Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, na drugim forum pisałaś ze dziś już robiłaś zastrzyk??!! Bierzesz menopur rano??

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak. dzisiaj miałam pierwszy zastrzyk rano - menopur 225jedn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 12:49

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo rano, ja zawsze wieczorem brałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 12:54

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAA...sprawdziłam i powinnam zrobić wieczorem....

    Niuni - dziękuję za czujność!!!!!!!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 13:09

    Niuni lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, co sobie do głowy wbiłam, że rano.
    rozmawiałam z RS - powiedział, ze nie ma dramatu - kolejny zastrzyk jutro WIECZOREM...uff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 13:09

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam, że RS ma inną taktykę ;)

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś nie dzwonią do mnie z laboratorium..
    A mieli rano zadzwoic czy mrożą czy jeszcze nie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 14:18

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Coś nie dzwonią do mnie z laboratorium..
    A mieli rano zadzwoic czy mrożą czy jeszcze nie :/
    Dzwoń, do mnie dzwonili zazwyczaj o 9 rano co było mówione że mam ją dzwonić o 14-15 dzwoń co będziesz się stresować

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam.
    Jeszcze nie mrożą. Czekają do 5 doby, do blastocysty.
    Na razie się rozwijają ladnie. Ale nie wiadomo ile się rozwinie.. jeszcze dwa dni stresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 14:50

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Zadzwoniłam.
    Jeszcze nie mrożą. Czekają do 5 doby, do blastocysty.
    Na razie się rozwijają ladnie. Ale nie wiadomo ile się rozwinie.. jeszcze dwa dni stresu
    Trzymam mocno kciuki

    Niuni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Zadzwoniłam.
    Jeszcze nie mrożą. Czekają do 5 doby, do blastocysty.
    Na razie się rozwijają ladnie. Ale nie wiadomo ile się rozwinie.. jeszcze dwa dni stresu
    Niuni to dobrze że czekaja do 5 doby :). Bedziesz miec transfer zarodkow z 5 doby,bo jak bys miala na świeżo to chyba bys sie lapala na 3 dobe?

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam mieć w 3 dobie.
    Żeby się wszystkie rozwinęły pięknie!

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni, czyli do mrożenia trzymają do 5 dobry?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama już nie wiem
    Strasznie to ciezkie wszystko i trudne a zwłaszcza jak człowiek źle się czuje, to ciężko zebrać myśli..
    Kobieta powiedziala, że te dwie doby teraz są najważniejsze. W 5 dobie będą robić selekcję, te co będą blastocysta idą do mrożenia, a nie wiem co z pozostalymi-pewnie odpadają..
    Powiedziała też, że może się tak zdarzyc, że żaden nie dotrwa.mam się nie martwić, ale musiała to powiedzieć :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 16:06

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 20 lipca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni myśl pozytywnie! Póki co jest wszystko w porządku! I tak zostanie!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni spokojnie będzie dobrze

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 21 lipca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówią, że 50% sukcesu o nastawienie, więc same dobre myśli!
    bociany, brzuchy i wózki...i te malutkie, śliczniutkie bodziaki <3

    Niuni, Asik86, nick nieaktualny, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni trzymam kciuki! Jak dotąd wszystko pięknie idzie ;) mam nadzieję, że leki pomogą i lada moment będziesz czuła się lepiej ;)
    Asik a Ty jak się czujesz?
    Batmanka Mnice co u Was?
    AgnieszkaGreenApple trzymam kciuki !! ;)
    Mnie przez tą pogodę dopadła jakaś chandra ;( ten cykl kompletnie dziwny. Jeszcze mi tylko tego brakuje, żeby mi się cykle rozjechały...

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula, myślimy pozytywnie, pamiętasz??:)
    u mnie bez zmian, ogromna senność i tyle. Czekam na wizytę w czwartek u EB. Bardzo się boję!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, badania do IUI są ważne pół roku?

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ