Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 27 lipca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice jak u Ciebie, co z lekami, odstawilas wszystko??
    Jak samopoczucie

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 27 lipca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Anika! A to Ci niespodzianka :)
    Cóż za wieści dzisiaj!!
    To teraz odpoczynek i zero stresu :p
    Kurcze, a jednak cuda się zdarzają! ;)
    Gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 18:29

    1769e124dc.png
  • Anika133 Koleżanka
    Postów: 48 29

    Wysłany: 27 lipca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego dziewczyny nie poddawajcie sie i miejcie wiare !Ja nie wierzylam w swoje możliwości a tu taka niespodzianka:) tylko teraz strach ale poki co jestem dobrej mysli ze wszystko będzie dobrze :)

    Andziula_1988, Niuni lubią tę wiadomość

    Anika
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 27 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika gratulacje!! Dobre wieści się skumulowały ;) ale fajnie.
    Asik nie czytaj nic!! Zakaz totalny. ;) Ja zaczęłam czytać. Rozumiem, że się denerwujesz, ale nie czytaj bo to tylko pogorszy sprawę i będziesz się bardziej stresować. A teraz Ci to zupełnie nie potrzebnie. Skoro stał się cud, a nawet dwa to musi się udać!! Wierzę, że wszystko będzie dobrze, a ciąża przebiegnie bez komplikacji ;)

    Asik86, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 27 lipca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula,dziękuję <3

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika133 wrote:
    Asik gratulacje! :) super wiadomosc :)
    czesc dziewczyny:) troche sie nie odzywalam ale tez sie pochwale :) mielismy podchodzić do ivf w lipcu ,potem zdecydowalismy ze przelozymy na wrzesień bo nie czuliśmy sie jeszcze gotowi i wiecie co? Zdarzyl sie cud, zaszlam w ciaze naturalnie :) nie mowilismy nikomu z obawy zeby nie zapeszyc, dopiero pod koniec zeszłego tygodnia oglosilismy nowine. Jestem w 9 tygodniu,niestety we wtorek krwawilam, RS kazal jechac do szpitala.okazalo sie ze mam paskudnego krwiaka! Krwawienie ustalo ale boje sie co będzie dalej bo caly czas jest zagrożenie. ..bede walczyc! Pozdrawiam Was wszystkie :)
    Anika walczcie! Ale to jest super wiadomosc, że udało sie Wam naturalnie :D. Takie informacje są nam potrzebne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika a ile sie staraliscie ogolnie?

  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 27 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Mnice jak u Ciebie, co z lekami, odstawilas wszystko??
    Jak samopoczucie
    W poniedziałek PCkazał odstawić ma raz. Ja juz przez weekend zmniejszylam luteibe i estradiol.
    Generalnie samopoczucie ok. Brzuch boli bo @ zbliża się.
    Pracuje wiec nie myślę. Od poniedziałku idę na 3 tygodnie urlopu ;-)

    Niuni, Asik86 lubią tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika! Co za niespodzianka! Gratulacje!!

    Ja po wizycie - pęcherzyki ładnie rosną, dalej 6 dominujących i tak już zostanie.
    rozmiary 15-17. w sobotę ponownie krew i na 13:00 wizyta.
    teraz cały czas zastrzyki w tych samych dawkach.

    Niuni, Asik86, nick nieaktualny, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Anika133 Koleżanka
    Postów: 48 29

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Anika a ile sie staraliscie ogolnie?
    Staralismy nie tak dlugo bo troche ponad rok w tym 3 inseminacje. Wiem ze to niezly czas ale ze względu na wiek doktor po nieudanych inseminacjach powiedział in vitro bo szkoda czasu!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Anika
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 27 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka obstawiam punkcję na poniedziałek u WG :)

    1769e124dc.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 lipca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika juz ci gratulowalam prywatnie ale na forum jeszcze raz GRATULACJE

    7b0f9c1e19.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 28 lipca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Agnieszka obstawiam punkcję na poniedziałek u WG :)

    też tak obstawiam. nie sądzę, żeby RS chciał dłużej ciągnąć stymulację - max wtorek.
    a kto we wtorek?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 28 lipca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PC

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 08:15

    Agnieszka GreenApple lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 28 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    PC

    Obie wersje super!

    Niuni lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Anika133 Koleżanka
    Postów: 48 29

    Wysłany: 28 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Anika juz ci gratulowalam prywatnie ale na forum jeszcze raz GRATULACJE
    No hej:) ale niespodzianka:) dziękuję, trzymaj za mnie kciuki a ja trzymam za Ciebie :)

    Agnieszka GreenApple, Asik86 lubią tę wiadomość

    Anika
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 28 lipca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika ogromne GRATULACJE!! Super! Idziemy łeb w łeb, u mnie też 9 tydzień :-)

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Anika133 Koleżanka
    Postów: 48 29

    Wysłany: 28 lipca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to faktycznie idziemy tak samo : ) jak sie czujesz? Jesteś na zwolnieniu czy pracujesz?

    Anika
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 28 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś brała l4 na punkcję/transfer/potem ?
    zwolnienie jest z pieczątką kliniki? jak to wygląda?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 28 lipca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam na punkcje urlop a po transferze L4. Poprosiłam PC o zwolnienie z prywatnego gabinetu a nie z VL.

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ