Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂
Odpowiedz

🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂

Oceń ten wątek:
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 2 września 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek bardzo mi przykro 😪😔przykro mi że tyle kobiet musi przez to przechodzić 😪trzymaj się kochana !

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 2 września 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domu... Dziewczyny nie sposób podziękować każdej z Was za słowa wsparcia, jest to nieocenione naprawdę. Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochane. Popłakałam sobie, teraz przy córce nie chce... Bo ona wtedy bardzo się martwi.

    Najgorszy czas przede mną, czas oczekiwania na poronienie.

    Myślę, że lekarz byl ze mną szczery, widział już nie jedno i chciał mi zaoszczędzić zbędnego czasu. On wie, że dużo już przeszłam i przetrwamy z mężem wszystko. Nawet mnie przytulił wtedy pękłam i musiałam wyjść z kliniki bez słowa do widzenia.

    Czas leczy rany, niedługo będzie to tylko smutne wspomnienie ...do tego czasu chce wrócić do pracy, zająć czymś myśli...
    Oby wszystko poszło sprawnie

    Dziewczyny które przeżyły poronienie napiszcie proszę, po ilu dniach od odstawienia leków zaczęło się ono u Was ? Czy udało Wam się bez szpitala (nie ukrywam, że szpital u nas w mieście nie cieszy się dobrą renoma a w klinice lyzeczkowanie kosztuje 1300 zł).

  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 2 września 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buenno wrote:
    Dzien dobry
    Jestem po crio zarodka 8b z 3 doby.
    Wzielam lek na pęknięcie pęcherzyka.
    Testy były dodatnie do soboty.
    Dzis negatywny.
    Szukam opinii czy 8 dni po transferze zarodka test zawsze wyjdzie , komu wyszedł a komu nie :)
    Dziekuje I pozdrawiam

    Hej. Jestem dzisiaj 7dzien po transferze . Rano wyszły dwie kreski, czekam na wyniki bety

    Majka95, Lumira, Mimi7, Fiolek100, Cavarathiel, Pyniek90, MałaMi93., Rosołek123, niecierpliwa ..., Kluska, Marysia_, Monixma lubią tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 793 2739

    Wysłany: 2 września 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Właśnie wróciłam do domu... Dziewczyny nie sposób podziękować każdej z Was za słowa wsparcia, jest to nieocenione naprawdę. Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochane. Popłakałam sobie, teraz przy córce nie chce... Bo ona wtedy bardzo się martwi.

    Najgorszy czas przede mną, czas oczekiwania na poronienie.

    Myślę, że lekarz byl ze mną szczery, widział już nie jedno i chciał mi zaoszczędzić zbędnego czasu. On wie, że dużo już przeszłam i przetrwamy z mężem wszystko. Nawet mnie przytulił wtedy pękłam i musiałam wyjść z kliniki bez słowa do widzenia.

    Czas leczy rany, niedługo będzie to tylko smutne wspomnienie ...do tego czasu chce wrócić do pracy, zająć czymś myśli...
    Oby wszystko poszło sprawnie

    Dziewczyny które przeżyły poronienie napiszcie proszę, po ilu dniach od odstawienia leków zaczęło się ono u Was ? Czy udało Wam się bez szpitala (nie ukrywam, że szpital u nas w mieście nie cieszy się dobrą renoma a w klinice lyzeczkowanie kosztuje 1300 zł).

    U mnie trzy albo cztery dni po odstawieniu leków zaczęło się poronienie, dwa pierwsze dni były ciężkie, potem jak normalnie przy @.
    Później miałam histeroskopię, co by sprawdzić czy się oczyściło.

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Gyncentrum/Bocian
    2020-2024 - 4IVF - 7 FET - 1 cb 💔.
    Genotyp hamujący KIR, NK 15%.
    Cross-match 50%➡️25%➡️6%, Allo-MLR 29%➡️0%
    Brak ❄️, decyzja o AZ
    2024 Angelius dr GM❤️🍀
    18.04.2024 - FET 8 - AZ(1) 💔
    28dpt(6tc)- puste jajo💔💔
    Zespół fosfolipidowy-ok, LCT 23% 👎
    23.09.2024 - FET 9 - AZ(2) 💔
    25.11.2024 - laparotomia - usunięcie mięśniaka
    14.04.2025 - FET 10 - AZ(3) 5AA💔
    Naturalls 🥹
    26.07 32dc⏸️ beta 1756,60
    7+1 1,07cm, jest 💓
    8+4 crl 2,20cm 💓
    10+4 crl 3,94cm 💓
    12+0 I prenatalne, wszystko ok ❤️
    15+4, FeliaTest, zdrowa 🩷
    20+4 II prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    31+0 III prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    23.03.2026 Liliana😍❤️🩷

    age.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 2 września 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołem, Mała Mi, trzymajcie się dziewczyny. Strasznie mi przykro że Was to spotyka

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 957 465

    Wysłany: 2 września 2025, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Za slabo sie rozwija jak na ciążę 6+5. Przyszedł drugi lekarz zeby to potwierdzić i byli ze sobą zgodni ze trzeba to przerwać 😭
    Dzieki dziewczyny za slowa wsparcia 🫶
    A było już serce?

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 2 września 2025, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat87 wrote:
    U mnie trzy albo cztery dni po odstawieniu leków zaczęło się poronienie, dwa pierwsze dni były ciężkie, potem jak normalnie przy @.
    Później miałam histeroskopię, co by sprawdzić czy się oczyściło.

    A przepraszam że tak pytam, zwykle USG nie pokaże czy wszystko się oczyściło ? Jest potrzebna histeroskopia ?

    agusia91 lubi tę wiadomość

  • Lola2020 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 2 września 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi i Rosołek bardzo mi przykro, przytulam Was z całego ❤️

    👧🏻35 👦🏻35
    Starania od 2020 r.
    2022 r. - 3 inseminacje Gameta Rzgów ❌
    Styczeń 2023 - laparoskopia rozpoznanie endometrioza
    Maj 2023 r. Zmiana kliniki Novum Warszawa - rozpoznanie Wodnika
    Czerwiec 2023 r. - punkcja mamy ❄️❄️❄️❄️
    Sierpień 2023 - laparoskopia
    Październik 2023 - transfer ❌
    Grudzień 2023 - histeroskopia - stan zapalny
    Styczeń 2024 - transfer udany mamy córeczkę 🩷
    Powrót po rodzeństwo
    Sierpień 2025 - transfer ❌
    Laparoskopia ?
    Kolejne 2 niedane transfery ❌
    Maj 2026 -punkcja mamy ❄️❄️❄️❄️ ❄️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 września 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Właśnie wróciłam do domu... Dziewczyny nie sposób podziękować każdej z Was za słowa wsparcia, jest to nieocenione naprawdę. Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochane. Popłakałam sobie, teraz przy córce nie chce... Bo ona wtedy bardzo się martwi.

    Najgorszy czas przede mną, czas oczekiwania na poronienie.

    Myślę, że lekarz byl ze mną szczery, widział już nie jedno i chciał mi zaoszczędzić zbędnego czasu. On wie, że dużo już przeszłam i przetrwamy z mężem wszystko. Nawet mnie przytulił wtedy pękłam i musiałam wyjść z kliniki bez słowa do widzenia.

    Czas leczy rany, niedługo będzie to tylko smutne wspomnienie ...do tego czasu chce wrócić do pracy, zająć czymś myśli...
    Oby wszystko poszło sprawnie

    Dziewczyny które przeżyły poronienie napiszcie proszę, po ilu dniach od odstawienia leków zaczęło się ono u Was ? Czy udało Wam się bez szpitala (nie ukrywam, że szpital u nas w mieście nie cieszy się dobrą renoma a w klinice lyzeczkowanie kosztuje 1300 zł).


    U mnie, mimo odstawienia leków, nie doszło do samoistnego poronienia. Organizm cały czas „myślał”, że ciąża trwa, mimo że była martwa. W efekcie musiałam udać się do szpitala na indukcję. Wybrałam placówkę oddaloną o 100 km od domu. Niestety szpital w moim mieście wciąż działa jak z czasów PRL, zwłaszcza jeśli chodzi o położnictwo i ginekologię. Dlatego zdecydowałam się na Szpital Św. Zofii w Warszawie.

    Podano mi jednorazowo 4 tabletki Cytotecu, choć pierwotnie planowano podawać je co 4 godziny, łącznie cztery razy. Procedurę przerwano po pierwszej dawce, ponieważ wystąpił u mnie wstrząs anafilaktyczny (jest to dość rzadkie, większość dziewczyn ,,toleruje,, ten lek) . Następnego dnia miałam łyżeczkowanie.

    Dziewczyny, które leżały ze mną, stosowały leki zgodnie z zaleceniami, ale i tak nie doszło do pełnego oczyszczenia macicy. Ostatecznie wszystkie musiałyśmy mieć łyżeczkowanie. Nasze ciąże były około 8–9 tygodnia, ale z zatrzymanym rozwojem na około 6 t. 5d. Jedna z dziewczyn poroniła w domu, ale kiedy przyjechała na kontrolne USG, okazało się, że poronienie było niepełne, więc dostała leki na oczyszczenie.

    Myślę, że poronienie, podobnie jak ciąża, przebiega bardzo indywidualnie i trudno przewidzieć, jak dokładnie będzie wyglądać. Mam nadzieję, że Twój proces będzie możliwie łagodny i że uda Ci się uniknąć pobytu w szpitalu.
    Z całego serca życzę Ci aby to szybko minęło.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 2 września 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi i Rosolek, bardzo mi przykro 💔 dajcie sobie tyle czasu, ile tylko potrzebujecie 🫂

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 2 września 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, Rosołek tulę Was mocno, wiem, że nie ma słów, które mają jakieś znaczenie w tej sytuacji.

    Wiem, że to ekstremalnie trudny czas dla Was, chociaż teraz słońce jest całkowicie za ciemnymi chmurami, ono jest i niedługo wyjdzie zza tych chmur, chociaż może dzisiaj wydaje się to niemożliwe. Dajcie sobie tyle czasu ile potrzebujecie 🫂

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 września 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,Mała mi"

    Ja chyba ogólnie jestem ,,pechowa " wiec u mnie było jak było.
    Nie oznacza to, że tak jest zawsze.
    Myślami jestem z Tobą. Przytulam mocno.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 2 września 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołku bardzo mi przykro ❤️

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 2 września 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju co za dzień, dziewczyny, bardzo mi przykro 😞

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 2 września 2025, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo, bardzo mi przykro, że zaczynamy wrzesień paroma tak przykrymi informacjami 😭
    Nie wyobrażam sobie przez co przechodzicie 😓

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 2 września 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie update wyników cross match.

    W maju robiłam w Alabie, metoda FCXM, wysyłany do laboratorium APC w Łodzi (wg zaleceń dr Jarosz). Wynik wysoki bo 49,1%. Miałam mieć immunosupresję 6-8 tygodni, ale ostatecznie nie zdecydowałam się.

    Teraz powtórzyłam badanie w Gyn Centrum i u mnie również wynik negatywny, więc chyba rzeczywiście rzadko wychodzi pozytywny, przynajmniej z naszej forumowej próbki jak dotąd 😅

    Ciekawostka, bo miałam czekać na wyniki 14 dni roboczych, ale wynik był już po 6 dniach roboczych.

    sylstaa, krakowiankq lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Buenno Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 września 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej. Jestem dzisiaj 7dzien po transferze . Rano wyszły dwie kreski, czekam na wyniki bety
    A zarodek jest 5 dniowy?
    Robilas wcześniej testy czy dopiero dziś?

  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 549 1097

    Wysłany: 2 września 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Dziewczyny, bardzo, bardzo mi przykro, że zaczynamy wrzesień paroma tak przykrymi informacjami 😭
    Nie wyobrażam sobie przez co przechodzicie 😓

    Mam nadzieje, ze My juz wyczerpałyśmy limit przykrych informacji na ten miesiąc.....

    Teraz czekamy na same wspaniałe!

    Powiem Wam, że to też moja taka pierwsza sytuacja i jakos ciężko sie pozbierać.
    Też totalnie nie wiem czego sie spodziewać teraz w tym najgorszym czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 21:30

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8050

    Wysłany: 2 września 2025, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mi, Rosołek, 🫂 przykro mi że musicie to przechodzić...

    Cień, masz rację że to bardzo indywidualne... w 3 ciąży poroniłam w domu, 4 dni po odstawieniu leków... rano był widoczny pęcherzyk ciążowy, a poronienie nastąpiło kilka godzin później, czułam że to te moment... mocno chciałam uniknąć lyzeczkowania, bo miałam po pierwszej ciazy i 2 później nie było już śladu po ciąży...
    W czwartej, która pd początku nie miała prawa się udać beta nie chciała spadać mimo odstawienia leków, ale tam nigdy nie znaleźliśmy tej ciąży, bo beta była max 200....

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 2 września 2025, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Mam nadzieje, ze My juz wyczerpałyśmy limit przykrych informacji na ten miesiąc.....

    Teraz czekamy na same wspaniałe!

    Powiem Wam, że to też moja taka pierwsza sytuacja i jakos ciężko sie pozbierać.
    Też totalnie nie wiem czego sie spodziewać teraz w tym najgorszym czasie.

    Też mam taką nadzieję, że limit wyczerpałyśmy i unWas będą same dobre wiadomości.

    Jesteśmy ma podobnym etapie, lekarz mi powiedział że powinno się udać w domu poronić. Chce mu wierzyć. Też pierwszy raz jestem w takiej sytuacji... Po transferach poprzednich beta rosla, ale tylko przez chwilę później spadała i obstawiałam leki. Pierwszy raz doszło do tego, że ciąża źle się rozwija i muszę poronić. Także też czekam na nie wiem co...

    Pocieszam się tym, że zawsze mam obfite miesiączki że skrzepami i okropnym bólem. Mam nadzieję, że poronienie dam radę przetrwać w domu i onejdzie się bez szpitala.

    Powiedz mi dostalas skierowanie na szpital? Czy dopiero na kolejnej wizycie lekarz Ci przepisze ?

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ