X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Karmienie piersią a kolejne in vitro
Odpowiedz

Karmienie piersią a kolejne in vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Frendek Koleżanka
    Postów: 50 49

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia/89 wrote:
    Dziękuję za kciuki, narazie idzie raz lepiej raz gorzej, ale chętnie próbuje i je sama 😱. Jedyne co smakuje zawsze i niezmiennie, nawet po posiłku to mleko 😂🤷 dlatego ciężko widzę odstawienie 😁
    A jak u Was?

    Niepoprawny mlekojad 😂 było kiepsko z rozszezaniem diety, teraz jest lepiej. Ja mam wychowawczy do października i tak myślałam, żeby w tym czasie podejść do transferu karmiac piersia. Niektóre kliniki praktykują takie podejście z pozytywnymi efektami, wydaje mi sie, ze gdzies czytalam o badaniu receptywnosc endometrium przed transferem, ale jeśli Dr ma inne zdanie to ja mu zaufam i skoncentruje się na tym jak i kiedy odstawic małą od piersi.

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • Mamizu Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałam się dołączyć do wątku, otóż mam cudowną córeczkę z criotransferu (na świeżym i cyklu stymulowanym się nie udało). Córeczka ma 13 miesięcy i chcemy wrócić po rodzeństwo. Mamy tylko 1 zarodek, a nadal karmię piersią. Gdy wrócił mi okres to dwa cykle monitorowaliśmy, bo myślałam, że uda się na naturalnym i nie będę musiała odstawiać małej. Ale niestety mam PCOS zespół policystycznych jajników i owulacji nie miałam :(. Moja doktor po przemyśleniu i przeanalizowaniu mojego przypadku przygotowała mi protokół synchronizacji endometrium i jak będzie wszystko ok to w kwietniu transfer. Ogólnie przy synchronizacji mogę nadal karmić. Narazie biorę duphaston i karmię. . Czy są tu dziewczyny, którym się udało zajść i donosić ciążę po in vitro karmiąc piersią??? Będę wdzięczna za odpowiedzi czy przy karmieniu piersią otrzymywałyście jakieś dodatkowe zalecenia, leki, badania?? Chciałam zasięgnąć opinii jak to wyglądało u innych. Niestety jest bardzo maaaało rzetelnych informacji na ten temat (praktycznie w ogóle).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 20:20

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ