X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia211987 wrote:
    No to na spokojnie....rano trochę się przestraszyłam....ale to chyba też nerwy....
    Pc odpisał że beta bardzo ładna i tego się trzymajmy.
    Następne badanie zrobię w piątek bo w piątek bym musiała brać accofil..

    A w ogóle jak tam nasze dwupaki😊 wszystko ok?? Tropka?? Mikuśka?? A że tak zapytam bo nie wiem czy wy chcecie wiedzieć ale czy wiecie już co będzie???tzn co będzie no na pewno dziecko😊 tylko płeć??

    Dzyzia a ty nas jeszcze czytasz??
    Cześć Sylwia 😘
    Wczoraj dokładnie w taki sposób odpowiedziałam kobiecie w kolejce , w markecie. 🤣
    U mnie prawdopodobnie synek 😍🤞oby zdrowe dzieciątko się urodziło, to najważniejsze, płeć bez znaczenia.
    U mnie dobrze raczej , poza krótką szyjka, dostałam luteinę doraźnie, na kolejnym badaniu sprawdza czy się skraca czy naturalnie krotka/ po moich przejściach , łyżeczkowaniu, operacjach to bardzo możliwe/ . Tak czy inaczej jesteśmy dobrej myśli i czekamy . Bejbik już bryka, czuje to wyraźnie. Mąż wczoraj ucho przystawial i też czuł. Magiczny moment .
    Ciebie za parę tygodni też to czeka.
    ❤🤞
    Za wszystkie mocno trzymamy kciuki .
    Koralkova wiadomo na kiedy ewentualny transfer ?

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sniezka, ja w Łodzi byłam dwa razy. Pierwszy raz na wywiad i docent zleca badania a drugi raz z wynikami i już diagnoza i zalecenia. Z tego co zrozumiałam to cała reszta już mailowo także fajnie. Ja miałam więcej badań niż docent zlecił bo chciałam mieć cały obraz sytuacji by później się nie zastanawiać czy co innego jeszcze u mnie nie działa. I miałam wszystkie dotychczas zrobione badania, takie zwykłe jak żelazo, morfologia, tsh jak i te co do in vitro były potrzebne czyli m.in. kariotypy. Na wizytę dosyć długo się czeka.. Najlepiej się umówić od razu na dwie wizyty.

    Tropka, jadę dzisiaj do Vitro i mam nadzieję że dostanę skierowanie na scratching czyli transfer byłby w kolejnym cyklu po scratchingu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 14:55

    sniezka lubi tę wiadomość

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tropka wrote:
    Cześć Sylwia 😘
    Wczoraj dokładnie w taki sposób odpowiedziałam kobiecie w kolejce , w markecie. 🤣
    U mnie prawdopodobnie synek 😍🤞oby zdrowe dzieciątko się urodziło, to najważniejsze, płeć bez znaczenia.
    U mnie dobrze raczej , poza krótką szyjka, dostałam luteinę doraźnie, na kolejnym badaniu sprawdza czy się skraca czy naturalnie krotka/ po moich przejściach , łyżeczkowaniu, operacjach to bardzo możliwe/ . Tak czy inaczej jesteśmy dobrej myśli i czekamy . Bejbik już bryka, czuje to wyraźnie. Mąż wczoraj ucho przystawial i też czuł. Magiczny moment .
    Ciebie za parę tygodni też to czeka.
    ❤🤞
    Za wszystkie mocno trzymamy kciuki .
    Koralkova wiadomo na kiedy ewentualny transfer ?

    Tak tak najważniejsze żeby było zdrowe😊 ...no zobaczymy czy też mnie to będzie czekało, na razie tyle u mnie się dzieje ze nie myślę teraz o tym a wiem że powinnam, tzn pilnuje się że wszystkim ale głowa zaletą innymi myślami..zbieram się zaraz do laboratorium dziś morfologia, kurcze powiem wam że nie wiem co to będzie jak doktor odstawi mi accofil,
    Chyba będę się bała, wiem że jednej dziewczynie przedłużył ale tylko dla jej spokoju psychicznego😊 chyba też mu powiem żeby zmniejszyć dawkę ale go brać

    Sylwia211987
  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1257 1474

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia211987 wrote:
    No to na spokojnie....rano trochę się przestraszyłam....ale to chyba też nerwy....
    Pc odpisał że beta bardzo ładna i tego się trzymajmy.
    Następne badanie zrobię w piątek bo w piątek bym musiała brać accofil..

    A w ogóle jak tam nasze dwupaki😊 wszystko ok?? Tropka?? Mikuśka?? A że tak zapytam bo nie wiem czy wy chcecie wiedzieć ale czy wiecie już co będzie???tzn co będzie no na pewno dziecko😊 tylko płeć??

    Dzyzia a ty nas jeszcze czytasz??
    Czytam, czytam, tylko nie mam nic do dodania ;)

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

    GD2qp1.png
    3dDYp1.png

    AMH=0,83
    1 transfer IVF: 12/1/2019; 12 dpt beta 0,4;
    2 transfer crio: 18/2 - 2 blastki
    7 dpt - 16.8
    9 dpt - 23.4
    11 dpt - 27.1
    14 dpt - 123
    17 dpt - 511
    22 dpt - 2400

    09/2021 naturals
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello
    My po apelu ... mamy wakacje yeeaaa!!!
    Upał straszny dzieci mdlaly mimo że zrobili na godz 8
    Wiecie co ludzie są straszni ja stałem w cieniu za budynkiem szkoły patrzę i dzis Z tłumu dziewczynka z 13 lat widze ze ledwo idzie jak pijana nauczycielki sie patrzą nikt nie reaguje no to ja za nią przytrzymalam ja za rękę posadziłam na ławce ona biedna blada nic nie kumata dalam jej wode zaczęłam wachlowac troche ta woda skropilam facet jeden z drugim nic zero reakcji jeszcze chwila i by upadła na beton biedna taka wystraszona byla .... A ludzie patrzą byle z daleka nie ich problem....

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    zazdroszczę też bym chciała mieć wakacje :P

    Rozmawiałam z lekarzem i oni dalej nic nie widzą. Zaczynam mieć już tego dość ! Decyzje od kiedy dzisiaj nie zapadły, zapadła tylko decyzja, że nie mają pozwolenia na rozpoczęcie stymulacji.
    Ja mam czekać na okres i jak dostanę to mam dzwonić do lekarza i wtedy podejmie decyzję co robimy... czy może w między czasie już dostaną zezwolenie albo będę brała antykoncepcję.
    Nie rozumiem jak klinika może sobie na coś takiego pozwolić, pewnie sporo jest takich kobiet jak ja szok ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzwonił do mnie WG i też nie mam dobrych wieści, nie wiadomo czy klinika ruszy w ciągu najbliższych 2 tygodni.. mam mieć okres poniedziałek/wtorek.. i nie wiadomo czy ruszymy ze stymulacją... porażka totalna..

  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Hej, dzwonił do mnie WG i też nie mam dobrych wieści, nie wiadomo czy klinika ruszy w ciągu najbliższych 2 tygodni.. mam mieć okres poniedziałek/wtorek.. i nie wiadomo czy ruszymy ze stymulacją... porażka totalna..

    ja pier.... tyle w temacie... Normalnie załamka. W takim razie nie wiem po co dziś idę na wizytę.

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi2 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zazdroszczę też bym chciała mieć wakacje :P

    Rozmawiałam z lekarzem i oni dalej nic nie widzą. Zaczynam mieć już tego dość ! Decyzje od kiedy dzisiaj nie zapadły, zapadła tylko decyzja, że nie mają pozwolenia na rozpoczęcie stymulacji.
    Ja mam czekać na okres i jak dostanę to mam dzwonić do lekarza i wtedy podejmie decyzję co robimy... czy może w między czasie już dostaną zezwolenie albo będę brała antykoncepcję.
    Nie rozumiem jak klinika może sobie na coś takiego pozwolić, pewnie sporo jest takich kobiet jak ja szok ;/


    To jest porażka.... ja napisałam do PC czy mam w ogóle dzisiaj po co przychodzić... bo na darmo płacić kasy nie zamierzam, nie wspominając o tym, że dziś zrobiłam wszystkie hormony , które na bank będę musiała powtórzyć...jakiś żart

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak dalej pójdzie to nasze badania zaraz stracą ważność, jeszcze do tego pewnie się już nie zalapie na do finansowanie jak od jutra będę musia brać anty przez 14 dni :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi też WG powiedział, że najwyżej da anty na 2 tygodnie.. No ale ja nie ruszę bez dofinansowania, czyli bez sensu. Jak się przedłuży to mąż też będzie musiał powtarzać badania, bo liczyłam na punkcję koło 7 lipca i by było na styk...
    Masakra, miało to trwać 2-3 tygodnie max, a tu nie wiadomo czy po miesiącu ruszy! Zenada...

    Asia28 lubi tę wiadomość

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech rozumiem Was doskonale. To czekanie jest wkurwiajace:-/ ja z kolei miałam mieć histero 24.06, ale nie było miejsc :-D więc kuzwaaa jestem na antykoncepcji do 11.07, wtedy histero ze scratchingiem i w następnym cyklu ewentualny transfer jednego z dwóch cudem osiągniętych mrozakow♡♡ Ale to już pewnie będzie jakoś początek sierpnia... czekanie to moje drugie imię. Waitie- Katie:-/ kurrw:-)

    Asia28, Tropka lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poważnie ??? Teraz to ja tez sie wq... myslalam, ze poczatku lipca uda mi sie transfer 😔

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoś wie kiedy bedzie wiecej info w temacie?

  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wrote:
    A ktoś wie kiedy bedzie wiecej info w temacie?
    Nic nie wiadomo, ja mam dziś wizytę ale mi się odechciewa iść :/

    Mała_Mi2, Mała_Mi2 lubią tę wiadomość

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia28 wrote:
    Nic nie wiadomo, ja mam dziś wizytę ale mi się odechciewa iść :/
    Asia u kogo? Dopytasz cos wiecej? Ja wiz dopiero w pn.
    Jeszcze mi przyjdzie leki odatawic zamiast endo sprawdzac....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dodam że WG idzie później na urlop i cholera wie u kogo wyląduje 😐

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi2 wrote:
    Jeszcze dodam że WG idzie później na urlop i cholera wie u kogo wyląduje 😐
    PC tez dlatego sie teraz zdenerwowalam...🤬

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widze ze tu wiekszosc z ivf, ale moze i dla mnie znajdzie sie miejsce.
    Chwile Was obserwuje i widze ze calkiem istotnych rzeczy mozna sie u Was dowiedziec a zaraz tez zaczne swoja przygode z inseminacja.

  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi a od kiedy on ma ten urlop?
    Kurde dobrze że odwolalam histeroskopie ze scratchingiem co miałam mieć na początku czerwca bo pewnie zmarnowala bym 1500 zl bp transferu bym nie miała przez tą przeciągająca się przeprowadzkę

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
‹‹ 926 927 928 929 930 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ