X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Sylwia A jak tam u ciebie jak samopoczucie ?? Na wolnym jestes ???
    Hej...tak tak jestem na wolnym
    Hm samopoczucie inne jak przy poprzednich transferach bo nic nie czuje😊 w poprzednich musiałam jechać na nospie a teraz nic....zero wczoraj rano tylko taki mocniejszy skrurcz ale to podejrzewam że przez plastry...no nie wiem co mam myśleć szczerze boję się że się nie uda...
    Dzisiaj biorę pierwszy accofil...betę planuje w czwartek za tydzień to będzie 9dpt nie chce już tak latać to tego laboratorium bo oszaleje'
    Wkurzam się bo taka pogoda a ja nie mogę się przegrzewać tzn opalać...


    A ty jak się czujesz😊??

    Sylwia211987
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    A ja też trochę działam na własną rękę - zrobiłam dzisiaj badanie prolaktyny pod obciążeniem, mimo, że PC mnie nie skierował i wyszło mi na starcie 21 a po tabletce 370 - jak nic hiperprolaktynemia. Kto z Was kobietki ma lub miał? Szybko się można z tym uporać?

    U mnie prolaktyna była pow. 75 na czczo przy normie do 23. Sama zrobiłam, bo bolała mnie bardzo głowa i piersi. Leczenie u endokrynologa.
    Przy in vitro nie ma znaczenia ponoć, a tak ogólnie też nie jeśli jest regularna miesiączka i owulacja.

    za85tzc.png
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    Jula ale masz fajnie jeszcze tylko 5 dni :-)
    Już przebieram nogami:) Mały wczoraj to dostał jakiegoś szału, tak się wiercil już myślałam, że tego 11.06 nie doczekamy, ale dzisiaj jest spokojniejszy.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula 86 jeszcze chwilka :)

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka 19 A jak u was sytuacja???

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia211987 wrote:
    Hej...tak tak jestem na wolnym
    Hm samopoczucie inne jak przy poprzednich transferach bo nic nie czuje😊 w poprzednich musiałam jechać na nospie a teraz nic....zero wczoraj rano tylko taki mocniejszy skrurcz ale to podejrzewam że przez plastry...no nie wiem co mam myśleć szczerze boję się że się nie uda...
    Dzisiaj biorę pierwszy accofil...betę planuje w czwartek za tydzień to będzie 9dpt nie chce już tak latać to tego laboratorium bo oszaleje'
    Wkurzam się bo taka pogoda a ja nie mogę się przegrzewać tzn opalać...


    A ty jak się czujesz😊??
    Ja czuje sie ok plecy czasami bola jak za dużo pochodzę posiedzę przy biurku ale jestem już na L4 wiec zawsze mogę się położyć kiedy chce upaly troche dokuczaja ale dobrze że nie ma już mdlosci to idzie jakos funkcjonować współczuję tym kobietą z dużymi brzuchami

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Oj powiem Wam, że z tym przepuszczaniem kobiet w ciąży to temat rzeka. Ja akurat taka jestem, że stoję grzecznie i się nie upomnę o pierwszeństwo, i jeszcze w tej ani poprzedniej ciąży nikt mnie nigdzie nie przepuścił, raptem staje się niewidzialna, jeszcze w labo można usiąść i poczekać, ale w kolejce przy kasie to już mi parę razy słabo było.

    Jula86 - ooo też zazdroszczę, że już lada moment będziesz tulić maleństwo.

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Julka 19 A jak u was sytuacja???

    U mnie tak kiepsko. Dopadaja mnie chyba wszytskie możliwe choroby i dolegliwości. Mała już jest obrocona głowa w dół, i teraz jak chodzę czy stoję to uciska mi na szyjke że mam wrażenie że zaraz zacznę rodzić. Boję się czy od tego szyjka mi się nie zaczęła skracać a dopiero za 3 tyg mam usg. Straszne mam obawy że zacznę rodzić przedwcześnie. Poza tym doszła mi cukrzyca heh.
    No i tak cieszę się każdego wieczoru że kolejny dzień za mną i oby chociaż do poczatku 9 miesiąca donosić. Ciągle mam wrażenie że u wszystkich suwaczki tak szybko się przesuwają a mój jak żółw heh

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 - mam to samo, dłuży mi się, a reszcie jakoś te ciąże szybko lecą haha

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was brała również zastrzyk reseligo? W instrukcji jest podanie podskórne, PC kazał domięśniowo, miałam dziś problem bo w vitro nie było położnej i próbowałam żeby podała mi pielęgniarka w innej przychodni odpłatnie..powiedziała że poda ale podskórnie więc się nie zgodziłam :/ dziś również pytałam PC czy na pewno domięśniowo i powiedział że tak ale ja już jestem głupia... Pomyślałam że może pomylil z diphereline bo tą kiedyś to pamietam, że miałam domięśniowo...

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry z rana - lekkie ochłodzenie ale spokojnie podobno ma wrócić slobce jeszcze dziś. 🌞🌞🌞
    Sluchajcie przede mną wizyta we wtorek u Pasnika, ciesze się jak głupia. Także mam nadzieje że będzie moja to ostatnia i.rusze z.kopyta do PC po zarodka. Cieszę sie ze udało mi sie w 1 miesiąc tą Łódź ogarnąć..😄
    Od 3 dni ciesze się że mi się okres przesunął bo na to liczyłam 🙈🙈🙈 ale z jednej strony boje się ze coś sie namiesza w moim organizmie. W sumie to pierwszy cykl od grudnia? Bez jakichkolwiek leków! 😌😱
    Miłego weekendu.
    Ps. Sylwia jak tam u Ciebie z samopoczuciem?

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Lońka super ale to twoja pierwsza ogólnie wizyta u niego???
    Ja dzisiaj muszę przyznać że źle😕 w ogóle wczoraj wzięłam ten accofil więc te wszystkie objawy to po nim...normalnie czuje jakby mnie jakaś grypa miała brać..ogólne rozbicie ...słaba koncentracja ból głowy....masakra...no i kręcenie w kościach....ale wiem że to ten zastrzyk i do jutra będzie ok....stoję w laboratorium żeby zrobić tą morfologie.. Tylko odbiorę wynik to jadę spać 😄

    Sylwia211987
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie..nie.. To moja druga. Juz wyniki wszystkie mam takze jade skonsultować co i jak dalej.
    Kurde.. Ja nie poswiecalam za bardzo czasu na odczytywanie sie o co chodiz w tych moich wynikach. I wczoraj tak zaczelam czytac o tych kirach bo wuszlo mi to haploptyp bx cos takiego. I niby na to ten accofil ale zalezy jeszcze jakich nie ma sie kirow. A ja te wszystkie od zagniezdzenia mam..i normalnie zgupialam. Bo czytałam ze niektore ten lek dostaly a niektóre nie. I boje się ze cos tam mam a nie bedoze metody zadnej innej do transferu. Tylko jak dotychczas.
    Moja kolezanka dostalam ten accofil od Pasnika ale codizennie miala brac. I WG powiedział ze on nie wie czy sie zgodzi na to zeby ona go codziennie podawala.sobie. ogolnie dopuściła in vitro. Bo tak wyniszczony organizm a co dopiero po accofilu.
    Sylwia ile razy mozna podchodzic z tym accofilem?

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co...jak byłam u docenta to mówił że dwie próby pod rząd...a później przerwa musi być...no lat między próbami mam ponad miesiąc przerwy...
    Wszystko zależy od tego których właśnie brakuje mi brakuje tych implantacyjnych najważniejszych podejrzewam że dla tego ten accofil
    Ja ogólnie nie znosiłam go źle w poprzednim transferze dzisiaj jakoś tak nie fajnie...
    Na innym wątku kir problemy z implantacja zarodka, wiem że dziewczyny przyjmują codziennie ale 1/3 zastrzyku czyli wychodzi na jedno jakby co trzy dni zastrzyk cały. Ja biorę cały. Koleżanka z forum brała 1 /3 i też się udało. Ale wiadomo każdy przypadek jest indywidualny i lepiej słuchać lekarza.. Z tym zastrzykiem nie ma żartów..
    No to raczej jak druga wizyta to będzie ostatnia twoja oby. Reszta na email

    Sylwia211987
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wy robiłyście cytokiny w Łodzi? Ile czekałyście na wynik?

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem z Poznania, ale w sobotę przypada mi 3dc przed criotransferem i musze zronić badnia prgesteronu i estradiolu a będę akurat w Szczecinie sluzbowo, proszę powiedzcie gdzie najlepiej??

    DIAG przy Unii Lubelskiej ( są informacje że od 7 :30 lub 8:00 a nie mogę się dodzwonić ? alab ?

    Będę wdzięczna za każdą wskazówkę...

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza najlepiej Unia Lubelska szpital diagnostyka, 0d 8 w soboty i po 2 godzinach masz wynik

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Mysza najlepiej Unia Lubelska szpital diagnostyka, 0d 8 w soboty i po 2 godzinach masz wynik
    CUDOWNIE, dziekuję Ci bardzo za odpowiedź

    bv5tg9v.png
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    Dziewczyny a Wy robiłyście cytokiny w Łodzi? Ile czekałyście na wynik?

    Ja robiłam w łodzi i wynik mialam do 5 dni. Nie wiem czy niewczesniej. KIR mialam najpóźniej. :)

    No właśnie boje się ze nic mion nie da. I zostane w kropce. Nie uśmiecha mi się tak podchodzić bez końca..i bez dalszej diagnostyki. Nawet nie wiedzialabym gdzie dalej szukac przyczyny.
    ale mam odrobinę nadziei ze pasnik pomoze 😄😄

    karolkowa lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Hej Dziewczyny, jestem z Poznania, ale w sobotę przypada mi 3dc przed criotransferem i musze zronić badnia prgesteronu i estradiolu a będę akurat w Szczecinie sluzbowo, proszę powiedzcie gdzie najlepiej??

    DIAG przy Unii Lubelskiej ( są informacje że od 7 :30 lub 8:00 a nie mogę się dodzwonić ? alab ?

    Będę wdzięczna za każdą wskazówkę...
    Tak unia lubelska najlepiej bo można sprawdzić przez internet wynik...gdyby jednak nie zechcieli zrobić po godzinach....bo teoretycznie laboratorium chyba tam jest do 11 to zostają jeszcze Pomorzany ale tam nie ma możliwości sprawdzenia przez internet. Ale raczej na Unii jeszcze się nie zdarzyło żeby nie wzięli po godzinach....to tylko ja u siebie miałam takie szczęście...


    Swoją drogą zwarjuje z tymi plastrami!!!no wczoraj nakleiłam a dziś się odkleił...po prostu mój posladek chyba się nie nadaje....

    Sylwia211987
‹‹ 911 912 913 914 915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ