Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba mam z głowy problem ze zmianą lekarza ponieważ:

    2hg4w9v.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 17:24

    wombi, Roxanne lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba przesadziłam z rozmiarem
    :-D
    beta-HCG 2552,000 mIU/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 17:30

    Asik86, Stereo, Mika10, inka2707, Roxanne lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow Kania. Gratulacje!!
    Jejku, co tu się dzieje ostatnio!! :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 17:44

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania gratulacje ogrombe. Który do tc??
    Niuni a zagryzasz paluszkami albo slonecznikiem?? Mi to pomaga :). No i woda litrami.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam migdały, ale już mi zbrzydły :/

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. Ja wolę paluszki. Ja znowu nie mam apetytu. Dzisiaj 3 kanapki zjadlam i już raczej wystarczy. Wczoraj dwie kanapki i jakieś warzywka.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z obliczeń na OF to początek 6go tygodnia!
    Nie mam żadnych objawów poza brakiem miesiączki i trochę wrażliwe mam sutki
    Nie liczyłam na ten cykl,odpuściłam bo przygotowywałam się na narty i w tym cyklu na serio dałam sobie w palnik,dużo biegania na mrozie,ćwiczyłam z obciążeniem martwe ciągi co drugi dzień,więc najważniejsze było aby porozrywać mięśnie przed sezonem,później urlop,@ miała przyjść gdzieś na 2gi dzień pobytu w górach i w sumie to stwierdziłam że mogłaby się przesunąć o tydzień bo nie chciałam psuć sobie frajdy,test zrobiłam pod koniec pobytu i ze zdziwienia nie mogłam uwierzyć !to się naprawdę stało!

    Niuni, Asik86, Stereo, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który tc stereo u Ciebie??
    Mnie tak od niedawna wzięło na jedzenie.
    Jak zjem to jest mi lepiej, ale tylko na chwilę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 18:02

    1769e124dc.png
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto z Was w ciąży bierze Metformax? Boję się go odstawić pomimo że WG sugeruje przejść na insulinę ...a ja wiem że wszędzie na świecie zalecają brać dalej....zobaczymy co na to moja diabetolog

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania ja poki co na razie biorę.
    2x500

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 18:12

    kania85 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni u mnie dopiero 5+1. Jestem miesiąc za Tobą :).

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo wrote:
    Niuni u mnie dopiero 5+1. Jestem miesiąc za Tobą :).

    Wszystko co "najlepsze" przed Tobą :P
    U mnie 10.

    Stereo lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania85 gratuluję

    kania85 lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Kania gratulacje !!!Dzieje sie dzieje :) i dobrze :)

    kania85 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelesza wrote:
    Andziulo, aniele, poratuj mnie tym numerem!!! Zapisano mnie na 24 maj...a ja myślałam, że uda się przed kolejnym transferem, albo chociaż zanim wszystkie badania tarczycowe nie przedawnią się...
    Gdzieś tam czuję, że Baczek to ostatnia moja deska ratunku. W akcie desperacji umówiłam się jeszcze na 5.02 do RK do vitro live... Tylko dlatego, że już mam taki niedosyt informacji, i rozbieżność między informacjami od EB i PC, że podjełam decyzję o pójściu do łojca VL. Czytałam jednak kiedyś wpis Mnice o jej pierwszej wizycie u RK, i się trochę podłamałam. Mam nadzieję, że Kilka kartek A4 z pytaniami starczą żeby wizyta była satysfakcjonująca dla obu stron ;)
    Resztki koiecej intuicji mówią mi jedno - Idź do Bączka...
    Andziula, to jak? Pomożesz?
    Jasne, wysłałam zaproszenie ;)

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nadrobiłam i widzę Ewelasza, że się spóźniłam z pomocą. Wybacz ;(

    Kania wow! Gratulacje! Co za news!! ;)

    kania85 lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Szczecina, gdzie zrobię USG piersi na NFZ??

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni ja nie pomoge. Robilam prywatnie tylko.

    Dziewczyny czy dostałyście sms-a od położnej z mswia z ankietą do wypełnienia?? Ja dostałam dzisiaj, ale nie wchodzilam w link bo nigdzie takiej pani winternecie nie mogę znaleźć.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo ja też dostałam i wypełniłam, coś mi świta że była taka na oddziale

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 17:07

    Sylwia211987
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia211987 wrote:
    Stereo ja też dostałam i wypełniłam, coś mi świta że była taka na oddziale
    Ja nie pamietam. Tzn ja wogóle nie mam pamieci do imion i nazwisk. Tylko cyfry pamiętam. A bałam się wchodzić w link :p

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ