X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVITA Poznań

Oceń ten wątek:
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie chodzę do prof. D. I jestem zadowolona. Byłam raptem 4 razy w ciągu 2 cykli. Przyszłam ze wszystkimi badaniami a prof miał od razu plan. Pierwszy cykl- MONITORING. Od razu duphaston na wszelki wypadek. Drugi cykl naturalny tez z monitoringiem. Na 3 który jeszcze sie nie zaczął dostałam clo żeby pobudzić organizm i skierowanie na laparoskopie po nim. Potem inseminacja. Co dalej? Zobaczymy bo in vitro ja nie chce. Cieszy mnie ze nie marnujemy czasu. Działamy z lekarzem i on ma plan.

  • mimi2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie najwięcej opinii o Klinice można uzyskać pod adresem: https://f.kafeteria.pl/temat/f2/ivita-ginekolog-poznan-p_6713084

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zadowolona z opieki w,tej klinice. Miałam do czynienia z obojgiem lekarzy i złego słowa nie mogę powiedzieć. Z każdym z nich był kontakt telefoniczny o każdej porze dnia czy nocy. Trochę kuleje tam informacja. Ja czułam się tam jak u siebie przez ostatnie 3 miesiące.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to mnie akurat Hadas przygotował do całej procedury i nigdy nie czułam się lepiej zaopiekowana pacjentka. Sam oddzwanial, gdy wysyłałam mu wyniki. Bardzo indywidualnie podszedł do nas.. Nigdy nie krzyczał, raczej żartował.. Fakt, że jest szczery i nie mydli oczu mówiąc, że będzie super kiedy nie będzie. Jestem w szoku na taką opinię o nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2017, 12:58

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • mimi2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie początkowe wizyty były ok, później było niefajnie. Skoro jednak opinie są tak drastycznie różne to chyba nie warto straszyć, być może jedynie ze mną miał jakiś problem. ja w każdym razie dokonałam zmiany.

  • mimi2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuję, bo robiłam sobie duże nadzieje. Podobno ma niezłą skuteczność.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi2 wrote:
    Żałuję, bo robiłam sobie duże nadzieje. Podobno ma niezłą skuteczność.

    To akurat prawda, jest bardzo dobry w leczeniu niepłodności. W moim wieku, z moimi wynikami, dzięki przygotowaniu przez niego miałam niezły wynik podczas punkcji.
    Czasem coś nie zagra, nie zaiskrzy, ważne, żebyś teraz była zadowolona z leczenia i lekarza ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie jako, ze jesteście z Poznania. Czy wiecie gdzie byłaby opcja w Poznaniu zrobić monitoring cyklu w niedzielę (wigilia) lub poniedziałek (swieto)? Jestem na gonalu i musze miec monitoring co 2-3 dni, musze tez jechac na swieta do rodziny w Poznaniu i pojawil sie w zwiazku z tym problem ;(

    Izabelle lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj obdzwonić kliniki w Poznaniu masz Invimed,Ivita, MedArt, szpital przy ul Polnej. Przeciez punkcje, transfery itp muszą się odbywać. Może w którejś coś uda się umówić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 19:04

    tym_janek lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabellę
    Polna odpada, mają remont na oddziale gdzie robią monitoringi.
    Remont.bedzie trwał aż do połowy stycznia. I od połowy grudnia jest zamknięte.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To obdzwonię jutro Invimed, Ivita, MedArt. Bardzo Wam dziękuję!

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was ma może puregon na zbyciu? Skończyła nam się refundacja, a musimy podejść do kolejnej procedury... :-( będę wdzięczna za wszelką pomoc! :-)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • WandaMaj Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mąż po badaniu nasienia ma rozpoznanie oligoastenoteratooospermia. Staramy się 3 lata, więc ginekolog polecił IVF (miałam zlecone podstawowe badania hormonalne ). Mąż był u androloga, który po długim badaniu uznał, że nie widzi źródła tych wyników. Podjęliśny decyzję i w nowym roku podchodzimy do IVF. Umówiliśmy się do kliniki IVTA w Poznaniu. W internecie jest mało opinii na jej temat. Czy któraś z Was może napisać czy jest godna polecenia ?

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Truskawkowa90 Autorytet
    Postów: 592 579

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WandaMaj, a u Ciebie wyniki w porządku? Mój M ma dokładnie takie samo rozpoznanie i mój gin zasugerował na początek inseminacje a dopiero jeśli to się nie powiedzie to ivf. Fakt że już 3 nieudane inseminacje za nami, właśnie w klinice iVita ale lekarz wykonujący IUI twierdził że po preparatyce wyniki wcale nie były takie złe więc sądzę że przyczyna niepowodzenia leży gdzieś indziej...

    starania od 05.2015
    JA: jajowody drożne,hormony ok,owulacje ok
    ON 09.2017: morfologia->2.88;ilość->9.36\ml i 33mln
    ON 01.2018:morfologia->4%;ilość->23\ml i 69mln całość
    10.2017-01.2018 -> 4 IUI :(
    06.2018 histerolaparoskopia usunięty zrost macicy z przednią ścianą jamy brzusznej

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało w Ivicie. jest tam trochę dziwnie, jeśli chodzi o organizację, natomiast lekarze są świetni, korzystałam z wizyt u obu. W sumie liczy się efekt końcowy ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Dora22 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 5 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Nam się udało w Ivicie. jest tam trochę dziwnie, jeśli chodzi o organizację, natomiast lekarze są świetni, korzystałam z wizyt u obu. W sumie liczy się efekt końcowy ;)
    Izabelle przystapiliscie do IVF czy IUI? Ja jestem po jednym nieudanym IVF właśnie w tej klinice.

  • Dallas86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chodzę do kliniki Ivita, teraz już Bocian od pół roku. Jestem po 3 nieudanych transferach. Chciałabym nawiązać kontakt z kobietami również leczacymi się w tej klinice.
    Pozdrawiam!

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ