X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 2 września 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    Masz już wynik bety???

    Mam. 7dpt, wynik 52,5. Tralala! :)

    Więc chyba jednak nie zepsułam statystyk :D

    Kulta, Jula86, Kemi, sylwia211987, Mała_Mi2, karolkowa, Lońka, Asia28, Stiffi, ślązaczka, kamisia lubią tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 2 września 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    A ja się dziewczęta rozpakowałam. Moja córcia jest już na świecie, miałam cc, jest ok.
    Lonka trzymam kciuki teraz pewnie beta się rozchula !!!!
    Stiffi mam nadzieję że wszytsko będzie dobrze, musi być :-) !
    Julka a właśnie miałam dzisiaj pisać, że coś się nie odzywasz to pewnie juz:) serdecznie Ci gratuluję, nabieraj sił i napisz jak tam wrażenia z cc no i jak maleńka! Całuję

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 2 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula to mój Franek 2kg cięższy od Twojej Małej. Piękne imię wybraliscie! No ja też źle wspominam te szpitalne łóżka, już wolałabym spać na podłodze. Ale super, że wszystko szczęśliwie się zakonczylo:)

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 2 września 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka gratulacje!
    Szatanka - kciuki dalej trzymam!
    Lońka i Stiffi za Was też dziewczyny! ❤

    A ja po wizycie - dalej są 3 pęcherzyki, nic nie doszło. Zdecydowaliśmy z lubym nie podchodzić do inv jeśli nic nie dojdzie. PC namawiał na punkcję w czwartek, ale czuję, że to za duży hazard przy tak małej ilości.
    Dzisiaj robię zastrzyk ovitrelle i dajemy szansę naturze ;) 3majcie mocno kciuki!

    Ps. Mam pytanie odnośnie refundacji - miałam leki do inv na refundację, inv nie będzie- PC wspominał, że nie wie jak teraz będzie z refundacją czy się nie przyczepią... miała któraś z Was przerwaną stymulację z lekami refundowanymi?

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 2 września 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przerwana stymulacje ale na wczesniejszym etapie niz ty bo tylko zdazylam brac ovaleap. Kolejna miałam refundowana normalnie. To bylo rok temu nie wiem jak teraz bo wprowadzili dofinansowanie z miasta i moze bardziej się pilnują. Ale ogolnie 3 stymulacje sa refundowane normalnie.

    Kemi lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 2 września 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Julka gratulacje!
    Szatanka - kciuki dalej trzymam!
    Lońka i Stiffi za Was też dziewczyny! ❤

    A ja po wizycie - dalej są 3 pęcherzyki, nic nie doszło. Zdecydowaliśmy z lubym nie podchodzić do inv jeśli nic nie dojdzie. PC namawiał na punkcję w czwartek, ale czuję, że to za duży hazard przy tak małej ilości.
    Dzisiaj robię zastrzyk ovitrelle i dajemy szansę naturze ;) 3majcie mocno kciuki!

    Ps. Mam pytanie odnośnie refundacji - miałam leki do inv na refundację, inv nie będzie- PC wspominał, że nie wie jak teraz będzie z refundacją czy się nie przyczepią... miała któraś z Was przerwaną stymulację z lekami refundowanymi?


    Myślę,ze to mądra decyzja, wiesz?;-) trzymam kciuki, dzialajcie♡

    Kemi lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 2 września 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Mam. 7dpt, wynik 52,5. Tralala! :)

    Więc chyba jednak nie zepsułam statystyk :D

    Pięknie 😍❤🍀✊👏💕 gratulacje 😚😚🤗🤗

    szatanka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 2 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sztanka to czekamy na kolejny wynik zapowiada się pieknie Gratki!!!

    szatanka lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 2 września 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak dzis myslalam o tobie i prosze wiadomość jest 😉
    Ja jakoś po ostatnim ataku paniki i ktg na oddziale nie odczuwam dolegliwości wszystko ok odpukac
    Tqeraz jestem sama w domku moi pojechali polazic po górach wiec troche smutno wieczorami w dzień jakos latam 😉

    7b0f9c1e19.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 2 września 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, trzymajcie kciuki za przyrosty. :)

    Kemi, tez popieram tę decyzję i mam nadzieję, że sie uda i Was przewrotnie ominie IVF, ale jeśli nie, to mam nadzieję, że jeszcze dacie sobie jednak szansę. W końcu do procedury ostatniej szansy nie doszło ;)

    Kemi lubi tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 2 września 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, i nie kupujcie takich tanich testów paskowych w Tesco marki pepino, bo są do dupy :) Rano siknęłam na taki no i wiadomo - albo widzialam bardzo bladziutką kreskę, albo przebijal ten pasek spod spodu. Musiałam robić betę, żeby się nie dołować. A niby czułość 10. Gdy zobaczyłam betę, siknęłam na taki mniej czuły z rossmana, facelle, żeby wręczyć mężowi, i tam oczywiście kreska jest.

    A tak w ogóle, to jest najlepszy prezent urodzinowy jaki kiedykolwiek dostałam :)

    Kulta, Stiffi, Lisek1985, Kemi, karolkowa lubią tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 3 września 2019, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanka super!!! Wszystkiego najlepszego!!! 🎉 🎂
    A z testami śmiesznie :) ja od dawna tylko beta bo szkoda kasy na zawodne testy ;)
    Kulta wrote:
    Myślę,ze to mądra decyzja, wiesz?;-) trzymam kciuki, dzialajcie♡

    Kulta, Szatanka - dziękuję za Wasze słowa - potrzebowałam usłyszeć, że dobrze robię bo w głowie mętlik. No ale intuicja podpowiada, że tylko takie wyjście ma sens.

    Stiffi dawaj znać jak dzisiaj! Wysyłam dużo dobrej energii do Ciebie i mamalucha /-ów! :)

    Stiffi lubi tę wiadomość

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 3 września 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki?
    Wczoraj w aptece na turzynie zapłaciłam 179,99 za 7 zastrzykow prolutexu!!!! Serio? Padlam prawie. Macie gdzieś taniej?

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 3 września 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest najtaniej... :) a co ja mam powiedzieć jak biore razy 2. Hheeh...

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje ! Kurcze powiedzcie co trzeba zrobić żeby się udało???????????????

    Nie uwierzycie, ale chyba za 3 tygodnie robię 3 procedurę, booo podobno cały czas jest kasa z dofinansowania :)

    Kulta, szatanka, Kemi, Mallagga, Asia28, karolkowa lubią tę wiadomość

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 3 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Dziewczyny gratulacje ! Kurcze powiedzcie co trzeba zrobić żeby się udało???????????????

    Nie uwierzycie, ale chyba za 3 tygodnie robię 3 procedurę, booo podobno cały czas jest kasa z dofinansowania :)


    Super Misia! Cieszę się, będę trzymać kciuki ;-)

    Misia88z lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 3 września 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Dziewczyny gratulacje ! Kurcze powiedzcie co trzeba zrobić żeby się udało???????????????

    Nie uwierzycie, ale chyba za 3 tygodnie robię 3 procedurę, booo podobno cały czas jest kasa z dofinansowania :)

    Misia, super! A zaglądali Ci do środka? Nie masz nic w stopce o jakiejś laparoskopii diagnostycznej albo histeroskopii. U mnie to wygląda tak, że wystarczy, że RS tam pogrzebie, hłe hłe. :) W poprzednią ciążę zaszłam cykl po tym, jak zrobił mi laparoskopię i skoagulował dwa drobne ogniska endometriozy, a teraz po tym, jak zrobił mi scratching.

    A zarodki mieliście dobrej klasy zawsze, czy jakieś słabiaki? Jeśli zarodki były w porzo, to można szukać przyczyn w immunologii, jeśli masz na to ochotę. Do Paśnika są terminy na październik od wczoraj, ale trzeba szybko dzwonić, bo już po południu zostały tylko takie od 17 października.

    Bo zakładam, że mąż gruntownie przebadany (łącznie z testem HBA i fragmentacją DNA)?

    Kemi wrote:
    Szatanka super!!! Wszystkiego najlepszego!!! 🎉 🎂
    A z testami śmiesznie :) ja od dawna tylko beta bo szkoda kasy na zawodne testy ;)



    Kulta, Szatanka - dziękuję za Wasze słowa - potrzebowałam usłyszeć, że dobrze robię bo w głowie mętlik. No ale intuicja podpowiada, że tylko takie wyjście ma sens.

    Dzięki! Ja nie chciałam robić bety, żeby nie przeżywać takiego stresu jak Asia czy Lońka, ale chciałam w urodziny wiedzieć. :)

    Kulta, no tak to kuźwa kosztuje. Myślałam, że ten besins będzie tańszy, ale wychodzi praktycznie na to samo.

    Stiffi, czekamy na wieści. O której masz wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 08:54

    Kemi, Misia88z lubią tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 3 września 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka wrote:
    Ja miałam przerwana stymulacje ale na wczesniejszym etapie niz ty bo tylko zdazylam brac ovaleap. Kolejna miałam refundowana normalnie. To bylo rok temu nie wiem jak teraz bo wprowadzili dofinansowanie z miasta i moze bardziej się pilnują. Ale ogolnie 3 stymulacje sa refundowane normalnie.
    Lońka dopiero zauważyłam Twój komentarz - hm, ciekawe jak do tego NFZ podejdzie. Ja miałam refundację z NFZ nie z miasta, no i w sumie 2 recepty w jednym cyklu wykupione, po 3 wizycie przerwanie. No nic, PC powiedział, że poczekamy, zobaczymy.
    Swoją drogą VL też straciło - bo monitoring do INV jest bezpłatny, a jak nie ma INV tylko stymulacja do sexu jak to mówi PC to powinnam za każdą wizytę zapłacić. Ech, no no pokręcone to wszystko. No ale ja też jestem nieźle w plecy bo te wszystkie badania do INV zrobiłam a kosztowały nie mało.
    No nic - może się okaże, że jeszcze to wszystko miało sens i taka musiała być moja droga ;) zobaczymy! myślę pozytywnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 10:05

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanko ja już diagnostykę mam całą przerobioną. Miałam laparo, dwie histero, scratching. Rok temu po poronieniu byłam u Paśnika, wyszły tylko nk 16%, na co miałam intarlipid do 3 trasnferów (beta zawsze 0). Mam wszystkie hormony idealnie, nawet teraz po poronieniu. Mamy wszystkie badania genetyczne. Nie mam żadnych pco , io, hashimoto itp. No nic. Teraz dorobiliśmy kiry i hla, mam wszystkie kiry implantacyjne, mąż hla C1 więc to najlepsze. Paśnik odpisal, że mu przykro, ale to nie immunologia.
    Zarodki miałam podawane 2x8A1, 1x8B1, dwie wczesne blastki, blastka 5.1.1..

    U męża jedyne morfologia waha się 1-2% przy naprawdę idealnych wynikach pozostałych.

    WG rozłożył ręce, nie wie dlaczego się nie udaje, stawia, że to coś w zarodkach genetycznie źle, ale co nie wie, bo zarodki raczej ok wyglądają.

    Byliśmy u Bączkowskiego, też nie wie dlaczego się nie udaje. Mamy próbować do skutku.

    W obu ciążach nie doczekałam się zarodków, ani serduszka. Teraz z bliźniakami mocno wystartowało, ale było na pewno późne zagnieżdżenie..

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 września 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misa to super ze podchodzicie 😊 trzeba próbować!!!

    Misia88z lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
‹‹ 1028 1029 1030 1031 1032 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ