X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kriotransfer

Oceń ten wątek:
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 11 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny🙂przygotowujemy się kolejny raz do crio .. Endo ciągle za cienkie . Mam do Was pytanie jakie leki bierzecie? Ja już próbowałam na cyklu naturalnym,sztucznym (w jednym cyklu puregon,w drugim estrofem i plastry, kolejnym divigel i estrofem. ..)
    Któraś z dziewczyn w forum poddała pod wątpliwość fakt ,że moja klinika nie podaje po owulacji estrofemu ,tylko ładuje w nas 3 rodzaje progesteronu ...co myślicie o tym? Podobno jak się nie podaje estrofemu jednocześnie z progesteronem po owulacji to Endo się zapada ...tak było w moim przypadku .
    Nie wiem ,może przy stymulacji puregonem, estrofemu się już potem nie stosuje ....

    Jak to jest u Was ? Jaki miałyście zestaw leków przy crio na cyklu sztucznym? Będę wdzięczna za Wasze info🙂
    Pozdrawiam

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • JagnaaJankowska Autorytet
    Postów: 431 815

    Wysłany: 11 października 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:
    Hej Dziewczyny🙂przygotowujemy się kolejny raz do crio .. Endo ciągle za cienkie . Mam do Was pytanie jakie leki bierzecie? Ja już próbowałam na cyklu naturalnym,sztucznym (w jednym cyklu puregon,w drugim estrofem i plastry, kolejnym divigel i estrofem. ..)
    Któraś z dziewczyn w forum poddała pod wątpliwość fakt ,że moja klinika nie podaje po owulacji estrofemu ,tylko ładuje w nas 3 rodzaje progesteronu ...co myślicie o tym? Podobno jak się nie podaje estrofemu jednocześnie z progesteronem po owulacji to Endo się zapada ...tak było w moim przypadku .
    Nie wiem ,może przy stymulacji puregonem, estrofemu się już potem nie stosuje ....

    Jak to jest u Was ? Jaki miałyście zestaw leków przy crio na cyklu sztucznym? Będę wdzięczna za Wasze info🙂
    Pozdrawiam
    Myślę, że lekarze wiedzą co robią :) ja zawsze pytam swoją dr, ale założenie mam jedno- realizuje na bieżąco to co mówi. Nie wybiegam do przodu ze szczegółami bo ufam jej i wierzę że robi wszystko profesjonalnie. Stąd nie zamartwiam się dawkami leków, rodzajami itd.
    Pozdrawiam :)

    1c045e483d.png[/url]
    Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
    2015 - synek 💙

    09.2020 in vitro start 🍀
    25.09. punkcja - 23 oocyty, 19 dojrzałych, zaplodnionych
    05.10 mamy 7 ❄️, w tym:
    ❄️❄️❄️❄️4BB, ❄️3AB, ❄️3BA, ❄️3BB.

    27.10 FET 3AB🍀
    6dpt - cień cienia, beta 32
    7 dpt - dwie kreseczki
    8 dpt - dwie tłuściitkie krechy 🍀
    13 dpt - beta 1178
    20 dpt - USG jest pecherzyk 🍀
    7w3d - jest ❤️
  • Listek Ekspertka
    Postów: 235 280

    Wysłany: 11 października 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:

    Jak to jest u Was ? Jaki miałyście zestaw leków przy crio na cyklu sztucznym? Będę wdzięczna za Wasze info🙂
    Pozdrawiam

    U mnie najpierw sam estrofem od 2 dc 2x ;potem jakos od 15 dc estrofem + lutinus 3x1

    🧔🏻Czynnik męski/ wnętrostwo/ kryptozoospermia

    👩‍🦰 AMH ok 2, reszta w normie

    *1 procedura pICSI/FAMSI z separacją. pickup- pobrano 10 kumulusow/6 MII/3 zaplodnione/ 0 zarodkow 😭
    ********************************

    **2 procedura pICSI/FAMSI z separacją+ aktywacja oocytow+ embryoGEN.
    08.20 pickup- pobrano 7 kumulusów/6MII/ mamy 4❄️❄️❄️❄️
    *****************************
    10.20 FET 1x ❄️ 5.2.2
    3dpt : 37 mlU (pozostalosc po ovitrel)
    6dpt: 25 mlU
    10 dpt: 166 mlU
    14dpt: 965 mlU
    18dpt: 3593 mlU /20 dpt krwawienie jest pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    31dpt:❤️
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ