X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Minutka Przyjaciółka
    Postów: 109 104

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inesska wrote:
    Cześć! Zmieniam kierunek działania i klinikę. Zdecydowałam się na Vitrolive Szczecin. Jakiego lekarza polecacie? Chodzi o poprowadzenie od wizyty wstępnej do inseminacji. Nie znam żadnego z lekarzy pracujących tam. Będę wdzięczna za Wasze opinie. Pozdrawiam

    Hmmm...
    P.C. - człowiek z sercem na dłoni, dobry lekarz, prawie zawsze odpisuje na sms lub oddzwania, lekko roztrzepany. Problem to długi czas oczekiwania na wizytę (w sensie dużo pacjentek ma)
    E.B. - zdania podzielone raczej, jedni lubią inni nienawidzą. Dla mnie była miła i rzetelna. Nie wiem jak z odpisywaniem na sms bo nie miałam okazji.
    P.B. - dziwny, trochę taki skryty, nie chętnie stosuje niektóre leki ale w szpitalu nie zawiódł i jak piszesz sms to oddzwoni
    R.S. - nie lubi stosowania leków, jakoś mi nie podszedł (1 wizytę tylko miałam). Wydaje mi się, że ma lekko wybujałe ego
    W.G - nigdy nie byłam u niego na wizycie ale miałam u niego udany transfer i mogę dodać że słuchał co mówię i był uprzejmy.

    Gdybym miała wybierać znowu to kolejny raz byłby to PC

    inesska lubi tę wiadomość

    Starania od 2014
    Miliony badań i wyniki w normie.
    Inseminacja 2018 :(
    Punkcja 4/2019
    4 blastki 5.1.1 ❄️
    Wstrzymany transfer, hiperstymulacja :(
    16.07 criotransfer - brak ciąży
    13.08 criotransfer - brak ciąży
    Immunologia
    Histeroskopia + scratching
    25.11 criotransfer + accofil - 8dpt beta 35, 10dpt beta 74,2
    zem3vcqg8ubmymjq.png
  • inesska Przyjaciółka
    Postów: 99 78

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Minutka, to już drugi głos za P. C. Chyba taki będzie mój wybór. Opinie na znanym lekarzu też ma dobre. Po weekendzie będę próbować umówić pierwsza wizytę 😊

    Minutka lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmuqy59cak.png
  • Kati37 Znajoma
    Postów: 22 25

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam inesska

    Ja leczyłam sie u W. Glabowskiego jak dla mnie to najlepszy lekarz , człowiek z wielkim sercem , zawsze wysłuchał i naprawdę wie co robi 😊
    Pierwszy transfer luty 2016 - 3 letni synek
    Drugi transfer sierpień 2019- aktualnie 21 tydzień ciazy .

    Duzo sił i powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę polecić WG i PC. WG dla mnie najlepszy jeśli chodzi o transfer. Moja ciąża to też jego zasługa 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minutka wrote:
    Hmmm...
    P.C. - człowiek z sercem na dłoni, dobry lekarz, prawie zawsze odpisuje na sms lub oddzwania, lekko roztrzepany. Problem to długi czas oczekiwania na wizytę (w sensie dużo pacjentek ma)
    E.B. - zdania podzielone raczej, jedni lubią inni nienawidzą. Dla mnie była miła i rzetelna. Nie wiem jak z odpisywaniem na sms bo nie miałam okazji.
    P.B. - dziwny, trochę taki skryty, nie chętnie stosuje niektóre leki ale w szpitalu nie zawiódł i jak piszesz sms to oddzwoni
    R.S. - nie lubi stosowania leków, jakoś mi nie podszedł (1 wizytę tylko miałam). Wydaje mi się, że ma lekko wybujałe ego
    W.G - nigdy nie byłam u niego na wizycie ale miałam u niego udany transfer i mogę dodać że słuchał co mówię i był uprzejmy.

    Gdybym miała wybierać znowu to kolejny raz byłby to PC
    A kto ci robił szczęśliwy transfer?

  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam P. B. według mnie miły, sympatyczny, konkretny, zawsze pod telefonem. A szczęśliwy transfer robił mi P. C. Miałam do czynienia jeszcze z R. S i mam nadzieję, że nigdy więcej.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Minutka Przyjaciółka
    Postów: 109 104

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    A kto ci robił szczęśliwy transfer?

    W.G. Byłam po scratchingu i histeroskopii u PC i ten dał wskazówki gdzie najlepiej ulokować zarodek. WG posłuchał i pach siedzi sobie wysoko 😊

    Starania od 2014
    Miliony badań i wyniki w normie.
    Inseminacja 2018 :(
    Punkcja 4/2019
    4 blastki 5.1.1 ❄️
    Wstrzymany transfer, hiperstymulacja :(
    16.07 criotransfer - brak ciąży
    13.08 criotransfer - brak ciąży
    Immunologia
    Histeroskopia + scratching
    25.11 criotransfer + accofil - 8dpt beta 35, 10dpt beta 74,2
    zem3vcqg8ubmymjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było podobnie, tylko WG tak mi robił transfery, sprawdzał na usg wszystko, mierzył miejsce gdzie najlepiej podać zarodek. Tą rurkę z zarodkiem wkładał na tyle ile zmierzył. Ciąża jest wysoko i łożysko na przedniej ścianie😉

  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o W.G to byłam kiedyś u niego przed transferem, bo P. B miał urlop. No i niestety nie zlecił mi dodatkowego progesteronu(prolutex) mimo tego iż mówiłam, że przy pierwszym transferze był niski. Oczywiście miałam rację, bo w dniu transferu prog. byl beznadziejny. No i wyszła ciąża biochemiczna, a transfer też robił on. Więc mam co do niego mieszane odczucia, może mnie olał, bo nie byłam jego pacjentka.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilky3lat u PC. Bardzo nie lubie E.B wyniosła, z kijem w tyłku.
    R.S nie słucha, nie chce dawac leków mimo wskazań lekarza prowadzącego, podważa zdanie innych lekarzy z kliniki.
    W.G mi nic nie zrobil. Miły, spokojny.
    P.B taki troche kosmita, ale tez nie mam jakis niemiłych wspomnien.
    Gdybym nie byla u PC wybralabym chyba W.G. szerokim łukiem omijała R.S i E.B. 🤦‍♀️

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem u EB i nie mam wrazenia wyniosłosci, jest konkretna, dobrze tlumaczy. Moze ma najmniejsze doswiadczenie ale za to nie ma kolejek jesli chodzi o wizyty.

    Kiedys prowadzil mnie WG i mimo ze jest kulturalny zbagatelizowal u mnie kilka spraw. Sama zlecalam sobie wiele badan i wyszlo ze mam wade macicy.

    RS - nie bylam na wizycie ale to podobno dobry lekarz jesli chodzi o zabiegi. Pielegniarki kieruja glownie do niego i do WG.

    Z PC i PB nie mialam do czynienia ale z tego co wiem do PC sa duze kolejki wiec gdy potrzebujesz wizyty z dnia na dzien to bedzie ciezko.

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • WerkaP2 Przyjaciółka
    Postów: 187 23

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze tez mialas usuwana przegrode macicy? Gdzie i u kogo? Ja jestem po podwojnym usunięciu. Jestem po 2 transferze. 2 udany - czekamy na rozwoj sytuacji.

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stanka36 wrote:
    Ja jestem u EB i nie mam wrazenia wyniosłosci, jest konkretna, dobrze tlumaczy. Moze ma najmniejsze doswiadczenie ale za to nie ma kolejek jesli chodzi o wizyty.

    Kiedys prowadzil mnie WG i mimo ze jest kulturalny zbagatelizowal u mnie kilka spraw. Sama zlecalam sobie wiele badan i wyszlo ze mam wade macicy.

    RS - nie bylam na wizycie ale to podobno dobry lekarz jesli chodzi o zabiegi. Pielegniarki kieruja glownie do niego i do WG.

    Z PC i PB nie mialam do czynienia ale z tego co wiem do PC sa duze kolejki wiec gdy potrzebujesz wizyty z dnia na dzien to bedzie ciezko.
    Może inaczej traktuje swoich pacjentów. Spotkalam sie z nią kilka razy w klinice i raz w msw jak wakacjowalam tam. Robiła mi też jedna punkcje. I słabo to wspominam.

    Z PC można się dogadac. Jeśli jest palący problem to nigdy nie miałam problemu zeby mnie przyjął na już.
    Tyle tylko, że albo nadmiar pacjentek albo inne rzeczy sprawiaja, że sie gubi ostatnio. 🤷‍♀️

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerkaP2 wrote:
    Widze ze tez mialas usuwana przegrode macicy? Gdzie i u kogo? Ja jestem po podwojnym usunięciu. Jestem po 2 transferze. 2 udany - czekamy na rozwoj sytuacji.

    U RS ale teraz jade do dr L na sis, zeby sprawdzic czy potrzebna jest druga histero.

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Czy sa tutaj dziewczyny z adenomioza ktorym udalo sie zajsc w ciaze??? Dzieki za odpowiedzi

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie laseczki w Nowym Roku!!!
    Sylwia.jak tam.u ciebie???
    Wombi ???
    I reszta znajomych ???

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leci dzień za dniem odpukac narazie bez większych akcji
    Mała rosnie i się drze niemiłosiernie
    Ręce ręce jeszcze raz ręce...
    Jak.starsza się darła tak i młodsza 😉 a moj kregoslup juz ledwo wytrzymuje a tu dopiero poacztaki🤔😉

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam PC chociaz byl.czas ze juz mnie drażnił mega bo był taki.zakrecony
    Ale zaopiekował się mną bardzo dobrze po punkcji mogłam.na niego liczyć
    EB no cóż udany transfer wiec kocham.ja 😉
    RS udana insynuacja hehehe

    7b0f9c1e19.png
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    U nas leci dzień za dniem odpukac narazie bez większych akcji
    Mała rosnie i się drze niemiłosiernie
    Ręce ręce jeszcze raz ręce...
    Jak.starsza się darła tak i młodsza 😉 a moj kregoslup juz ledwo wytrzymuje a tu dopiero poacztaki🤔😉

    Mikuska wiem jak się czujesz... U mnie darcie było non stop dzień i noc.... Tragedia, latalam po lekarzach i każdy mówił że taka uroda. Po 3 miesiącach okazało się że to nie uroda tylko zaawansowana choroba refluksowa (gerd).
    Teraz ma 4 miesiace i dalej całe dnie na rekach ale już trochę mniej się drze i w nocy śpi w łóżeczku...
    A starsza córka jak długo się darla ?

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie udany transfer również WG, ale lekarzem prowadzącym był RK i zdecydowanie polecam !!!!

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ