Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną koszt leków - in vitro prywatnie
Odpowiedz

koszt leków - in vitro prywatnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 26 listopada 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie mozesz uzyc dwa razy tej samej igly. Przed podaniem, mozesz przelac polowe gonapeptylu do insulinowki, z drugiej połowy zrobic zastrzyk, a nastepnego dnia wykorzystac to co masz w insulinowce.

    Refundacja na leki do refundacji jedt do 40rz i amh powyzej 0,7 lub/i (w zależności od interpretacji lekarza) fsh ponizej 15.

    Mam do sprzedania jeden puregon 600j







    Będę miała to na uwadze... A te insulinówki kupię w aptece?

  • mikia2019 Autorytet
    Postów: 252 194

    Wysłany: 26 listopada 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Ten koszt, to chyba z refundacją?

    Tak z refundacją ale mój organizm szybko odpowiedział na leki i były to dość małe dawki. Natomiast leki po transferze wyniosły mnie kolejne 600, 00 zł

    01.2015 ciąża naturalna [*]
    2016 i 2017 słabe nasienie (1% ruchliwych plemników), info o in vitro
    12.2018 zmiana kliniki, cudowna poprawa nasienia
    01.2019 HSG (obydwa jajowody drożne)
    02.2019 IUI :(
    03.2019 2 IUI :(
    04.2019 3 IUI :(
    05.2019 start długi protokół IVF, 5 zarodków 4AA
    08.2019 transfer zarodka (1 zarodek się nie rozmroził), zostały 3 zarodki
    27.08.2019 bHCG 87, mój mały cudzie trwaj :)
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 26 listopada 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja31 wrote:
    Będę miała to na uwadze... A te insulinówki kupię w aptece?
    Tak, groszowe sprawy

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 26 listopada 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Tak, groszowe sprawy




    Dziękuję za wiadomość.. bardzo się stresuje ten gonapeptyl mam już w strzykawce boję się że tego nie ogarnę że coś zrobię źle... Tak już poprostu mam 😭 jutro rano zaczynam że tak powiem już na poważnie swoją historię..

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 27 listopada 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja31 wrote:
    Dziękuję za wiadomość.. bardzo się stresuje ten gonapeptyl mam już w strzykawce boję się że tego nie ogarnę że coś zrobię źle... Tak już poprostu mam 😭 jutro rano zaczynam że tak powiem już na poważnie swoją historię..
    Tez korzystalam z gonapeptylu. Wiem ze jest w ampulkostrzykawce, dlatego polecam zebys polowe przelala do sterylnej strzykawki - insulinowki, zeby nie marnowac drugiej polowy.
    Nie ma sie czego bac. Odkazasz brzuch, lapiesz falde i robisz zastrzyk, wazne zeby ten pecherzyk powietrza w strzykawce byl przy tloku a nie przy igle, bo on dopycha cala dawke leku.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 28 listopada 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za rady to jest dla mnie naprawdę bardzo ważne że mogę was o wszystko zapytać a będzie tych pytań całe mnóstwo 😉🤔 pierwszy zastrzyk wyszedł ok praktycznie bez czucia dlatego że moja adrenalina była bardzo wysoka ☺️ drugi jeszcze lepiej na szczęście ale już było go czuć... A miałyście krwawienie gdy bralyscie genopeptyl? Bo ja dzisiaj dostałam... I to napewno jest miesiączką a jutro mam wizytę 😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2019, 23:05

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 29 listopada 2019, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:

    Refundacja na leki do refundacji jedt do 40rz i amh powyzej 0,7 lub/i (w zależności od interpretacji lekarza) fsh ponizej 15.
    Byłam dzisiaj u innego lekarza i zdziwił się, że nie miałam refundacji na leki. Otóż z jego wyjaśnień wynika, że w ustawie jest jakiś błąd i nikt niego nie zgłasza. Zawsze jest brany wiek i albo Amh albo FSH. Nigdy razem. Także walczcie o swoje bo ja za błąd/niewiedzę lekarza zapłaciłam grube tysiące 😡

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Byłam dzisiaj u innego lekarza i zdziwił się, że nie miałam refundacji na leki. Otóż z jego wyjaśnień wynika, że w ustawie jest jakiś błąd i nikt niego nie zgłasza. Zawsze jest brany wiek i albo Amh albo FSH. Nigdy razem. Także walczcie o swoje bo ja za błąd/niewiedzę lekarza zapłaciłam grube tysiące 😡
    Tyle, że tam wyraźnie jest napisane "lub"... dlatego napisałam, że dużo zależy od lekarza. Ja osobiście bym zmieniła, jeśli by się upierał przy łącznym występowaniu wyników tych badań.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 29 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już jest ok. 4500zl bez refundacji a zaczęłam stymulację 1,5 tygodnia temu.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ