X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Aaaniaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 31 sierpnia, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj dzwonili przed 10 ale to po pierwszej dobie.
    Pobranych zostało 7 komórek , 6 było dojrzałych , 4 się zapłodniły.
    Czekam teraz na poniedziałek jednak zaczynam się stresować że może żadne nie przetrwają :(
    Transfer świeży zaplanowany na środę.

    Puszkina lubi tę wiadomość

  • Puszkina Ekspertka
    Postów: 139 222

    Wysłany: 31 sierpnia, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaBe wrote:
    Doczytałam stopkę, widzę, że mamy podbny problem, moje 4 ivf przez marne zarodki albo ich brak 😒

    Daj znać czy w koncu dzwonili z kliniki.

    Tak, właśnie widzę że trochę podobne historie, u mnie problem jest dość jednostronny, przy trzeciej punkcji od razu dostaliśmy od embriologa informację, że komórki są słabej jakości. Mąż miał wyniki nasienia takie, że pytali czy nie chciałby być dawcą… Przy trzech stymulacjach, gdzie było 11, 8 i 9 komórek, zapładniało się max 2-3, no i ostatecznie mieliśmy kolejno: 2 blastki z 5 doby (obie nieprzebadane) 3.2.2 (to z niej miałam ostatnio cb), 5.2.3 z 5 doby (ta prawdopodobnie będzie transferowana w pon 🥹), później 1 blastka 4.2.1 (wyszla wadliwa genetycznie w PGTA😔), i z ostatniej stymulacji blastka 5.3.3 z 6 doby (rowniez nieprzebadana).

    Teraz jak jesteśmy w programie to musimy najpierw transferować blastki z procedur komercyjnych (jakoś nie mamy sumienia się ich zrzec), ale nie nastawiam się na cuda i liczę się z tym że w listopadzie/grudniu podejdziemy do kolejnej stymulacji. Moje AMH jest ok, zdrowy tryb życia, suple, zdrowe jedzenie, ruch, joga itd. Trochę liczę że organizm może się odbudował i znajdą się jeszcze jakieś komórki o przynajmniej niezłej jakości. Dr P proponował mild stimulation, bo mówił że może tutaj pomoże i będzie mniej komórek ale lepszej jakości. Ale teraz jak go nie ma to zastanawiam się który lekarz z KrakOvi byłby najlepszy do takich beznadziejnych przypadków jak mój i spróbował coś podpowiedzieć. Rozważam też mezoterapię jajników, ale właśnie ciężko znaleźć informacje na ile to coś faktycznie poprawia.

    Oczywiście mimo wszystko wierzę, że może któryś kropek będzie waleczny i zdrowy, bo ta wiara i nadzieja mi pomaga, ale staramy się być przygotowani na różne scenariusze, bo statystyka jest bezwzględna, i nasza historia dała nam mocno w kość.

    U ktorego lekarza jesteś? Miałaś różne protokoly i leki do stymulacji? Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać ostatecznie jak się zakończyła sprawa i jakie następne kroki! 🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia, 19:26

    👩🏻37l
    Początki endometriozy 🚩
    genetyka i immunologia ✅
    histeroskopia, droznosc jajowodów, biopsja endometrium✅
    AMH: 3,4 po 3 stymulacjach IVF: 2,9✅
    Słaba jakość komórek jajowych🚩

    🧔🏻‍♂️35l.
    Zdrowy jak ryba, nasienie💪 ✅

    06.21 ⏸️ ciąza naturalna, 1cs
    07.21 nasze 30 mm szczęscia, jest ❤️
    29.08.21 10tc poronienie samoistne - zaśniad groniasty częściowy 💔

    05.22 Starania od nowa, nie udaje się bez wyraźnej przyczyny 😕
    06.23, 09.23, 11.23 trzy razy IVF - stymulacja, protokół długi. Dobra odpowiedź (kolejno 11, 7 i 8 dojrzałych pęcherzyków. Słaba jakość komórek za każdym razem.

    Z 3 procedur po pgta lub bez pgta: 1x❄️3BB, 1x❄️ 5BC, 1x❄️ 5CC (nie dało się pobrać materiału do badania).

    07.24 - w rządowym programie
    30.07 FET ❄️ 3BB, CB 💔
    02.09 FET ❄️ 5BC, beta 7 dpt <2.3

    wrzesień/pazdziernik - transfer blastki ostatniej szansy przed dalszymi decyzjami
  • Puszkina Ekspertka
    Postów: 139 222

    Wysłany: 31 sierpnia, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    U nas dzisiaj dzwonili przed 10 ale to po pierwszej dobie.
    Pobranych zostało 7 komórek , 6 było dojrzałych , 4 się zapłodniły.
    Czekam teraz na poniedziałek jednak zaczynam się stresować że może żadne nie przetrwają :(
    Transfer świeży zaplanowany na środę.

    Nie stresuj się, to w niczym nie pomoże, tym bardziej jak ma być świeży transfer, oglądaj filmy, czytaj książki, wybierz się na spacer i rób wszystko dla siebie, to na pewno pomoże przed transferem. Trzymam kciuki! 🤍

    Aaaniaaa lubi tę wiadomość

    👩🏻37l
    Początki endometriozy 🚩
    genetyka i immunologia ✅
    histeroskopia, droznosc jajowodów, biopsja endometrium✅
    AMH: 3,4 po 3 stymulacjach IVF: 2,9✅
    Słaba jakość komórek jajowych🚩

    🧔🏻‍♂️35l.
    Zdrowy jak ryba, nasienie💪 ✅

    06.21 ⏸️ ciąza naturalna, 1cs
    07.21 nasze 30 mm szczęscia, jest ❤️
    29.08.21 10tc poronienie samoistne - zaśniad groniasty częściowy 💔

    05.22 Starania od nowa, nie udaje się bez wyraźnej przyczyny 😕
    06.23, 09.23, 11.23 trzy razy IVF - stymulacja, protokół długi. Dobra odpowiedź (kolejno 11, 7 i 8 dojrzałych pęcherzyków. Słaba jakość komórek za każdym razem.

    Z 3 procedur po pgta lub bez pgta: 1x❄️3BB, 1x❄️ 5BC, 1x❄️ 5CC (nie dało się pobrać materiału do badania).

    07.24 - w rządowym programie
    30.07 FET ❄️ 3BB, CB 💔
    02.09 FET ❄️ 5BC, beta 7 dpt <2.3

    wrzesień/pazdziernik - transfer blastki ostatniej szansy przed dalszymi decyzjami
  • KasiaBe Autorytet
    Postów: 666 676

    Wysłany: 1 września, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Daj znać czy w koncu dzwonili z kliniki.

    Tak, właśnie widzę że trochę podobne historie, u mnie problem jest dość jednostronny, przy trzeciej punkcji od razu dostaliśmy od embriologa informację, że komórki są słabej jakości. Mąż miał wyniki nasienia takie, że pytali czy nie chciałby być dawcą… Przy trzech stymulacjach, gdzie było 11, 8 i 9 komórek, zapładniało się max 2-3, no i ostatecznie mieliśmy kolejno: 2 blastki z 5 doby (obie nieprzebadane) 3.2.2 (to z niej miałam ostatnio cb), 5.2.3 z 5 doby (ta prawdopodobnie będzie transferowana w pon 🥹), później 1 blastka 4.2.1 (wyszla wadliwa genetycznie w PGTA😔), i z ostatniej stymulacji blastka 5.3.3 z 6 doby (rowniez nieprzebadana).

    Teraz jak jesteśmy w programie to musimy najpierw transferować blastki z procedur komercyjnych (jakoś nie mamy sumienia się ich zrzec), ale nie nastawiam się na cuda i liczę się z tym że w listopadzie/grudniu podejdziemy do kolejnej stymulacji. Moje AMH jest ok, zdrowy tryb życia, suple, zdrowe jedzenie, ruch, joga itd. Trochę liczę że organizm może się odbudował i znajdą się jeszcze jakieś komórki o przynajmniej niezłej jakości. Dr P proponował mild stimulation, bo mówił że może tutaj pomoże i będzie mniej komórek ale lepszej jakości. Ale teraz jak go nie ma to zastanawiam się który lekarz z KrakOvi byłby najlepszy do takich beznadziejnych przypadków jak mój i spróbował coś podpowiedzieć. Rozważam też mezoterapię jajników, ale właśnie ciężko znaleźć informacje na ile to coś faktycznie poprawia.

    Oczywiście mimo wszystko wierzę, że może któryś kropek będzie waleczny i zdrowy, bo ta wiara i nadzieja mi pomaga, ale staramy się być przygotowani na różne scenariusze, bo statystyka jest bezwzględna, i nasza historia dała nam mocno w kość.

    U ktorego lekarza jesteś? Miałaś różne protokoly i leki do stymulacji? Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać ostatecznie jak się zakończyła sprawa i jakie następne kroki! 🤍

    Kurcze, się rozpisałam i coś mi się skasowało, ale może uda mi się odtworzyć 😉

    U mnie też komórki kiepskie, wiadomo to od samego początku. Fakt, nasienie nie jest książkowe, ale zawsze w rozmowach z embrio jest na pierwszym planie jakość komórek. Nie wiem co jeszcze można zrobić żeby je poprawić. Próbowałam bez supli i z suplami, bo co lekarz to inna opinia. Próbowałam wyciszyć głowę, wizyty u psychologa, mniej stresu, ale chyba to też na nic, a przynajmniej w tym aspekcie.
    W skrócie 1 ivf 6 zaodkow zatrzymanych w 5 dobie, 2 ivf kiepska stymulacja 2 komórki nadające się, zero zarodków już na drugi dzień, 3 ivf 8 komórek z czego 3 zarodki. Dwa transfery mrozaczkow z beta 0, trzeci zarodek nie dał rady po rozmrozeniu.
    Obecnie, na świeżo, 4 ivf, 6 komórek z czego 1 blastka 4.2.2.
    Amh ok, wiek jeszcze ok, waga, zdrowie ok... nie ma się czego złapać. Zawsze myślę, że dobrze jak zna się wroga bo wiadomo z czym walczyć, ale jest jak jest.
    Wierzyć zawsze trzeba, moja obecna blastka była spisana na straty, a jednak zawalczyła u nawet poleciała do badań. Wierzę, że Twoje transferowe też takie będą ❤️
    Mezoterpia przeszła mi przez myśl, ale chyba mnie nie przekonuje. Obecnie myślę o hosteroskopii, mimo, że już jedna mam za sobą.
    Przeszłam przez kilka klinik w Krk i przez 1 Czeską, wróciłam przez refundację do Pl. To moja pierwsza procedura w Krkaovi. Wybrałam dr K. , postawiłam na kobietę. Obecnie nie narzekam, jest przygotowana do wizyt, empatyczna, ma plan. Próbowała stymulowac w fazie lutealnej i jest jedyną której w Pl udało się coś uzyskać.

    Jeszcze edit: 4 różne stymulacje, różne kliniki, różni lekarze, różne leki. Plan na najbliższy czas jeszcze mi nie znany, pierwsza wizyta po punkcji dopiero w czwartek, myślałam o kolejnej stymulacji, żeby nabierać zarodków, ale czy dobrze zrozumiałam, że w programie rządowym nie ma takiej opcji? Muszę najpierw wykorzystać ten który już mam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września, 21:42

    5 lat starań + 2 leczenia

    Ona, 32l 👩🏼
    niedoczynność tarczycy ✔ wyleczona infekcja ✔ wyleczona Ureaplasma ✔ drożność ✔
    histeroskopia (2 polipy) ✔ podejrzenie CMV > zafałszowane wyniki ✔ CD138 ✔
    krzywa cukrowa ✔ IO?
    Letrox75, wit.D, kw foliowy

    On, 34l 🤵
    morfologia 1%>1%>0%>3%
    HBA 56%>12%>83% ✔ DFI 8,7% ✔ HDS 30,07% ❌
    kariotypy ✔
    I IUI 02.23: clo + ovi, 3 pęcherzyki > duphaston > 👎
    II IUI 03.2023: lametta + ovi > 1 pęcherzyk 28mm, endo 13mm > duphaston > 👎

    06.23: I ivf: Menopur 75 + Ovaleap 225 + Orgalutran + Zivafert 5000 + Gonapeptyl Daily > 10dc punkcja > 8 komórek, 6 MII, 6 zapłodnionych > 3 doba średnia jakość > 5 doba👎

    07.23: zmiana kliniki > II ivf > Bemfola + Ganirelix + Ovi > 5 komórek > 1 zapłodniona > 1 doba 👎

    10.23 > zmiana na EF > stymulacja agresywna > 14 dc punkcja > ❄️❄️❄️ > 20.12 transfer nr 1... 🙏

    "Nigdy nie rezygnuj z tego, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień."
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 947 790

    Wysłany: 2 września, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zabiegu.
    Ogólnie wszystko zaczęło już w piątek, ale nie mogło to jajo wyjść. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy na IP, dostałam tabletki, ale nic to nie ruszyło. W sumie wszystko spoko, bo dziś od razu mnie wzięli na zabieg, i miało się obyć bez łyżeczkowania a tylko zassanie tego jaja. Ale jeszcze nie rozmawiałam z doktor. Dziś mam chyba wyjść ☺️

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1660 4091

    Wysłany: 2 września, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja już po zabiegu.
    Ogólnie wszystko zaczęło już w piątek, ale nie mogło to jajo wyjść. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy na IP, dostałam tabletki, ale nic to nie ruszyło. W sumie wszystko spoko, bo dziś od razu mnie wzięli na zabieg, i miało się obyć bez łyżeczkowania a tylko zassanie tego jaja. Ale jeszcze nie rozmawiałam z doktor. Dziś mam chyba wyjść ☺️

    Ty Krysia jesteś u W? Planujesz zmienić lekarza? Bo myślę że u Ciebie trzeba już poszerzyć diagnostykę, coś musi być na rzeczy że to dzieje się w podobnym czasie
    Kiedy masz mieć wizytę w klinice?

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 947 790

    Wysłany: 2 września, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz u dr M.
    Mam zrobić antykoagulant toczniowy, i przeciwciała przeciw kardiolopinie.
    Teraz z tego poronienia oddaje materiał na badanie genetyczne, nie mikromacierze bo się okazało że nie mogą mi oddać materiału tylko muszę zamówić kuriera, więc na szybko ogarnęłam z TestDna, ale też zbadają aneuploidie wszystkich chromosomów.

    Ciekawe kiedy będę mogła podchodzić do transferu po tym wszystkim. Ja to bym najchętniej już wszystko chciała jak najszybciej. Ale z drugiej strony muszę się trochę ogarnąć przed tym kolejnym transferem i porobić te badania.

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 2 września, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja jestem teraz u dr M.
    Mam zrobić antykoagulant toczniowy, i przeciwciała przeciw kardiolopinie.
    Teraz z tego poronienia oddaje materiał na badanie genetyczne, nie mikromacierze bo się okazało że nie mogą mi oddać materiału tylko muszę zamówić kuriera, więc na szybko ogarnęłam z TestDna, ale też zbadają aneuploidie wszystkich chromosomów.

    Ciekawe kiedy będę mogła podchodzić do transferu po tym wszystkim. Ja to bym najchętniej już wszystko chciała jak najszybciej. Ale z drugiej strony muszę się trochę ogarnąć przed tym kolejnym transferem i porobić te badania.
    Kochana trzymam kciuki za zdrówko i żeby udało się szybko wrócić do walki ❤️

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1139 1962

    Wysłany: 2 września, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja już po zabiegu.
    Ogólnie wszystko zaczęło już w piątek, ale nie mogło to jajo wyjść. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy na IP, dostałam tabletki, ale nic to nie ruszyło. W sumie wszystko spoko, bo dziś od razu mnie wzięli na zabieg, i miało się obyć bez łyżeczkowania a tylko zassanie tego jaja. Ale jeszcze nie rozmawiałam z doktor. Dziś mam chyba wyjść ☺️

    Krysiu, trzymaj sie kochana, oby wszystko teraz szlo do przodu! ✊🏼♥️

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • Puszkina Ekspertka
    Postów: 139 222

    Wysłany: 2 września, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja jestem teraz u dr M.
    Mam zrobić antykoagulant toczniowy, i przeciwciała przeciw kardiolopinie.
    Teraz z tego poronienia oddaje materiał na badanie genetyczne, nie mikromacierze bo się okazało że nie mogą mi oddać materiału tylko muszę zamówić kuriera, więc na szybko ogarnęłam z TestDna, ale też zbadają aneuploidie wszystkich chromosomów.

    Ciekawe kiedy będę mogła podchodzić do transferu po tym wszystkim. Ja to bym najchętniej już wszystko chciała jak najszybciej. Ale z drugiej strony muszę się trochę ogarnąć przed tym kolejnym transferem i porobić te badania.

    Krysiu trzymam kciuki, jesteś bardzo dzielna że tak przytomnie do tego podchodzisz i jeszcze ogarnęłaś materiał do badania, no ale to tak jest - za pierwszym razem szok i nie wie się co się robić, za kolejnym - już człowiek bardziej wyedukowany. Życzę Ci żebyś więcej tej wiedzy nie musiała wykorzystywać! 🍀

    👩🏻37l
    Początki endometriozy 🚩
    genetyka i immunologia ✅
    histeroskopia, droznosc jajowodów, biopsja endometrium✅
    AMH: 3,4 po 3 stymulacjach IVF: 2,9✅
    Słaba jakość komórek jajowych🚩

    🧔🏻‍♂️35l.
    Zdrowy jak ryba, nasienie💪 ✅

    06.21 ⏸️ ciąza naturalna, 1cs
    07.21 nasze 30 mm szczęscia, jest ❤️
    29.08.21 10tc poronienie samoistne - zaśniad groniasty częściowy 💔

    05.22 Starania od nowa, nie udaje się bez wyraźnej przyczyny 😕
    06.23, 09.23, 11.23 trzy razy IVF - stymulacja, protokół długi. Dobra odpowiedź (kolejno 11, 7 i 8 dojrzałych pęcherzyków. Słaba jakość komórek za każdym razem.

    Z 3 procedur po pgta lub bez pgta: 1x❄️3BB, 1x❄️ 5BC, 1x❄️ 5CC (nie dało się pobrać materiału do badania).

    07.24 - w rządowym programie
    30.07 FET ❄️ 3BB, CB 💔
    02.09 FET ❄️ 5BC, beta 7 dpt <2.3

    wrzesień/pazdziernik - transfer blastki ostatniej szansy przed dalszymi decyzjami
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 947 790

    Wysłany: 2 września, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze muszę Wam powiedzieć, że pojechałam w końcu na Ujastek i było ok. Nikt mnie źle nie potraktował, niektórzy wyglądali na zmęczonych bardzo po prostu 😉

    Basiuulka, Puszkina, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Alesiamum Ekspertka
    Postów: 210 208

    Wysłany: 3 września, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki 🤞 za tydzień mamy wizyte kwalifikacyjną do IVF. Dr W nawet nie proponował kolejnej IUI. Trochę się obawiam tego wszystkiego, mam nadzieję że będzie dobrze🥺

    Krysia23, Nadzieja25, Puszkina lubią tę wiadomość

    👶 02.2016 moje największe szczęście ♥️
    07.2023 - walczymy o rodzeństwo
    🧑 36
    Hiperprolaktynemia, prawa strona niedrożna
    💊 lametta, dostinex, olej z wiesiołka, NAC, kwas foliowy, Wit D, acard
    🧒38
    Morfologia 2%, odsetek żywych plemników 52%
    💊tenfertilON, NAC, Wit.D, pentohexal, kwas omega 3, acard
    22.07.2024 IUI ❌
    17.08.2024 IUI ❌
    09/10 IVF
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1660 4091

    Wysłany: 3 września, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alesiamum wrote:
    Trzymajcie kciuki 🤞 za tydzień mamy wizyte kwalifikacyjną do IVF. Dr W nawet nie proponował kolejnej IUI. Trochę się obawiam tego wszystkiego, mam nadzieję że będzie dobrze🥺

    Będziemy Cię tu wspierać, jak będziesz czegoś potrzebowała wal śmiało ♥️

    Alesiamum lubi tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Puszkina Ekspertka
    Postów: 139 222

    Wysłany: 3 września, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alesiamum wrote:
    Trzymajcie kciuki 🤞 za tydzień mamy wizyte kwalifikacyjną do IVF. Dr W nawet nie proponował kolejnej IUI. Trochę się obawiam tego wszystkiego, mam nadzieję że będzie dobrze🥺

    Nie obawiaj się, to na początku wszystko brzmi bardzo skomplikowanie, ale później krok po kroku wszystko jest do przejścia i do ogarnięcia. A jakby była potrzeba to zawsze możesz tutaj dopytywac, dziewczyny w tym i pozostałych watkach mają ogrom wiedzy! ☺️

    Alesiamum lubi tę wiadomość

    👩🏻37l
    Początki endometriozy 🚩
    genetyka i immunologia ✅
    histeroskopia, droznosc jajowodów, biopsja endometrium✅
    AMH: 3,4 po 3 stymulacjach IVF: 2,9✅
    Słaba jakość komórek jajowych🚩

    🧔🏻‍♂️35l.
    Zdrowy jak ryba, nasienie💪 ✅

    06.21 ⏸️ ciąza naturalna, 1cs
    07.21 nasze 30 mm szczęscia, jest ❤️
    29.08.21 10tc poronienie samoistne - zaśniad groniasty częściowy 💔

    05.22 Starania od nowa, nie udaje się bez wyraźnej przyczyny 😕
    06.23, 09.23, 11.23 trzy razy IVF - stymulacja, protokół długi. Dobra odpowiedź (kolejno 11, 7 i 8 dojrzałych pęcherzyków. Słaba jakość komórek za każdym razem.

    Z 3 procedur po pgta lub bez pgta: 1x❄️3BB, 1x❄️ 5BC, 1x❄️ 5CC (nie dało się pobrać materiału do badania).

    07.24 - w rządowym programie
    30.07 FET ❄️ 3BB, CB 💔
    02.09 FET ❄️ 5BC, beta 7 dpt <2.3

    wrzesień/pazdziernik - transfer blastki ostatniej szansy przed dalszymi decyzjami
  • Alesiamum Ekspertka
    Postów: 210 208

    Wysłany: 4 września, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Nie obawiaj się, to na początku wszystko brzmi bardzo skomplikowanie, ale później krok po kroku wszystko jest do przejścia i do ogarnięcia. A jakby była potrzeba to zawsze możesz tutaj dopytywac, dziewczyny w tym i pozostałych watkach mają ogrom wiedzy! ☺️
    Dzięki 😘 na pewno będę pytać, pisać i wylewać żale 🙈

    👶 02.2016 moje największe szczęście ♥️
    07.2023 - walczymy o rodzeństwo
    🧑 36
    Hiperprolaktynemia, prawa strona niedrożna
    💊 lametta, dostinex, olej z wiesiołka, NAC, kwas foliowy, Wit D, acard
    🧒38
    Morfologia 2%, odsetek żywych plemników 52%
    💊tenfertilON, NAC, Wit.D, pentohexal, kwas omega 3, acard
    22.07.2024 IUI ❌
    17.08.2024 IUI ❌
    09/10 IVF
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1139 1962

    Wysłany: 4 września, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alesiamum wrote:
    Trzymajcie kciuki 🤞 za tydzień mamy wizyte kwalifikacyjną do IVF. Dr W nawet nie proponował kolejnej IUI. Trochę się obawiam tego wszystkiego, mam nadzieję że będzie dobrze🥺

    trzymamy mocno kciuki, zawsze nas mozesz o cos podpytac. ♥️

    Alesiamum lubi tę wiadomość

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • Aaaniaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 5 września, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem po wczorajszym transferze. Zarodek 5.1.1 na pokładzie :)
    2 zamrożone 4.1.1 i 4.1.2.
    Odpoczywam do niedzieli później powrót do pracy.
    Nie wiem jak to jest w innych klinikach gdyż tutaj w Krakovi zaczęliśmy ale chciałam napisać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługa i położnych i Pani embriolog.
    To jak czułam się dobrze przy punkcji a co dopiero przy transferze gdzie tak miło Panie podchodziły do rozmowy tłumaczenia i wspierania to bardzo dużo dodało spokoju.
    Teraz czekam do 10-11 dpt i wtedy mam zrobić betę.
    Coś czuję że pewnie z testem tyle nie wytrzymam i pewnie za tydzień zrobię :D

    Puszkina, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1660 4091

    Wysłany: 5 września, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Hej :) jestem po wczorajszym transferze. Zarodek 5.1.1 na pokładzie :)
    2 zamrożone 4.1.1 i 4.1.2.
    Odpoczywam do niedzieli później powrót do pracy.
    Nie wiem jak to jest w innych klinikach gdyż tutaj w Krakovi zaczęliśmy ale chciałam napisać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługa i położnych i Pani embriolog.
    To jak czułam się dobrze przy punkcji a co dopiero przy transferze gdzie tak miło Panie podchodziły do rozmowy tłumaczenia i wspierania to bardzo dużo dodało spokoju.
    Teraz czekam do 10-11 dpt i wtedy mam zrobić betę.
    Coś czuję że pewnie z testem tyle nie wytrzymam i pewnie za tydzień zrobię :D

    Ciekawe czy tyle dasz radę czy nie zrobisz szybciej testu 😁
    Ja już od 5dpt testowałam i betowałam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września, 08:19

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Aaaniaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 5 września, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Ciekawe czy tyle dasz radę czy nie zrobisz szybciej testu 😁
    Ja już od 5dpt testowałam i betowałam 😁

    Haha :D ja dałam sobie to 7 dni bo 5 wydawało mi się nierealne że coś może wyjść ale teraz to już sama nie wiem :D

    A że muszę dziecku pobrać krew w przyszłym tygodniu to pewnie betę przy okazji pobiorę wcześniej :D

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1660 4091

    Wysłany: 5 września, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Haha :D ja dałam sobie to 7 dni bo 5 wydawało mi się nierealne że coś może wyjść ale teraz to już sama nie wiem :D

    A że muszę dziecku pobrać krew w przyszłym tygodniu to pewnie betę przy okazji pobiorę wcześniej :D

    No ten 5dpt to robiłam na własne ryzyko z myślą że może jeszcze nic nie wyjść ale już nie mogłam wytrzymać.
    Bo miałam taki cień cienia który było widać tylko w jednej pozycji i chciałam wiedzieć czy nie mam zwid z moim Mężem 😁
    A jak zobaczyłam betę to się popłakałam 😁

    Aaaniaaa lubi tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ