X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną KIERUNEK - Białystok
Odpowiedz

KIERUNEK - Białystok

Oceń ten wątek:
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WESOŁYCH ŚWIĄT :)

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki 17-go będę w Boćku
    może któraś z Was też :)

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie leczy się w Białymstoku ... ?

    SoniaK
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja co prawda nie z Białegostoku ale tam właśnie się leczę. Od prawie roku u dr Wasilewskiego w Napromedice. Uważam że to bardzo empatyczny człowiek, po ludzku i z szacunkiem podchodzący do człowieka i jego problemów i nie przedłuża leczenia jeżeli on sam nie może pomóc. Ma odwagę odesłać do innych lekarzy A nie wszyscy to potrafią. Przez ten czas wydałam sporo kasy na badanie hormonów, pasożyty, nietolerancja pokarmowe i niestety lub stety nic poważnego nie wykazało. Dlatego doktor wysłał mnie do dr Jakuba Tomaszewskiego który jest specjalistą od laparoskopii. Na pierwszej wizycie od razu wzbudził moje zaufanie swoją wiedzą i kompetencjami. W Internecie same dobre opinie o nim i sama się do nich dopisuję. Przed paroma dniami zrobił mi zabieg i okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdiagnozował u mnie zrosty i endometriozę uniemożliwiające zajście w ciążę. Wszystko zostało naprawione i mam ogromną nadzieję że w końcu się uda. Obu lekarzy gorąco polecam i zazdroszczę że jako mieszkanki Białegostoku macie ich na wyciągnięcie ręki. Szkoda tylko że przyjmują prywatnie. To niestety ich minus. Pozdrawiam :-)

    SoniaK lubi tę wiadomość

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki monia :)
    ojej tyle badań, ja ich nie miałam a już jestem w trakcie stymulacji
    laparoskopię miałam i jest ok

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie na pierwszej wizycie miałam 5 pęcherzyków, a dziś po lekach tylko 2!!!
    Dlaczego czy to może niska dawka Menopuru :(

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 5 lutego 2017, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam transfer, błagam o kciuki

    SoniaK
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 6 lutego 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK trzymam kciuki
    Dziewczyny jestem calkiem nowa w ivf. Lecze sie juz dlugi czas min clomid i gonal f. Mysle bardzo powaznei o ivf ale czy mozecie mi powiedziec dokladnie krok po kroku co i jak? i ile czasu trwa zakladajac ze uda sie za pierwszym razem? Plus ile czasu musze byc na miejscu?Gdzies mmi pisala jedna dziewczyna ze 10-14 dni codziennie sie przychodzi?
    plus te noclegi ile mniej wiecej za dobe?
    Aha i kogo polecacie w klinice Bocian? Czy moze do innej kliniki lepeij pojsc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 18:14

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 8 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megilein tak około wychodzi 10-14 dni
    ja w Bocianie polecam dr B.Pietrzyckiego, to człowiek anioł
    jestem świeżutko po transferze
    a noclegi to też polecam bardzo fajne miejsce
    można wypocząć, cisza, spokój i tanio
    bo z cenami, to też przeginają
    kontakt : 796 466 736

    merkura123 lubi tę wiadomość

    SoniaK
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soniak dziekuje ty chyba mi tez na innym watku odpowiedzialas dzieki i zycze dwoch kresek na tescie za dwa tyg!!!!!!!!!!!!!!!

    SoniaK lubi tę wiadomość

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK wrote:
    nikt nie leczy się w Białymstoku ... ?
    Ja chodzę do Artemidy, polecam.

  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megilejn ha ha o widzisz jaki człowiek roztrzepany ;)

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe Słonko a do kogo chodzisz, też mi polecano tę klinikę

    SoniaK
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 11 marca 2017, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziś słyszałam bijące serduszko
    trzymam kciuki za wszystkie :)
    dziękuję klinice Bocian

    Foto_Anna, Pazyfae, Marikita lubią tę wiadomość

    SoniaK
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK wrote:
    Kochane dziś słyszałam bijące serduszko
    trzymam kciuki za wszystkie :)
    dziękuję klinice Bocian


    Gratuluję najserdeczniej <3
    Ja też jestem pacjentką Bociana.

    SoniaK lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 11 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna a którego doktorka :)

    SoniaK
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! My dzisiaj byliśmy na wizycie w Artemidzie w Bialymstoku i prawdopodobnie będziemy mogli skorzystać z IVF finansowanego w ramach badań klinicznych:) rozmawialiśmy z prof.Szamatowiczem ale tym młodszym bo jest koordynatorem tego projektu. A ogólnie polecano nam prof Wolczynskiego. Mamy do kliniki ponad 400 km ale mam nadzieje ze warto :) na czas in vitro będziemy musieli znaleźć jakieś lokum ,ale póki co czekamy na dalsze informacje

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae trzymam kciuki, a kiedy startujesz ... jakbyś szukała fajne i tanie lokum w Białymstoku to mam namiar i to bardzo zawirusowane, mi też dziewczyna która obecnie jest w ciąży i tam mieszkała poleciła, wszędzie blisko
    prof Wołczyńskiego też mi polecano, ma bardzo dobre opinie
    pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 22:40

    SoniaK
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia bardzo chętnie -poprosze o namiar :) blisko do kliniki?jaka cena za nocleg? Właśnie najgorsze jest to ze nie wiem jeszcze kiedy startujemy -czekamy na info z kliniki. Gratuluję Ci serdecznie :*

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Etom Znajoma
    Postów: 26 9

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja co prawda nie z Białegostoku ale tam właśnie się leczę. Od prawie roku u dr Wasilewskiego w Napromedice. Uważam że to bardzo empatyczny człowiek, po ludzku i z szacunkiem podchodzący do człowieka i jego problemów i nie przedłuża leczenia jeżeli on sam nie może pomóc. Ma odwagę odesłać do innych lekarzy A nie wszyscy to potrafią. Przez ten czas wydałam sporo kasy na badanie hormonów, pasożyty, nietolerancja pokarmowe i niestety lub stety nic poważnego nie wykazało. Dlatego doktor wysłał mnie do dr Jakuba Tomaszewskiego który jest specjalistą od laparoskopii. Na pierwszej wizycie od razu wzbudził moje zaufanie swoją wiedzą i kompetencjami. W Internecie same dobre opinie o nim i sama się do nich dopisuję. Przed paroma dniami zrobił mi zabieg i okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdiagnozował u mnie zrosty i endometriozę uniemożliwiające zajście w ciążę. Wszystko zostało naprawione i mam ogromną nadzieję że w końcu się uda. Obu lekarzy gorąco polecam i zazdroszczę że jako mieszkanki Białegostoku macie ich na wyciągnięcie ręki. Szkoda tylko że przyjmują prywatnie. To niestety ich minus. Pozdrawiam :-) Ja też idę tą drogą też najpierw Wasilewski potem Tomaszewski i 8 marca była laparoskopia.Zobaczymy jakie będą efekty Tomaszewski powiedział że porządki zrobione i do roboty,Wasilewski potwierdził,zobaczymy co będzie

    Foto_Anna, Siemka lubią tę wiadomość

    Etom
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ