Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 16 stycznia, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 17 stycznia
    Światowy Dzień Pizzy - Światowy Dzień Pizzy obchodzony jest od 2018 r. Na dzień obchodów wybrano dzień św. Antoniego, patrona pizzerii. Święto pochodzi z Włoch, jak i sama pizza.
    Dzień Dialogu z Judaizmem - Święto w polskim Kościele katolickim ustanowione zostało przez Konferencję Episkopatu Polski w 1997 roku. Jego celem jest budowanie więzi z judaizmem, w tym celu odbywają się nabożeństwa, spotkania modlitewne, koncerty muzyki czy zwiedzanie synagog.
    Dzień Wszystkich Fajnych - To święto, które powinien obchodzić każdy mieszkaniec naszej planety. W końcu dobre samopoczucie i samoocena to podstawa!

    🎼sombr - do i ever cross your mind 🎼
    https://youtu.be/dgWLP-KFYyY?si=4OBmc2WpOOUOQTf6

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta dla kliniki💉🩸
    ✨Claudii- transfer 🍍
    ✨ Biedronka321 - punkcja 🥚

    Monixma, Paula., Biedronka321, Yahu, sylstaa, Cień, Karolaaas, just_a_girl, Adirella lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 17 stycznia, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    A skąd info, że dr. Janowiec zaleca 2-3 transfery po wyciszeniu?? Pierwsze słyszę, że to jest możliwe. Albo niech ktoś mnie poprawi 😗??
    Mi tak zalecał jak pytałam
    Tylko u mnie jest "tylko" adenomioza
    Więc pytanie, czy dla każdego będzie to adekwatne zalecenie

    sylstaa, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3100 3878

    Wysłany: 17 stycznia, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 17 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta dla kliniki💉🩸
    ✨Claudii- transfer 🍍
    ✨ Biedronka321 - punkcja 🥚
    Trzymam kciuki dziewczyny za Was 🍀🍀🍀
    ❄️Za swoją bete również 🍀🍀🍀❄️

    Biedronka321 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 17 stycznia, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta dla kliniki💉🩸
    ✨Claudii- transfer 🍍
    ✨ Biedronka321 - punkcja 🥚

    Trzymam kciuki 🤞

    Biedronka321 lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 17 stycznia, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta dla kliniki💉🩸
    ✨Claudii- transfer 🍍
    ✨ Biedronka321 - punkcja 🥚
    Powodzenia . Kciuki zacisniete

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 17 stycznia, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny , wczoraj miałam transfer blastki 5.2.2 ,cykl sztuczny
    Niestety dostałam wynik proga i tylko 7,7 eh mam brać 4 x duphaston i 2 cyclogest
    Teraz stres czy nie za mało czy podskoczy

    MoniaB, Mary27 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 893 1894

    Wysłany: 17 stycznia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety transfer został odwołany. Jeden zarodek jest już duży, ale ma mały podział komórkowy więc takiego mi nie będą podawać, bo i tak się nie przyjmie. Drugi nie osiągnął stadium blastocysty, ma 70% szans na rozwój w 6 dobie i dostaniemy jutro informację co z nim - jeśli się rozwinie to zamrożą go i transfer będzie w kolejnym cyklu. Niby oba są pod obserwacją ale ten jeden tylko rokuje. Jestem załamana 😞

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
    FET 5CB - ⏳
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 17 stycznia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Czesc dziewczyny , wczoraj miałam transfer blastki 5.2.2 ,cykl sztuczny
    Niestety dostałam wynik proga i tylko 7,7 eh mam brać 4 x duphaston i 2 cyclogest
    Teraz stres czy nie za mało czy podskoczy
    Może warto wdrążyć prolutex. Duphaston nie wychodź z krwi ale sam cyclogest powinien dawać wyższe poziomy. U mnie sam cyclogest dał 19,7 proga.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 17 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Czesc dziewczyny , wczoraj miałam transfer blastki 5.2.2 ,cykl sztuczny
    Niestety dostałam wynik proga i tylko 7,7 eh mam brać 4 x duphaston i 2 cyclogest
    Teraz stres czy nie za mało czy podskoczy


    Iga Tak duphaston nie wychodzi w krwi a cyclogest przez to ze jest to globulka to stężenie jest jego wieksze w macicy niż wychodzi w krwi. Moj lekarz tłumaczył ze każda kobieta inaczej przyswaja progesteron dlatego zazwyczaj wprowadza sie 3 drogi podania dopochwowo zastrzyk i doustnie. Swoją drogą juz od dawna obserwuje tu na forum bardzo niskie wartości proga gdzie lekarze mówią ze to ok. Ja uważam ze zarodek jak jest silny poradzi sobie z niska wartością natomiast dla mojego lekarza minimum minimum to 45 na spadku jesli dopadło poniżej dokładał leki. Ja bym powalczyła o prolutex. A.do tej pory dodałabym jedna globulke w ciągu dnia cyclogestu

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 17 stycznia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Niestety transfer został odwołany. Jeden zarodek jest już duży, ale ma mały podział komórkowy więc takiego mi nie będą podawać, bo i tak się nie przyjmie. Drugi nie osiągnął stadium blastocysty, ma 70% szans na rozwój w 6 dobie i dostaniemy jutro informację co z nim - jeśli się rozwinie to zamrożą go i transfer będzie w kolejnym cyklu. Niby oba są pod obserwacją ale ten jeden tylko rokuje. Jestem załamana 😞

    Przykro mi z powodu odwołanego transferu 😢

    A co do tego zarodka, którego trzymają do 6 doby to trzymam kciuki ogromnie 🤞🤞🤞

    Moje 4 zarodki w 5 dobie byly morulami, a w 6 zrobiły się z nich ładne blastki, więc trzeba dać szansę 🍀🍀🍀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3100 3878

    Wysłany: 17 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew na betę i proga oddana ❄️🍀
    Jeszcze pani w rejestracji powiedziala do mnie ze jako kobieta w ciazy mam pierwszeństwo 🫢😁 az dziwnie sie poczułam .
    Chociaż i tak byłam druga to żadnej różnicy mi to nie robiło.

    blaurita lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3100 3878

    Wysłany: 17 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii przykro mi, ze transfer zostal odwołany. Trzymam kciuki za tego zarodka oby ladnie dojrzal i zebys w przyszłym cyklu mogła go zabrać do domu 🍀🍀🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 17 stycznia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Niestety transfer został odwołany. Jeden zarodek jest już duży, ale ma mały podział komórkowy więc takiego mi nie będą podawać, bo i tak się nie przyjmie. Drugi nie osiągnął stadium blastocysty, ma 70% szans na rozwój w 6 dobie i dostaniemy jutro informację co z nim - jeśli się rozwinie to zamrożą go i transfer będzie w kolejnym cyklu. Niby oba są pod obserwacją ale ten jeden tylko rokuje. Jestem załamana 😞
    Bardzo mi przykro, że tak to się potoczyło
    Trzymam kciuki w takim razie żeby chociaż ten jeden ładnie się rozwinął 🤞🏻

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 17 stycznia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też zrobię dodam jeden cyclogest więcej , bo Pani doktor dała mi tylko jeden duphastan więcej , pojadę w poniedziałek zbadam proga jak będzie dalej źle to będę dzwonić do Pani doktor , nigdy przy żadnym transferze nie miałam takalego proga

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 17 stycznia, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii, trzymam kciuki aby się pięknie rozwinęła 🍀
    Może właśnie to będzie ten wyczekany zarodek 👶🏻

    Cień lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 17 stycznia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miło do Was wrócić po 2 ? miesiącach przerwy.
    potrzebowałam resetu, aleee wracam bo sprawy nabierają tempa :)


    21 stycznia mam PIERWSZY TRANSFER !
    jaram się jak pochodnia !

    długo u mnie nic się nie działo, grudniowy cykl przepadł bo owulacja wychodziła w idealnie w święta, no nic nastał mój czas.

    widzę, że w tym czasie zrobiła się rotacja,


    każdej innej z Was również gratuluję sukcesów za resztę niezmiennie trzymam kciuki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 10:22

    Malutka_111, Ewelcia1605, sylstaa, Nauśka, niecierpliwa ..., White1, Cień, Yahu, Karolaaas, Mln, Mary27, MoniaB, blaurita, Adirella lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 17 stycznia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili do mnie, dzisiaj 5 doba, z 4 zarodków, które się nie zapłodniły niestety nie udało się uzyskać żadnego, z 2 poprawnie zapłodnionych zarodków będą mrozić dzisiaj 5.2.2, a na drugi czekamy do jutra 🥹

    Dzisiaj zaczął się okres, więc mam nadzieję, że mimo wizyty dopiero w 4dc, będzie to cykl transferowy 🤞

    MoniaB, Ewelcia1605, Yahu, Karolaaas, Paula., KurkaZłotopiórka, Mary27, Marz91, Adirella, krakowiankq lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 17 stycznia, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Dzwonili do mnie, dzisiaj 5 doba, z 4 zarodków, które się nie zapłodniły niestety nie udało się uzyskać żadnego, z 2 poprawnie zapłodnionych zarodków będą mrozić dzisiaj 5.2.2, a na drugi czekamy do jutra 🥹

    Dzisiaj zaczął się okres, więc mam nadzieję, że mimo wizyty dopiero w 4dc, będzie to cykl transferowy 🤞

    No i pięknie, jednego zawodnika już mamy! 💚🍀

    Czekamy na drugiego 🤞🤞🤞

    White1 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3100 3878

    Wysłany: 17 stycznia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam z tata w alabie na badaniach. Ja robilam bete I proga a on sobie ft4.
    No i on wynik juz ma. Ja czekam na wyniki i tylko beta mi sie zwieksza 🙈 pokazuje mi 5 badan juz ze robilam. 1 progesteron i 4 bety 🤣 mama sie smieje ze chyba beta dla bliźniaków dlatego im się w skali nie mieści, a ja juz zaczynam myśleć co oni kombinują z tą moją beta ze tak zwiększają badania . Zdarzyło mi się tak czasem ale zawsze do dwóch podnosili 😁

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 173

    Wysłany: 17 stycznia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Dzwonili do mnie, dzisiaj 5 doba, z 4 zarodków, które się nie zapłodniły niestety nie udało się uzyskać żadnego, z 2 poprawnie zapłodnionych zarodków będą mrozić dzisiaj 5.2.2, a na drugi czekamy do jutra 🥹

    Dzisiaj zaczął się okres, więc mam nadzieję, że mimo wizyty dopiero w 4dc, będzie to cykl transferowy 🤞
    Trzymamy kciuki!

    White1 lubi tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ