Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 20 stycznia, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 20 stycznia

    Dzień wiedzy o pingwinach - Jak sama nazwa wskazuje, celem święta jest popularyzowanie wiedzy o pingwinach. W ten dzień można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat tych sympatycznych zwierząt. Choćby tego, że tylko wyglądają na nieporadne, w rzeczywistości są świetnymi pływakami, a w w wodzie spędzają większość czasu.
    Dzień Bigosu - Jeśli jest na stole bigos, to znak że jesteśmy wśród swoich, najprawdopodobniej na tradycyjnej polskiej imprezie. Dziś nasza sztandarowa potrawa ma swoje święto.
    Dzień Miłośników Sera - Czy wiesz, że na całym globie produkuje się kilka tysięcy gatunków sera? To oznacza, że nawet w Dzień Miłośników Sera nie jest realne spróbowanie wszystkich wyrobów. Amatorzy nabiału w tym dniu nie tylko zajadają się serami, ale też informują o ich pozytywnym wpływie na zdrowie.

    🎼Arctic Monkeys - I Wanna Be Yours🎼
    https://youtu.be/nyuo9-OjNNg?si=HnHQFnxHIbmjUmHY

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    ✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Yahu - I beta 💉🩸
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 09:16

    sylstaa, Woczekiwaniu, Monixma, Yahu, Paula., just_a_girl, niecierpliwa ..., Kasikos, LoliM lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 20 stycznia, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu ✊✊✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 20 stycznia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny🙂🤞🏻
    ✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    ✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼‍⚕️
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    Yahu🤞🏻🌈🍀🐣

    Yahu, Lajla87_87 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 20 stycznia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Ja miałam dwa USG po poronieniu ale w szpitalu. Dzis polecę może na betę czy spadła do zera i znowu na estrofem wchodzę. Musze przygotować cykl na badanie. Co do leków to u mnie estrofem nie daje żadnych objawów. Przy progu to już inaczej. Doustny besins 200 powoduje zawroty głowy. Pozostałe czy to dopochwowe czy iniekcyjne powodują zatrzymanie wody. Pozostałe leki jeśli brałam to nie wpływają na mnie źle. Więc nie jest najgorzej

    Myślę o usg w szpitalu, ale ostatnio czekałam tam w kolejce kilka godzin i trafiłam na panią, która się średnio znała. Myślałam też o usg prywatnie u mojego gina tu lokalnie, ale ma terminy dopiero na przyszły tydzień. Zrobię dziś betę (wczoraj jednak nie byłam, nie zdążyłam po pracy). Jak będzie wysoka to poszukam USG tu lokalnie. Jak niziutka to umówię się do kliniki invitro.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 20 stycznia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    ✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Yahu - I beta 💉🩸
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    Powodzenia dziewczyny!! 💛 Yuhu ✊

    Yahu, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 20 stycznia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Myślę o usg w szpitalu, ale ostatnio czekałam tam w kolejce kilka godzin i trafiłam na panią, która się średnio znała. Myślałam też o usg prywatnie u mojego gina tu lokalnie, ale ma terminy dopiero na przyszły tydzień. Zrobię dziś betę (wczoraj jednak nie byłam, nie zdążyłam po pracy). Jak będzie wysoka to poszukam USG tu lokalnie. Jak niziutka to umówię się do kliniki invitro.
    To jakiś plan. Ja dziś przesiedziałam godzinkę przed lab. Czekam na wyniki bety i przy okazji zrobiłam ana4.
    U mnie USG ok więc jestem spokojna

    MoniaB lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 stycznia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🍀🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 319 422

    Wysłany: 20 stycznia, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was dziś w dniu bigosu!:)
    Proszę o wpisanie do kalendarza 📆 21.01 - rozpoczęcie stymulacji 28.01 - pierwszy podgląd!
    Dzieje się dziś, jestem pełna pozytywnych emocji i rozdzielam Wam wszystkim! Słońce świeci, w nocy była zorza, ale w stolicy, wiadomo, nic nie było widać;)

    merci, Yahu, MoniaB, Mary27, niecierpliwa ..., Biedronka321, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 20 stycznia, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 🍀🍀🍀🍀🍀🤞

    Yahu, MoniaB lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 20 stycznia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 20 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    ✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Yahu - I beta 💉🩸
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
    Powodzenia dziewczyny. Trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    Yahu, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 20 stycznia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety 7.7 więc formalnie mogę działać dalej.
    Dla celów czysto statystycznych to mój dzienny spadek to 24% dziennie. Mam nadzieję że żadnej z was nie będzie potrzebna ta wiedza 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:11

    MoniaB, Ishildur, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 stycznia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu kciukasy za betę 🍀💚🙏

    Yahu lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 20 stycznia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj 🤞

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 20 stycznia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dzień dobry... Potrzebuję dziś Waszego wsparcia. Wysiadam od skutków ubocznych na Estrofemie (3x1). Zaczynając od tego, co teraz - źle mi się oddycha, mam kłucie w klatce piersiowej i w oskrzelach. Ciężar oddechu. Przez kłucie w drogach żółciowych (jestem po usunięciu woreczka), osłabienie i objawy przeziębienia, bezsenność, lekkie krwawienie z nosa, bóle głowy (nie silne, apap pomagał), i nastrój strasznie zły. Byłam dziś rano w klinice, lekarz przepisał mi enzymy wątrobowe, CRP, żeby sprawdzić, czy tam się coś nie dzieje. Plus neoparin. A co z oddechem?

    Od strony przygotowań ponoć idzie super, endometrium ma 10 mm, ale ja się obawiam, czy dociągnę do tego transferu żywa, jak tak dalej pójdzie, na tym diabelstwie. To jest najgorsze świństwo, jakie do tej pory brałam przy staraniach i najtrudniejszy jak dotąd dla mnie moment w IVF. Błagam, podnieście na duchu. Tyle starań po to, żeby na ostatniej prostej się wycofać?... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:29

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 20 stycznia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos wrote:
    Kochane, dzień dobry... Potrzebuję dziś Waszego wsparcia. Wysiadam od skutków ubocznych na Estrofemie (3x1). Zaczynając od tego, co teraz - źle mi się oddycha, mam kłucie w klatce piersiowej i w oskrzelach. Ciężar oddechu. Przez kłucie w drogach żółciowych (jestem po usunięciu woreczka), osłabienie i objawy przeziębienia, bezsenność, lekkie krwawienie z nosa, bóle głowy (nie silne, apap pomagał), i nastrój strasznie zły. Byłam dziś rano w klinice, lekarz przepisał mi enzymy wątrobowe, CRP, żeby sprawdzić, czy tam się coś nie dzieje. Plus neoparin. A co z oddechem?

    Od strony przygotowań ponoć idzie super, endometrium ma 10 mm, ale ja się obawiam, czy dociągnę do tego transferu żywa, jak tak dalej pójdzie, na tym diabelstwie. To jest najgorsze świństwo, jakie do tej pory brałam przy staraniach i najtrudniejszy jak dotąd dla mnie moment w IVF. Błagam, podnieście na duchu. Tyle starań po to, żeby na ostatniej prostej się wycofać?... :(

    to raczej nie będzie pocieszenie ale trochę mnie zmartwiły twoje objawy
    to nie brzmi zbyt dobrze. Nie miałaś w przeszłości jakiś zakrzepów albo nie masz podwyższonego ryzyka zakrzepowo-zatorowego?
    a jak z nogami? Nie bolą/nie obrzękła szczególnie jedna?
    kaszel masz?
    Może dorób przy okazji D-dimer jak będziesz badania robić. On jednoznacznie nie odpowie czy zakrzepicy/zatorowości płucnej nie ma ale jeśli będzie ujemny to ryzyko zdecydowanie mniejsze, a jak podwyższony to do rozważenia badania na SOR z podejrzeniem zakrzepicy/zatorowości
    Ten neoparin to dobry pomysł tutaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:53

    nick nieaktualny, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 145 309

    Wysłany: 20 stycznia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
    ✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    ✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Yahu - I beta 💉🩸
    ✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺

    Powodzenia 🍀🍀🍀🍀

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 20 stycznia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    to raczej nie będzie pocieszenie ale trochę mnie zmartwiły twoje objawy
    to nie brzmi zbyt dobrze. Nie miałaś w przeszłości jakiś zakrzepów albo nie masz podwyższonego ryzyka zakrzepowo-zatorowego?
    a jak z nogami? Nie bolą/nie obrzękła szczególnie jedna?
    kaszel masz?
    Może dorób przy okazji D-dimer jak będziesz badania robić. On jednoznacznie nie odpowie czy zakrzepicy/zatorowości płucnej nie ma ale jeśli będzie ujemny to ryzyko zdecydowanie mniejsze, a jak podwyższony to do rozważenia badania na SOR z podejrzeniem zakrzepicy/zatorowości
    Ten neoparin to dobry pomysł tutaj

    Dzięki, Merci. Który z tych objawów wydaje Ci się, że mógłby wskazywać na zator? Nie mam na ten moment bólu nóg ani ich puchnięcia. Ale kaszel mam cały czas i kłucie w oskrzelach. O 13-tej mam internistę, i będę się dowiadywała więcej. Poproszę o te D-dimery.

    Dziwi mnie też, że lekarz kazał dalej brać 3x1...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:59

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 20 stycznia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos wrote:
    Dzięki, Merci. Który z tych objawów wydaje Ci się, że mógłby wskazywać na zator? Nie mam na ten moment bólu nóg ani ich puchnięcia. Ale kaszel mam cały czas i kłucie w oskrzelach. O 13-tej mam internistę, i będę się dowiadywała więcej. Poproszę o te D-dimery.
    nie podoba mi się najbardziej to co napisałaś o bólu w klatce i problemie z oddychaniem. A od kiedy ten kaszel i czy podejrzewasz, że to może być jednak typowo infekcyjne?
    Nie chcę absolutnie straszyć ale trzeba być trochę wyczulonym na pewne sprawy.
    Estrofem zwiększa ryzyko zakrzepowo-zatorowe, szczególnie będzie to miało znaczenie u osoby predysponowanej (np. w przypadku trombofilii, dodatniego wywiadu rodzinnego w kierunku tych chorób). Najczęściej zaczyna się od zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych (ból, obrzęk, szczególnie jednej kończyny), i tam mogą zakrzepy się odrywać i płynąć do płuc - dając kaszel, duszność, pogorszenie tolerancji wysiłku, czasami krwioplucie.
    możesz ocenić swoje ryzyko w skali Wellsa indywidualnie - przy małym ryzyku D-dimer, przy dużym raczej SOR i badania obrazowe
    chyba, że jest teraz jakaś ewidentna przyczyna tych dolegliwości np. infekcja

    Kasikos, nick nieaktualny, MoniaB, Ishildur lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 20 stycznia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    nie podoba mi się najbardziej to co napisałaś o bólu w klatce i problemie z oddychaniem. A od kiedy ten kaszel i czy podejrzewasz, że to może być jednak typowo infekcyjne?
    Nie chcę absolutnie straszyć ale trzeba być trochę wyczulonym na pewne sprawy.
    Estrofem zwiększa ryzyko zakrzepowo-zatorowe, szczególnie będzie to miało znaczenie u osoby predysponowanej (np. w przypadku trombofilii, dodatniego wywiadu rodzinnego w kierunku tych chorób). Najczęściej zaczyna się od zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych (ból, obrzęk, szczególnie jednej kończyny), i tam mogą zakrzepy się odrywać i płynąć do płuc - dając kaszel, duszność, pogorszenie tolerancji wysiłku, czasami krwioplucie.
    możesz ocenić swoje ryzyko w skali Wellsa indywidualnie - przy małym ryzyku D-dimer, przy dużym raczej SOR i badania obrazowe
    chyba, że jest teraz jakaś ewidentna przyczyna tych dolegliwości np. infekcja

    Od dwóch dni na estrofemie pogorszył mi się refluks - z którym często pojawia mi się kaszel, stąd łączyłam go z tym. Niemniej przy refluksie zwykle nie kłuje mnie tak klatka piersiowa. Będę o 13 u internisty, mam nadzieję, że potraktuje mnie poważnie... Bo w klinice miałam poczucie, że jednak tak się nie stało.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 20 stycznia, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 💚💚💚🤞🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ