X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną KIERUNEK - Białystok
Odpowiedz

KIERUNEK - Białystok

Oceń ten wątek:
  • rozmaryn89 Koleżanka
    Postów: 71 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czy ktoś z Was podchodził do invitro w USK w Białymstoku?

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam link do programu na nfz, który działa tzn. przyjmują pary starające się od roku, które nie były diagnozowane przez nfz. Robią badania krwi itp https://www.uskwb.pl/pl_PL/program-kompleksowej-ochrony-zdrowia-prokreacyjnego-w-uniwersyteckim-szpitalu-klinicznym-w-bialymsto.html

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmaryn89 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Czy ktoś z Was podchodził do invitro w USK w Białymstoku?
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Będzie zmieniać klinikę. Może na Białystok. Dlatego podbijam pytanie. Proszę o opinie o Usk Białystok.

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • rozmaryn89 Koleżanka
    Postów: 71 8

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka napisz gdzie i u kogo leczyłaś się do tej pory?

  • Meggi33 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Będzie zmieniać klinikę. Może na Białystok. Dlatego podbijam pytanie. Proszę o opinie o Usk Białystok.

    Ja Anka leczylam się u lekarza z USK i tam też podchodziłam do in vitro. Co chciałabyś wiedzieć na temat kliniki?

  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zostało mi 3 opakowania neoparinu, 2 opakowania encortonu, 2 opakowania clostybeghytu
    oddam wszystko za 100zł bo już mi się nie przyda

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmaryn89 wrote:
    Ja anka napisz gdzie i u kogo leczyłaś się do tej pory?
    Salve Łódź. Dwie procedury, podane cztery zarodki dobrej jakości. Beta ani razu nie drgnela

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi33 wrote:
    Ja Anka leczylam się u lekarza z USK i tam też podchodziłam do in vitro. Co chciałabyś wiedzieć na temat kliniki?
    Czy jest koordynator do in vitro, jaki jest z nim kontakt np. Weekendy, czy robią czasami stymulację do in vitro clostilbegytem (pytam bo końskie dawki hormonów w zastrzykach na mnie nie działają, a po clostilbegyt do inseminacji miałam dwa razy więcej pęcherzyków), czy uznają badania wykonane gdzie indziej, czy wszystkie badania trzeba robić od nowa, w jaki sposób informują o rozwoju zarodków (email, sms, tel.?), jakie są terminy na wizyty w trakcie stymulacji (czy jest szansa na wizyty u jednego lekarza czy po prostu akurat lekarz, który ma termin), czy mimo niskiego amh, ale dobrego fsh wypisują recepty na hormony refundacja (czy kierują się tylko amh)?

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka wrote:
    Salve Łódź. Dwie procedury, podane cztery zarodki dobrej jakości. Beta ani razu nie drgnela
    Uciekam przede wszystkim dlatego, że ostatnio bardzo się zaraziłam. Po punkcji miałam informacje telefoniczną od embrioga, że są trzy zarodki, które obserwują. Gdy pojechaliśmy na transfer okazało się, że tylko jedna blastocysta.i to nie byłby kłopot. Tak bywa. Kłopot w tym, że nie wypisie dostaliśmy informację, że były dwa zarodki po punkcji. Co się stało z tym jednym? Jak to się stało, że informowali nas o trzech? Nikt nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie. Nikt nas nawet nie przeprosił.

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Meggi33 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Anka o jeśli chodzi o USK to klinikia mieści się w szpitalu i nie ma jednego koordynatora do in vitro. Wybierasz sobie lekarza , najlepiej prof. bo dużo dziewczyn sobie go chwali , wizyty sa poza szpitalem, a cała procedura jest w klinice. Embriolodzy super, pracują 7 dni w tyg, bo u nich nie ma przerwy. Mozesz dzwonić sama i oni wszystko Ci powiedzą, tzn. co dzieje się z zarodkiem. Co do leczenia to pewnie sprawa indywidualna i lekarza,który Cię prowadzi, więc tu nie pomogę. A badania robisz gdzie chcesz, tzn. ja tak miałam,chyba że lekarz Cię konkretnie gdzieś pokieruje,lecz nie sądzę. To robisz na własną rękę więc mają być ważne i to się liczy. Aaa i jeszcze dodam,że Klinika Bocian też jest fajna, możesz ja też rozwazyc:).

  • Ania:gdzie ta ciaza! Ekspertka
    Postów: 193 220

    Wysłany: 11 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoras z Was robila transfer zarodka w Bocianie? Jestem po ivf u nich- ale mialam transfer od razu po punkcji. Tym razem podchodze tylko do transferu, i chcialam sie wypytac o logistyke. Ktos cos?

  • Mewaa Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 15 września 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, proszę polećcie mi miejsce/lekarza gdzie mogłabym wykonać laparoskopię na NFZ w Białymstoku?

  • kasialdo Autorytet
    Postów: 305 576

    Wysłany: 23 listopada 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej😉 Czy któraś z Was ostatnio podchodziła do procedury ivf w Artemidzie ? Czy wymagany jest wymaz na Covid przed punkcja i transferem?

    Starania od 01.2018 r
    AMH 6,9
    12.2018 cb 😣
    7.2020 1 IUI 😣
    8.2020 2 IUI - cp, usunięty jajowód😣
    12.2020 start ivf, punkcja, mamy 2 blastki ❤️
    8.02.21 FET blastki❤️
    Został 1❄️
    6dpt II kreski na teście😁
    7dpt bhcg 83.15/ prog 24.20🍀
    9dpt bhcg 252.90🍀
    11dpt bhcg 570.60🍀
    25dpt jest ❤️
‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ