X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja mam tak samo, przed laparo rosły po clo pęcherzyki a teraz nie rosną. Natalia ma rację lekarka powinna widzieć płyn w zatoce albo coś podobnego. W końcu najlepsze badania nie zastąpią monitoringu dobrze wykonanego :)

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Sylwia ja mam tak samo, przed laparo rosły po clo pęcherzyki a teraz nie rosną. Natalia ma rację lekarka powinna widzieć płyn w zatoce albo coś podobnego. W końcu najlepsze badania nie zastąpią monitoringu dobrze wykonanego :)
    No właśnie ona cały czas twierdzi a moze jednak pękł. Ja juz w to wątpię z każdym cyklem coraz gorzej.Może jednak ma ciulowy sprzęt może zmienić lekarza ale czy to cos da nowy lekarz zaleci swoje badania itd zanim cokolwiek poda.Czytałam ze po CLO pęcherzyki mogą szybko rosnąc do 3mm na dobę to jak pękł to miał moze z 16mm jak dziś pękł bo dziś to mnie boli jajnik ten co było cos tam.No niewiem zobaczymy w najblizszym czasie. Ale po co mi kazała przyjsc jeszcze w piątek jak to bedzie 16dzc??co tam uwidzi jak nic juz nie ma??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten cykl miałam krótki 27dni i okres skąpy 3dni.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    No właśnie ona cały czas twierdzi a moze jednak pękł. Ja juz w to wątpię z każdym cyklem coraz gorzej.Może jednak ma ciulowy sprzęt może zmienić lekarza ale czy to cos da nowy lekarz zaleci swoje badania itd zanim cokolwiek poda.Czytałam ze po CLO pęcherzyki mogą szybko rosnąc do 3mm na dobę to jak pękł to miał moze z 16mm jak dziś pękł bo dziś to mnie boli jajnik ten co było cos tam.No niewiem zobaczymy w najblizszym czasie. Ale po co mi kazała przyjsc jeszcze w piątek jak to bedzie 16dzc??co tam uwidzi jak nic juz nie ma??
    Pewnie chce sprawdzic endometrium..
    mi po clo rosly wolno.. ale tez slyszlam ze rosna szybko wiec nie ma reguly... ale 16 to jeszcze tak czy owak niedojrzaly.. przynajmniej mi sie tak wydaje.. moze jednak czas zmienic lekarza jak w nastepnym cyklu nic nowego nie wprowadzi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dziewczyny brzuch rosnie jak na drozdzach.. moj facet ma ze mnie polewke.. ale nie wiem jak to działa ale wygladam juz na 4 miesiac przynajmniej :P strach sie bac co bedzie dalje.. dzis mecza mnie mdlosci , caly dzien jestem glodna i do tego mi niedobrze.. i bez zycia.. zombie :D

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan ja jeszcze nie jestem na etapie mdłości :-) puki co to u mnie etap zmęczenia i senności nie do opanowania . Dziś miałam drugie USG słyszałam tętno :-) kropek rośnie ja na szczęście jeszcze nie więc jest szansa ,że wejdę w suknię ślubną .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Ailatan ja jeszcze nie jestem na etapie mdłości :-) puki co to u mnie etap zmęczenia i senności nie do opanowania . Dziś miałam drugie USG słyszałam tętno :-) kropek rośnie ja na szczęście jeszcze nie więc jest szansa ,że wejdę w suknię ślubną .
    O kurcze to ktory to tydzien ze Ty juz tetno slyszlas? ja bylam w 7tyg i 4 dniu i Maluch mial 1,5 cm ale lekarka nie robila pomiaru tetna.. mowila tylko ze ladnie widac na usg bijace serducho.. 24 kwietnia ide jeszcze raz przed badaniem genetycznym zeby byc spokojnym ze jest ok..
    mdlosci przyszly dopiero teraz w 8 tygodniu.. poki co nie wymiotuje.. ale naprawde nie jest fajnie..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba teraz mam 7tydzień i już słychać tętno :-)dokładnie nie wiadomo który tydzień bo z miesiączki wychodzą bzdury nie pokrywające się z USG

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Ja chyba teraz mam 7tydzień i już słychać tętno :-)dokładnie nie wiadomo który tydzień bo z miesiączki wychodzą bzdury nie pokrywające się z USG
    a co wyszlo z usg ? no w sensie gdyby podlaczyla dopllera to pewnie bym slyszala.. ale ona mi mowila ze dziecko jeszcze za male i to nie jest dla niego dobre.. obserowowala na usg i mowi ze jest ok... a kiedy milas pierwszy dzien osttaniej miesiaczki ? mi sie wszytsko idealnie zgaddza.. pomimo ze byla pozna owulacja to dzidzia dogonila rozmiarami :)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam24 lutego ostatnią @

    Czarna
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziś miałam normalne USG dopochwowe

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Ja miałam24 lutego ostatnią @
    No a ja 15 lutego wiec mam o jakis tydzien starsza ciaze :) a ile zarodek mial mm ?:) napewno masz na wydruku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://zapodaj.net/cf662a977e552.jpg.html

    to moje Maleństwo :)

    Mikusia02 lubi tę wiadomość

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak mi po wiesz gdzie znajdę te wymiary to ci powiem

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przesłałam zdjecie :) ja mam wyszczególnione tam na dole i z lewej strony widzisz ?:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie inaczej wyglądają te zdjęcia

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    To u mnie inaczej wyglądają te zdjęcia
    wrzuc :)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/21cdce3d9219b.jpg.html

    ailatan lubi tę wiadomość

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    http://zapodaj.net/21cdce3d9219b.jpg.html
    jaki maluszek :) ale miałas przez pochwe czy przez brzuch bo rzeczywiscie inne to zdjecie :)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dopochwowe i pewnie dlatego inne jest

    Czarna
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ