Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 12 listopada 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Kaca lecze bleeee juz nie rusze alkoholu ;)
    Oj Mikuśka widzę że podobnie swietowalysmy święto niepodległości :-)

    Kochane, przed nami nowy tydzień - niech on będzie początkiem dobrego czasu dla nas. Buziaki

    Niuni lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 13 listopada 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Mnice :)

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni jesteśmy z Tobą <3

    Niuni lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja zrobiłam już bete wczoraj. Nie wytrzymałam nerwowo. Rośnie sobie dalej. 550
    Po konsultacji z EB pojechałam do szpitala, chcieli mnie zostawić na obserwacji, ale nie zgodziłam się. Nic dalej nie widac, a miałabym tam lezec po to żeby mi betę robili.
    Jest taki plan że jak nie zacznie spadać, to trzeba będzie podać metotreksat, a tego na razie chcemy uniknąć.. może zechce małpa spadać, choć średnio w to wierzę! jestem w kontakcie z EB I PC. Kontrolujemy betę. Jak coś zacznie się dziać to natychmiast do szpitala. A teraz mam odpoczywac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 08:41

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni, trzymaj się kochana!! <3

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy na wynik kariotypu w VL czeka się tak sztywno jak mówią że 6tygodni??czy jednak np 4 tygodnie.?pytam bo chciałabym się umówić odrazu na wizytę, żeby nie czekać np 6tygodni na wynik i później znowu 4 tygodnie na wizytę.Pamiętacie czy długo czekałyscie???

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Asik u Ciebie?

    Sylwia z tego co pamiętam dziewczyny pisały, że czekały z dwa tygodnie.
    Ja robiłam teraz na nfz i czas oczekiwania miesiąc-półtora miesiąca

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki więc umowie się tak za 4 tygodnie myślę że powinno być dobrze

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewuszki
    Niuni kurcze ale ile trzeba bedzie czekac cos mowili???
    Ja jade na kontrole urzad skarbowy mnie wezwal hehe zobaczymy
    Ja czekam na 3 juz okres i po zaczynam bromergon i eutyrox
    Asik wlasnie jak tam u was ???
    Czy ktoras teraz podchodzi do IUI czy szykuje sie do in vitro??

    7b0f9c1e19.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Jak tam Asik u Ciebie?

    Sylwia z tego co pamiętam dziewczyny pisały, że czekały z dwa tygodnie.
    Ja robiłam teraz na nfz i czas oczekiwania miesiąc-półtora miesiąca
    dzięki Misia:) U mnie bez zmian-leżymy, oszczędzamy się, każde dłuższe stanie czy przejście powoduje skurcze, jak leżę jest ok. Łożysko nieco odsłoniło szyjkę macicy, więc mam nadzieję, że będzie iść do góry, oby!:)

    nick nieaktualny, Niuni, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Hey dziewuszki
    Niuni kurcze ale ile trzeba bedzie czekac cos mowili???
    Ja jade na kontrole urzad skarbowy mnie wezwal hehe zobaczymy
    Ja czekam na 3 juz okres i po zaczynam bromergon i eutyrox
    Asik wlasnie jak tam u was ???
    Czy ktoras teraz podchodzi do IUI czy szykuje sie do in vitro??


    Hey Mikuśka. Ja idę na wizytę w piątek i się dowiem jaki będzie u Nas plan działania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    dzięki Misia:) U mnie bez zmian-leżymy, oszczędzamy się, każde dłuższe stanie czy przejście powoduje skurcze, jak leżę jest ok. Łożysko nieco odsłoniło szyjkę macicy, więc mam nadzieję, że będzie iść do góry, oby!:)

    Trzymam kciuki cały czas mocno :) Oszczędzaj się, wszystko będzie dobrze! Już tak daleko zaszłaś :)

    Asik86 lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekalam 2 tyg. na kariotyp.

    Podejrzewam, że w tym tyg.juz mnie położą. EB kazała mi zrobić betę w srode, a PC dzwonił wieczorem zeby zrobić we wtorek i w środę na wizytę mam iść do EB.
    Ja dalej będzie rosła, to w czwartek szpital.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 10:26

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do lekarzy w MSWiA to RK nie jest już ordynatorem. Zarzadza tam teraz Puchalski. Nikt z VL nie pracuje tam na stałe. Dyżury ma PC i WG.

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni cholera myślałam, że już dziś będzie niższa. Fuck! ;( chyba nie obejdzie się bez tego leku co mówisz. A czemu chcą tego uniknąć? Co on powoduje? Przepraszam, że pytam, ale się nie orientuję

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jakieś dziadostwo. Nie można przez pół roku zachodzic po tym w ciążę.
    To jakaś chemia chyba!
    Zapytam na wizycie dokładnie jakie jeszcze "przyjemności" po tym mogą byc.
    Wolałbym chyba, żeby zrobili mi laparoskopię.

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni a jakie miałaś objawy? teraz ja też zaczynam świrować...

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Aga, Co się dzieje??

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama już nie wiem. miała pierwsze krwawienie po łyżeczkowaniu, ale najpierw 2 dni dramat, a potem lipa. czuje się okropnie, bardzo osłabiona, z cerą mam problemy jakich nie miałam nawet jako nastolatka, do tego puchnę w oczach. zastanawiam się teraz czy wszystko jest ok. nie badałam bety...

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, nie pozostaje nic innego jak zrobić betę, albo chociaż sikanca jak wydaje Ci się, że może coś się dziać. Nie miałaś wizyty po zabiegu???!

    Mnie boli brzuch, jak na @ i jajniki kuja. Boli mnie też kregoslup i piersi pieką, szczypią sutki.
    Ewidentnie czuje, że coś się tam dzieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 14:54

    1769e124dc.png
‹‹ 391 392 393 394 395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ