X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Karowa czy Inflancka - laparoskopia
Odpowiedz

Karowa czy Inflancka - laparoskopia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała laparoskopie w szpitalu na Karowej lub Inflanckiej w Warszawie? Stoję przed trudnym wyborem. Proszę podzielcie się swoimi doswiadczeniami i opiniami o tych szpitalach i lekarzach od laparoskopii. Bede wdzięczna za pomoc!!!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Magodent na Ostrobramskiej

    Neli, klara_bella lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram uroczą, miałam tam laparoskopie i HSG (w styczniu).

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prywatnie czy na nfz? Dlugo sie tam czeka?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    prywatnie czy na nfz? Dlugo sie tam czeka?

    Na nfz, nie czekałam długo, najpierw trzeba się umówić na wizytę kwalifikacyjną, która odbywa się w czwartki od 14tej. Tu może być problem z terminem, bo są kolejki.Wystarczy mieć skierowanie na zabieg.
    Na laparo czekałam niecałe dwa miesiące, a wynikało to z tego, że trzeba porobić badania przed zabiegiem: posiew, cytologia, krew itp a to wymaga trochę czasu.
    Szpital przyjemny, personel super i dobrzy specjaliści.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magodent Fieldorfa - opieka rewelacyjna! pielęgniarki przemiłe, mega pomocne. Lekarze super. Czekałam na laparo niecałe 2 miesiące (rok temu). Mogłabym krócej, ale cykl mi się źle schodził ze świętami wielkanocnymi i musiałam czekać cykl dłużej :)

    urocza lubi tę wiadomość

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny na info. Jeszcze pomysle. Na razie szukam info o Karowej i Inflanckiej, bo tam wstepnie jestem zapisana. Czy naprawde nikt z tego forum nie mial stycznosci z tymi szpitalami? :-(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dzieki Dziewczyny na info. Jeszcze pomysle. Na razie szukam info o Karowej i Inflanckiej, bo tam wstepnie jestem zapisana. Czy naprawde nikt z tego forum nie mial stycznosci z tymi szpitalami? :-(

    Na Karowej miałam tylko HSG, zapisy pierwszego dnia cyklu, badanie w tym samym cyklu.
    Personel w porządku, trochę trzeba było się naczekać w poczekalni, ale ogólnie ok.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Na Karowej miałam tylko HSG, zapisy pierwszego dnia cyklu, badanie w tym samym cyklu.
    Personel w porządku, trochę trzeba było się naczekać w poczekalni, ale ogólnie ok.
    Dzieki to juz coś! A nie znasz moze nazwiska lekarza, ktory robi tam laparoskopie? Kto robil Ci HSG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 10:49


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie wiem kto tam robi laparo, sprawdze w domu opis to dam znać u kogo miałam HSG.
    polecam poczytać:
    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=6&t=65083&start=1155

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam zelazna.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za ten link!
    A na Zelaznej czeka sie niestety rok na laparoskopie :( Oczywiście jesli ma sie znajomosci to krocej, ale ja ich nie m :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajka wrote:
    Ja polecam zelazna.
    Hejka, a Ty miałaś laparo na Zelaznej? Pamieyasz kto Ci ją robil?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam HSG na Karowej. Badanie robił mi dr Artur Drobniak - polecam. Odnosił się do mnie z szacunkiem, informował co i jak, a na koniec przekazał mi dobrą wiadomość, że jajowody mam drożne.

    Na dyżurze na oddziale było kilkunastu lekarzy, zanim trafiłam na HSG, miałam badanie ginekologiczne (2x), usg, wywiad (2x). Za każdym razem zajmował się mną inny lekarz, tylko karta pacjenta była ta sama i trafiała z rąk do rąk. W końcu HSG zrobił mi znów inny lekarz i był to właśnie dr Drobniak.

    Przed badaniem dostałam zastrzyk znieczulający, a podczas badania lekarz mi jeszcze miejscowo znieczulał sprayem.

    Ja dostałam skierowanie na HSG od lekarza pracującego na Karowej. Nie czekałam na badanie. Tylko tyle, żeby zaczął się nowy cykl (badanie robiono mi w 9dc) i żeby wyniki z posiewu przyszły.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rutelka za te wszystkie informacje. A ten posiew to na wlasna reke robilas? A jak wyjda jakies baktetie to wtedy odsylaja az sie wyleczy?
    Ja chyba zdevyduje sie na Karowa, tylko nie moge znaleźć informacji, kto tam przeproeafza laparoskopie. Podobno jakis prof Roszkowski. Slyszalad cos o nim?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam prywatnie na wizycie u ginekologa pracującego w szpitalu. Dostałam skierowanie do szpitala na HSG, ginekolog zrobił mi od razu w gabinecie posiew na bakterie beztlenowe, tlenowe i grzyby (100 zł za badanie). Miałam czekać na sms od gin, w sprawie wyników posiewu i w sprawie terminu. Po 2 tygodniach posiew wyszedł ok i dostałam informację kiedy i o której mam się stawić na izbie przyjęć.

    Na HSG właściwie nie czekałam, tylko tyle ile trzeba było czekać na posiewy i odpowiedni dzień cyklu. Jak Ci posiew wyjdzie zły, to HSG nie będzie. Odłożą na Twój kolejny cykl. W między czasie musisz się przeleczyć i zrobić jeszcze raz posiew. Musi być czysto, żeby Ci bakterii nie wtłoczyli do macicy i jajowodów.

    Nie słyszałam o Roszkowskim. W ogóle o nikim nie słyszałam. Miałam nadzieję, że moja gin będzie na dyżurze, ale nie była. Tak jak pisałam zajmowało się mną mnóstwo ludzi, trafiałam z rąk do rąk. Szczegóły spisałam w moim pamiętniku pod datą 12.02.2015.

    Pozdrawiam.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    Byłam prywatnie na wizycie u ginekologa pracującego w szpitalu. Dostałam skierowanie do szpitala na HSG, ginekolog zrobił mi od razu w gabinecie posiew na bakterie beztlenowe, tlenowe i grzyby (100 zł za badanie). Miałam czekać na sms od gin, w sprawie wyników posiewu i w sprawie terminu. Po 2 tygodniach posiew wyszedł ok i dostałam informację kiedy i o której mam się stawić na izbie przyjęć.

    Na HSG właściwie nie czekałam, tylko tyle ile trzeba było czekać na posiewy i odpowiedni dzień cyklu. Jak Ci posiew wyjdzie zły, to HSG nie będzie. Odłożą na Twój kolejny cykl. W między czasie musisz się przeleczyć i zrobić jeszcze raz posiew. Musi być czysto, żeby Ci bakterii nie wtłoczyli do macicy i jajowodów.

    Nie słyszałam o Roszkowskim. W ogóle o nikim nie słyszałam. Miałam nadzieję, że moja gin będzie na dyżurze, ale nie była. Tak jak pisałam zajmowało się mną mnóstwo ludzi, trafiałam z rąk do rąk. Szczegóły spisałam w moim pamiętniku pod datą 12.02.2015.

    Pozdrawiam.

    Poczytałam Twój pamiętnik :-) Też mam 34 lata, od 2 lat jestesmy małżeństwem a od 1,5 roku statamy się o dziecko. Wiem co czujesz...
    Ja jestem zapisana na Karową na początek maja, tylko czekam na wynik posiewu... Ale martwie sie, że coś znajdą i będzie trzrba wszystko przesunąć...
    A Tobie życzę upragnionego dzidziusia! Kiedyś musi nam się udać!!!

    Rutelka lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala trzymam kciuki, żeby posiewy wyszły ok :) Daj znać co i jak.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wyszla mi bakteria i zabieg trzeba bylo przesunac :-( Koncze leczenie i kontrolny posiew muszę zrobić. A planowo mialabym to juz za sobą ehhhh


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hejka, a Ty miałaś laparo na Zelaznej? Pamieyasz kto Ci ją robil?
    Tak, mialam na zelaznej laparoskopie na endometrioze. Robil ja doktor Siekierski- pomoglo jestem w koncu w ciazy:) ja bez znajomosci czekalam 6 miesiecy. Ale to bylo rok temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 21:57

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ