X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Misia trzeba być dobrej myśli ;)
    Ja trzymam cały czas za Was kciuki z resztą za inne dziewczyny też ;)

    Dzięki Iwkaa ale mój umysł potęguje myśl, że to koniec.

    U Ciebie już połowa ciąży praktycznie, brzuszek rośnie? Jak się czujesz?

  • Lisek1985 Autorytet
    Postów: 266 115

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88, wiem że to trudne, ale staramy się myśleć pozytywnie. Musi się udać, bo niby dlaczego ma być inaczej. Kciuk zaciśnięte.

    12.03.18 - I punkcja, 6 COC,1 zardodek 8B1, brak ❄❄❄
    15.03.18 - transfer, I ICSI-ET nieudane
    14.05.18 - II punkcja, 4 COC, 2❄❄ Morula, 8B1
    09.06.18 - kriotransfer moruli
    07.02.19 - Feliks
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 &&& będzie dobrze!!!pozytywnie trzeba myśleć...A endo do soboty na pewno się poprawi

    Sylwia211987
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia a dostałaś cos jeszcze na endo? Mi WG dal systen 50 jak slabo rosło i po paru dniach bylo ok

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny naprawdę jesteście dla mnie ogromnym wsparciem. Nie myślałam, że Nasza droga będzie taka długa i bolesna.

    Samo endometrium ma ponad 8 na pewno ale bardzo ciężko było cokolwiek zmierzyć ii przez to nie widział tej linii trójdzielnej. Dodatkowo lewy jajnik który zawsze mnie boli i ciągnie był jakoś wysoko i też WG pytał czy wcześniej zwracał na Niego uwagę i że może ma zrosty. Ja po prostu już nie wiem jak działać. Wszystko zbadane a nie ms konkretnej przyczyny..

  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia a ty.mialas laparoskopiie w ogóle?

    hchypc0zq19q40mp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpaula wrote:
    Misia a ty.mialas laparoskopiie w ogóle?

    Miałam w marcu 2017, histero, laparo i drożność. Właśnie gdzieś tam po lewej stronie były dwa niewielkie ogniska endometriozy. Tak to wszystko dobrze

  • fafulkaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fafulkaaa wrote:
    Hej dziewczyny
    Witam fafulkaaa :)

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • fafulkaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi post ucina... chce zacząć się leczyć w VL, kogo polecacie, jakieś opinie. Zastanawiam się nad dr. R. Kurzawa.

    Staramy się około roku. Wyniki mam dobre, meza nasienie badane i ok. Miałam stymulacje CLO i pregnyl 3 cykle i nic. Teraz naturalny cykl. I czekam na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:48

  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 27 listopada 2018, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj fafulkaaa.
    Misia wiem co czujesz. Ja doszłam do wniosku ze lepiej jest jak wiesz konkretnie ze nie ma szans, wtedy przynajmniej nie ma tej głupiej nadziei i łatwiej jest się zdecydować na inny krok. Skoro wszystko jest ok to człowiek żyje nadzieją że może następnym razem się uda i w ten sposób tracimy zdrowie i pieniądze. Wszystko przez tą durną nadzieję

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć fafulkaaa, posty ucina ci pewnie przez wstawiane buźki,
    Co do lekarzy to wszystko chyba zależy od portfela;-) , wizyty u profesora są dość drogie..ale z drugiej strony , tam pracują lekarze którzy specjalizują się właśnie w niepłodności więc inni też wiedzą coś na ten temat:-) Ja osobiście jestem u Ciepieli:-) i z czystym sumieniem mogę go polecić , ale są tutaj też dziewczyny które chodzą do innych lekarzy z kliniki i również są zadowolone także wybór należy do Was u kogo będziecie zachodzić w ciążę :-)

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fafulkaa jeśli mam polecić to Ciepiela.

    No Zocha dokładnie. Chciałabym, żeby w końcu zniknęło to pragnienie posiadania dziecka, a pewnie mimo 0 na koncie będę kombinować z kolejną procedurą.

  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to moze ta endometrioza troche postepuje w koncu to rozwojowa choroba ale przy in vitro nie powinno juz miec to znaczenia, kolezanka ma endometrioze pelno zrostow wszedzie poprostu wszystko jest zawalone czesc powycinana jajowod itd i in vitro normalnie sie powiodlo , a teraz nawet naturalsa udalo sie z glowa wolna od problemow bo juz jedno dziecko bylo, w cyklach w ktorych nie macie transferu staracie sie normalnie? jesli nie ma sie pzreciwskazan to warto sie caly zcas tez starac na wlasna reke, u mnie np ze wzg na niedroznosc jajowod to odpadalo bo zaszlam w ciaze pzoamaciczna wiec takie starania zdecydowanie nie wchodizly w gre juz pozniej ale czasem naturals spada jak z nieba i tego wszystkim zycze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 09:59

    Lisek1985, MisiaZ88 lubią tę wiadomość

    hchypc0zq19q40mp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wpaula cały czas się staramy, myślałam, że po poronieniu coś się odblokuje i się uda, niestety, trzy cykle zleciały i nic, owulacje mam, okres jak w zegarku. Sam WG już nie ma pomysłu..

    Ale póki co zabieram Twój brzuszek :) już się czaję na ten Twój suwaczek :)

  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 27 listopada 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mi pc mówił że nasze szanse to chyba 34 procent i statycznie potrzebujemy trzech zarodków aby się udała jedna zdrowa ciąża. A w praktyce różnie to bywa czasem udaje się dopiero w drugiej procedurze jak gdyby nigdy nic to wszystko loteria niestety:( no mi już 14 dni zostało cały czas oczekujemy bo już w każdej chwili może być jutro wizyta. Podzielę się chętnie brzuszkiem kto pierwszy ten lepszy :p misia ja wierzę i trzymam cały czas kciuki za was musi się udać tym razem. Zapytaj lekarza może czy jakieś ziołowe leki czy cis na uspokojenie po transferze bo wiem że ty jak nikt inny bardzo to przeżywasz i się denerwujesz. A nerwy w tym wypadku jak kolejna bariera działająca. Może warto coś by było zrobić żeby się odprężyć w czasie po transferze.moze jakiś wyjazd z mężem ? Może właśnie jakieś ziółka uspokaja w. Coś co odwróci twoje źle myśli i trochę optymizmu odpali :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 10:43

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    hchypc0zq19q40mp.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewuszki
    Witaj Fafulka :)
    ja tez u Ciepieli wiec go polecam :)
    Misia wiem jak ciezko sie nastawić pozytywnie ,uwolnic głowe i moim zdaniem to sie jakos tak nie da
    zajscie w ciaże to jest jeden problem potem kolejny donosić ciąże ciągle sa stresy ciagle myslimy ...
    Inka a co tam u was ???
    wpaula to juz na dniach :) czekamy :)

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 972

    Wysłany: 27 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć fafulko :) Też polecam dr Ciepielę ;) Raz byłam u dr Głąbowskiego i też mi przypadł do gustu.
    Misia, trzymam kciuki za transfer!!! <3 <3 <3
    Mikuśka, a u mnie tak na zmianę - przeważnie się czuję super, spaceruję nawet 1-2 godzinki, ale bywają dni że leżę i zdycham :D Ciężko mi czasem oddychać i drętwieją mi często dłonie. Ale nadal wyniki i ciśnienie w normie, rozstępów i innych dolegliwości brak.
    Tylko to wstawanie w nocy mnie dobija - dziś między północą a 4 rano 7 razy poszłam zrobić siku, zasnęłam dopiero ok 5 i wstałam o 11. Brzuch mam całkiem fajny, okrąglutki i jak na połowę 8 m-ca to nie jest jakiś ogromny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 11:47

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 27 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka2707 już!!!!!!!!połowa ósmego miesiąca????? Omg!!!kiedy to zleciało... To ty następna w kolejce do rozpakowania się:-) chyba jeszcze justysia86 gdzieś jest po drodze;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 14:32

    inka2707 lubi tę wiadomość

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 listopada 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jak to jest z crio ?
    am brac leki te co mi rozpisał od 2 dc potem wstepnie chciał monitoring chyba 10 dc
    rozumiem ze jest to sztuczny cykl i co on sprawdza endometrium?? co jeszcze ?/ i kiedy jest ustalany transfer od czego to zalezy ?? czy trzeba jakies badania robic przed transferem ??
    tak sobie mysle czy ja wytrzymam do stycznia juz mnie nosi :(

    7b0f9c1e19.png
‹‹ 677 678 679 680 681 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ