X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVITA Poznań

Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, słyszałam ze to nowa ale dość dobra klinika, Podobno maja bardzo dobrych embriologów. Czy któraś z Was może była w tej klinice bądź coś o niej wie?

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszalam o niej ale tez sie sama chetnie czegoś dowiem do tej pory nie moglam znaleść opini..

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta klinika istnieje chyba raptem 2 czy 3 miesiące więc raczej szukajcie info o lekarzach tam pracujących bo o samej klinice chyba ciężko będzie się komuś wypowiedzieć :)

  • marta12345 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tam zgłosiłam, w 4 tc, z prośbą o specjalistę od poronień. Dali mnie do bardzo młodej lekarki, nawet nie ma jej wśród lekarzy na ich stronie. Zapisała mi luteine i kazała przyjść w 7 tygodniu ciąży z wynikami, wtedy się zobaczy czy dołączy clexane. Nie chce być mądrzejsza od lekarza ale poprzednie ciąże kończyły sie obumarciem zarodka. A w 7 tygodniu to raczej za późno na takie diagnozy :O

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u dr Kormana. Dał mi letrozol przy esreadiolu 10, powiedział, że mam pcos i mam brać metformine a nie mam żadnych problemów z insulina. Dodatkowo powiedział jeszcze, że przy krwawieniach w ciazy on nie daje nic tylko każe leżeć bo jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma nie potrzeba leków plus, że moje endo jest dobre (6mm) lekarz miły ale nie wrócę

    Gosia Samosia lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 29 listopada 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Hadasia z tej kliniki. Bardzo dobry specjalista.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obydwóch lekarzy w powyższych postów przerobiłam w ich prywatnych gabinetach i myślałam o tej klinice, ale skoro już wiem, że tam pracują to na milion procent się tam nie wybiorę...

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 30 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie dlaczego? Masz im coś do zarzucenia?

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden z nich się mną dobrze nie zajął. Korman tylko przepisuje leki na stymulację, nie robiąc żadnych badań oprócz HSG a drugi z kolei zlecił zrobienie kilku badań, ale przez prawie rok leczenia nie było żadnych efektów oprócz zdrenowanego portfela :/

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kormana nie znam, a Hadasia uważam za dobrego specjalistę. Podchodzi indywidualnie do przypadku, szuka przyczyny niepowodzeń, stara się pomóc na różne sposoby.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Jadziaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 marca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie polecam Ivita w Poznaniu. W rejestracji przepych pań rejestratorek, z których każda upewnia się każdej czy aby dobrze odpowiedziała. Ale mniejsza z tym. Połtora roku staramy się o dziecko. Trafiliśmy z mężem do dr Kormana, który na dzień dobry zobaczył wyniki z badania nasienia poprzednie i obecne, i skwitował: "no wcześniej to jeszcze pan coś tam miał, ale teraz to tragedia!" Z tą tragedią powtórzył podczas rozmowy chyba ok. pięciu razy. Na pytania z czego to może wynikać z szyderą na twarzy odpowiedział nam, że nie ma przyczyn, wszystko mogło na to wpłynąć. Żadnych witamin i leków nie brać bo to nic nie działa. Zero empatii, zero wyczucia smaku, a jedyną chęcią pomocy było, że jeśli się mężowi poprawi nasienie to poleca inseminacje u nich za ok 800zł ewentualnie in vitro, ale to trochę droższe, no ale najpierw lepiej inseminacje.Zresztą wybór należy do nas.
    Żałość totalna i bez sensu wydane pieniądze! Nie wiem jak pozostali lekarze, ale tego zdecydowanie nie polecam! W moim odczuciu nastawiony jedynie na zyski.

  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 2 marca 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jadziaa :)
    Kurcze totalnie zszokowała mnie Twoja opinia. Ja chodzę do dr Kormana i mam zupełnie inne odczucia. Od pierwszej wizyty zawsze dla nas jest miły, empatyczny i co najważniejsze konkretny, podaje wiele rozwiązań. W żadnym stopniu nie odczułam ze ma "parcie" na kasę. Sam powiedział ze możemy przez 6 cykli próbować z clo a później pomyśleć o inseminacji. To my wyszliśmy do niego z propozycja ze jeśli jest możliwość zwiększenie szans to my chcemy od razu bez zbędnego oczekiwania. Skierował nas na potrzebne badania a każde wyniki przeanalizował. O wynikach męża powiedział ze są to jedne z lepszych jakie ostatnio widział i mówił ze mamy być spokojni. Na koniec powiedział ze jest dobrej myśli i tu cytat " myśle ze szybko nam z Panią pójdzie" :)
    Hmmm..... nie wiem z czego wynikają tak rozne nasze opinie :/

    atdci09kpce1t64c.png
  • pacjentka2016 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa, ja dzięki Doktorowi Kormanowi jestem w ciązy. I nie zamieniłabym go na nikogo innego. Również nie podzielam opinii Jadziaa. Korman nastawiony na zysk? Nigdy w życiu! U mnie podobnie jak u milkaa propozycja szybkiego in vitro wyszła od nas! Korman chciał jeszcze robić inseminację, ale ja czułam, że tylko in vitro. I miałam rację :)))

    Dziś oczekuję wymarzonego dzidziusia <3 Dodam, że opieka w Ivicie podczas cyklu in vitro SUPER. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Opieka kochanej pani Emilki - jak u Mamy ;)

    Sama Klinika Ivita - przepiękna, wnętrza nowoczesne, super sprzęt.

    Dra Kormana POLECAM!

    pacjentka2016
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacjentka 2016 - super wielkie gratulacje życzę dużo zdrówka ! :)
    A jeśli mogę zapytać ile wynosił koszt całego in vitro w Ivicie ? :)

    atdci09kpce1t64c.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa wrote:
    Pacjentka 2016 - super wielkie gratulacje życzę dużo zdrówka ! :)
    A jeśli mogę zapytać ile wynosił koszt całego in vitro w Ivicie ? :)
    Odpowiem troszkę za koleżankę, kóra miała in vitro w Ivicie. Byliśmy tam z mężem na badaniu nasienia. Fakt, panie na recepcji niewiele więdzą i jedna ciągle o coś pyta drugiej. Wyniki "w cenie" analizował nam dr Korman i był to najbardziej cierpliwy i dokładny lekarz jakiego spotkałam, oprócz tego, u którego się obecnie leczę ;)
    Pytaliśmy go na w razie czego o ceny i in vitro to koszt 7tys złotych.

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • pacjentka2016 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa - dziękuję bardzo :)
    odpowiadam z opóźnieniem, trochę rzadziej już tu zaglądam ;)
    pietruszkanatki - dziękuję za pomoc ;) - faktycznie dr Korman cierpliwy bardzo, wyczerpująco odpowiada na wszystkie, nawet najgłupsze pytania ;) Teraz u niego prowadzimy ciążę, okazało się, że to SYN :)))
    (Stary szaleje ze szczęścia)
    Ale potwierdzam za pietruszkanatki:
    Koszt punkcji i transferu 6 900 zł, do tego wizyty (ocena owulacji) i leki, ja dopłaciłam 500 zł za embrioglu - taki "klej" do zarodka, cokolwiek to znaczy, ale zwiększa skuteczność
    milkaa - a jak u Ciebie? jaki plan?
    pietruszkanatki - a Ty u kogo się leczysz?
    pozdrawiam, dziewczyny, trzymam kciuki <3

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    pacjentka2016
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Leczylam sie" u dr Kormana jeszcze za czasow jego bytnosci na Polnej. Jesli chodzi o wyciaganie kasy, to nie moge mu tego zarzucic. Nigdy nie zaproponowal mi wizyty prywatnej. Kazda wizyta trwala dosc dlugo, potrafil tlumaczyc nawet po kilka razy co i jak. Niestety ja jego leczeniem zadowolona nie bylam. Nigdy sam z siebie poza HSG nie zlecil mi zadnych badan, tarczyce itd zbadalam sobie sama sama szukajac dziury w calym. Pierwsza wizyte u niego mielismy juz z wynikami meza, wiec od razu zapadla decyzja o AID. Po 4 nieudanj AID zaproponowalam laparoskopie i musialam wrecz sie o nia prosic. Dr Korman ulegl i wykryto endonetrioze, ogniska usunieto. Na wizycie dr stwierdzil, ze miakam racje upieracac sie. Stymulacje do AID zaproponowane przez dr Kormana to tylko clo,mimo, ze praktycznie nie reagowalam na nia (ilosc pecherzykow z clo czy bez ta sama a nawet gorzej, bo po clo siadalo mi endometrium), zapytalam o inne srodki to zbyl mnie, ze po co, one drogie sa. Po 7 insyminacji to ja zapytalam o in vitro, zgodzil sie z nami i podal namiary do innego profesora.
    Ogolnie mily, uprzejmy czlowiek, zawsze udmiechniety, wspolczujacy, ale z niego jako lekarza nie bylam zadowolona. Szczegolnie, ze idzie sie do niego nie bedac alfa i omega w tym temacie i oczekuje od lekarza pomocy wszelkiej, pod roznym katem.
    Ja zakonczylam wspolprace z dr Kormanem w 2015r, moze od tego czasu cos sie zmienilo.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 13 września 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was podchodzi do ivf w IVITA? Byłam dziś na pierwszej wizycie u dr Kormana i wrażenia mam średnie. Niby miły, ale nie mam poczucia, że kompetentny. Nie wiem, czy tam zostawać.

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 października 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    Hej, czy któraś z Was podchodzi do ivf w IVITA? Byłam dziś na pierwszej wizycie u dr Kormana i wrażenia mam średnie. Niby miły, ale nie mam poczucia, że kompetentny. Nie wiem, czy tam zostawać.
    Trochę po czasie, ale też wybraliśmy tą klinikę, z tym że byłam u dr H. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Panie w rejestracji średnio kompetentne, ale lekarz nadrobil. Na następnej wizycie kwalifikacja. Dr K. działa trochę schematycznie niestety, moja przyjaciółka zmieniła go na dr H. z dużą korzyścią.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • sloncea Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zdecydowalam sie na ivita. Wczesniej leczylam.sie w klinice w szczecinie. Chodzimy do prof D. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Czekam na laparoskopie na polnej. Ktoś miał?? I podzieli się wrażeniami?

    Sloncea
    starania od 2014
    08.2016 hsg- jajowody drożne
    02.2017-1 IUI
    04.2017-2 IUI
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ