Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kriobank Białystok
Odpowiedz

Kriobank Białystok

Oceń ten wątek:
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    O rany !!!!
    Tak dlugo ?!?!
    Ilu dniowy zarodek ?
    Ja bym nie wytrzymala 🤭
    5 dniowy zarodek. Nigdy wcześniej nie testowałam ,a kiedy proponujesz ?😁😁

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miła27 wrote:
    5 dniowy zarodek. Nigdy wcześniej nie testowałam ,a kiedy proponujesz ?😁😁


    Ja w goracej wodzie kąpana. 🤭 od 4 dpt zazwyczaj testowalam hehe
    Ale teraz weekend bedziesz miala to jak nawet przez neta zamowisz kilka testow allegro to najwczesniej pewnie 2 stycznia spakuja - moze wysla albo 3... i bedziesz miala 4 stycznia. Czyli to bedzie 6-7dpt.
    Wiesz jakiej klasy byl zarodek ? 🤭

    KILKA ZAMOWILABYM na allegro a PRZYNAJMNIEJ 2 szt facelle w rossmannie kupila na weekend badz w pon

    A testy to facelle, bobo zolty, nord test ewentualnie vitam.

    Nie kupuj Pinka !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2022, 21:30

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Ja w goracej wodzie kąpana. 🤭 od 4 dpt zazwyczaj testowalam hehe
    Ale teraz weekend bedziesz miala to jak nawet przez neta zamowisz kilka testow allegro to najwczesniej pewnie 2 stycznia spakuja - moze wysla albo 3... i bedziesz miala 4 stycznia. Czyli to bedzie 6-7dpt.
    Wiesz jakiej klasy byl zarodek ? 🤭

    KILKA ZAMOWILABYM na allegro a PRZYNAJMNIEJ 2 szt facelle w rossmannie kupila na weekend badz w pon

    A testy to facelle, bobo zolty, nord test ewentualnie vitam.

    Nie kupuj Pinka !
    Nie wiem czy moja psychika zniesie testowanie 🤦‍♀️🤦‍♀️ chyba jednak poczekam do 9 dpt, bo ja będę się nakręcac🤪🤦‍♀️

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miła27 wrote:
    Nie wiem czy moja psychika zniesie testowanie 🤦‍♀️🤦‍♀️ chyba jednak poczekam do 9 dpt, bo ja będę się nakręcac🤪🤦‍♀️


    No ja bym nie wytrzymala... hahaha

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Decisive123 Przyjaciółka
    Postów: 97 367

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jutro macie punkcję, transfer lub wizytę? Od dwóch godzin probuje się dodzwonić do kliniki, mam odebrać lek, a nie wiem czy jutro jest czynne…

    👩🏼 29 lat
    - niedoczynność tarczycy
    - hashimoto
    - insulinooporność
    👱🏼‍♂️ 31 lat
    - słabe parametry nasienia

    10.2018 - początek starań
    02.2022 - 1 IUI ❌
    09.2022 - 2 IUI ❌
    11.2022 - rozpoczęcie procedury IVF
    12.11.2022 - punkcja (pobrano 13, zapłodniono 7, zamrożono 3)
    20.12.2022 - transfer, cykl sztuczny
    25.12.2022 - (5dpt) ⏸
    28.12.2022 - (8dpt) beta: 121,20; prog: 41,07
    30.12.2022 - (10dpt) beta: 328,30; prog: 40,32
    01.01.2023 - (12dpt) beta: 669,50; prog: 25,13
    03.01.2023 - (14dpt) beta: 1584; prog: 30,30
    12.01.2023 - (23dpt) beta: 14967; prog: 18,20
    21.02.2023 - usg 1 trymestru 🙏🏻

    „Trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. Jeszcze trudniej zrezygnować gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.”
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decisive123 wrote:
    Hej, czy jutro macie punkcję, transfer lub wizytę? Od dwóch godzin probuje się dodzwonić do kliniki, mam odebrać lek, a nie wiem czy jutro jest czynne…


    Pusiek jutro ma punkcje.
    Krocej pewnie pracuja. A jutro od 9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2022, 13:30

    Decisive123, Pusiek lubią tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 1121 611

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decisive123 wrote:
    Hej, czy jutro macie punkcję, transfer lub wizytę? Od dwóch godzin probuje się dodzwonić do kliniki, mam odebrać lek, a nie wiem czy jutro jest czynne…

    W tym tygodniu klinika czynna była do 14. Jutro chyba do 12. Ja mam punkcję na 9.

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiek wrote:
    W tym tygodniu klinika czynna była do 14. Jutro chyba do 12. Ja mam punkcję na 9.


    Pewnie j obsada dzisiaj zmniejszona temu jak ktos byl na rejestracji j obslugiwal pacjentow to i telefon odbieral...

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 1121 611

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Pewnie j obsada dzisiaj zmniejszona temu jak ktos byl na rejestracji j obslugiwal pacjentow to i telefon odbieral...

    Nie wiem czy w klinice jest tak zawsze, ale w tym tygodniu był młyn. Opóźnienia ponad godzinę. Panie na recepcji miały co robić :)

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiek wrote:
    Nie wiem czy w klinice jest tak zawsze, ale w tym tygodniu był młyn. Opóźnienia ponad godzinę. Panie na recepcji miały co robić :)


    Nie dziwie się... bo 2 dni wolnego i jak stymulowali czy transfery to musieli chociazby dopqsowac leki tak aby nie zbiegalo sie na swieta.
    Jednak to trzeba miec glowe na karku i policzyc. Aby trafic czy w okienko i zrobic transfer i w punkcje aby było ok

    Pusiek lubi tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Decisive123 Przyjaciółka
    Postów: 97 367

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wszystko załatwiłam, bardzo dziękuje za pomoc dziewczyny :)

    Mojanadzieja, Pusiek lubią tę wiadomość

    👩🏼 29 lat
    - niedoczynność tarczycy
    - hashimoto
    - insulinooporność
    👱🏼‍♂️ 31 lat
    - słabe parametry nasienia

    10.2018 - początek starań
    02.2022 - 1 IUI ❌
    09.2022 - 2 IUI ❌
    11.2022 - rozpoczęcie procedury IVF
    12.11.2022 - punkcja (pobrano 13, zapłodniono 7, zamrożono 3)
    20.12.2022 - transfer, cykl sztuczny
    25.12.2022 - (5dpt) ⏸
    28.12.2022 - (8dpt) beta: 121,20; prog: 41,07
    30.12.2022 - (10dpt) beta: 328,30; prog: 40,32
    01.01.2023 - (12dpt) beta: 669,50; prog: 25,13
    03.01.2023 - (14dpt) beta: 1584; prog: 30,30
    12.01.2023 - (23dpt) beta: 14967; prog: 18,20
    21.02.2023 - usg 1 trymestru 🙏🏻

    „Trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. Jeszcze trudniej zrezygnować gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.”
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decisive123 wrote:
    Już wszystko załatwiłam, bardzo dziękuje za pomoc dziewczyny :)


    To i dobrze 🤭

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 1121 611

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Nie dziwie się... bo 2 dni wolnego i jak stymulowali czy transfery to musieli chociazby dopqsowac leki tak aby nie zbiegalo sie na swieta.
    Jednak to trzeba miec glowe na karku i policzyc. Aby trafic czy w okienko i zrobic transfer i w punkcje aby było ok

    I tak jestem pod wrażeniem, że praktycznie cały tydzień są otwarci. Wcześniejsza klinika z której korzystałam była tylko od pon do pt. Na plus tez jest to, że wszystkie badania robi się na miejscu i wydają leki :)

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiek wrote:
    I tak jestem pod wrażeniem, że praktycznie cały tydzień są otwarci. Wcześniejsza klinika z której korzystałam była tylko od pon do pt. Na plus tez jest to, że wszystkie badania robi się na miejscu i wydają leki :)


    Tak dla pacjentow tylko dzwonisz do rejestracji i mowisz ze sie skonczylo i czy mozesz poprosic o recepte badz na miejscu kupno. Nawet jesli lekarza nie ma Twojego to kozna zawsze po jakiegos proga podjechac i odkupic.
    Lepsze to niz nic. 🤭
    No ja kiedys jak juz miala moja dupa dosc agolutinu- twarda byla bo kłułam sie dlugo... az mi krew mocno poleciala. To nasteonego dnia pojechalam do kliniki na bete i proga wraz z zastrzykiem aby zrobili mi hahaha .
    Troche się wzielam przestraszylam ... sama sobie domiesniowo musialam zastrzyki w dupe robic 😬. I tak kazdy dziwil się ze daję radę

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Paulik_30 Autorytet
    Postów: 434 266

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Tak dla pacjentow tylko dzwonisz do rejestracji i mowisz ze sie skonczylo i czy mozesz poprosic o recepte badz na miejscu kupno. Nawet jesli lekarza nie ma Twojego to kozna zawsze po jakiegos proga podjechac i odkupic.
    Lepsze to niz nic. 🤭
    No ja kiedys jak juz miala moja dupa dosc agolutinu- twarda byla bo kłułam sie dlugo... az mi krew mocno poleciala. To nasteonego dnia pojechalam do kliniki na bete i proga wraz z zastrzykiem aby zrobili mi hahaha .
    Troche się wzielam przestraszylam ... sama sobie domiesniowo musialam zastrzyki w dupe robic 😬. I tak kazdy dziwil się ze daję radę


    Ja sama ładuje sobie w udo 🙈 czasami jak źle trafię to ledwo chodzę, ale gdzieś wyczytałam o maści z arniki i rzeczywiście jest poprawa :)

    Mojanadzieja lubi tę wiadomość

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulik_30 wrote:
    Ja sama ładuje sobie w udo 🙈 czasami jak źle trafię to ledwo chodzę, ale gdzieś wyczytałam o maści z arniki i rzeczywiście jest poprawa :)


    No dobra ale co u Ciebie ? Juz jakis czas temu pisalam ale cisza hehe

    Cos dzieje sie ?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2022, 10:12

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam transfer 29.12 czekając na profesora porozmawiałam sobie z Panią. Mowila mi,że są właśnie krocej otwarci do 13.00. Faktycznie ja i koleżanka z transferu wychodziłyśmy ostatnie z kliniki około 13.00😁

    Apropo agolutinu mam go właśnie do 07.01 albo do 04.01 w zależności jaki wynik proga będzie i czy dawka zostanie ta sama czy zwiększona. Będę później musiala chyba podjechać po niego. Z wysyłką nie będę ryzykować, bo po drodze mamy swieto 06.01 🙃

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo już wariuje po tym transferze 🙆‍♀️🙆‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe spokojnie nie wariuj !! Co ma byc to bedzie. Wazne zeby nastawienie bylo. I miec nadzieje 🍀✊️🍀✊️🍀✊️

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 781 566

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Hehe spokojnie nie wariuj !! Co ma byc to bedzie. Wazne zeby nastawienie bylo. I miec nadzieje 🍀✊️🍀✊️🍀✊️
    Staram się o tym nie myślec😘 no,ale wiecie jak to Głową figle płata🙆‍♀️

‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ