Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 20 stycznia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Tak ja u mnie choć u mnie beta już tylko 7,7. Który to szpital daje coś extra prócz morfologi?

    No tak mi dali w poradni przyszpitalnej w pierwszych chwilach krwotoku. Ja nawet nie chciałam, bo mówiłam, że dopiero co wszystko badałam. Ale lekarz mówił, że przy ciąży i poronieniu mogą się mocno zmienić tsh czy ferrytyna, hemoglobina i żebym zbadała. Czekałam z tym na koniec plamienia :)

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 20 stycznia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Testy testom nie równie, tylko beta prawdę powie, trzymam kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
    Mam nadzieję ,dziękuję :*

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 20 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dziękuję Wam wszystkim za komentarze i podzielenie się Waszym doświadczeniem. Ja już po wizycie zarówno w klinice, jak u internisty. Doktor w klinice skierował mnie na badanie prób wątrobowych ze względu na kłucie w miejscu operacji, zignorował fakt kłucia w klatce i oddechu. Wyniki jednego (ALT) wyszły kilkakrotnie podwyższone (do tej pory były dobre), poszłam się skonsultować z internistą. W międzyczasie wysłałam je do kliniki, Dr odpowiedział, żeby skonsultować z internistą, nie wspomniał, co dalej z hormonami. Trafiłam na szczęście na świetnego internistę, który mnie bardzo dogłębnie wysłuchał. Dostałam skierowanie na D-dimery, które mam zrobić jutro rano, zrobił mi EKG, które wyszło w porządku. Powiedział, że on by odstawił Estrofem i sprawdził, czy będzie lepiej, więc taką decyzję podjęłam nie czekając na opinię z kliniki - poinformowałam też o tym lekarza z niej, który odpisał, że i tak "w tym stanie" byśmy nie podchodzili do transferu. Jestem trochę rozczarowana, bo to jak dotąd najtrudniejszy dla mnie moment w IVF i kontakt z kliniką niewiele w sumie wniósł i pomógł. Czekam na jutrzejsze badanie d-dimerów i się denerwuję. No, i transfer poszedł się... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 16:13

    MoniaB, Mila222 lubią tę wiadomość

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 20 stycznia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos wrote:
    Kochane, dziękuję Wam wszystkim za komentarze i podzielenie się Waszym doświadczeniem. Ja już po wizycie zarówno w klinice, jak u internisty. Doktor w klinice skierował mnie na badanie prób wątrobowych ze względu na kłucie w miejscu operacji, zignorował fakt kłucia w klatce i oddechu. Wyniki jednego (ALT) wyszły kilkakrotnie podwyższone (do tej pory były dobre), poszłam się skonsultować z internistą. W międzyczasie wysłałam je do kliniki, Dr odpowiedział, żeby skonsultować z internistą, nie wspomniał, co dalej z hormonami. Trafiłam na szczęście na świetnego internistę, który mnie bardzo dogłębnie wysłuchał. Dostałam skierowanie na D-dimery, które mam zrobić jutro rano, zrobił mi EKG, które wyszło w porządku. Powiedział, że on by odstawił Estrofem i sprawdził, czy będzie lepiej, więc taką decyzję podjęłam nie czekając na opinię z kliniki - poinformowałam też o tym lekarza z niej, który odpisał, że i tak "w tym stanie" byśmy nie podchodzili do transferu. Jestem trochę rozczarowana, bo to jak dotąd najtrudniejszy dla mnie moment w IVF i kontakt z kliniką niewiele w sumie wniósł i pomógł. Czekam na jutrzejsze badanie d-dimerów i się denerwuję. No, i transfer poszedł się... :(
    Kochana, twoje zdrowie jest najważniejsze. Blastki nigdzie nie uciekną, poczekają na mamusię.
    Z drugiej strony dobrze, że nie jesteś na przykład już po transferze. Teraz masz w miarę bezpieczny moment, kiedy można zrobić przerwę, odłożyć leki i zaopiekować się sobą. No i piękne, że trafiłaś na zaangażowanego internistę. Trzymam kciuki za szybkie wykrycie powodu złego samopoczucia i jak najszybsze leczenie.

    MoniaB, Kasikos, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Onazlipca Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 20 stycznia, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 6dp po transferze 5dniowej blastki... Na teście biel vizira. Powoli oswajam się że nic nie wyszło z tego :( płakać mi się chce.

  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 20 stycznia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos wrote:
    Kochane, dziękuję Wam wszystkim za komentarze i podzielenie się Waszym doświadczeniem. Ja już po wizycie zarówno w klinice, jak u internisty. Doktor w klinice skierował mnie na badanie prób wątrobowych ze względu na kłucie w miejscu operacji, zignorował fakt kłucia w klatce i oddechu. Wyniki jednego (ALT) wyszły kilkakrotnie podwyższone (do tej pory były dobre), poszłam się skonsultować z internistą. W międzyczasie wysłałam je do kliniki, Dr odpowiedział, żeby skonsultować z internistą, nie wspomniał, co dalej z hormonami. Trafiłam na szczęście na świetnego internistę, który mnie bardzo dogłębnie wysłuchał. Dostałam skierowanie na D-dimery, które mam zrobić jutro rano, zrobił mi EKG, które wyszło w porządku. Powiedział, że on by odstawił Estrofem i sprawdził, czy będzie lepiej, więc taką decyzję podjęłam nie czekając na opinię z kliniki - poinformowałam też o tym lekarza z niej, który odpisał, że i tak "w tym stanie" byśmy nie podchodzili do transferu. Jestem trochę rozczarowana, bo to jak dotąd najtrudniejszy dla mnie moment w IVF i kontakt z kliniką niewiele w sumie wniósł i pomógł. Czekam na jutrzejsze badanie d-dimerów i się denerwuję. No, i transfer poszedł się... :(
    rozumiem twoje rozczarowanie ale jakby, odpukać, faktycznie działo się coś złego to nawet jeśli doszłoby teraz do tego transferu to finał mógłby nie być dobry.
    Dla własnego dobra lepiej wyjaśnić od razu co się dzieje.
    Im lepiej będziesz przygotowana tym większe szanse na sukces.
    Ściskam cię mocno i trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw 🫂

    Kasikos, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 20 stycznia, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onazlipca wrote:
    Dziś jest 6dp po transferze 5dniowej blastki... Na teście biel vizira. Powoli oswajam się że nic nie wyszło z tego :( płakać mi się chce.
    wyrzuć to do kosza i nie oglądaj się na ten test. Idź jutro na betę 🤞

    Mary27, Cień, Ishildur, Kasikos lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 20 stycznia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos wrote:
    Kochane, dziękuję Wam wszystkim za komentarze i podzielenie się Waszym doświadczeniem. Ja już po wizycie zarówno w klinice, jak u internisty. Doktor w klinice skierował mnie na badanie prób wątrobowych ze względu na kłucie w miejscu operacji, zignorował fakt kłucia w klatce i oddechu. Wyniki jednego (ALT) wyszły kilkakrotnie podwyższone (do tej pory były dobre), poszłam się skonsultować z internistą. W międzyczasie wysłałam je do kliniki, Dr odpowiedział, żeby skonsultować z internistą, nie wspomniał, co dalej z hormonami. Trafiłam na szczęście na świetnego internistę, który mnie bardzo dogłębnie wysłuchał. Dostałam skierowanie na D-dimery, które mam zrobić jutro rano, zrobił mi EKG, które wyszło w porządku. Powiedział, że on by odstawił Estrofem i sprawdził, czy będzie lepiej, więc taką decyzję podjęłam nie czekając na opinię z kliniki - poinformowałam też o tym lekarza z niej, który odpisał, że i tak "w tym stanie" byśmy nie podchodzili do transferu. Jestem trochę rozczarowana, bo to jak dotąd najtrudniejszy dla mnie moment w IVF i kontakt z kliniką niewiele w sumie wniósł i pomógł. Czekam na jutrzejsze badanie d-dimerów i się denerwuję. No, i transfer poszedł się... :(

    Hej, nie śledzę na bieżąco wątku ale u mnie na estrofemie też było kłucie w prawym boku. ALT było 3 razy przekroczone. Tylko tyle, że u mnie to było już po transferze (zakończony poronieniem). Po poronieniu, po odstawieniu leków przestało boleć odrazu. Kolejny transfer był na cyklu naturalnym z minimalną ilością leków :)

    MoniaB, Kasikos lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 20 stycznia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy spotkałyście sie z ministymulacja? Ma któraś doświadczenia z takim rodzajem stymulacji?

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Mila222 Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 20 stycznia, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    Jestem tutaj na forum nowa. Od grudnia Was podczytuje czerpiąc pozytywną energię i doświadczenia ❤️
    Z mężem od lat staramy się o ciążę i do tej pory nie widzielismy dwóch kresek. Wiemy że w naszym przypadku występuje czynnik męski, z bardzo małą ilością i ruchliwością plemników. Moje badania do tej pory wychodziły w porządku oprócz lekkiej anemi.
    W grudniu zostaliśmy zakwalifikowani do IVF. 15.01 miałam swoją pierwszą punkcję (stymulacja Menopur 1200 i Cetrotide). Udało się pobrać 15 pęcherzyków, z czego 8 dojrzałych. Z zapłodnionych 5 komorek żaden nie rozwinął się do blastki. Embriolog stwierdził że to kwestia jakości nasienia ale też niskiej morfologi komórek.
    Mąż suplementuje się zgodnie z zaleceniami andrologia ale zastanawiam się co ja mogę zrobić z moimi komórkami? Aktualnie biorę D3, kwas foliowy, magnez, Szelazo, omega 3. Niestety ostatni miesiąc był dla mnie bardzo stresujący i nie wiem czy mogło to się odbić na tej morfologi.
    Wizyta u lekarza dopiero przede mną ale chciałabym się przygotować z pytaniami. I obudzić nadzieję..

    MoniaB, Mln, Mary27, Kasikos lubią tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 20 stycznia, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dopiero po wizycie. Jajniki już małe, 3 i 4cm, 4dc, więc mamy zielone światło do transferu. Próbujemy na sztucznym, od dzisiaj/jutro estrofem - o których godzinach go brać? 3 razy dziennie mam zapisane
    📆 29.01 wizyta przed transferem
    Transfer przewidywany na 9-10.02
    Trzymam kciuki za naszą blastkę 🥹🤞

    Marz91, merci, Mln, Yahu, Biedronka321, blaurita, Honorka lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 20 stycznia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Hej, ja dopiero po wizycie. Jajniki już małe, 3 i 4cm, 4dc, więc mamy zielone światło do transferu. Próbujemy na sztucznym, od dzisiaj/jutro estrofem - o których godzinach go brać? 3 razy dziennie mam zapisane
    📆 29.01 wizyta przed transferem
    Transfer przewidywany na 9-10.02
    Trzymam kciuki za naszą blastkę 🥹🤞

    Rozłóż tak żeby był mniej więcej równy odstęp między dawkami, co 8 godzin wypada i staraj się brać o stałych godzinach 🙂 powodzenia życzę 🍀

    White1, MoniaB lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 20 stycznia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domu i jak byłam w toalecie to majty zalane żywą krwią, jak okres. Mam lekkie skurcze podbrzusza.
    Kontaktowałam sie z moją dr i mam dołożyć duphaston 3x2.

    Co to i dlaczego 😭😭😭

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Mln Znajoma
    Postów: 20 43

    Wysłany: 20 stycznia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila222 wrote:
    Aktualnie biorę D3, kwas foliowy, magnez, Szelazo, omega 3. Niestety ostatni miesiąc był dla mnie bardzo stresujący i nie wiem czy mogło to się odbić na tej morfologi.

    Hej! Jeśli chodzi o suplementację to bardzo polecam skonsultować się z dietetykiem, który na podstawie wyników i niedoborów i potrzeb dobierze odpowiednie suple i dawki.
    Mogę napisać co ja dodatkowo suplementowalam oprócz rzeczy, które wymieniałas (mam niedoczynność tarczycy):
    Q10 (ubiquinoL) - dawka zaleconą przez lekarza to 400 rozdzielone na dwie porcje, B-complex metylowany, Wit c, cynk, miedź (po badaniu ceruloplazminy okazało się że mam niedobór i przez to też wynik ferrytyny się nie podnosił), colostrum, jod, Ovi z prenacaps ( NAC + myoinositol)

    Wszystkie suplementy i witaminy oprócz: D3, omega, jod, kwas foliowy odstawione od pierwszego dnia cyklu, w którym zaplanowany miałam transfer (FET), aby nie obciążać organizmu i nie wpływać na immunostymulacje.

    Mila222, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩 93 | 🧔 93

    03.2024 – CP 🩸 prawy jajowód (wyłuszczenie)
    04.2025 – CP 🩸 prawy jajowód usunięty
    05.2025 – HyCoSy → lewy jajowód drożny ALE
    kręty, zdeformowany

    09.2025 – kwalifikacja IVF
    biocenoza - ok
    AMH - 8
    test PCR: Gardnerella vaginalis → metronidazol

    11.2025 – IVF stymulacja
    🔹 33 🥚| 26 cumulusów
    🔹 6 zapłodnionych → 3 zarodki ❄️
    🔹 18 oocytów zamrożonych
    ⚠️ hiperstymulacja

    12.2025 – FET🍍5BB, c. sztuczny → beta + → spadek 14 dpt
    02.2026 – FET 🍍 5CC, c. naturalny → beta (-)
    🔜08.03.2026 – FET 🍍 6BC, c. naturalny 🤞
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 stycznia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    wyrzuć to do kosza i nie oglądaj się na ten test. Idź jutro na betę 🤞


    Podoba mi się twoja stanowczość 🙈🙊.
    Też zawsze mówię, że tylko beta prawdę powie.

    merci, Mila222, Kasikos, Onazlipca lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 stycznia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny czy spotkałyście sie z ministymulacja? Ma któraś doświadczenia z takim rodzajem stymulacji?



    Ja jeszcze, jak byłam w Novum, miałam kilka razy mini stymulacje.
    Protokół wyglądał tak: Lametta od 3. dnia cyklu, potem od 6. dnia cyklu 75 j. Menopuru co dwa dni.
    Punkcja była dość wczesna, chyba około 12. dnia cyklu.
    U mnie zazwyczaj był tylko jeden pęcherzyk i przeważnie kończyło się to na 0 oocytów.
    Tylko raz, na tej mini stymulacji, udało się uzyskać 3 oocyty. Dwa się zapłodniły i powstały dwa zarodki. Hodowali je tylko do drugiej doby (jak to w Novum) i był transfer w 2. dobie. Jeden świeży, jeden mrożony.
    Niestety żaden się nie przyjął.

    Linka89 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 20 stycznia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie wróciłam do domu i jak byłam w toalecie to majty zalane żywą krwią, jak okres. Mam lekkie skurcze podbrzusza.
    Kontaktowałam sie z moją dr i mam dołożyć duphaston 3x2.

    Co to i dlaczego 😭😭😭
    Yahu, nawet nie wiem co napisać, bo też nie rozumiem co się dzieje...
    wyniki dzisiaj takie dobre
    Niezmiennie mam nadzieję, że nie jest to koniec i trzymam kciuki
    co masz zamiar zrobić? badanie jutro?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 20 stycznia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie wróciłam do domu i jak byłam w toalecie to majty zalane żywą krwią, jak okres. Mam lekkie skurcze podbrzusza.
    Kontaktowałam sie z moją dr i mam dołożyć duphaston 3x2.

    Co to i dlaczego 😭😭😭

    Dużo było tej krwi?
    Może to implantacyjne? Ja miałam w 6 albo 7 dpt ale to już była stara krew bo brązowa a czysto teoretycznie może być tak ze w 5dpt plamienie implantacyjne jest czerwone bo świeże.

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Mila222 Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 20 stycznia, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Hej! Jeśli chodzi o suplementację to bardzo polecam skonsultować się z dietetykiem, który na podstawie wyników i niedoborów i potrzeb dobierze odpowiednie suple i dawki.
    Dziękuję bardzo za sugestie🥰 nie znam się za bardzo, ale czy ta morfologia komórek będzie związana z niedoborami, które wynikają z krwi?

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 20 stycznia, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Hej, ja dopiero po wizycie. Jajniki już małe, 3 i 4cm, 4dc, więc mamy zielone światło do transferu. Próbujemy na sztucznym, od dzisiaj/jutro estrofem - o których godzinach go brać? 3 razy dziennie mam zapisane
    📆 29.01 wizyta przed transferem
    Transfer przewidywany na 9-10.02
    Trzymam kciuki za naszą blastkę 🥹🤞
    Tak mniej więcej co 8h, a godziny jak ci wygodnie. Ale jak weźmiesz 2 godziny w te lub w te to nic się nie stanie, dobowo będzie się zgadzać. Ja zazwyczaj mam problem rano wstać i wziąć leki w porę.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ