X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do dr Paśnika zabierajcie wszystko co macie na swój i męża temat. Wszystko co może go naprowadzic. Badania typu tsh,morfologia itp nie starsze niż 6 mcy. Jeśli coś macie z genetyki to koniecznie. Ja miałam od Bączka wydruk z ostatniej wizyty i dr mówił ze świetnie przygotowane. Ja tylko dodawałam szczegóły.
    Co do badań immunologicznych to w Szczecinie chyba nic nie zrobicie. KIR napewno Warszawa-Medigen. Nie pamiętam które badanie robi się w wyznaczonym dniu cyklu. Ja byłam na początku cyklu i dr zaznaczył ze robimy ale interpretacja odpowiednia do dnia cyklu. Może lepiej nic same nie robcie bo badania tanie nie sa i jeśli okaże się ze zrobione źle to poplyniecie z kasy. Chyba tylko ANA jest bezpieczna do zrobienia, pakiet tarczycowy.

    Makas lubi tę wiadomość

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa.Czy możecie napisać mi coś na temat lekarki Budzińska jaką ma opinie? Od mojego in vitro minęło 5 lat. Mam zamrożony zarodek i jadę po niego. 5 lat temu prowadził mnie dr Bączkowski, a teraz nie mam pojęcia kogo wybrać. Możecie coś doradzić? Wstępnie jestem umówiona na wizytę do tej lekarki, ale mam mieszane uczucia. Pomożecie?

  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało uciec z tego szpitala zanim wstrzymali wypisy ale czy mnie nie zarazili to się okaże... masakra

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka trzymam kciuki oby nic ci nie bylo. Wydaje mi sie, ze jesli byłoby takie zagrożenie to by sie z Tobą kontaktowali. Także bądź dobrej myśli.
    Dziewczyny ja tak siedzę i czytam o tych zarodkach w 4 dobie i faktycznie powinny zacząć kompaktowac, jedno mi sie nie podoba: wszędzie piszą że powinien miec conajmniej 12 komorek, albo 16 a u mnie jest 10 czyli nie dzieli sie prawidłowo, wg tego co czytalam jest juz opóźniony. I jeszcze to że powiedziała ze mamy jednego dziesieciokomorkowca, czyli reszta jest w jeszcze gorszym stanie. Jestem coraz bardziej wkurzona na to, ze dają szczatkowe informacje. Po co człowiekowi robić jakies zludne nadzieje. Powinna powiedzieć, że czekają do jutra, na tą chwilę rozwijają sie z opóźnieniem ale jutro sie okaze czy da sie cos zamrozić.

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu kojarzy mi sie sytuacja z poprzedniej procedury. Dzwonilam do nich codziennie, tez kazali czekac do 5 doby, ze wtedy dadzą znac co zamrozili, no i 5 dobie powiedzieli ze zamrozili 1 zarodek, a pozniej sie okazalo ze byl to zarodek z 3 doby i miał on 10 komorek. I teraz sie zastanawiam co jest grane. Skoro jak dzwoniłam mowili mi ze hoduja i ze zamrozili w 5 dobie a do transferu mówili ze w 3. Czyżby oni zamrozili mi w 5 dobie 10 komórkowy zarodek? Przeciez to zupełnie bez sensu bo to nawet ja wiem, ze był na tyle opóźniony ze nie bylo szans na ciąże z niego. Nie wiem... Mam mętlik w głowie, nie podoba mi się to :-(

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas a gdzie masz ten zarodek ? W vl ? Baczkowski już z nimi nie współpracuje ma swój gabinet i jak coś wysyła do kliniki do Łodzi. Jeżeli chodzi o Budzinska to ja osobiście jej nie polecam. Z lekarzy z vl dr Ciepiela jest ok

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha ja niestety nie znam się jak to jest z tymi podziałami, mi powiedzieli tylko tyle że 1 zamrożą a drugi przestał się rozwijać. Ale trzymam mocno kciuki za jutrzejsze informacje oby udało się zamrozić jak najwięcej jak najlepszej jakości zarodków !!

    Zocha85 lubi tę wiadomość

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Martusis05 Koleżanka
    Postów: 41 15

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Hej jestem tu nowa.Czy możecie napisać mi coś na temat lekarki Budzińska jaką ma opinie? Od mojego in vitro minęło 5 lat. Mam zamrożony zarodek i jadę po niego. 5 lat temu prowadził mnie dr Bączkowski, a teraz nie mam pojęcia kogo wybrać. Możecie coś doradzić? Wstępnie jestem umówiona na wizytę do tej lekarki, ale mam mieszane uczucia. Pomożecie?

    Cześć Ja jestem bardzo zadowolona z EB dzięki niej oczekujemy na przyjście na świat naszego pierwszego wymarzonego dziecka. Aczkolwiek mieliśmy juz takie przemyślenia żeby z niej zrezygnować i przenieść sie do innego lekarza,poniewaz chodziliśmy do niej (i nadal chodzimy,prowadzi ciążę) od 1.5 roku i przeszliśmy 2 pełne próby in vitro i stwierdziliśmy jezeli tym razem sie nie uda to zmienimy lekarza. Ale się udało i się bardzo cieszymy;)))) Przykłada się do tego co robi .

    😘
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Makas a gdzie masz ten zarodek ? W vl ? Baczkowski już z nimi nie współpracuje ma swój gabinet i jak coś wysyła do kliniki do Łodzi. Jeżeli chodzi o Budzinska to ja osobiście jej nie polecam. Z lekarzy z vl dr Ciepiela jest ok

    Iwkaaa zarodek mam w vitrolive. Tak wiem, że Bączkowski już nie pracuję. Ja jestem jeszcze z tego programu rządowego. Mam prawie 5 letnią córkę, udało nam się za pierwszym razem. Mam jeszcze jeden zarodek i jadę po niego. Do Ciepieli dopiero termin na 15 lutego. Babeczka na recepcji powiedziała, że transfer może zrobić każdy lekarz i umowila mnie do niej, ale mam mieszane uczucia. Szukam jakiejś opinii o niej i nic nie znalazłam.

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusis05 wrote:
    Cześć Ja jestem bardzo zadowolona z EB dzięki niej oczekujemy na przyjście na świat naszego pierwszego wymarzonego dziecka. Aczkolwiek mieliśmy juz takie przemyślenia żeby z niej zrezygnować i przenieść sie do innego lekarza,poniewaz chodziliśmy do niej (i nadal chodzimy,prowadzi ciążę) od 1.5 roku i przeszliśmy 2 pełne próby in vitro i stwierdziliśmy jezeli tym razem sie nie uda to zmienimy lekarza. Ale się udało i się bardzo cieszymy;)))) Przykłada się do tego co robi .

    Gratuluję!!! Ja z Baczkowskiego byłam bardzo zadowolona, bardzo żałuję, że jego tam nie ma. Nie trafiłam nigdy na tak dobrego lekarza. W poniedziałek mam wizytę. Denerwuję się jak 5 lat temu.
    Martusis05 A Ty miałaś z zamrożonych zarodków? Ciekawa jestem jak wygląda podejście do takiego transferu.

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mi ktoś napisać jak wygląda kriotransfer? Ile trwa, czy dużo leków i jak cenowo? Sam transfer mam jeszcze z programu więc za darmo. Płacić będę tylko za wizyty, badania i leki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Może mi ktoś napisać jak wygląda kriotransfer? Ile trwa, czy dużo leków i jak cenowo? Sam transfer mam jeszcze z programu więc za darmo. Płacić będę tylko za wizyty, badania i leki.
    Co do kwoty , to u mnie wszystko płatne , więc sam CRIO 1600 i 300 Embryogel
    od pierwszego dnia cyklu duphaston i później wchodzi luteina dopochwowo.
    W okresie planowanej owulacji jest transfer , wcześniej kilka badań aby sprawdzić endometrium (przyrost).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po grubości Endo stwierdzą kiedy najlepszy dzień na transfer , a ten chyba nie różni się od tych standardowych .
    Mi zostały 3 mrozaczki , gdzieś ok początku marca ma być transfer , czyli w lutym zaczynam przy pierwszym dniu cyklu .
    Wiem ,że się denerwujesz , i ja juz pełna głowa wszystkiego .

  • Kraspedia Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski robiłam fsh i lh w 5dc. Teraz jestem w 16dc jest sens powtarzać przed wizytą u doktorka? Jeśli tak to musze być na czczo czt mogę po pracy?

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Po grubości Endo stwierdzą kiedy najlepszy dzień na transfer , a ten chyba nie różni się od tych standardowych .
    Mi zostały 3 mrozaczki , gdzieś ok początku marca ma być transfer , czyli w lutym zaczynam przy pierwszym dniu cyklu .
    Wiem ,że się denerwujesz , i ja juz pełna głowa wszystkiego .

    Ja mam nadzieję, że u mnie też ruszy z kopyta. Chciałabym, żeby w następnym cyklu działać, nie ma na co czekać. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby się udało.

    abvonc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Ja mam nadzieję, że u mnie też ruszy z kopyta. Chciałabym, żeby w następnym cyklu działać, nie ma na co czekać. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby się udało.
    I ja za Ciebie ! trzeba wierzyć w powodzenie naszych starań .
    I ja chciałabym w najbliższym ,ale jestem kilka miesięcy po operacji i muszę poczekać , organizm musi się zregenerować . Czas szybko płynie :)

  • wombi Autorytet
    Postów: 4606 4207

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraspedia wrote:
    Laski robiłam fsh i lh w 5dc. Teraz jestem w 16dc jest sens powtarzać przed wizytą u doktorka? Jeśli tak to musze być na czczo czt mogę po pracy?
    Pewnie chodziło, żeby sprawdzić jak wygląda stosunek lh do fsh a to się robi na początku cyklu. 16dc nie ma sensu, czasem jeszcze się robi 10-13dc

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Pewnie chodziło, żeby sprawdzić jak wygląda stosunek lh do fsh a to się robi na początku cyklu. 16dc nie ma sensu, czasem jeszcze się robi 10-13dc
    Dokladnie tak jak piszesz. Jeszcze chyba 19-21dzien alecto juz do glebszych analiz.

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas prawda jest taka że transfer robi ten dr który ma dyżur w danym dniu na Kasprzaka więc to może być i ona i każdy inny dr. Ale teraz ważne jest to aby dr dobrze przygotował Cię do crio, leki jakieś badania też napewno. Kwestia też tego jaki był u Was problem. Są takie dziewczyny na forum że czekały po kilka cykli na transfer bo endo płatało im figle albo i inne rzeczy się działy.

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka powiedz gdzie robiłaś polowkowe i co dokładnie lekarz na nich u maluszka sprawdzał?

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
‹‹ 733 734 735 736 737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ