Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sniezka wrote:
    nie, nie mieliśmy badanej immunologii, właśnie myślimy żeby pójść do Ciepieli na konsultacje, nie wiesz jak długie są u niego terminy żeby się dostać?
    Terminy takie +/-miesiąc ale teraz mówiły dziewczyny, że w lipcu będzie miał urlop więc trzeba się wstrzelić ;) szkoda, że nie zaglądałaś wcześniej bo ktoś pisał o oddaniu wizyty na 1.07 do niego kilka dni temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2019, 20:10

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Lońka Autorytet
    Postów: 847 408

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellooo... Mam tą wizytę jeszcze do oddania... Bo zapomnialam zadzwonic. 1.07 godzina 16:00 mogę oddać. :)

    Kemi lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    age.png
  • sniezka Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka wrote:
    Hellooo... Mam tą wizytę jeszcze do oddania... Bo zapomnialam zadzwonic. 1.07 godzina 16:00 mogę oddać. :)
    masz wizytę u Ciepieli? a jak wygląda to oddanie terminu? bo nawet nie wiem jak działa ta procedura przekazania :)

    wiek: 38
    starania od 2012 roku.
    styczeń 2012 - usunięcie pustego jaja płodowego
    2013-2018 - kilka CB
    leczenie: od stycznia 2018
    4 inseminacje - niepowodzenia
    3 in-vitro - niepowodzenia
    10.2019 - Zmiana lekarza
    12.2019 Stwierdzona insulinoopornosc
    03.2020 badania immunologiczne
    TNF alfa ↑ 6938,0 (322,3 — 1376,6 )
    MLR: 0%
  • Lońka Autorytet
    Postów: 847 408

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam... Nie wiem jak to wyglada bo nigdy tego nie robiłam. Hihi.. Pewnie musze zadzwonic i podac twoje dane.
    Wysyłam ci zaproszenie sie dogadamy.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    age.png
  • sniezka Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka wrote:
    Tak mam... Nie wiem jak to wyglada bo nigdy tego nie robiłam. Hihi.. Pewnie musze zadzwonic i podac twoje dane.
    Wysyłam ci zaproszenie sie dogadamy.
    ok, to czekam :)

    wiek: 38
    starania od 2012 roku.
    styczeń 2012 - usunięcie pustego jaja płodowego
    2013-2018 - kilka CB
    leczenie: od stycznia 2018
    4 inseminacje - niepowodzenia
    3 in-vitro - niepowodzenia
    10.2019 - Zmiana lekarza
    12.2019 Stwierdzona insulinoopornosc
    03.2020 badania immunologiczne
    TNF alfa ↑ 6938,0 (322,3 — 1376,6 )
    MLR: 0%
  • sniezka Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie tych badań immunologicznych, czy przeprowadzają je w klinice i czy ewentualne leczenie również oni prowadzą czy wysyłają do jakiejś kliniki immunologicznej?
    jak tak to polecacie jakiegoś immunologa ze Szczecina?

    wiek: 38
    starania od 2012 roku.
    styczeń 2012 - usunięcie pustego jaja płodowego
    2013-2018 - kilka CB
    leczenie: od stycznia 2018
    4 inseminacje - niepowodzenia
    3 in-vitro - niepowodzenia
    10.2019 - Zmiana lekarza
    12.2019 Stwierdzona insulinoopornosc
    03.2020 badania immunologiczne
    TNF alfa ↑ 6938,0 (322,3 — 1376,6 )
    MLR: 0%
  • Lońka Autorytet
    Postów: 847 408

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szczecinie chyba nawet nie ma takiego immunologa... Jak szukalam to jakas jedna osoba mi wyskoczyla ale nawet nie ma nic wspólnego z nieplodnoscia. W VL wszyscy odsylaja do Łodzi do Paśnika kesli chodzi o immunologie. Badań tez lepiej nie robic na wlasna rękę bo immunolog zleca a mozesz przeplacic na niektorych.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    age.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo
    Sylwia lecisz na betę??

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sniezka wrote:
    dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie tych badań immunologicznych, czy przeprowadzają je w klinice i czy ewentualne leczenie również oni prowadzą czy wysyłają do jakiejś kliniki immunologicznej?
    jak tak to polecacie jakiegoś immunologa ze Szczecina?
    Z tego co tu dziewczyna piszą to najlepszy Paśnik w Łodzi poczytaj o nim i tez czasami można wizyte szybciej dostac dzwonic tam codziennie moze któraś zrezygnuje :)

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę idę jutro.
    Dziś nie dam rady mam trochę załatwiania muszę do szczecina jechać zawieźć teściowa, teść zmarł wczoraj
    Wszyscy w szoku...
    Wczoraj chyba zraniłam się przy aplikacji luteiny bo coś różowo się zrobiło..ale test robiłam kreska wyszła także beta jakaś jest.
    No nic uciekam dam wam jutro znać.
    Jeszcze te plastry mnie wkurzają odklejaja mi się .

    Sylwia211987
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia - przykro mi z powodu śmierci teścia :(
    To czekamy na betę jutro - pewnie to będzie tylko formalność :)

    Miłego dnia wszystkim, pozdrawiam, ze słonecznego Kołobrzegu :)

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Kasiuleczqa Znajoma
    Postów: 28 21

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,
    Dawno mnie nie było.
    Ale mam pytanie, czy któraś w tym tygodniu będzie rezygnowała z wizyty u E.B. lub P. C.
    Ale interesuje mnie tylko ten tydzień :-( zaspałam sprawę w ubiegłym tygodniu a to dla mnie cholernie ważne :-(

    8.11.2014 - iui :-(
    17.01.2015 - iui - jest! Udało się!
    22.09.2015 - Lili jest już na świecie! ❤
    2.01.2018 - iui :-(
    2.02.2018 - iui - mamy to!
    23.10.2018 - Piotruś jest z nami ❤️
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia bardzo mi przykro trzymajcie się...

    7b0f9c1e19.png
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia przykro mi... 😔
    Co do krwi to wszystko jest bardzo ukrwione. Mogło sie tak zdarzyc.
    Immuno to Pasnik w łodzi.

  • Lońka Autorytet
    Postów: 847 408

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sniezka wrote:
    ok, to czekam :)

    Wysłałam Ci wiadomość :)

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    age.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia przykro mi z powodu teścia :(


    Ale super że jest krecha ❤❤❤


    Moja malutka coś chora gdzieś jest katar zalega mamy sól do przemywania noska maść pod nosem i inhalacje 3 razy a to najgorsze malutka tak płacze i nawet jak jej odciagam nosek to płacze. Serce mi pęka ale muszę być dzielna żeby czuła ode mnie dobrą energię i się nie bała. Kurde mam nadzieję że potem nie będzie taka znerwicowana i się wyciszy po tych wszystkich akcjach :(

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wyraz współczucia :(

    Cześć dziewczyny,
    Ja dzisiaj już po wizycie...
    Jeśli chodzi o dofinansowanie zostało 10 miejsc, kto pierwszy zacznie przyjmować leki ten skorzysta. Przeprowadzka jeszcze nie dobiegła do końca jutro mają być decyzję w sprawie kiedy będzie możliwy start stymulacji. Ja wg kalendarza powinnam zaczynać 21 ale nie wiadomo czy się Wyrobia jeśli nie to dostanę anty na 2 tyg i strasznie się boję że wtedy nie zalapie się na dofinansowanie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi2 wrote:
    Sylwia wyraz współczucia :(

    Cześć dziewczyny,
    Ja dzisiaj już po wizycie...
    Jeśli chodzi o dofinansowanie zostało 10 miejsc, kto pierwszy zacznie przyjmować leki ten skorzysta. Przeprowadzka jeszcze nie dobiegła do końca jutro mają być decyzję w sprawie kiedy będzie możliwy start stymulacji. Ja wg kalendarza powinnam zaczynać 21 ale nie wiadomo czy się Wyrobia jeśli nie to dostanę anty na 2 tyg i strasznie się boję że wtedy nie zalapie się na dofinansowanie :(

    Przecież dopiero co było 19 miejsc 😮 i była przerwa to jakim cudem zniknęło 9 miejsc?
    Ja gdzieś miałabym za tydzień zacząć ale chyba nie ma szans 😔

  • sniezka Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za info odnośnie immunologa. wow, nie spodziewałam się aż takiej wycieczki, no ale cóż, skoro może pomóc to nie ma co marudzić.

    wiek: 38
    starania od 2012 roku.
    styczeń 2012 - usunięcie pustego jaja płodowego
    2013-2018 - kilka CB
    leczenie: od stycznia 2018
    4 inseminacje - niepowodzenia
    3 in-vitro - niepowodzenia
    10.2019 - Zmiana lekarza
    12.2019 Stwierdzona insulinoopornosc
    03.2020 badania immunologiczne
    TNF alfa ↑ 6938,0 (322,3 — 1376,6 )
    MLR: 0%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Przecież dopiero co było 19 miejsc 😮 i była przerwa to jakim cudem zniknęło 9 miejsc?
    Ja gdzieś miałabym za tydzień zacząć ale chyba nie ma szans 😔
    Może coś mu się miesza pomiędzy 10 wolnych a 10 osób skorzystało 😂 mam nadzieję że w tą drugą stronę

‹‹ 923 924 925 926 927 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ