X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula86 w ciąży też powinno się robić usg piersi, ostatnio nawet o tym często mówiła mamaginekolog

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Jula86 w ciąży też powinno się robić usg piersi, ostatnio nawet o tym często mówiła mamaginekolog
    To moze jeszcze przed porodem się wybiore

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam jakiś miesiąc temu u ginekologa bo miałam w prawej piersi wyczuwalne zgrubienie. Lekarz zrobił szybkie usg i powiedział że to chyba nic groźnego, że to od hormonów. Muszę się umówić na ponowną wizytę bo mieliśmy to skontrolować.

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co aż jestem zła....sama na siebie ze nie pomyślałam o tym usg...!!!!a przecież tyle się o tym słyszy!!!! A do kogo najlepiej się udać???przecież tyle się mówi o raku piersi.....
    Dziewczyny a jak jest z usg tarczycy......bo miałam kiedyś robione babka zauważyła małe guzki ale mówi że to nie groźne jakoś to nazwała nie pamiętam jak....no i chyba wypadało by iść jeszcze raz na usg tarczycy......bo już sama nie wiem...ta moja endo ze szczecina to ok jest chwale ja sobie ale tak się zastanawiam....właśnie ze chyba trzeba powtórzyć

    Sylwia211987
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia211987 wrote:
    Wiecie co aż jestem zła....sama na siebie ze nie pomyślałam o tym usg...!!!!a przecież tyle się o tym słyszy!!!! A do kogo najlepiej się udać???przecież tyle się mówi o raku piersi.....
    Dziewczyny a jak jest z usg tarczycy......bo miałam kiedyś robione babka zauważyła małe guzki ale mówi że to nie groźne jakoś to nazwała nie pamiętam jak....no i chyba wypadało by iść jeszcze raz na usg tarczycy......bo już sama nie wiem...ta moja endo ze szczecina to ok jest chwale ja sobie ale tak się zastanawiam....właśnie ze chyba trzeba powtórzyć

    Co do piersi to ta dr. salamaga jest bardzo dobra tak slyszalam. Gdzieś przy arkonskiej przyjmuje.
    Sylwia a ty masz dobrą tarczyce? Bo ja np mam niedoczynnosc i muszę kontrolować bardzo. Na usg na szczescie nic nie mam. Ale jak masz jkaies guzki to kontroluj...tarczyca lubi platac figle.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka wrote:
    Co do piersi to ta dr. salamaga jest bardzo dobra tak slyszalam. Gdzieś przy arkonskiej przyjmuje.
    Sylwia a ty masz dobrą tarczyce? Bo ja np mam niedoczynnosc i muszę kontrolować bardzo. Na usg na szczescie nic nie mam. Ale jak masz jkaies guzki to kontroluj...tarczyca lubi platac figle.
    No mam niedoczynnść hashimoto.....więc muszę się umówić na usg......A ile wizytya u doktor??a to jest jakaś doktor ginekolog czy kto???

    Sylwia211987
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta salamaga? To chyba babka zajmujaca sie tylko cyckami 😂 nie mam pojęcia.

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszyscy z vl wysyłają do Salamagi EB też tam wysyła.

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Salamaga jest najlepsza! Jest lekarzem radiologiem, robi iść piersi, tarczycy i narządów jamy brzusznej. Koszt cycuchow to 150 zl. Jesli jest koniecznosc, to robi biopsje na miejscu. Bardzo, bardzo polecam.

    Ja wczoraj dostałam zastrzyk z diphereline, za moment powinnam dostać okres, 6.05 zaczynamy stymulację . Podobno 6.05 to ostatni dzień na rozpoczecie- ze względu na przenosiny. 1.06 zaczynają się przenosić, ma trwać koło dwóch tygsow.

    Jeśli uda nam się tym razem otrzymać zarodek, to idzie do mrozenia, ja w następnym cyklu histero z usunięciem polipa i scratching, w jeszcze kolejnym ewentualny transfer. Ech:-)

    Kemi, sylwia211987 lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Mała_Mi Przyjaciółka
    Postów: 82 144

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Dr Salamaga jest najlepsza! Jest lekarzem radiologiem, robi iść piersi, tarczycy i narządów jamy brzusznej. Koszt cycuchow to 150 zl. Jesli jest koniecznosc, to robi biopsje na miejscu. Bardzo, bardzo polecam.

    Ja wczoraj dostałam zastrzyk z diphereline, za moment powinnam dostać okres, 6.05 zaczynamy stymulację . Podobno 6.05 to ostatni dzień na rozpoczecie- ze względu na przenosiny. 1.06 zaczynają się przenosić, ma trwać koło dwóch tygsow.

    Jeśli uda nam się tym razem otrzymać zarodek, to idzie do mrozenia, ja w następnym cyklu histero z usunięciem polipa i scratching, w jeszcze kolejnym ewentualny transfer. Ech:-)
    Powodzenia! Trzymam kciuki.

    Ja dzisiaj rozmawialam z lekarzem i mówił, że przeprowadzka może się przesunąć o tydzień, wtedy bym zdążyła i mogli byśmy zacząć symulacje w maju, ale nie mają jeszcze pewności... Jednak mimo wszystko zdecydowaliśmy że za czekamy do czerwca na spokojnie żeby znów się nie po spieszyć. W między czasie dostałam jeszcze parę badań więc coś tam robimy :)

  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mi kurde ale wieści. Jak przesuna to będę miała scratching 2 miesiace przed transferem, a to juz chyba za późno. Mam nadzieję, ze ktoś to kontroluje. Chyba po prostu jak do mnie zadzwonią z informacją o godzinie histeroskopii to się zapytam co z remontem, jesli się przesunie to będę musiała odwołać, chociaż wydaje mi się, ze nie bardzo mogą sobie pozwolić na opóźnienia, bo przecież wiele kobiet przechodzi tam przeróżne procedury i wszystko muszą miec zaplanowane co do dnia.
    A przypomnij mi u jakiego lekarza jestes

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 17:53

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Harper88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha85 wrote:
    Mala Mi kurde ale wieści. Jak przesuna to będę miała scratching 2 miesiace przed transferem, a to juz chyba za późno. Mam nadzieję, ze ktoś to kontroluje. Chyba po prostu jak do mnie zadzwonią z informacją o godzinie histeroskopii to się zapytam co z remontem, jesli się przesunie to będę musiała odwołać, chociaż wydaje mi się, ze nie bardzo mogą sobie pozwolić na opóźnienia, bo przecież wiele kobiet przechodzi tam przeróżne procedury i wszystko muszą miec zaplanowane co do dnia.
    A przypomnij mi u jakiego lekarza jestes
    Mi dr W.G. mówił, że scratching jest skuteczny dwa lub trzy cykle po. Nie wiem jak jest faktycznie, bo ja też byłam pewna, że najlepiej działa chwilę przed transferem. Najlepiej spytaj lekarza, żeby wszystko było tak jak trzeba.

  • Mała_Mi Przyjaciółka
    Postów: 82 144

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha85 wrote:
    Mala Mi kurde ale wieści. Jak przesuna to będę miała scratching 2 miesiace przed transferem, a to juz chyba za późno. Mam nadzieję, ze ktoś to kontroluje. Chyba po prostu jak do mnie zadzwonią z informacją o godzinie histeroskopii to się zapytam co z remontem, jesli się przesunie to będę musiała odwołać, chociaż wydaje mi się, ze nie bardzo mogą sobie pozwolić na opóźnienia, bo przecież wiele kobiet przechodzi tam przeróżne procedury i wszystko muszą miec zaplanowane co do dnia.
    A przypomnij mi u jakiego lekarza jestes
    Ja jestem u WG rozmawiałam dzisiaj z nim przez telefon i był świeżo po jakieś rozmowie z kims ale powiedział tylko że są jakieś wątpliwości, że może tydzień później. Wydaje mi się że na pewno muszą mieć kontrolę nad pacjetkami i ich leczeniem. Ale jeśli macie jakieś poważne rzeczy to chyba lepiej skonsultować

    Zocha85 lubi tę wiadomość

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie siedzę na poczekalni u Bączka, ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać, byliśmy na 17.30, Panie z recepcji tutaj też średnio ogarnięte, gubią się kto za kim przed kim i wogole...
    A co do usg piersi to też będę musiała zrobić bo już nie pamiętam kiedy miałam, fakt trzeba się badać, tym bardziej po wczorajszych smutnych wieściach, teściu się dowiedział, że ma chłoniaka i tego samego dnia też zmarł jego brat, i też nowotwór ehhh :(

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusy wrote:
    A ja właśnie siedzę na poczekalni u Bączka, ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać, byliśmy na 17.30, Panie z recepcji tutaj też średnio ogarnięte, gubią się kto za kim przed kim i wogole...
    A co do usg piersi to też będę musiała zrobić bo już nie pamiętam kiedy miałam, fakt trzeba się badać, tym bardziej po wczorajszych smutnych wieściach, teściu się dowiedział, że ma chłoniaka i tego samego dnia też zmarł jego brat, i też nowotwór ehhh :(

    Oj trzeba sie naczekac niestety ja we wtorek siedziałam chyba z 4 godziny chodzę do Bączka od lutego i wszystkie wizyty w kilkugodzinnym opóźnieniem Lekarz najlepszy jakiego spotkałam ale to czekanie to tragedia

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co znalazłam w szafie detektor tetna kupiłam to jak leżałem w szpitalu ale nie zdążyłam użyć bo straciłam mlodego teraz szukam torby patrzę zapakowana przesyłka nawet nie otwieralam wtedy. No i sobie Teraz sprawdzam czy działa i złapałem puls ale czy to mozliwe aby na tak wczesnym etapie znalesc puls dziecka przez takie domowe urządzenie? Puls wynosił 150 147 to jak na mój to za wysoki kurcze aż wierzyć mi sie nie chce

    7b0f9c1e19.png
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi chyba muszę sie z nim skontaktować i przełożyć to o miesiac, bo chyba wole zrobić wszystko na spokojenie.

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę powiem Wam że tak słabo z tą przeprowadzką vl. Jak to jest że pacjentki są stymulowane pod nich bo przeprowadzka... Lipa taka jak dla mnie.
    Nie dość że tyle kasy się u nich płaci to takie słabe podejście. Wiem że niby lepiej jak jest wszystko w 1 miejscu ale powinno jakoś inaczej to zorganizować.

    My jutro rano jedziemy do bączka... Zobaczymy czy mnie puści do domu czy jak...
    Ja od godziny około 16 Miałam takie skurcze i bóle że myślałam że już coś się zaczyna ale teraz po 19 wzięłam kąpiel nawet się ogoliłam i cisza tyle co mała dalej wbija stopy w żebra także to tylko przepowiadajace były

    Jagoda ja tam zawsze dzwoniłam na recepcję i pytałam jak sprawa wygląda i czy mają opóźnienie i wtedy jak coś jechałam później albo szłam na kaskade żeby tam nie siedzieć bez sensu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 21:22

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusy jak tam juz po czy nadal czekacie

    7b0f9c1e19.png
  • Mała_Mi Przyjaciółka
    Postów: 82 144

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha85 wrote:
    Mała Mi chyba muszę sie z nim skontaktować i przełożyć to o miesiac, bo chyba wole zrobić wszystko na spokojenie.
    Zadzwon moze do niego jutro. Albo napisz SMSa dla mnie zawsze jest bardzo wporzadku jeśli chodzi o kontakt telefoniczny nie chce tego naduzywac więc zawsze podaję mi godzinę w której ma czas pogadać i wtedy albo ja do niego dzwonię albo on do mnie.

‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ