X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kriobank Białystok
Odpowiedz

Kriobank Białystok

Oceń ten wątek:
  • Staraczka9 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 29 lutego, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, u mnie niesamowita porażka 😣 wszystkie pęcherzyki były puste, trochę się podłamałam, bo nie sądziłam, że może tak to się zakończyć. Trzeba się otrzepać i iść dalej.
    Czy któraś z Was wstrzykiwała hormon wzrostu?
    Dla osób, które podchodzą do punkcji bez znieczulenia, chciałabym powiedzieć, że jest to do przejścia.

  • Victoria85 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 29 lutego, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka9 wrote:
    Oj dziewczyny, u mnie niesamowita porażka 😣 wszystkie pęcherzyki były puste, trochę się podłamałam, bo nie sądziłam, że może tak to się zakończyć. Trzeba się otrzepać i iść dalej.
    Czy któraś z Was wstrzykiwała hormon wzrostu?
    Dla osób, które podchodzą do punkcji bez znieczulenia, chciałabym powiedzieć, że jest to do przejścia.
    Przykro mi 😢. Nie wiem jaka jest Twoja historia, ale niestety tak się zdarza czasami. Dr mówiła jaka przyczyna prawdopodobnie?
    Brałam hormon wzrostu, ale u mnie bez spektakularnych efektów.

    Starania od 08.2019 r.
    ▶️6 x IVF, 8 x ET (1 x cb, 1 x🤰9tc 💔)
    ▶️ET nr 9 - 02.2024 2ba 🙏
    ❄️ 1bb
  • Staraczka9 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 29 lutego, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria85 wrote:
    Przykro mi 😢. Nie wiem jaka jest Twoja historia, ale niestety tak się zdarza czasami. Dr mówiła jaka przyczyna prawdopodobnie?
    Brałam hormon wzrostu, ale u mnie bez spektakularnych efektów.
    Niestety jeszcze sama nie wie, musi mnie poobserwować, bo AMH jak pisałam wynosi 2,87, wszystkie hormony badane miałam w normach i nie ma się do czego przyczepić. Jedyne stwierdzone schorzenie to niedoczynność tarczycy (kontrolowana) i hashimoto.
    Cały czas jestem na diecie bez glutenu i nabiału.
    Sama już nie wiem co można jeszcze zrobić 😔

  • Victoria85 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 29 lutego, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka9 wrote:
    Niestety jeszcze sama nie wie, musi mnie poobserwować, bo AMH jak pisałam wynosi 2,87, wszystkie hormony badane miałam w normach i nie ma się do czego przyczepić. Jedyne stwierdzone schorzenie to niedoczynność tarczycy (kontrolowana) i hashimoto.
    Cały czas jestem na diecie bez glutenu i nabiału.
    Sama już nie wiem co można jeszcze zrobić 😔
    Dr na pewno coś wymyśli, żeby efekt kolejnej procedury był lepszy 👍

    Starania od 08.2019 r.
    ▶️6 x IVF, 8 x ET (1 x cb, 1 x🤰9tc 💔)
    ▶️ET nr 9 - 02.2024 2ba 🙏
    ❄️ 1bb
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 29 lutego, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny.
    Rozważam przejście do innej kliniki. Na tapecie mam Bociana i Kriobank.
    Zależy mi na tym, żeby prowadził mnie jeden lekarz, był dostępny (np. dał do siebie numer dla wyjątkowych sytuacji), żebym nie musiała na każdym usg opowiadać historii od nowa.
    W mojej stopce widać, jaka jest sytuacja, jeśli to pomoże w ocenie polecenia kogoś konkretnego.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Victoria85 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 1 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evqa wrote:
    Hej, dziewczyny.
    Rozważam przejście do innej kliniki. Na tapecie mam Bociana i Kriobank.
    Zależy mi na tym, żeby prowadził mnie jeden lekarz, był dostępny (np. dał do siebie numer dla wyjątkowych sytuacji), żebym nie musiała na każdym usg opowiadać historii od nowa.
    W mojej stopce widać, jaka jest sytuacja, jeśli to pomoże w ocenie polecenia kogoś konkretnego.
    W Bocianie byłam tylko na jednej wizycie więc nie wiem jakie tam zasady panują. W Krio prowadzi Cię jeden lekarz, no wiadomo chyba że ma urlop/wyjazd to jest inny w zastępstwie. Numerów prywatnych lekarze z zasady nie dają i cały kontakt z lekarzem jest poprzez rejestrację. Ja byłam u Prof. ale przeszłam do dr Agnieszki i ją właśnie polecam.

    Starania od 08.2019 r.
    ▶️6 x IVF, 8 x ET (1 x cb, 1 x🤰9tc 💔)
    ▶️ET nr 9 - 02.2024 2ba 🙏
    ❄️ 1bb
  • Evqa Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 1 marca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria85 wrote:
    W Bocianie byłam tylko na jednej wizycie więc nie wiem jakie tam zasady panują. W Krio prowadzi Cię jeden lekarz, no wiadomo chyba że ma urlop/wyjazd to jest inny w zastępstwie. Numerów prywatnych lekarze z zasady nie dają i cały kontakt z lekarzem jest poprzez rejestrację. Ja byłam u Prof. ale przeszłam do dr Agnieszki i ją właśnie polecam.
    Dzięki za odpowiedź. Właśnie myślałam o ten Pani dr, ma bardzo dobre opinie, gdzie bym o niej nie czytała.

    Artemida Olsztyn 🚫 NIGDY WIĘCEJ

    🚺 37l
    🚹 42 l, wadliwa budowa chłopaków
    Długi protokół ➡️ 11 jajeczek ➡️ 9 zarodków ➡️ transfer blastocysty 5.1.1. ➡️ nieudany, nie zagnieździł się
    Crio➡️4.2.1➡️nieudany, nie zagnieździ się
    7 X ❄️
  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 121 7

    Wysłany: 2 marca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie...
    W tym cyklu miałam histeroskopie wzięłam zwolnienie z kliniki i w pracy powiedziałam o zabiegu.
    W kolejnym cyklu transfer i też muszę wziąść zwolnienie z kliniki co powiedzieć w pracy?

  • Silenka Autorytet
    Postów: 591 699

    Wysłany: 2 marca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe marzenia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie...
    W tym cyklu miałam histeroskopie wzięłam zwolnienie z kliniki i w pracy powiedziałam o zabiegu.
    W kolejnym cyklu transfer i też muszę wziąść zwolnienie z kliniki co powiedzieć w pracy?

    A musisz cokolwiek mowic? Nie wiem, że Ci plecy walnęły 😋

    🙍‍♀️ 33 --> brak jajowodów
    🙍‍♂️ 34 --> Asthenozoospermia

    02.2022 💔 ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty
    12.2022 💔 ciąża pozamaciczna, metotreksat, laparoskopia - lewy jajowód usunięty

    💉 I procedura IVF 28.09.2023
    18.11 ET 1.2.2 9dpt beta <1,10 ❌
    brak ❄️

    💉 II procedura IVF 01.12.2023
    27.02 FET 1.1.1 -- Atosiban+EG -- 8dpt beta <1.10 ❌

    25.03 FET 4.1.1 i 4.2.1 -- Atosiban+EG --
    5dpt ⏸️ 11 mlU/ml 🔹️ 8dpt 100 mlU/ml 🔹️ 10dpt 249mlU/ml 🔹️12dpt 506mlU/ml 🔹️ 14dpt 1536 mlU/ml 🔹️21 dpt 15678 mlU/ml 🔹️ 28 dpt 39966 mlU/ i ❤️❤️
    6+5 CRL 0.65 i 0.53 💓💓
    7+5 CRL 1.51 i 1.19
    8+5 krwawienie, 2 duze krwiaki 😥
    8+6 CRL 2.19 i 2.05 ❤️174 ❤️176


    preg.png

    ❄️ 3.1.1
    ❄️ 3.3.3
  • Toffik_0101 Przyjaciółka
    Postów: 85 42

    Wysłany: 2 marca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silenka wrote:
    A musisz cokolwiek mowic? Nie wiem, że Ci plecy walnęły 😋

    W klinice leczenia niepłodności raczej kręgosłupów nie leczą 😉 a pracodawca widzi skąd jest zwolnienie.

  • Toffik_0101 Przyjaciółka
    Postów: 85 42

    Wysłany: 2 marca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe marzenia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie...
    W tym cyklu miałam histeroskopie wzięłam zwolnienie z kliniki i w pracy powiedziałam o zabiegu.
    W kolejnym cyklu transfer i też muszę wziąść zwolnienie z kliniki co powiedzieć w pracy?

    Jak się nie chcesz tłumaczyć, to spróbuj załatwić zwolnienie od lekarza rodzinnego.

  • Silenka Autorytet
    Postów: 591 699

    Wysłany: 2 marca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toffik_0101 wrote:
    W klinice leczenia niepłodności raczej kręgosłupów nie leczą 😉 a pracodawca widzi skąd jest zwolnienie.

    U mnie nikt nie wnika w szczegóły. Zawsze zabieg mogłabyś powtórzyć w teorii 😋

    🙍‍♀️ 33 --> brak jajowodów
    🙍‍♂️ 34 --> Asthenozoospermia

    02.2022 💔 ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty
    12.2022 💔 ciąża pozamaciczna, metotreksat, laparoskopia - lewy jajowód usunięty

    💉 I procedura IVF 28.09.2023
    18.11 ET 1.2.2 9dpt beta <1,10 ❌
    brak ❄️

    💉 II procedura IVF 01.12.2023
    27.02 FET 1.1.1 -- Atosiban+EG -- 8dpt beta <1.10 ❌

    25.03 FET 4.1.1 i 4.2.1 -- Atosiban+EG --
    5dpt ⏸️ 11 mlU/ml 🔹️ 8dpt 100 mlU/ml 🔹️ 10dpt 249mlU/ml 🔹️12dpt 506mlU/ml 🔹️ 14dpt 1536 mlU/ml 🔹️21 dpt 15678 mlU/ml 🔹️ 28 dpt 39966 mlU/ i ❤️❤️
    6+5 CRL 0.65 i 0.53 💓💓
    7+5 CRL 1.51 i 1.19
    8+5 krwawienie, 2 duze krwiaki 😥
    8+6 CRL 2.19 i 2.05 ❤️174 ❤️176


    preg.png

    ❄️ 3.1.1
    ❄️ 3.3.3
  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 121 7

    Wysłany: 2 marca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zwolnienie od rodzinnego na 10 dni bez szans.
    A pracodawca widzi skąd zwolnienie więc ginekolog raczej a kręgosłup nie wystawi.
    Myślałam żeby powiedzieć że źle wyszło badanie histopatologiczne i trzeba usunąć też małe polipy stąd decyzja o ponownej histeroskopi. Dobry pomysł?

  • JustBelivie Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 2 marca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe marzenia wrote:
    No tak zwolnienie od rodzinnego na 10 dni bez szans.
    A pracodawca widzi skąd zwolnienie więc ginekolog raczej a kręgosłup nie wystawi.
    Myślałam żeby powiedzieć że źle wyszło badanie histopatologiczne i trzeba usunąć też małe polipy stąd decyzja o ponownej histeroskopi. Dobry pomysł?


    Miałam usuwany polip i dokładnie 2 miesiące później pojawił się ponownie w tym samym miejscu. Więc to też jakieś wyjaśnienie, które można wykorzystać.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1999 2431

    Wysłany: 2 marca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe marzenia wrote:
    No tak zwolnienie od rodzinnego na 10 dni bez szans.
    A pracodawca widzi skąd zwolnienie więc ginekolog raczej a kręgosłup nie wystawi.
    Myślałam żeby powiedzieć że źle wyszło badanie histopatologiczne i trzeba usunąć też małe polipy stąd decyzja o ponownej histeroskopi. Dobry pomysł?
    A jak dobrze na ściemniasz u tego rodzinnego to też nie wystawi? 🙈

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1865 1794

    Wysłany: 2 marca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe marzenia wrote:
    No tak zwolnienie od rodzinnego na 10 dni bez szans.
    A pracodawca widzi skąd zwolnienie więc ginekolog raczej a kręgosłup nie wystawi.
    Myślałam żeby powiedzieć że źle wyszło badanie histopatologiczne i trzeba usunąć też małe polipy stąd decyzja o ponownej histeroskopi. Dobry pomysł?
    Możesz powiedzieć rodzinnemu ze Cię napirniczaja korzonki, to jest chyba nie do sprawdzenia i powinien wystawić bo z korzonkami przecież w pracy nie wysiedzisz🙂

    Kessa lubi tę wiadomość

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • justme Autorytet
    Postów: 381 404

    Wysłany: 3 marca, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś tutaj z was stara się albo starał się naturalnie z powodzeniem?

    Kolejny cykl nic a ja jestem załamana...

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc


    👧30 lat
    ❌ niskie żelazo, ferrytyna, kwas foliowy
    ❌ za wysoka prolaktyna
    ❌ mutacja pai 1 i mthfr a1928c



    🧔30 lat
    ❌ za wysoka homocysteina, niski kwas foliowy
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 3 marca, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    A czy ktoś tutaj z was stara się albo starał się naturalnie z powodzeniem?

    Kolejny cykl nic a ja jestem załamana...

    My staraliśmy się 3 lata… już bylismy psychicznie zmęczeni… dlatego udaliśmy się o pomoc do kliniki. Jak wyglądają Wasze starania? Tzn. Bierzesz jakieś leki? Jesteś stymulowana?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 07:40

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Toffik_0101 Przyjaciółka
    Postów: 85 42

    Wysłany: 3 marca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    A czy ktoś tutaj z was stara się albo starał się naturalnie z powodzeniem?

    Kolejny cykl nic a ja jestem załamana...

    Ja się starałam, bez stymulacji. Zabrzmi bardzo banalnie, ale dopiero jak miałam dość in vitro i sobie odpuściłam, odstawiłam też wszystkie leki, to zaszłam w ciążę.

    Wojowniczka 💪🏻, Pusiek lubią tę wiadomość

  • Ewe* Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 3 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ,

    Od 28.02 zaczęłam stymulacje u profesora, kolejna wizyta w środę .
    Mam pytanie do Was. Otóż przy wcześniejszej wizycie partner oddał nasienie do depozytu, następnie była wizyta profesor zerknął i stwierdził że wyniki są prawie w normie. Nie miałam tych wyników do ostatniej wizyty, jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam że w tym badaniu wszystko jest poza normą, chociażby morfologia 0%.
    Jestem załamana …
    Czytam o waszych mężach i ich staraniach u mnie niestety ciężko zmobilizować czynnik męski do suplementacji, dbania o siebie itd Niby mówi że chce ale gorzej w praktyce.

    Czy miała któraś z Was takie wyniki u partnera i udało się z invitro?

‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ