Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka trzeba mieć nadzieję!

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Batmanka trzeba mieć nadzieję!
    Niby tak ale każdy dobrze wie co znaczy słaby przyrost bety...

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile % przyrasta??
    Kiedy wizyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 16:27

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Ile % przyrasta??
    Kiedy wizyta
    Ostatnia przyrost ok 35% a dziś ok 70% więc tak skacze mi raz dobrze raz źle. W środę mam wizytę i powtórzyć mam betę.

  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    A więc ja myślę o akupunkturze. Myślę również o ziolach- ale dokładnie dobranych. I myślę, czy nie pojechać do księdza - bionergoterapeuty. W Chwarstnicy jest ksiądz Piotr Kozieł, byłam u niego kiedyś, powiedział, ze dluga droga przede mną. Na nadnerczach się skupiał. Odpuscilam, bo maz nie bardzo do tego... Ale było wiele par z nieplodnoscia - prawie wszystkie w ciąży już wtedy. Wiec działa. Jakoś działa. Płaci się co łaska... chyba chcę spróbować wszystkiego innego, zanim w grudniu pomyślę o in vitro. Sama nie wiem. Na razie udało mi się trochę odpuscic :-) Ale pewnie tylko tak mi się wydaje :-)
    Kulta a skąd znasz tego księdza? To jakiś z polecenia? Ja jestem dość sceptyczna w tych kwestiach, ale może niepotrzebnie. Moja Mama mocno mnie namawiała na refleksologie stóp. Nawet się zapisałam do babeczki. I kurde spontanicznie wyskoczyły nam wakacje i nie poszłam. Na dodatek zapomniałam odwołać i teraz mi wstyd ponownie zadzwonić. Ale z artykuły Mama wyczytała, że po pierwszym roku stosowania ponad połowa kobiet zaciążyła. I to mnie przekonuje chociażby z tego względu, że pomaga się odstresować. A mi stresów nie brakuje niestety.

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 25 lipca 2017, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Kulta a skąd znasz tego księdza? To jakiś z polecenia? Ja jestem dość sceptyczna w tych kwestiach, ale może niepotrzebnie. Moja Mama mocno mnie namawiała na refleksologie stóp. Nawet się zapisałam do babeczki. I kurde spontanicznie wyskoczyły nam wakacje i nie poszłam. Na dodatek zapomniałam odwołać i teraz mi wstyd ponownie zadzwonić. Ale z artykuły Mama wyczytała, że po pierwszym roku stosowania ponad połowa kobiet zaciążyła. I to mnie przekonuje chociażby z tego względu, że pomaga się odstresować. A mi stresów nie brakuje niestety.

    Nie umiem się tu poruszać, i nie wiem, czy dobrze Ci odpowiem, Andziula, ale się postaram :-)
    A więc ksiądz z polecenia bardzo- szczególnie nowotwory i niepłodność. Świadkiem jestem. Jest wspaniałym człowiekiem. Mnie było głupio, bo ja antyklerykalna, ale nie ocenia. Odczucie- nieziemskie. Gorące dłonie itd. Pojedź, zobacz. To ogólnie takie bardzo wzruszające uczucie, wiesz? Tak w gardle aż dusi. Jeśli coś będzie nie tak z Tobą - wyczuje i powie. Jedź, spróbuj. Niesamowite jest to, ze to ksiądz i bioenergoterapeuta- teoretycznie jedno wyklucza drugie :-)
    Jeśli chodzi o refleksoterapie :-D jestem fizjoterapeutka i tez wykonuje te zabiegi. Ale żeby nie naganiac do siebie, co by niezręcznie nie było - idź do mojego guru, do Jagody z gabinetu Mudra. Jest najlepsza. Ja też pójdę do niej, bo sama sobie nie mogę zrobić refleksow, się nieb wygne tak :-D. Czy działa? Kur#wsko tak :-) normalizuje pracę przysadki mózgowej, a tym samym całego układu hormonalnego. Wspomaga procesy ozdrowiencze. Wycisza i relaksuje. Normalizuje wszystkie układy. Bardzo, bardzo polecam :-)
    Może właśnie takie holistyczne podejście zda egzamin :-) ja też tak zrobię, ale na razie chyba w listopadzie zmienię pracę, więc odpuszczę całkiem. Jak dostanę umowę - ruszam pełna peta!!:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 01:52

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 25 lipca 2017, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak nie udało mi się odpowiedzieć poprawnie, bo wszystko jest kursywa:-) sorki, starałam się ;-)

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was dzisiaj dziewczyny?
    ja wczoraj wzięłam pierwszy raz dawkę 300jed menopuru i moje plecy w części krzyżowej zaczynają się odzywać :(

    tradycyjnie cetrotide rano - masakra. wymiana igły jest dla mnie niewykonalna - tak zasysa ta pierwsza, że nie daje rady wymienić na mniejszą i wszystko przeciągam do drugiej strzykawki z mała igłą - pytałam o to panią z laboratorium, ale powiedziała mi, że nikt nie zgłaszał problemów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 13:11

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Andziula_1988 wrote:
    Kulta a skąd znasz tego księdza? To jakiś z polecenia? Ja jestem dość sceptyczna w tych kwestiach, ale może niepotrzebnie. Moja Mama mocno mnie namawiała na refleksologie stóp. Nawet się zapisałam do babeczki. I kurde spontanicznie wyskoczyły nam wakacje i nie poszłam. Na dodatek zapomniałam odwołać i teraz mi wstyd ponownie zadzwonić. Ale z artykuły Mama wyczytała, że po pierwszym roku stosowania ponad połowa kobiet zaciążyła. I to mnie przekonuje chociażby z tego względu, że pomaga się odstresować. A mi stresów nie brakuje niestety.

    Nie umiem się tu poruszać, i nie wiem, czy dobrze Ci odpowiem, Andziula, ale się postaram :-)
    A więc ksiądz z polecenia bardzo- szczególnie nowotwory i niepłodność. Świadkiem jestem. Jest wspaniałym człowiekiem. Mnie było głupio, bo ja antyklerykalna, ale nie ocenia. Odczucie- nieziemskie. Gorące dłonie itd. Pojedź, zobacz. To ogólnie takie bardzo wzruszające uczucie, wiesz? Tak w gardle aż dusi. Jeśli coś będzie nie tak z Tobą - wyczuje i powie. Jedź, spróbuj. Niesamowite jest to, ze to ksiądz i bioenergoterapeuta- teoretycznie jedno wyklucza drugie :-)
    Jeśli chodzi o refleksoterapie :-D jestem fizjoterapeutka i tez wykonuje te zabiegi. Ale żeby nie naganiac do siebie, co by niezręcznie nie było - idź do mojego guru, do Jagody z gabinetu Mudra. Jest najlepsza. Ja też pójdę do niej, bo sama sobie nie mogę zrobić refleksow, się nieb wygne tak :-D. Czy działa? Kur#wsko tak :-) normalizuje pracę przysadki mózgowej, a tym samym całego układu hormonalnego. Wspomaga procesy ozdrowiencze. Wycisza i relaksuje. Normalizuje wszystkie układy. Bardzo, bardzo polecam :-)
    Może właśnie takie holistyczne podejście zda egzamin :-) ja też tak zrobię, ale na razie chyba w listopadzie zmienię pracę, więc odpuszczę całkiem. Jak dostanę umowę - ruszam pełna peta!!:-)
    Nie ważne, że kursywą ;) ważny przekaz ;) dziękuję!! ;*
    Ja prace właśnie zmieniłam. Zaczynam zaraz nowa. To pierwszy krok był. Potrzebny był mi odpoczynek i spokój.
    Ja tam do kościoła chodzę od czasu do czasu, ale też nie jestem jakoś specjalnie wierząca. A szkoda. Bo może bym coś sobie wymyśliła. Albo lepiej to wszystko znosiła.
    Dziękuję za namiar do Jagody. Warto iść do kogoś z polecenia. Ja byłam zapisana do innej babeczki, ale przez telefon czułam złe fluidy;p zapiszę się na pewno!! A o księdzu wspomnę mężowi. I podejmiemy decyzje.
    Miłego dnia !! ;)

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przeczytałam o tym masażu stóp to też pomyślała że to dobry pomysł. Do szczecina na masaż gonić to nie bardzo mi sie opłaca, więc w gorzowie zaczelam szukać i znalazłam jedyny salon spa i masażu tajskiego gdzie robią masaż stóp w oparciu o zasady refleksologii. Może warto spróbować. Jak nie zajde od niego w ciążę to chociaż stopy mi porządnie wymasują :)

    Niuni, Agnieszka GreenApple, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno wiara czyni cuda. Jeżeli ktoś wierzy w moce i zdolności uzdrawiające to powinien jak najbardziej spróbować bioenergoterapii lub innych spotkań uzdrawiających. Ja rzadko chodzę do kościoła i ciężko mi uwierzyć np. w msze uzdrawiające. A szkoda bo może gdybym była bardziej wierząca to bym mi pomogły.

    Asik86, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ja również słyszałam o tym księdzu z Chwarstnicy. Wiesz może w jakie dni i godziny przyjmuje ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka GreenApple wrote:
    Jak tam u was dzisiaj dziewczyny?
    ja wczoraj wzięłam pierwszy raz dawkę 300jed menopuru i moje plecy w części krzyżowej zaczynają się odzywać :(

    tradycyjnie cetrotide rano - masakra. wymiana igły jest dla mnie niewykonalna - tak zasysa ta pierwsza, że nie daje rady wymienić na mniejszą i wszystko przeciągam do drugiej strzykawki z mała igłą - pytałam o to panią z laboratorium, ale powiedziała mi, że nikt nie zgłaszał problemów.
    Z tego co pamiętam ta igła jest wykręcana chyba? Czy już mi się leki pomyliły?

  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... ja byłam kiedyś na tej mszy- go było jakoś jesienią, mnóstwo ludzi. Chodziło o choroby gardła. Ciągle się z angina borykalam. A że akurat wtedy byłam u księdza, to poszłam na mszę. I dwa lata nie miałam żadnego bólu... a tak to ciągle cholinex. Może przypadek, może nie.
    Nie wiem, jak przyjmuje, ale zawsze było tak, że od 11 do 13 w środę i pon-piątek od 17 do ostatniego...
    Uważam, że warto pojechać. Też żałuję, że nie potrafię się aż tak do końca oprzeć w Bogu, bo byłoby mi łatwiej. Ale się staram :-)
    Jeśli chodzi o refleksologie- musi być ktoś ogarnięty :-) Ale nawet jeśli nie, to i tak takie kizianie jest mile :-)
    Trzeba stworzyc silną grupkę nieplodnych i jechać do księdza ;-) można bez mężczyzn, aczkolwiek jeśli problem jest u nich, to warto. Tam przyjmują trzy osoby. Ja do księdza Piotra. Ale jest też Pani Janeczka chyba - ona od kości chyba:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Z tego co pamiętam ta igła jest wykręcana chyba? Czy już mi się leki pomyliły?

    Jest wkręcana, nawet mój R. próbował. chyba się zasysa :P

    Niuni lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka - jak po wizycie? jak beta?
    Niuni - jak twoje samopoczucie?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie już w miarę ok.
    Dochodzę do siebie, choć brzuch jeszcze nie wrócił do normy, ale czuję się o niebo lepiej! Całe szczęście :)
    Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie 1 cyklu przerwy przed transferem, mój organizm dostał nieźle w kość.
    Zobaczę co we wtorek na wizycie powie PC, jak On to widzi wszystko j jak tam u mnie w środku to wygląda.
    A ty jak tam, podbrzusze już odczuwalne??

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hej.
    U mnie już w miarę ok.
    Dochodzę do siebie, choć brzuch jeszcze nie wrócił do normy, ale czuję się o niebo lepiej! Całe szczęście :)
    Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie 1 cyklu przerwy przed transferem, mój organizm dostał nieźle w kość.
    Zobaczę co we wtorek na wizycie powie PC, jak On to widzi wszystko j jak tam u mnie w środku to wygląda.
    A ty jak tam, podbrzusze już odczuwalne??

    od zwiększenia dawki czuje się coraz lepiej - sama nie wiem, czy to przypadek.
    jakoś więcej energii we mnie wstąpiło.
    krzyż daje o sobie znać i najchętniej bym tylko leżała, ale poza tym brak innych dolegliwości.
    jutro jestem u RS i zobaczymy :)

    Niuni lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiałam się, co robicie z rozpuszczalnikiem do menopuru?

    ja ze względu na ilość dawek mam tego 2 pudełka i nie wiem - Vitro nie przyjmie, nawet teraz jak brałam kolejne dawki, to powiedziałam, że rozpuszczalnika nie potrzebuję, bo mam, ale Pani powiedziała, ze musi wydać mi kompletne zestawy.

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyrzuciłam to.

    1769e124dc.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ