X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Ola ja mam tak samo straciłam juz nadzieje dziś ide do lekarza ostatni raz i już odpuszczam znając życie to znowu mi bedzie chciała dac CLO ale powiem jej ze to nie ma sensu tylko endometrium coraz gorsze po tym... znaczy nie ostatni raz bo musze chodzic do kogos po luteine bo inaczej okresu nie dostane :( i jeszcze we wtorek kazała mi progesteron zrobić.
    Nie rezygnuj, nie ma sensu przestawać. Ja w tym miesiacu musze ze wzgledu na zdrowie mojego m...
    owSzem mam juz dość tych staran ale nie moge sie poddac, za dużo juz przeszlam... ; (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta idz 13 dc :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a Ty w jakich dniach bierzesz Clo? ja bym poszla raczje 13, ja zawsze chodzilam 13 albo 14 dc.. zalezy jak tez Ci sie zawsze cykl ukladał.. Edzia pij wino abo pij aspiryne na endo :)
    o tej aspirynie to nie słyszałam :P piję sok grejpfrutowy, podobno pomaga :/. Też zawsze wchodzę w 13dc więc i w tym cyklu tak pójdę. Zobacxzymy co będzie

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a może to i lepiej ? ja uważam że jeżeli coś innego "zajęło by mi głowę" to wtedy by się udało. Ciągłe myślenie o tym nie pomaga a więc szkodzi :P. Naczytałam się książek typu "potęga podświadomości" i teraz opowiadam :P

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może ale my się nawet nie staramy bo mój M nie ma nawet sił.. szkoda mi go.. i szkoda i tego cyklu ale jego zdrowie jest wazniejsze.. nie wiem co bym zrobila jakby mu sie cos stalo. Dlatego tez szybko sie pogodzilismy... ale fakt faktem w ogole nie mysle o cyklu... zapominam o tabletkach nie mierze temp.. o niczym nie pamietam. Moj m mi o wszystkim przypominac musi :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już nie mierzę temperatury nie zaznaczam objawów, jedynie to jakie tabletki biorę żeby nie zapomnieć kiedy mam przestać i zacząć he

    Edyta
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    o tej aspirynie to nie słyszałam :P piję sok grejpfrutowy, podobno pomaga :/. Też zawsze wchodzę w 13dc więc i w tym cyklu tak pójdę. Zobacxzymy co będzie

    Plimka a bierzesz jakieś tabletki?
    Jeśli tak, to odpuść grejpfruta.
    Na endometrium faktycznie wino, migdały oraz wit B6 i D3. :)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tabletki biorę i to sporo, sok piję w innym przedziale czasowym :).

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia i jak byłaś na tym monitoringu ? pokazały się pęcherzyki ? :)

    Edyta
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    tabletki biorę i to sporo, sok piję w innym przedziale czasowym :).

    to tak samo jak ja, mąż się śmieje, że aptekę mogę zakładać, aż dziw, że wątroba to wytrzymuje.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    ja też już nie mierzę temperatury nie zaznaczam objawów, jedynie to jakie tabletki biorę żeby nie zapomnieć kiedy mam przestać i zacząć he
    Ja tak samo ani objawow ani nic.. jedynie sluz bo widze jaki jest haha ;) juz mi sie nie e tego robic. Zreszta nawet czasu nie mam ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja temperature mierzyłam przez miesiąc jak byłam na L4 a teraz to mi się też nie chce, poza tym ja rano po przebudzeniu nie wiem co się dzieje i gdzie jestem a co dopiero pamiętać o termometrze :D

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale przynajmniej okres miałam teraz normalny 5 dni tak jak przed laparo i wszystkie dni w miarę obfite

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moze dobrze wróży:)) oby.. trzymam kciuki ;)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Sylwia i jak byłaś na tym monitoringu ? pokazały się pęcherzyki ? :)
    hej bylam własnie ale narazie nic nie ma. kazała mi przyjsc jeszcze w poniedziałek bo czasem zdazaja sie osoby co maja puzno owulacje i powiedziała ze jak nic nie bedzie to zmienia leczenie CLO 2raz po 2 dwie dziennie i bromergon a w nastepnym cyklu jakby nic nie było to metamorfina. bo mam troche krzywa cukrowa podniesioną do tego kilka kilogramów nadwagi nie mam pojęcia jak to zwalić:(( nie jem tak dużo i tak niechce spaść maż idzie na badanie nasienia 29 kwietnia. Dziś miałam endometrium 11mm powiedziała ze tak wyglada jakby owulacji jeszcze nie było.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Nie rezygnuj, nie ma sensu przestawać. Ja w tym miesiacu musze ze wzgledu na zdrowie mojego m...
    owSzem mam juz dość tych staran ale nie moge sie poddac, za dużo juz przeszlam... ; (
    Ola strasznie Ci współczuje ze mąż ma takie problemy;(( troszke to pewnie przeszkadza staraniach

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    hej bylam własnie ale narazie nic nie ma. kazała mi przyjsc jeszcze w poniedziałek bo czasem zdazaja sie osoby co maja puzno owulacje i powiedziała ze jak nic nie bedzie to zmienia leczenie CLO 2raz po 2 dwie dziennie i bromergon a w nastepnym cyklu jakby nic nie było to metamorfina. bo mam troche krzywa cukrowa podniesioną do tego kilka kilogramów nadwagi nie mam pojęcia jak to zwalić:(( nie jem tak dużo i tak niechce spaść maż idzie na badanie nasienia 29 kwietnia. Dziś miałam endometrium 11mm powiedziała ze tak wyglada jakby owulacji jeszcze nie było.
    a który masz dc?? może jeszcze urosną:) trzymam mocno kciuki :))
    No niestety choroba mojego M bardzo przeszkadza w staraniach ale jak narazie to jego zdrowie jest dla mnie najwazniejsze.. :)

    Dziewczyny jeszcze na dodatek teraz mi się zaś moje serducha odzywa... Chyba znów mi wróciły częstoskurcze... muszę iść na wizytę do kardiologa.. Mówiła mi że czxasem tak się zdaża ze pomimo zabiegu na serducho, może jeszcze to wrócić... Ehhh jak znów bym miała mieć zabieg to chyba się pociacham... :/ Boje się że mi leki znów da :/

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a który to dc ? mój lekarz twierdzi że clo 2 x 1 to max jaki można dać. Ja też biorę metforminę bo podobno te lek jest bardzo wskazany przy pco.
    Ola a jaki ty miałaś zabieg na serducho ?
    A Natalia pewnie ciągle śpi :P
    ooo mnie by taka ciąża bardzoooooo odpowiadała, w końcu mogłabym bezkarnie spać ile chcę ;);) jestem ogromnym śpiochem

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Sylwia a który to dc ? mój lekarz twierdzi że clo 2 x 1 to max jaki można dać. Ja też biorę metforminę bo podobno te lek jest bardzo wskazany przy pco.
    Ola a jaki ty miałaś zabieg na serducho ?
    A Natalia pewnie ciągle śpi :P
    ooo mnie by taka ciąża bardzoooooo odpowiadała, w końcu mogłabym bezkarnie spać ile chcę ;);) jestem ogromnym śpiochem
    Dzis mam 17dc, powiedziała ze troche duzo waże i ze moze leki nie działaja przez to, no niewiem zobaczymy w poniedziałek co przepisze czy odrazu metamorfine. Ty jak jesteś swojej wagi to Ci wiecej nie przepisze na mnie CLO wogole nie działa żadnych skutków ubocznych(odpukać) nie było tak jakbym nic nie jadła.Ja waże 90kg na 174 cm wzrostu, najbardziej to mnie rozsadza biodra i piersi i troche na twarzy widać :(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama moja mi mówi zebym sobie kupiła castagnus ale czy to pomoże jak CLO nie chce działac to tym bardziej ziołowe, a babcia mi mówi zebym dziurawiec piła. Narazie z tym nie kombinuje nic bo nie wolno mieszać z lekarstwami ziołów.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ