męża. Pozniej by odpuścił jak z dwójką pozostałych dzieci. Bo jego żona jest pozbawiona jakichkolwiek uczuć do dzieci. Widziałam ją nieraz jak przypadkowo spotkała swoje starsze dzieci. Brak jakich kolwiek uczuć. Mi samej serce pękało jak patrzyłam jaka ona jest bezlitosna.
    Ale liczymy się z tym, że możemy mieć problemy. Niby grozi im do 5 lat więzienia w tym ona ma niebieska kartę założona także moze sad by na tyle ich skazał i nie mielibyśmy dużych problemów.

    Serce na prawdę się łamie jak się słyszy takie historie 💔 jest to dla mnie kompletnie niepojęte jak można krzywdzić tak bezbronne istoty. Jeśli masz to dziecko a go nie chcesz lub nie jesteś w stanie się nim zająć to je po prostu oddaj
    My walczymy o skrawek nadziei na macierzyństwo a dookoła dzieją się takie okropne rzeczy 😢

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 1 stycznia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Jestem dwa tygodnie po drugiej punkcji i nadal czuję się fatalnie 🙈
    Brzuch nadęty jak balon, ciężko, piersi nabrzmiałe, ani szybciej wstać czy kichnąć, jajniki w poniedziałek miały jeszcze 7i 9 cm, nie wiem czy się coś zmniejszyły.
    Niech już ten okres przyjdzie bo czuję się jak słonica w ciąży z bliźniakami: pierwszy bliźniak urojona ciąża po hormonach na stymulacji do punkcyjni, drugi bliźniak ciąża spożywcza 🙈

    Punkcja do punkcji nie równa, tym razem jest naprawdę ciężko aby dojść do siebie, już marzę o tym żeby poczuć się wreszcie lepiej, mam nadzieję że po okresie będzie wreszcie lepiej.
    Czyli kontrolę usg miała po punkcji? Hiperka się raczej nie rozwija?
    Jakieś dodatkowe zalecenia dali oprócz klasycznego nawodnienia i białka?

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 1 stycznia, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 2 stycznia
    Światowy Dzień Introwertyka - Relaksujący wieczór w fotelu z książką i kubkiem pysznej, gorącej herbaty w ręku to dla wielu osób miła odskocznia od intensywnego trybu życia. Jednak są ludzie, którzy w ten sposób spędzają czas niemal codziennie i czują się z tym świetnie! Introwertycy, bo o nich mowa 2 stycznia obchodzą swój dzień. Warto z tej okazji sprawić im przyjemność i podarować książkę, albo duży kubek na herbatę. Choć i tak najlepszym podarkiem będzie zrozumienie ich potrzeb oraz szanowanie ich wyjątkowego usposobienia.
    Dzień Ptysia - Kto z nas nie lubi deserów, niech pierwszy rzuci kamieniem! Czekolady, ciasta, cukierki to przepyszne łakocie, które smakują każdemu. Jeden ze słodkich przysmaków doczekał się nawet ustanowienia własnego dnia. Chodzi o Dzień Ptysia, który obchodzimy 2 stycznia. Kremowe, francuskie ciastko rozpływające się w ustach ma rzesze fanów na całym świecie. Na początku roku ptysiami z okazji ich święta można objadać się bezkarnie, a kalorie i tak zostaną spalone w trakcie realizacji noworocznych postanowień!
    🎼Olivia Dean - Baby Steps🎼
    https://youtu.be/6kLEQi0u5rAsi=GXOWMwy8L_ipGYP7


    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - transfer 🍍
    ✨ Totalnie_pogubiona - beta dla kliniki 💉🩸
    ✨ White1 - start stymulacji 💉
    ✨ Claudii - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Ishildur - start nowego cyklu IVF - usg 🩺

    Przed nami pierwszy dzień wrażeń w nowym roku, powodzenia dziewczyny 🍀
    Paula dodatkowo dla Ciebie kciuki za wyzwania i decyzje, które przed wami stoją. Podejmijcie je w zgodzie ze soba i swoim sercem ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia, 22:49

    Cień, MoniaB, Totalnie_pogubiona, Ishildur, Monixma, Paula., sylstaa, Adirella, Rozemocjonowana, Karolaaas, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 257

    Wysłany: 1 stycznia, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Czyli kontrolę usg miała po punkcji? Hiperka się raczej nie rozwija?
    Jakieś dodatkowe zalecenia dali oprócz klasycznego nawodnienia i białka?

    Nawet krwiaka nie było żadnego tym razem na usg widocznego. Ale było 25 ukłuć po pęcherzyki i to zrobiło swoje. Miesiączki jeszcze nie mam ale chyba jutro będzie bo dzisiaj coś zaczęłam już delikatnie plamić.
    A jak poznać hiperstymulacje rozwijającą się? Na USG nic niepokojącego nie było i czułam się tak samo


    Standardowe zalecenia dostałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia, 23:20

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 1 stycznia, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Nawet krwiaka nie było żadnego tym razem na usg widocznego. Ale było 25 ukłuć po pęcherzyki i to zrobiło swoje. Miesiączki jeszcze nie mam ale chyba jutro będzie bo dzisiaj coś zaczęłam już delikatnie plamić.
    A jak poznać hiperstymulacje rozwijającą się? Na USG nic niepokojącego nie było i czułam się tak samo


    Standardowe zalecenia dostałam

    Hiperstymulacja - Przede wszystkim czy zwiększa Ci się obwód brzucha, waga i negatywne objawy.

    Ja też ciężko zniosłam punkcję. A ciekawostka - też myślałam, że jak mam 26 pęcherzyków to tyle nakłuć, ale lekarz przy okazji jak coś mówił to powiedział, że on to na jednym wkłuciu w jeden jajnik wszystko wciąga.
    Tyle, że im więcej pęcherzyków było wyjętych tym więcej po wyjęciu czegoś tam się produkuje w organizmie i ciężej.

    Może idź do lekarza się poradzić, bo długo to trwa u Ciebie. Choć miesiączka bardzo pomaga, więc jak już dostajesz to może już zaraz będzie lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia, 23:36

    merci lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 1 stycznia, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupio mi narzekać, bo jak na razie to jestem wielką szczęściarą z 2 kreskami, ale powiem Wam, że te leki na mnie wpływają psychicznie. Czuję się taka zlękniona, zawsze byłam dość niezależna, a teraz czuję się tak słabo, mam potrzebę zaopiekowania, okazywania mi empatii, dostrzegania mojego wysiłku i że to wszystko jest trudne dla samopoczucia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 10:19

    merci, LoliM, Mln lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 2 stycznia, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - transfer 🍍
    ✨ Totalnie_pogubiona - beta dla kliniki 💉🩸
    ✨ White1 - start stymulacji 💉
    ✨ Claudii - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Ishildur - start nowego cyklu IVF - usg 🩺

    MoniaB mam nadzieję że dotrzecie do siebie. Sama wiem jak hormony wpływają na samopoczucie. Może jakaś spokojna rozmowa. Bo ciąża to niby nie choroba i tu może ma mąż rację ale tyle zmian w organizmie kobiety zachodzi o których mężczyźni nie mają pojęcia. Może mu jakiś filmik trzeba pokazać który obrazuje zachodzące zmiany. Mężczyźni to wzrokowcy. Czasami trzeba pokazać a nie rozmawiać 😂 mój mąż przynajmniej taki jest.

    Paula., MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 2 stycznia, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś dość mocno plamię na brązowo. Kurcze co się dzieje

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 2 stycznia, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny dziś dość mocno plamię na brązowo. Kurcze co się dzieje
    To może być podrażnienie od lekow dopochwowych, chwilowy spadek proga, plamienia się zdarzają i nie zawsze muszą oznaczać, że dzieje się coś niedobrego. Ja plamiłam zawsze w okolicy dnia spodziewanej miesiączki, podrażniał mnie tez utrogestan i plamiłam. Dr mówiła, że dopóki nie ma żywej krwi to nie panikować, ale dla spokoju mozna oddać krew na proga albo umówić się na usg. Mocne kciuki, bo widziałam że pięknie Cię klątwa prowadzącej dopadła 🤞

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3860

    Wysłany: 2 stycznia, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 2 stycznia
    Światowy Dzień Introwertyka - Relaksujący wieczór w fotelu z książką i kubkiem pysznej, gorącej herbaty w ręku to dla wielu osób miła odskocznia od intensywnego trybu życia. Jednak są ludzie, którzy w ten sposób spędzają czas niemal codziennie i czują się z tym świetnie! Introwertycy, bo o nich mowa 2 stycznia obchodzą swój dzień. Warto z tej okazji sprawić im przyjemność i podarować książkę, albo duży kubek na herbatę. Choć i tak najlepszym podarkiem będzie zrozumienie ich potrzeb oraz szanowanie ich wyjątkowego usposobienia.
    Dzień Ptysia - Kto z nas nie lubi deserów, niech pierwszy rzuci kamieniem! Czekolady, ciasta, cukierki to przepyszne łakocie, które smakują każdemu. Jeden ze słodkich przysmaków doczekał się nawet ustanowienia własnego dnia. Chodzi o Dzień Ptysia, który obchodzimy 2 stycznia. Kremowe, francuskie ciastko rozpływające się w ustach ma rzesze fanów na całym świecie. Na początku roku ptysiami z okazji ich święta można objadać się bezkarnie, a kalorie i tak zostaną spalone w trakcie realizacji noworocznych postanowień!
    🎼Olivia Dean - Baby Steps🎼
    https://youtu.be/6kLEQi0u5rAsi=GXOWMwy8L_ipGYP7


    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - transfer 🍍
    ✨ Totalnie_pogubiona - beta dla kliniki 💉🩸
    ✨ White1 - start stymulacji 💉
    ✨ Claudii - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Ishildur - start nowego cyklu IVF - usg 🩺

    Przed nami pierwszy dzień wrażeń w nowym roku, powodzenia dziewczyny 🍀
    Paula dodatkowo dla Ciebie kciuki za wyzwania i decyzje, które przed wami stoją. Podejmijcie je w zgodzie ze soba i swoim sercem ❤️
    Również trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️

    Merci dziekuje 💗

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3860

    Wysłany: 2 stycznia, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny dziś dość mocno plamię na brązowo. Kurcze co się dzieje
    Może spróbuj sie skonsultować z ginem? Te plamienia zawsze nie pokoją, a dobrze by było gdybyś miała świadomość ze to nic złego sie nie dzieje .

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 2 stycznia, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiaj 🩷🤞
    Ja oficjalnie rozpoczęłam dzisiaj pierwszą stymulację, w środę pierwszy podgląd ✊️

    MoniaB, merci, Totalnie_pogubiona, Adirella, sylstaa, Claudii, Paula., LoliM, blaurita, Karolaaas, Yahu, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 stycznia, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Głupio mi narzekać, bo jak na razie to jestem wielką szczęściarą z 2 kreskami, ale powiem Wam, że choć oboje z mężem się baaaardzo cieszymy to nigdy się tyle nie kłóciliśmy co teraz. Te leki na mnie wpływają psychicznie. Czuję się taka zlękniona, zawsze byłam dość niezależna, a teraz czuję się tak słabo, mam potrzebę zaopiekowania, okazywania mi empatii, dostrzegania mojego wysiłku i że to wszystko jest trudne dla samopoczucia.
    A mąż jakby w ogóle tego nie kuma. Wnerwił mnie strasznie jak mu ostatnio narzekałam, żeby dbał o mnie, że potrzebuje troski, że jakby on był chory to bym o niego dbała.. a on na to „ciąża to nie choroba” 🙈 Ogólnie to jest bardzo dobry, ugotował dziś pyszny obiad, robi wszystko co poproszę, ale ciągle się spinamy. Ja jestem super wrażliwa, a on wszystko bierze do siebie. W życiu się nie spodziewałam, że po tak dobrych wieściach zamiast miesiąca miodowego to będzie drama na dramie.


    Ps. Dołączam dzisiejszy test 😉
    https://zapodaj.net/plik-9n0C2QFQ2S
    Post polubiłam za test nie za kłótnie z mężem 😄❤️

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 2 stycznia, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się do kliniki. Fakt do innego lekarza ale zrobi mi usg i zleci badanie o może będę spokojniejsza.

    merci, Claudii, Paula., blaurita lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 stycznia, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Umówiłam się do kliniki. Fakt do innego lekarza ale zrobi mi usg i zleci badanie o może będę spokojniejsza.
    I słusznie. Najpewniej nic groźnego jak takie plamienia bez bólu 🤞🏻 ale głowa będzie spokojniejsza

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 stycznia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - transfer 🍍
    ✨ Totalnie_pogubiona - beta dla kliniki 💉🩸
    ✨ White1 - start stymulacji 💉
    ✨ Claudii - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Ishildur - start nowego cyklu IVF - usg 🩺


    Powodzenia dziewczyny🤞🤞🤞🤞🤞🍀🌱

    Plus dodatkowe kciuki za
    @Paula
    @Malutka_111
    🤞🤞

    Myślami i sercem z Wami💛.


    Paula., MoniaB lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 2 stycznia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Umówiłam się do kliniki. Fakt do innego lekarza ale zrobi mi usg i zleci badanie o może będę spokojniejsza.

    Może być podrażnienie po lekach. Obserwuj sytuacje .
    Dobrze że umówiłaś się do kliniki. Ja miałam podobną sytuację , około 5/6 tyg . Tylko u mnie była żywa krew .
    Naszczescie na usg było ok. Prawdopodobnie pękło mi jakieś naczyńko. Więc strachu najadłam się tyle że masakra . 🤦

    MoniaB lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • WerkaP2 Ekspertka
    Postów: 488 87

    Wysłany: 2 stycznia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie dawki koenzymu q10 oraz nac suplementujecie?

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 stycznia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - transfer 🍍
    ✨ Totalnie_pogubiona - beta dla kliniki 💉🩸
    ✨ White1 - start stymulacji 💉
    ✨ Claudii - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ Ishildur - start nowego cyklu IVF - usg 🩺

    MoniaB mam nadzieję że dotrzecie do siebie. Sama wiem jak hormony wpływają na samopoczucie. Może jakaś spokojna rozmowa. Bo ciąża to niby nie choroba i tu może ma mąż rację ale tyle zmian w organizmie kobiety zachodzi o których mężczyźni nie mają pojęcia. Może mu jakiś filmik trzeba pokazać który obrazuje zachodzące zmiany. Mężczyźni to wzrokowcy. Czasami trzeba pokazać a nie rozmawiać 😂 mój mąż przynajmniej taki jest.



    Polecam ,, Jak urodzić i nie zwariować,, film z 2012 r. z Elizabeth Banks

    MoniaB lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ