Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 23 stycznia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś! 🍀🤞🏼🍀

    Ps. Jak Wy ustawiacie suwaczki w stopkach?
    Wydaje mi się, że robię wszystko dobrze a i tak zmiany nie chcą się zapisać…. 😒

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 23 stycznia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Powodzenia dziś! 🍀🤞🏼🍀

    Ps. Jak Wy ustawiacie suwaczki w stopkach?
    Wydaje mi się, że robię wszystko dobrze a i tak zmiany nie chcą się zapisać…. 😒
    Może masz już za dużo znaków. Stopki mają limit, usuń coś, skróć i spróbuj wtedy dodać :)

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 23 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Powodzenia dziś! 🍀🤞🏼🍀

    Ps. Jak Wy ustawiacie suwaczki w stopkach?
    Wydaje mi się, że robię wszystko dobrze a i tak zmiany nie chcą się zapisać…. 😒
    Ustawiasz sobie wszystko na tej stronie np

    https://www.tickerfactory.com/

    A pozniej kopiujesz ten link ktory zaczyna sie url i tym samym konczy : [url=https://www.tickerfactory....
    I gotowe 😉

    Edit
    Ale tak też jest taka opcja jak pisze Muczylando że mozesz miec juz za duzo znaków w opisie i też dlatego moze nie chcieć Ci sie dodać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 09:10

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1806

    Wysłany: 23 stycznia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w Nowym Roku !
    Życzę Wam i sobie samych dobrych wiadomości i spełnienia w Nowym Roku 😊

    Ja jestem po transferze 13.01 3-dniowca 8A/B.
    Wczoraj zrobiłam betę (9dpt) i wyszła 46,5. Cieszę się bardzo 😊😊
    Ale już dziś rano przy aplikacji cyclogestu zauważyłam śluz i potem wypływało w kolorze kawy z mlekiem. Wiem, że dopóki nie ma krwi to nic się nie dzieje, ale trochę mnie to zmartwiło.

    Progesteron też wczoraj robiłam to wyszedł wynik 23,20 ng/ml. Krew oddałam o 8, a progesteron biorę o 06:30.
    Biorę cyclogest 400 2 razy i duphaston 2x1( wiem, że nie wychodzi we krwi).

    Na razie nic więcej nie wypłynęło także jestem dobrej myśli ! ✊
    W sobotę powtórka 😊

    Yahu, merci, Karolaaas, Mary27, MoniaB, sylstaa, Ewelcia1605, Honorka, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 23 stycznia, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona zainspirowałaś mnie, by ustawić suwak, ciekawe czy mi się udało 👀
    Edit: Jak widać nie udało się 😅
    Edit2: udało się 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 11:04

    MoniaB, Totalnie_pogubiona, jabk0va, Honorka lubią tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 23 stycznia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Witam się z Wami w Nowym Roku !
    Życzę Wam i sobie samych dobrych wiadomości i spełnienia w Nowym Roku 😊

    Ja jestem po transferze 13.01 3-dniowca 8A/B.
    Wczoraj zrobiłam betę (9dpt) i wyszła 46,5. Cieszę się bardzo 😊😊
    Ale już dziś rano przy aplikacji cyclogestu zauważyłam śluz i potem wypływało w kolorze kawy z mlekiem. Wiem, że dopóki nie ma krwi to nic się nie dzieje, ale trochę mnie to zmartwiło.

    Progesteron też wczoraj robiłam to wyszedł wynik 23,20 ng/ml. Krew oddałam o 8, a progesteron biorę o 06:30.
    Biorę cyclogest 400 2 razy i duphaston 2x1( wiem, że nie wychodzi we krwi).

    Na razie nic więcej nie wypłynęło także jestem dobrej myśli ! ✊
    W sobotę powtórka 😊
    to bardzo dobry wynik progesteronu zważywszy na to, że tylko cyclogest będzie we krwi wychodzić, chyba że to był cykl naturalny.
    Kciuki za dalsze ładne przyrosty 🤞🏼🍀

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 23 stycznia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Witam się z Wami w Nowym Roku !
    Życzę Wam i sobie samych dobrych wiadomości i spełnienia w Nowym Roku 😊

    Ja jestem po transferze 13.01 3-dniowca 8A/B.
    Wczoraj zrobiłam betę (9dpt) i wyszła 46,5. Cieszę się bardzo 😊😊
    Ale już dziś rano przy aplikacji cyclogestu zauważyłam śluz i potem wypływało w kolorze kawy z mlekiem. Wiem, że dopóki nie ma krwi to nic się nie dzieje, ale trochę mnie to zmartwiło.

    Progesteron też wczoraj robiłam to wyszedł wynik 23,20 ng/ml. Krew oddałam o 8, a progesteron biorę o 06:30.
    Biorę cyclogest 400 2 razy i duphaston 2x1( wiem, że nie wychodzi we krwi).

    Na razie nic więcej nie wypłynęło także jestem dobrej myśli ! ✊
    W sobotę powtórka 😊
    Gratulacje :*

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1806

    Wysłany: 23 stycznia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    to bardzo dobry wynik progesteronu zważywszy na to, że tylko cyclogest będzie we krwi wychodzić, chyba że to był cykl naturalny.
    Kciuki za dalsze ładne przyrosty 🤞🏼🍀

    Też myślę, że jest okej, ale ten zabarwiony śluz mnie zmartwił 😊
    Dobrze, że wczoraj zrobiłam ten wynik, więc jestem spokojniejsza 😊

    Nie, to cykl sztuczny także cały progesteron z leków 😊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1806

    Wysłany: 23 stycznia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Gratulacje :*

    Dziękuję,
    Widzę, że u Ciebie też dobrze i że też wracasz po rodzeństwo także trzymam kciuki za nas obie ! ✊
    Nawet transfery miałyśmy w podobnych dniach 😊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Liolia Autorytet
    Postów: 1262 1916

    Wysłany: 23 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Jadę na usg i oby tam było wszystko dobrze…
    Martwię się bo miałam bardzo niskie bety oraz na USG tydzień temu zarodek był 3 dni młodszy od wieku transferu, oraz lekarka nie umiała zmierzyć jak bije serduszko, tylko powiedziela ze według niej wygląda dobrze… takie lekarze są w medicover…

    To jest 37 dpt i ma być 7t6d 🙏🙏🙏
    Trzymajcie proszę kciuki żeby już było dobrze…

    MoniaB, GeNiOlKaa92, Karolaaas, Muczylando, Mary27, Yahu, Black_Angel, LoliM, Ewelcia1605, Honorka, Butterfly_84, Mln, Pozytywna_, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    44 l., bardzo niskie AMH, endometrioza, kir aa, nk 23%, trombofilia
    💥Novum
    💫 2018-2019 4 ICSI, 3 transfery w 2-3 dobie, bhCG zerowe
    💥Kriobank
    💫 2019-2020 zmiana podejścia na ultra długie protokoły z HW i hodowla do blastek => 2cb (*) oraz zdrowa ciąża
    7-9.2020 - ICSI ultra długi, 5d 2BB. ET - 7dpt-40, 9-90, 11-140, 13-249, 15-543, 18-1574, 21-3910, 25-13539, 29 - ❤ 05.2021👶 synek
    💫2022 powrót po rodzeństwo 3 ICSI 1 transfer, nie udało się
    12.2022 - natural cb(*)
    Zmiana planu KD
    💫4.2025 -KD FET 4AA cb(*)
    💫9.2025 -KD FET 4AA :(
    💥Reprofit
    💫12.2025. KD 13 kom- 2 blastki, ET 4AA, 6dpt- 16.4, 10- 85.6, 12- 160, 14- 286, 16- 590, 19- 2157, 23-7434, 29- 🩷 będzie 👧 cudo trwaj 🙏
    ❄5BB

    preg.png[/url]
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 23 stycznia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:
    Dziewczyny,
    Jadę na usg i oby tam było wszystko dobrze…
    Martwię się bo miałam bardzo niskie bety oraz na USG tydzień temu zarodek był 3 dni młodszy od wieku transferu, oraz lekarka nie umiała zmierzyć jak bije serduszko, tylko powiedziela ze według niej wygląda dobrze… takie lekarze są w medicover…

    To jest 37 dpt i ma być 7t6d 🙏🙏🙏
    Trzymajcie proszę kciuki żeby już było dobrze…
    trzymamy mocno 🤞🏼🍀 takimi drobnymi przesunięciami dni to nie martw się, te wymiary są tak malutkie, że też dużo zależy od doświadczenia osoby badającej i sprzętu więc jakieś wahnięcia mogą być

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 10:47

    Liolia lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 23 stycznia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Może masz już za dużo znaków. Stopki mają limit, usuń coś, skróć i spróbuj wtedy dodać :)

    Dzięki! Taka banalna rzecz, a kompletnie o niej nie pomyślałam 😉

    Muczylando lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Liolia Autorytet
    Postów: 1262 1916

    Wysłany: 23 stycznia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    trzymamy mocno 🤞🏼🍀 takimi drobnymi przesunięciami dni to nie martw się, te wymiary są tak malutkie, że też dużo zależy od doświadczenia osoby badającej i sprzętu więc jakieś wahnięcia mogą być

    Dziewczyny, wszystko dobrze!
    Crl 14,3, FHR 163
    Wiek cięży 7t6d wszystko zgadza się ♥️♥️♥️

    Lędźwie oddycham 🫣

    merci, Totalnie_pogubiona, Muczylando, Mary27, MoniaB, Monixma, Yahu, Biedronka321, Black_Angel, Estera95, LoliM, jabk0va, Karolaaas, niecierpliwa ..., Ewelcia1605, Honorka, GeNiOlKaa92, Iga89, Butterfly_84, nick nieaktualny, Paula., Pozytywna_, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    44 l., bardzo niskie AMH, endometrioza, kir aa, nk 23%, trombofilia
    💥Novum
    💫 2018-2019 4 ICSI, 3 transfery w 2-3 dobie, bhCG zerowe
    💥Kriobank
    💫 2019-2020 zmiana podejścia na ultra długie protokoły z HW i hodowla do blastek => 2cb (*) oraz zdrowa ciąża
    7-9.2020 - ICSI ultra długi, 5d 2BB. ET - 7dpt-40, 9-90, 11-140, 13-249, 15-543, 18-1574, 21-3910, 25-13539, 29 - ❤ 05.2021👶 synek
    💫2022 powrót po rodzeństwo 3 ICSI 1 transfer, nie udało się
    12.2022 - natural cb(*)
    Zmiana planu KD
    💫4.2025 -KD FET 4AA cb(*)
    💫9.2025 -KD FET 4AA :(
    💥Reprofit
    💫12.2025. KD 13 kom- 2 blastki, ET 4AA, 6dpt- 16.4, 10- 85.6, 12- 160, 14- 286, 16- 590, 19- 2157, 23-7434, 29- 🩷 będzie 👧 cudo trwaj 🙏
    ❄5BB

    preg.png[/url]
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 23 stycznia, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:
    Dziewczyny, wszystko dobrze!
    Crl 14,3, FHR 163
    Wiek cięży 7t6d wszystko zgadza się ♥️♥️♥️

    Lędźwie oddycham 🫣

    Książkowe wyniki! Super 🩷🤩

    Liolia lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 23 stycznia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:
    Dziewczyny, wszystko dobrze!
    Crl 14,3, FHR 163
    Wiek cięży 7t6d wszystko zgadza się ♥️♥️♥️

    Lędźwie oddycham 🫣
    Ale super. Widzisz, jednak kwestia sprzętu i umiejętności lekarza, a już nastraszyli ciebie.
    Rosnijcie zdrowo, życzę spokojnej ciąży ☘️

    Liolia lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1806

    Wysłany: 23 stycznia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liolia wrote:
    Dziewczyny, wszystko dobrze!
    Crl 14,3, FHR 163
    Wiek cięży 7t6d wszystko zgadza się ♥️♥️♥️

    Lędźwie oddycham 🫣

    Cudownie ! Ciesz się 😁😁😁

    Liolia lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 23 stycznia, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Dziękuję,
    Widzę, że u Ciebie też dobrze i że też wracasz po rodzeństwo także trzymam kciuki za nas obie ! ✊
    Nawet transfery miałyśmy w podobnych dniach 😊
    No ja jednak zrobiłam betę ,dzisiaj 7 dni po także zobaczymy :D

    Mary27, Yahu, Totalnie_pogubiona, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 23 stycznia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 5dpt - 32,40 mIU/ml
    Beta 6dpt - 45,90 mIU/ml
    Beta 8dpt - 56,20 mIU/ml

    😭

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 23 stycznia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dla kliniki 📅 30.01
    Proszę o dodanie do kalendarza

    merci lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 668 1202

    Wysłany: 23 stycznia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Beta 5dpt - 32,40 mIU/ml
    Beta 6dpt - 45,90 mIU/ml
    Beta 8dpt - 56,20 mIU/ml

    😭

    Przykro mi 🫂🥺
    Trzymaj się Yahu. 🥺

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ