☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
-
WIADOMOŚĆ
-
📆 20 stycznia
Dzień wiedzy o pingwinach - Jak sama nazwa wskazuje, celem święta jest popularyzowanie wiedzy o pingwinach. W ten dzień można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat tych sympatycznych zwierząt. Choćby tego, że tylko wyglądają na nieporadne, w rzeczywistości są świetnymi pływakami, a w w wodzie spędzają większość czasu.
Dzień Bigosu - Jeśli jest na stole bigos, to znak że jesteśmy wśród swoich, najprawdopodobniej na tradycyjnej polskiej imprezie. Dziś nasza sztandarowa potrawa ma swoje święto.
Dzień Miłośników Sera - Czy wiesz, że na całym globie produkuje się kilka tysięcy gatunków sera? To oznacza, że nawet w Dzień Miłośników Sera nie jest realne spróbowanie wszystkich wyrobów. Amatorzy nabiału w tym dniu nie tylko zajadają się serami, ale też informują o ich pozytywnym wpływie na zdrowie.
🎼Arctic Monkeys - I Wanna Be Yours🎼
https://youtu.be/nyuo9-OjNNg?si=HnHQFnxHIbmjUmHY
☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼⚕️
✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼⚕️
✨ Yahu - I beta 💉🩸
✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 09:16
sylstaa, Woczekiwaniu, Monixma, Yahu, Paula., just_a_girl, niecierpliwa ..., Kasikos, LoliM lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test zdrowy 🩵

-
Yahu ✊✊✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀
Yahu lubi tę wiadomość
👧 ’87 🐈
AMH: 1,31
Kariotyp 🆗
KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
CD56 ❌
cross match 51,7% & negatywny 🤷♀️
MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
Podejrzenie adenomiozy
👦 ’85 🐕🦺
Kariotyp 🆗
morfologia 1%❌
HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
SCSA 🆗
I IVF
🍀Invimed Wrocław🍀
3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌
II IVF
🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
diphereline x 2
07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
21w0d 🩵 498g 🩷 474g
24w0d 🩵 702g 🩷 657g

-
Powodzenia dziewczyny🙂🤞🏻
✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼⚕️
✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼⚕️
✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
Yahu🤞🏻🌈🍀🐣
Yahu, Lajla87_87 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Malutka_111 wrote:Ja miałam dwa USG po poronieniu ale w szpitalu. Dzis polecę może na betę czy spadła do zera i znowu na estrofem wchodzę. Musze przygotować cykl na badanie. Co do leków to u mnie estrofem nie daje żadnych objawów. Przy progu to już inaczej. Doustny besins 200 powoduje zawroty głowy. Pozostałe czy to dopochwowe czy iniekcyjne powodują zatrzymanie wody. Pozostałe leki jeśli brałam to nie wpływają na mnie źle. Więc nie jest najgorzej
Myślę o usg w szpitalu, ale ostatnio czekałam tam w kolejce kilka godzin i trafiłam na panią, która się średnio znała. Myślałam też o usg prywatnie u mojego gina tu lokalnie, ale ma terminy dopiero na przyszły tydzień. Zrobię dziś betę (wczoraj jednak nie byłam, nie zdążyłam po pracy). Jak będzie wysoka to poszukam USG tu lokalnie. Jak niziutka to umówię się do kliniki invitro.38💃💛🏃41
od 2023 - starania
od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne
08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)
🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane
🔜 immunologia i II procedura
_____
AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero -
✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼⚕️
✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼⚕️
✨ Yahu - I beta 💉🩸
✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
Powodzenia dziewczyny!! 💛 Yuhu ✊
Yahu, Pozytywna_ lubią tę wiadomość
38💃💛🏃41
od 2023 - starania
od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne
08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)
🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane
🔜 immunologia i II procedura
_____
AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero -
To jakiś plan. Ja dziś przesiedziałam godzinkę przed lab. Czekam na wyniki bety i przy okazji zrobiłam ana4.MoniaB wrote:Myślę o usg w szpitalu, ale ostatnio czekałam tam w kolejce kilka godzin i trafiłam na panią, która się średnio znała. Myślałam też o usg prywatnie u mojego gina tu lokalnie, ale ma terminy dopiero na przyszły tydzień. Zrobię dziś betę (wczoraj jednak nie byłam, nie zdążyłam po pracy). Jak będzie wysoka to poszukam USG tu lokalnie. Jak niziutka to umówię się do kliniki invitro.
U mnie USG ok więc jestem spokojna
MoniaB lubi tę wiadomość
04/2025 Diphereline
🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
10 dpt beta 0.2 ❌
🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
14 dpt beta 1253 prog 37.10
18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
Cross 22,2 %
Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
CD 138 ✅Kir bx
🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️ -
Yahu 🍀🤞🤞
Yahu lubi tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Trzymam kciuki za Was dziś w dniu bigosu!

Proszę o wpisanie do kalendarza 📆 21.01 - rozpoczęcie stymulacji 28.01 - pierwszy podgląd!
Dzieje się dziś, jestem pełna pozytywnych emocji i rozdzielam Wam wszystkim! Słońce świeci, w nocy była zorza, ale w stolicy, wiadomo, nic nie było widać
merci, Yahu, MoniaB, Mary27, niecierpliwa ..., Biedronka321, Kasiak89 lubią tę wiadomość
👩🏻37 👦🏻38
06.2024 💔 poronienie 6+4
✔️kariotypy, morfologia krwi
ja: amh 2,47-2,76, IBS
💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
on: 💊profertil
✔️fragmentacja, HBA, ilość
🔻ruchliwość, budowa
I procedura ICSI
09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
pgt-a: 1❌, 1🤔
29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3
II procedura IMSI
01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
pgt-a: 1❌ ferrytyna:18
III procedura PICSI
+on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
03.06.2026 transfer ❄️4AB
8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀 -
Yahu 🍀🍀🍀🍀🍀🤞
Yahu, MoniaB lubią tę wiadomość
🧑🦱 31 👱 34🐈⬛
AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅
Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
Encorton
Cross Match 29,7%
Allo Mlr 0%
Adenomioza 🚨
Zmiana kliniki 10.25
IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
Razem 3 zdrowe po PGT-A
Immunosupresja 🔜 -
Powodzenia dziewczyny. Trzymam kciuki 🍀🍀🍀merci wrote:📆 20 stycznia
☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼⚕️
✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼⚕️
✨ Yahu - I beta 💉🩸
✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
Yahu, MoniaB lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Wynik bety 7.7 więc formalnie mogę działać dalej.
Dla celów czysto statystycznych to mój dzienny spadek to 24% dziennie. Mam nadzieję że żadnej z was nie będzie potrzebna ta wiedza 😉Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:11
MoniaB, Ishildur, Butterfly_84 lubią tę wiadomość
04/2025 Diphereline
🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
10 dpt beta 0.2 ❌
🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
14 dpt beta 1253 prog 37.10
18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
Cross 22,2 %
Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
CD 138 ✅Kir bx
🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️ -
Powodzenia dzisiaj 🤞🧑93🧒90
Starania od 2013
Mąż -🆗
Ja- pcos, amh- 4,0
2023- 4x IUI -❌
Gameta Podzamcze
30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran
14.07.25- punkcja 15🥚
4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba
28.07.25- estrofem
06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅
🍀14.08- transfer FET
🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
🍀11.09. USG 🤞
🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️🩹
23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51 -
Kochane, dzień dobry... Potrzebuję dziś Waszego wsparcia. Wysiadam od skutków ubocznych na Estrofemie (3x1). Zaczynając od tego, co teraz - źle mi się oddycha, mam kłucie w klatce piersiowej i w oskrzelach. Ciężar oddechu. Przez kłucie w drogach żółciowych (jestem po usunięciu woreczka), osłabienie i objawy przeziębienia, bezsenność, lekkie krwawienie z nosa, bóle głowy (nie silne, apap pomagał), i nastrój strasznie zły. Byłam dziś rano w klinice, lekarz przepisał mi enzymy wątrobowe, CRP, żeby sprawdzić, czy tam się coś nie dzieje. Plus neoparin. A co z oddechem?
Od strony przygotowań ponoć idzie super, endometrium ma 10 mm, ale ja się obawiam, czy dociągnę do tego transferu żywa, jak tak dalej pójdzie, na tym diabelstwie. To jest najgorsze świństwo, jakie do tej pory brałam przy staraniach i najtrudniejszy jak dotąd dla mnie moment w IVF. Błagam, podnieście na duchu. Tyle starań po to, żeby na ostatniej prostej się wycofać?...
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:29
👧🏼 85 🧔♂️ 80 🐈x3
2015-2018 starania naturalne
2019-2024 przerwa w staraniach
2025 klinika + kwalifikacja do ivf
Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️ -
Kasikos wrote:Kochane, dzień dobry... Potrzebuję dziś Waszego wsparcia. Wysiadam od skutków ubocznych na Estrofemie (3x1). Zaczynając od tego, co teraz - źle mi się oddycha, mam kłucie w klatce piersiowej i w oskrzelach. Ciężar oddechu. Przez kłucie w drogach żółciowych (jestem po usunięciu woreczka), osłabienie i objawy przeziębienia, bezsenność, lekkie krwawienie z nosa, bóle głowy (nie silne, apap pomagał), i nastrój strasznie zły. Byłam dziś rano w klinice, lekarz przepisał mi enzymy wątrobowe, CRP, żeby sprawdzić, czy tam się coś nie dzieje. Plus neoparin. A co z oddechem?
Od strony przygotowań ponoć idzie super, endometrium ma 10 mm, ale ja się obawiam, czy dociągnę do tego transferu żywa, jak tak dalej pójdzie, na tym diabelstwie. To jest najgorsze świństwo, jakie do tej pory brałam przy staraniach i najtrudniejszy jak dotąd dla mnie moment w IVF. Błagam, podnieście na duchu. Tyle starań po to, żeby na ostatniej prostej się wycofać?...
to raczej nie będzie pocieszenie ale trochę mnie zmartwiły twoje objawy
to nie brzmi zbyt dobrze. Nie miałaś w przeszłości jakiś zakrzepów albo nie masz podwyższonego ryzyka zakrzepowo-zatorowego?
a jak z nogami? Nie bolą/nie obrzękła szczególnie jedna?
kaszel masz?
Może dorób przy okazji D-dimer jak będziesz badania robić. On jednoznacznie nie odpowie czy zakrzepicy/zatorowości płucnej nie ma ale jeśli będzie ujemny to ryzyko zdecydowanie mniejsze, a jak podwyższony to do rozważenia badania na SOR z podejrzeniem zakrzepicy/zatorowości
Ten neoparin to dobry pomysł tutajWiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:53
nick nieaktualny, MoniaB lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test zdrowy 🩵

-
☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
✨ Butterfly_84 - podgląd przed transferem 👀🩺
✨Alina Malina - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼⚕️
✨White1 - wizyta po punkcji 🧑🏼⚕️
✨ Yahu - I beta 💉🩸
✨Pozytywna_ - podgląd przed transferem 👀🩺
Powodzenia 🍀🍀🍀🍀👩’92
AMH 06'25 0,787
👨’88
Słabe parametry nasienia
Morfologia 0%
🩵🩷🩵🩷🩵🩷
04.06'25 decyzja o ivf
12.09'25
Kwalifikacja IVF/MZ
31.10'25 stymulacja
Mensinorm 150
Gonal 300
Encorton 10mg
13.11'25 punkcja
8 pobranych,
6 dojrzałych,
6 zapłodnionych
ICSI 3×❄️❄️❄️
18.11'25
1 Transfer ❌️
03.03’26
2 Transfer 🍀
9 dpt ⏸️
Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
15 dpt Beta:1290 mIU/ml
23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
25 dpt Beta: 11990 mIU/ml
USG 31.03
CRL 6 mm i mamy ❤️
USG 07.04
CRL 15mm ❤️
06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
Prawdopodobnie 🩷

-
merci wrote:to raczej nie będzie pocieszenie ale trochę mnie zmartwiły twoje objawy
to nie brzmi zbyt dobrze. Nie miałaś w przeszłości jakiś zakrzepów albo nie masz podwyższonego ryzyka zakrzepowo-zatorowego?
a jak z nogami? Nie bolą/nie obrzękła szczególnie jedna?
kaszel masz?
Może dorób przy okazji D-dimer jak będziesz badania robić. On jednoznacznie nie odpowie czy zakrzepicy/zatorowości płucnej nie ma ale jeśli będzie ujemny to ryzyko zdecydowanie mniejsze, a jak podwyższony to do rozważenia badania na SOR z podejrzeniem zakrzepicy/zatorowości
Ten neoparin to dobry pomysł tutaj
Dzięki, Merci. Który z tych objawów wydaje Ci się, że mógłby wskazywać na zator? Nie mam na ten moment bólu nóg ani ich puchnięcia. Ale kaszel mam cały czas i kłucie w oskrzelach. O 13-tej mam internistę, i będę się dowiadywała więcej. Poproszę o te D-dimery.
Dziwi mnie też, że lekarz kazał dalej brać 3x1...Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 10:59
👧🏼 85 🧔♂️ 80 🐈x3
2015-2018 starania naturalne
2019-2024 przerwa w staraniach
2025 klinika + kwalifikacja do ivf
Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️ -
nie podoba mi się najbardziej to co napisałaś o bólu w klatce i problemie z oddychaniem. A od kiedy ten kaszel i czy podejrzewasz, że to może być jednak typowo infekcyjne?Kasikos wrote:Dzięki, Merci. Który z tych objawów wydaje Ci się, że mógłby wskazywać na zator? Nie mam na ten moment bólu nóg ani ich puchnięcia. Ale kaszel mam cały czas i kłucie w oskrzelach. O 13-tej mam internistę, i będę się dowiadywała więcej. Poproszę o te D-dimery.
Nie chcę absolutnie straszyć ale trzeba być trochę wyczulonym na pewne sprawy.
Estrofem zwiększa ryzyko zakrzepowo-zatorowe, szczególnie będzie to miało znaczenie u osoby predysponowanej (np. w przypadku trombofilii, dodatniego wywiadu rodzinnego w kierunku tych chorób). Najczęściej zaczyna się od zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych (ból, obrzęk, szczególnie jednej kończyny), i tam mogą zakrzepy się odrywać i płynąć do płuc - dając kaszel, duszność, pogorszenie tolerancji wysiłku, czasami krwioplucie.
możesz ocenić swoje ryzyko w skali Wellsa indywidualnie - przy małym ryzyku D-dimer, przy dużym raczej SOR i badania obrazowe
chyba, że jest teraz jakaś ewidentna przyczyna tych dolegliwości np. infekcja
Kasikos, nick nieaktualny, MoniaB, Ishildur lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test zdrowy 🩵

-
merci wrote:nie podoba mi się najbardziej to co napisałaś o bólu w klatce i problemie z oddychaniem. A od kiedy ten kaszel i czy podejrzewasz, że to może być jednak typowo infekcyjne?
Nie chcę absolutnie straszyć ale trzeba być trochę wyczulonym na pewne sprawy.
Estrofem zwiększa ryzyko zakrzepowo-zatorowe, szczególnie będzie to miało znaczenie u osoby predysponowanej (np. w przypadku trombofilii, dodatniego wywiadu rodzinnego w kierunku tych chorób). Najczęściej zaczyna się od zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych (ból, obrzęk, szczególnie jednej kończyny), i tam mogą zakrzepy się odrywać i płynąć do płuc - dając kaszel, duszność, pogorszenie tolerancji wysiłku, czasami krwioplucie.
możesz ocenić swoje ryzyko w skali Wellsa indywidualnie - przy małym ryzyku D-dimer, przy dużym raczej SOR i badania obrazowe
chyba, że jest teraz jakaś ewidentna przyczyna tych dolegliwości np. infekcja
Od dwóch dni na estrofemie pogorszył mi się refluks - z którym często pojawia mi się kaszel, stąd łączyłam go z tym. Niemniej przy refluksie zwykle nie kłuje mnie tak klatka piersiowa. Będę o 13 u internisty, mam nadzieję, że potraktuje mnie poważnie... Bo w klinice miałam poczucie, że jednak tak się nie stało.
MoniaB lubi tę wiadomość
👧🏼 85 🧔♂️ 80 🐈x3
2015-2018 starania naturalne
2019-2024 przerwa w staraniach
2025 klinika + kwalifikacja do ivf
Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️ -
Yahu 💚💚💚🤞🤞🤞
Yahu lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0%



