Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 4 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Kurcze to nie fajnie z tym jajnikiem :/
    A jednak do EB :) A Ona jest w poniedzialki?? Ostatnio mi kobieta w
    Rejestracji powiedziała, ze w pn EB nie pracuje :/
    A pytałas jak to jest z tym badaniem, jesteś jeszcze w nim?? Jak się ogolnie czujesz?

    U mnie kurcze coś @ nie może się rozkręcić, wszystko mi się przedłuża!
    EB w poniedziałki jest chyba do 13, tak mi wczoraj babka mówiła, jak mnie zapisywała.
    W badaniu jestem, bo jak zacznie się 6 tydzień muszę mieć badania i w 10 tygodniu też. Pomiędzy chyba wizyty już płatne. Wczoraj jeszcze nie płaciłam.
    Czuję się lepiej, choć bardzo chce mi się spać. Walczę z sennością w pracy!
    Kurcze, niech ta @ juz przyłazi, łajza jedna:-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 09:10

    Niuni lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 lipca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że ja w pierwszych tygodniach też tak mialam. Przychodziłam z pracy o 15 i kładłam si spać :)

    Brzuch mnie boli, chyba się rozkręci

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 4 lipca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Powiem Ci że ja w pierwszych tygodniach też tak mialam. Przychodziłam z pracy o 15 i kładłam si spać :)

    Brzuch mnie boli, chyba się rozkręci
    Oby! trzymam kciuki, żeby szybko @ przyszla!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Asik dostałaś już zwrot??
    Ja również dostałam niestety nie wyszło to tak fajnie jak Asik :)

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Ja również dostałam niestety nie wyszło to tak fajnie jak Asik :)


    od czego to zależy?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm. No właśnie??
    Batmanka, pewnie czegoś miałaś wiecej.. wynikow, wizyt, leków??? Oni to chyba wszystko zliczają. Tak mi się wydaje.

    Ja dziś zaczynam stymulacje. 150j menopur

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No leków dostałam więcej bo słabo reagowałam, gdzie zawsze szybko reaguje a no trudno i tak mniej niż normalnie a najważniejsze aby się udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hmm. No właśnie??
    Batmanka, pewnie czegoś miałaś wiecej.. wynikow, wizyt, leków??? Oni to chyba wszystko zliczają. Tak mi się wydaje.

    Ja dziś zaczynam stymulacje. 150j menopur
    No to super Niuni że u Ciebie do przodu. Oby jajniki dobrze reagowaly. A to ten program okresla leki do stymulacji czy zależy od lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mojej tesciowej sie dzisiaj snilo że urodzilam bliźniaki chlopca i dziewczynke. Oby jej sen sie spelnil :-)

    Niuni, Iwkaaa lubią tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sponsor nie ingeruje w to czym jesteśmy stymulowane. O wszystkim decyduje lekarz ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Batmanka, powodzenie najważniejsze!!
    Kasia, mi ostatnio bardzo często się sni, że mam dziecko, malutkie dziecko;)

    Andziula_1988, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Jasne Batmanka, powodzenie najważniejsze!!
    Kasia, mi ostatnio bardzo często się sni, że mam dziecko, malutkie dziecko;)
    Oby te sny sie urzeczywistniły :-)

    Niuni lubi tę wiadomość

  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 lipca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się też często śni dzieciątko. Mojemu M tez. A jak nie dziecko to ciąża :p
    Dziewczyny czy Wasi faceci tez poją ziółka?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 5 lipca 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Mi się też często śni dzieciątko. Mojemu M tez. A jak nie dziecko to ciąża :p
    Dziewczyny czy Wasi faceci tez poją ziółka?
    Mój pije. :)
    PC kazał mi pić do końca stymulacji.

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj nie pije, łyka tylko Fertliman Plus

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 5 lipca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też łyka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też łyka plus dostał od bączka clo, bo wszystkie hormony ma w dolnych normach.

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 5 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaGreenApple Bączek to Bączkowski? Jeśli tak to napisz na Priv nr kontaktowy do niego. Będę bardzo wdzięczna :*

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 5 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    AgnieszkaGreenApple Bączek to Bączkowski? Jeśli tak to napisz na Priv nr kontaktowy do niego. Będę bardzo wdzięczna :*

    przyjmuje w gabinecie u prof. Celewicza na Parkowej w Sznie
    http://www.celewicz.com.pl/

    wysłałam ci zaproszenie - będziemy mogły pisać na priv jeśli masz jakieś pytania :)

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Asik jak tam u Ciebie, jak przygotowania do wielkiego dnia :) pochwalilas się już w rodzinie?? Bo na weselu pewnie każdy będzie chciał z Tobą toast wypić ;P

    Batmanka a Ty jak się czujesz??

    1769e124dc.png
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ