X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No to teraz witaj w krainie nic nie robienia :P ja dzis spalam do 11 a teraz zasuwalam z mopem bo kurz wszedzie mi latał... zaraz musze isc po jakies pieczywo..
    ja ide w piatek na badanie.. ach ale stres :D
    a badania prenatalne mam 12 maja:)

    Po tym co przeszłam w pracy ostatnio chętnie posiedzę w krainie nic nie robienia tylko sądzę ,że mojeaADHD mi na to nie pozwoli :-) też ciągle śpię,właśnie się obudziłam . A co tego jedzenia to faktycznie u mnie małe porcje też się sprawdzają .

    Czarna
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja już 3 cykl po laparoskopii i dalej nic... :( ech staram się nie myśleć o tym, ale to nie jest takie łatwe... w jakim czasie Wam się udało zajść w ciążę po laparo?? Pozdrawiam

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja już 3 cykl po laparoskopii i dalej nic... :( ech staram się nie myśleć o tym, ale to nie jest takie łatwe... w jakim czasie Wam się udało zajść w ciążę po laparo?? Pozdrawiam
    Mi sie udało w 3 po laparoskopii ale z clo i pregnylem :)

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Mi sie udało w 3 po laparoskopii ale z clo i pregnylem :)

    Dzięki :) właśnie zastanawiam czy nie iść do gin po przewidywanej owulacji na usg czy pękł pęcherzyk... a w razie czego w przyszłym cyklu się czymś wspomóc.. przed laparo brałam clo i pregnyl, ale okazało się że mam niedrożność...

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja już 3 cykl po laparoskopii i dalej nic... :( ech staram się nie myśleć o tym, ale to nie jest takie łatwe... w jakim czasie Wam się udało zajść w ciążę po laparo?? Pozdrawiam
    Ja w pierwszym cyklu po laparo.

    Czarna
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Wam dziewczyny!! :) ale bym też tak chciała... już staramy się od prawie dwóch lat.. :(

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Dzięki :) właśnie zastanawiam czy nie iść do gin po przewidywanej owulacji na usg czy pękł pęcherzyk... a w razie czego w przyszłym cyklu się czymś wspomóc.. przed laparo brałam clo i pregnyl, ale okazało się że mam niedrożność...
    Hm wiesz jezeli juz sie czyms wsperalas to ja bym od razu po laparoskopii szla i patrzyla co sie dzieje bo wiesz tu akurta czas gra na nasza niekorzysc.. ja przez pierwsze 2 cykle po lapo chodizlam na monitoring i nie bralam nic, raz mi urosl pecherzyk i pekl ale nic sie nie wydarzylo.. dostalam wiec clo, potem pregnyl i sie udalo.. zycze powodzenia :)

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mi powiedział, że jeśli nie uda mi się do maja zajść w ciążę to mam przyjść. Ale dłużej już chyba czekać nie będę! ;) zaraz zadzwonię i się umówię :) może na poniedziałek będzie termin ;)

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dodatkowo chyba angina rozkłada :( jejku jejku ciężki ten mój los :). Jutro na monitoring idę więc zobaczymy.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a mnie dodatkowo chyba angina rozkłada :( jejku jejku ciężki ten mój los :). Jutro na monitoring idę więc zobaczymy.
    Trzymaj sie Edyta, bedzie dobrze, jutro o ktorej>

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    da sie przezyc.. wlasnie bylam sobie kupic obiad- na wynos bo ja teraz to obiad dziele na 3 razy bo szybko sie zapycham i potem mi niedobrze.. a gotowac mi sie nie chce. meczy mnie to i zapachy przeszkadzaja.. i kupilam sobie zupe faosla, ziemnaiki pieczone z surowka i de volaile i zjadlam troche zmieniakow, cala surowke pol de voila a reszta lezy, zupa nie tknieta :P i spac mis ie znowu chce:)

    a Ty bralas w tym cyklu clo? bo kurcze jak bralas clo to warto isc na monitoring gdzies indziej no bo generalnie clo bez monitoringu jest troche bezsesnu.. ale nie wiem czy bralas :)
    brałam brałam miałam monitoring do 16 dc ale nie było nic kazała przyjsc jeszcze w 19 dc ale sie jej sprzęt zepsuł i kazła tylko po clo przyjsc teraz mam zażywać 2x2tabletki zobaczymy czy zadziała a dziś jeszcze robiłam progesteron zobaczymy czy była owulacja jutro albo w piatek jade po wynik:) Natka no to pewnie jak sie człowiek naje to tym bardziej sie chce wymiotować lepiej to rozłożyć:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dzien dobry dzis witam Was :D
    i ide spac dalej.. :P

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry ja również was witam, zapracowana i oczekująca na monitoring :) wizyta o 17:30 :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też witam ;) jestem po nocce i wlasnie siedze u kosmetyczki na paznokciach :p Edyta powidzenia i daj znac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałąm :D a co tam Ola z Twoim mezem? co oni mu za badania robili ze tak dlugo czekacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rtg, borelioza i jakies na reumatoidalne zapalenie stawow. wczoraj odebraliamy rtg i nic nie wyszlo...a juz nie wiem. W przyszlym tyg jedziemy na kontrole ;)) takze moze w koncu sie cos dowiemy ;)
    A narazie to bierze leki ;) a jutro na weselicho;)) ale sie pobawimy ;))
    A teraz jade 80 km do Sosnowca do mojego promotora zeby nam tytul pracy wybral... jestem tak padnieta po tej nocce ze zaraz wykituje ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Rtg, borelioza i jakies na reumatoidalne zapalenie stawow. wczoraj odebraliamy rtg i nic nie wyszlo...a juz nie wiem. W przyszlym tyg jedziemy na kontrole ;)) takze moze w koncu sie cos dowiemy ;)
    A narazie to bierze leki ;) a jutro na weselicho;)) ale sie pobawimy ;))
    A teraz jade 80 km do Sosnowca do mojego promotora zeby nam tytul pracy wybral... jestem tak padnieta po tej nocce ze zaraz wykituje ;/
    Nie dziwie sie .. ja dzis mam tez spadek formy.. bylam na chwile na spacerze.. i wrocilam z takimi mdlosciami..zjadlam troche i sie klade bo jest fatalnie ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odpoczywac zebys sie nie zameczyla bo to nie dobrze.. :(
    Staraj sie lekkostrawna diete trzymac ;)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne pytanie do Was: miałyście profilaktykę przeciwzrostową, a jeśli tak to czy na NFZ?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Kolejne pytanie do Was: miałyście profilaktykę przeciwzrostową, a jeśli tak to czy na NFZ?
    a coz to takiego ?:) nic takiego nie mialam i nawet nie mam pojecia co to jest :P

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ