X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc tym bardziej bym się nie zastanawiała tylko szla na L4, i tak w ciąży jest płatne 100%

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Ailatan to zazdroszczę miłego dnia ja jestem w pracy kilka dni temu dałam zaświadczenie kierowniczce ,a ona na to ,że i tak mi nie zmieni grafiki z 12h na 8 h jestem taka zła ,że bym jej przywaliła chętnie.
    Co za świnia, ja bym ja uperdo***.. nienadzwidze czegos takiego.. sa przepisy, regulacje i ona ma obowiazek zapewnić Ci odpowiednie warunki pracy.. a czym sie zajmujesz jezeli mozna wiedziec? Idz jutro po L4 i nie czekaj ani chwili wiecej, szkoda dziecka, Ciebie..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację w 100 % jutro muszę zrobić badania i jak będzie lekarz to weźmie zwolnienie

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech dziewczyny caly wieczor rycze.. jest mi potowrnie niedobrze, czuje sie slaba i wszytsko mnie meczy.. i załapałam potornego doła..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie smutkuj mi też od wczoraj źle ,a dziś w dodatku nie ma mojego lekarza wiec nici z l4 i jutro muszę iść na 12 h do pracy i znosić moją upośledzoną umysłowo kierowniczkę. Dobrze ,że chociaż dziś badania ogarnęłam . Natalia przesyłam całą masę dobrej energii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 09:13

    Czarna
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doradźcie mi proszę.
    Jestem po 4 nieudanych inseminacjach, od mojego lekarza dostałam w zeszłym tygodniu skierowanie na laparoskopię histeroskopię. U lekarza byłam w środe, okres powinnam dostać w piątek. Do szpitala jestem umówiona na środę 22.04. (pojutrze).
    I chyba ze strachu przed szpitalem nie dostałam okresu - robiłam betę w dniu, kiedy byłam u lekarza, wyszło mniej niż 1, więc przestałam brać Duphaston. Dzisiaj już 16 dzień po owulacji, a miesiączki brak.
    Wiem już, że na laparoskopię w tym tygodniu się nie załapię.
    I tu pojawia się problem - mogłabym tę wizytę w szpitalu przełożyć na 27/28.04. (początek przyszłego tygodnia), ale 5 maja mam bardzo służbowy wyjazd (lot samolotem + 4 intensywne na targach). Nie wiem, czy po laparo będę się czuła wystarczająco dobrze.

    Jak długo dochodziłyście do siebie po laparoskopii?
    Czy wyjazd w tydzień po zabiegu jest realny?

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Natalia nie smutkuj mi też od wczoraj źle ,a dziś w dodatku nie ma mojego lekarza wiec nici z l4 i jutro muszę iść na 12 h do pracy i znosić moją upośledzoną umysłowo kierowniczkę. Dobrze ,że chociaż dziś badania ogarnęłam . Natalia przesyłam całą masę dobrej energii
    Dzieki za wsparcie.. dzis jest troche lepiej, ale dopiero wstałam.. wiec czuje ze ledwo co sie poruszam i padne na twarz.. w domu jest totalny chaos.. prasowanie lezy od kilku tyg, lazienka zapuszczona, kuchnia zapuszczona.. przeciez az wstyd .. no ale nie mam sil i nie bede udawala ze mam bo dzidzia najwazniejsza..
    a co do Towjej pracy, radze Ci wziac urlop na zadanie i isc do innego lekarza, albo jeszcze dzis do innego.. stres i zmeczenie jest nie wskazane i szkodzi na tym etapie.. nie po to tyle przeszłas zeby teraz ryzykowac.. olej szefowa i prace..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junioer wrote:
    Dziewczyny, doradźcie mi proszę.
    Jestem po 4 nieudanych inseminacjach, od mojego lekarza dostałam w zeszłym tygodniu skierowanie na laparoskopię histeroskopię. U lekarza byłam w środe, okres powinnam dostać w piątek. Do szpitala jestem umówiona na środę 22.04. (pojutrze).
    I chyba ze strachu przed szpitalem nie dostałam okresu - robiłam betę w dniu, kiedy byłam u lekarza, wyszło mniej niż 1, więc przestałam brać Duphaston. Dzisiaj już 16 dzień po owulacji, a miesiączki brak.
    Wiem już, że na laparoskopię w tym tygodniu się nie załapię.
    I tu pojawia się problem - mogłabym tę wizytę w szpitalu przełożyć na 27/28.04. (początek przyszłego tygodnia), ale 5 maja mam bardzo służbowy wyjazd (lot samolotem + 4 intensywne na targach). Nie wiem, czy po laparo będę się czuła wystarczająco dobrze.

    Jak długo dochodziłyście do siebie po laparoskopii?
    Czy wyjazd w tydzień po zabiegu jest realny?
    Hm powiem Ci ze sytuacje masz patowa.. bo nie wiesz czy dostaniesz okres i kiedy i ile on potrwa- a w czasie miesiaczki nie robi sie laparoskopii a juz napewno nie wolno robic droznosci jajowodow..
    co do opcji nr 2 .. 5 dni po laparoskopii moze Ci byc ciezko.. ja mialam tydizen zwolnienia.. niektorzy maja 2 tygodnie.. co prawda 5 dni po juz moglam chodic i w ogole ale.. napewno nie czulabym sie na silach do dlugich podrozy i pracy.. musisz to przemyslec..

    Junioer lubi tę wiadomość

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dobrze mówi, trochę patowa ta twoja sytuacja. Ja na twoim miejscu bym Przełożyła laparo po powrocie z wyjazdu służbowego. Jednak ja jestem pracoholikiem i pracę stawiam ponad wszystko przez co laparo w sumie odłożyłam o 8 miesięcy bo nigdy nie było czasu :/:/. Dobrze się zastanów i działaj, myślę że zmiana terminu o te 2 czy 3 tygodnie nie zrobi wielkiej różnicy. Ja zamiast laparoskopii miałam robioną laparotomię więc ja dopiero po 3 tygodnia przestałam czuć brzuch.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia popatrz sobie na zdjęcie USG i się uśmiechnij :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Natalia popatrz sobie na zdjęcie USG i się uśmiechnij :)
    heh a no ide w piatek na kolejne zdjecie ;P brzuch mi urosl.. dzis troche lpeije jezeli chodzi o mdlosci.. za to macica rwie.. smieje sie ze co dzien cos innego.. no ale za 4 dni sie okaze jak dzidzia urosła... oczywiscie martwi mnie to nasze serduszkowanie.. bo choc fajnie bylo mam nadzieje ze dzidzi sie nic nie stało;/ ja to mam schizy..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja się umówiłam na rozmowę kwalifikacyjną, idziemy we wtorek, ciekawe co powiedzą .....

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta a do in vitro nie jest tak, ze musza byc jakies okreslone parametry, np czynnik meski, iles lat prob zajscia w ciaze.. nie znam sie i nie chce Cie martwic, ale u Ciebie nawet pol roku po laparoskopii nie minelo..
    Moze najpierw inseminacji by sporbowac.. ale na innych lekach..

    kiedy masz monitoring?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring mam w czwartek, z invitro jest tak że trzeba albo mieć rok leczenia z lekami wspomagającymi owulację albo dwa lata bezowocnych starać o dziecko. My mamy ponieważ ja przed laparo brałam też przez 6 miesięcy clo, ale to w zeszłym roku. Chcemy iść na rozmowę żeby zobaczyć w ogóle czy mamy i jakie mamy szanse . Nie mam nadziei na ten monitoring, nie czuję kompletnie nic.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uhm...
    ee ja tez nie czulam ze cos rosnie... spokojnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytam sie gdzie nasza Ola?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mężem się zajmuje

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie zaczynam stresowac ta wizyta w piatek.. najchetniej pojechalabym juz jutro.. chcialbym wiedziec ze z moim maluchem jest napewno wszytsko dobrze.. ale poczekam.. cierpliwe poczekam do piatku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh dziewczyny, jak ja czekam na mój zabieg... to jak jakiś wyrok... wiza niedrożnych jajowodów = in vitro póki co mnie przeraża...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY!!:D Przepraszam Was, ze nie pisałam. ale po panieńskim miałam dwa dni odtruwania hehe :D a dziś....... przyszłam do pracy i co słyszę?? Że w końcu dostałam umowę o pracę :D Normalnie tak się cieszę jak małe dziecko :P

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ