X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Mikuska a który to dpo?
    13 dzien dzis

    7b0f9c1e19.png
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka to już czas na betę:-)trzymam kciuki

    No poszaleli z tymi cenami,tylko oby za tym szło ich maxymalne zaangażowanie a nie tylko pykanie kasy,jesteśmy w tej gorszej sytuacji bo nie mamy wyboru,albo wybór jest kiepski

    Mi po duphastonie też nic nie dolegało,z tego co wiem to też nie powinien wpływać na temp.ciała(w odróżnieniu od luteiny)
    Kto jeszcze testuje?

    Niuni może to był większy fragment endometrim?mi kiedyś też wypadł taki większy kawałek tkanki i lekarz stwierdził że prawdopodobnie to fragment śluzówki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 12:55

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 14 dpo, ale czekam na @. Cycki mnie nie bola, nawet odrobinę:-). Cykl naturalny, wiec marne szanse:-)

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka - trzymam kciuki, 13 dpo to już na pewno może coś pokazać!

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusy, a jak Ty się czujesz?:)

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie licze na pozytywne wieści chociaż gdzies mała iskierka nadziei sie tli ( chyba zawsze tak jest ) mam wszystkie objawy takie sama jak w tamtym miesiącu nie czekam na @ bo dupek mnie wykończy a tak odstawie i bedzie spokój

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie Jusy co u ciebie ????

    7b0f9c1e19.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak rozmyślam o tym wszystkim czytam na forum o Waszych staraniach, problemach i analizuje moje starania ostatnią wizytę u PC który zaproponował nam IUI po 3 wizytach twierdząc że u mnie jest jest wszystko ok i u męża też gdyż poprawiło mu się nasienie aczkolwiek zapytałam czy skoro nasienie poprawiło się to czy możemy jeszcze się starać naturalnie to odp że nie widzi przeciwwskazań. I tak zastanawiam się czy to tak ma wyglądać... PC proponuje IUI a może warto jeszcze zrobić jakieś badania upewnić się czy aby wszystko jest ok. Czytam np o badaniu na wrogość śluzu które ma istotne znaczenie podczas starań może warto zrobić właśnie takie badanie a nie odrazu IUI czekać starać itd. Dzwoniłam do VL to niby nie robią takiego badania tylko sam test PCT i robi je tylko dr. Sienkiewicz
    Czy któraś z Was robiła to badanie o jeżeli tak to gdzie?
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 13:47

    Kasia 32 lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny tak rozmyślam o tym wszystkim czytam na forum o Waszych staraniach, problemach i analizuje moje starania ostatnią wizytę u PC który zaproponował nam IUI po 3 wizytach twierdząc że u mnie jest jest wszystko ok i u męża też gdyż poprawiło mu się nasienie aczkolwiek zapytałam czy skoro nasienie poprawiło się to czy możemy jeszcze się starać naturalnie to odp że nie widzi przeciwwskazań. I tak zastanawiam się czy to tak ma wyglądać... PC proponuje IUI a może warto jeszcze zrobić jakieś badania upewnić się czy aby wszystko jest ok. Czytam np o badaniu na wrogość śluzu które ma istotne znaczenie podczas starań może warto zrobić właśnie takie badanie a nie odrazu IUI czekać starać itd. Dzwoniłam do VL to niby nie robią takiego badania tylko sam test PCT i robi je tylko dr. Sienkiewicz
    Czy któraś z Was robiła to badanie o jeżeli tak to gdzie?
    :(

    Iwkaa u mnie też badania wszystkie idealnie, owulacja co miesiąc, nasienie ok, a teraz przy laparo znaleźli endometriozę i mięśniaka

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Iwkaa u mnie też badania wszystkie idealnie, owulacja co miesiąc, nasienie ok, a teraz przy laparo znaleźli endometriozę i mięśniaka
    Ja laparo już miałam histeroskopie też. Brałam i bromergon i Duphaston i Clostybegt i wiecznie coś. A na ten moment niby ok po za ewentualnie niedoczynnościa ale nie czuję się pewnie aby podchodzić do IUI chciałam zrobić jakieś badania i tak się zastanawiam nad wrogością. PC twierdzi że nasienie jest już ok bo z olizagazonospermii czyli 7 mln/ml gdzie min 15mln/ml nasienie doszło do 24mln/ml ale morfologia jak dla mnie za niska bo tylko 2% a nieruchome 47% na forum dziewczyny tez pisały że to niskie i wtedy tylko IUI
    Sama niewiem :( niby PC to lekarz więc powinnam mu ufać z resztą za to płacimy

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny tak rozmyślam o tym wszystkim czytam na forum o Waszych staraniach, problemach i analizuje moje starania ostatnią wizytę u PC który zaproponował nam IUI po 3 wizytach twierdząc że u mnie jest jest wszystko ok i u męża też gdyż poprawiło mu się nasienie aczkolwiek zapytałam czy skoro nasienie poprawiło się to czy możemy jeszcze się starać naturalnie to odp że nie widzi przeciwwskazań. I tak zastanawiam się czy to tak ma wyglądać... PC proponuje IUI a może warto jeszcze zrobić jakieś badania upewnić się czy aby wszystko jest ok. Czytam np o badaniu na wrogość śluzu które ma istotne znaczenie podczas starań może warto zrobić właśnie takie badanie a nie odrazu IUI czekać starać itd. Dzwoniłam do VL to niby nie robią takiego badania tylko sam test PCT i robi je tylko dr. Sienkiewicz
    Czy któraś z Was robiła to badanie o jeżeli tak to gdzie?
    :(
    Iwkaa ja po oststnim IUI też steierdzilam że dkoto wyniki moje i mèża e normie to chcialabym dalsza diagnostykę a nie kolejne IUI. Właśnie RS mi zaproponował test na wrogosć sluzu. Powiedział że mi pobiora śluz a mąż odda nasienie i polacza to w labie. Planuje to zrobic w nsjbliższym cyklu. To ja nie rozumiem, dlaczego poeiedzieli na recrpcji że robia tylko test PCT.

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Ja laparo już miałam histeroskopie też. Brałam i bromergon i Duphaston i Clostybegt i wiecznie coś. A na ten moment niby ok po za ewentualnie niedoczynnościa ale nie czuję się pewnie aby podchodzić do IUI chciałam zrobić jakieś badania i tak się zastanawiam nad wrogością. PC twierdzi że nasienie jest już ok bo z olizagazonospermii czyli 7 mln/ml gdzie min 15mln/ml nasienie doszło do 24mln/ml ale morfologia jak dla mnie za niska bo tylko 2% a nieruchome 47% na forum dziewczyny tez pisały że to niskie i wtedy tylko IUI
    Sama niewiem :( niby PC to lekarz więc powinnam mu ufać z resztą za to płacimy
    my tez mamy morfolgię 2% to bardzo mało na Uni Lubelskiej powiedzialam mi ze tylko in vitro tutaj Pc kazał 3 razy spróbowac IUI jak nie wyjdzie to IN vitro

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem odnoszę wrażenie że poszczegolni lekarze swoje, a recepcja swoje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Ja laparo już miałam histeroskopie też. Brałam i bromergon i Duphaston i Clostybegt i wiecznie coś. A na ten moment niby ok po za ewentualnie niedoczynnościa ale nie czuję się pewnie aby podchodzić do IUI chciałam zrobić jakieś badania i tak się zastanawiam nad wrogością. PC twierdzi że nasienie jest już ok bo z olizagazonospermii czyli 7 mln/ml gdzie min 15mln/ml nasienie doszło do 24mln/ml ale morfologia jak dla mnie za niska bo tylko 2% a nieruchome 47% na forum dziewczyny tez pisały że to niskie i wtedy tylko IUI
    Sama niewiem :( niby PC to lekarz więc powinnam mu ufać z resztą za to płacimy


    u Nas ilość ponad 160 mln i morfologia 3%, Może spróbuj jednak inseminacji. A jesteś ze Szczecina? Niedługo ruszą w Policach inseminacje dla mieszkańców Szczecina

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    u Nas ilość ponad 160 mln i morfologia 3%, Może spróbuj jednak inseminacji. A jesteś ze Szczecina? Niedługo ruszą w Policach inseminacje dla mieszkańców Szczecina
    tylko dla mieszkańców szczecina???

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    tylko dla mieszkańców szczecina???


    Z tego co mi wiadomo to tak, bo Nam lekarz powiedział, że dobrze że mieszkamy w Szczecinie bo to finansuje miasto. Więc wychodzi na to, że to co dało PIS nie obejmuje inseminacji...

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Iwkaa ja po oststnim IUI też steierdzilam że dkoto wyniki moje i mèża e normie to chcialabym dalsza diagnostykę a nie kolejne IUI. Właśnie RS mi zaproponował test na wrogosć sluzu. Powiedział że mi pobiora śluz a mąż odda nasienie i polacza to w labie. Planuje to zrobic w nsjbliższym cyklu. To ja nie rozumiem, dlaczego poeiedzieli na recrpcji że robia tylko test PCT.
    Ja spytalam o badanie na wrogość to pani z recepcji nie wiem czy jakaś nowa czy po prostu kogoś zastępowała poprosiła żebym poczekala i kogoś pytała bo słyszałam i jakaś Pani powiedziała jej ze tylko niby ten test PCT i tylko RS podczas wizyty swoim pacjentkom to robi.. Hymm dziwne to jakoś. Chyba zadzwonię i spytam jeszcze raz. A wiesz może jaki to koszt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 15:39

    kania85 lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2543 788

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Z tego co mi wiadomo to tak, bo Nam lekarz powiedział, że dobrze że mieszkamy w Szczecinie bo to finansuje miasto. Więc wychodzi na to, że to co dało PIS nie obejmuje inseminacji...

    Nie pozostaje nic innego jak zameldować się poprostu w Szczecinie :-D

    1769e124dc.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie jestem ze Szczecina :(
    No właśnie zdziwiło mnie to że morfologia 2% a tu PC powiedział że dobre że bardzo się poprawiły itd bez sensu..... Tylko po co dał nam zielone światło jak spytałam czy z takimi wyniki mamy szans i możemy działać naturalnie. Może pod tym kątem że szansza jest zawsze i dlatego mamy próbować?

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    u Nas ilość ponad 160 mln i morfologia 3%, Może spróbuj jednak inseminacji. A jesteś ze Szczecina? Niedługo ruszą w Policach inseminacje dla mieszkańców Szczecina
    A chciałam pod pytać z początku robiliśmy badanie w Medicusie i tam wynik wygląda inaczej niż w VL w medcisus były takie parametry:
    Liczba plemników 6.0 mln/ml. Zakres min 15mln/ml
    Całkowita ilość plemników w ejakucacie 35mln. Zakres min 39mln
    Zaś w VL
    Koncentracja 24.00 mln/ml. Zakres 15mln/ml
    Całkowita liczba 163.20mln. zakres min 3mln
    Więc do czego porównać 1 wynik liczby plemników gdzie był 6mln/nl ? Czy liczba plemników to to samo co koncentracja ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 15:41

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ