X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dzieki a ja tu zostane w Wami do upadlego az Wam sie uda :P i nawet nie smiem myslec ze ma byc inaczej :P hahah:P ja w tym cyklu z clo poszlam na impreze i sie trocszke upilam i wodeczka i piwem :P ale ja pilam wczesniej oj duzo... ale teraz nawet ani troche ochoty nie mam :) a kolezanka jedna tez w ciaze nie mogla zajsc i sie upila w trupa doslownie i sie przespala ze swoim facetem i masz tu dziecko.. a dowiedziala sie dopiero kolo 7 tygodnia ( zaliczajac kolejne 2 imprezy) i jakie bylo jej zdziwienie i stres.. no bo pila;/ ale dziecko urodzilo sie zdrowie :)))
    no własnie na fazie to lepiej sie wyluzować:D ale mój mąż nie lubi jak se wypijam za dużo bo zaczynam wtedy gadać głupoty i zaraz obraza ze tak mówię.Natalia bardzo sie cieszymy ze zostaniesz z nami przynajmniej ma nas kto podepszeć na duchu :)) bo na mężów to nie ma co liczyć zależy który jaki. Ale baba babe jak podeprze to odrazu lepiej...

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    no własnie na fazie to lepiej sie wyluzować:D ale mój mąż nie lubi jak se wypijam za dużo bo zaczynam wtedy gadać głupoty i zaraz obraza ze tak mówię.Natalia bardzo sie cieszymy ze zostaniesz z nami przynajmniej ma nas kto podepszeć na duchu :)) bo na mężów to nie ma co liczyć zależy który jaki. Ale baba babe jak podeprze to odrazu lepiej...
    e tam z dzidami :P Moj jak sie dowiedzial o ciazy to tylko swietowac chcial :P a dzis jak mu pokazalam zdzjecie usg to stwierdzil " no super :) niech go szlag.. ale skad on ma wiedziec jak zareagowac.. najlepszee w tym wszytskim jest to.. ze ostatnio stwierdzil ze chce byc przy porodzie.. zeby go jak to nazwal ten cud nie ominal..a zawsze byl przeciwny porodom rodzinnym, z reszta ja tez.. no ale plus dla niego :)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Mi sie udalo tez w 3 misaicu po laparoskopii i w 1szym z CLO:) przed laparoskopia na clo nie reagowalam nic a nic.. po laparoskopii nic nie bralam i niby raz cos uroslo i nawet peklo ale nic z tego nie wyszlo.. potem w 2 miesiacu po lapa nic nie uroslo i w 3 dostalam clo, urosly pecherzyki po jednym na jajniku, ale pekly dzieki pregnylowi oba.. ale zarodek mam jeden :)
    a ile cykli przed laparoskopią brałaś CLO?? Mój mąż dzis zrezygnował z badania nasienia ponieważ stwierdział ze szkoda marnować seksu ze lepiej zrobić to przed samym okresem a wyniki i tak przyszły by gdzie kolo ponad tygodnia to ani tak ani tak ma 29kwietnia dopiero.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    a jesteś na clo??
    Tak jestem na clo :) przed laparo nic kompletnie nic nie rosło :))
    Natalia ani się waż nas opuszczać :P Widziałam ten filmik... super :D hehe :D

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    e tam z dzidami :P Moj jak sie dowiedzial o ciazy to tylko swietowac chcial :P a dzis jak mu pokazalam zdzjecie usg to stwierdzil " no super :) niech go szlag.. ale skad on ma wiedziec jak zareagowac.. najlepszee w tym wszytskim jest to.. ze ostatnio stwierdzil ze chce byc przy porodzie.. zeby go jak to nazwal ten cud nie ominal..a zawsze byl przeciwny porodom rodzinnym, z reszta ja tez.. no ale plus dla niego :)
    o widzisz a to gałgan.... :P mój to wogóle całymi dniami cos robi wieczorem komputer nawet sie nie zapyta co ci doktorka powiedziała. Moja mama tylko sie pyta noi jak masz co.. :D

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    o widzisz a to gałgan.... :P mój to wogóle całymi dniami cos robi wieczorem komputer nawet sie nie zapyta co ci doktorka powiedziała. Moja mama tylko sie pyta noi jak masz co.. :D
    Ja mam prawie tak samo... Nic nie wypyta trzeba samej mówić ale nie martwie sie tym :) Mój m nigdy nie był wylewny.. ale wiem, że mu bardzo zależy... Raz nie wytrzymał i zaczął płakać jak zrobiłam test i był negatywny bo on się bardzo wtedy nastawił.. I już wiedziałam, że nie ma co z niego wyciągać.. Wiem że mu zależy i że chcę i że mnie Kocha :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Tak jestem na clo :) przed laparo nic kompletnie nic nie rosło :))
    Natalia ani się waż nas opuszczać :P Widziałam ten filmik... super :D hehe :D
    A ile przed laparoskopia cykli brałaś?? Mi przed laparoskopią rosło cos tam ale nie pękło i odrazu stwierdziła zabieg. A teraz to narazie niewiem czy cos rośnie narazie mam tylko jeden pęcherzyk 6,9mm.Zobaczymy w poniedziałek co powie. A Ty chodzisz teraz na monitoring tez??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    a ile cykli przed laparoskopią brałaś CLO?? Mój mąż dzis zrezygnował z badania nasienia ponieważ stwierdział ze szkoda marnować seksu ze lepiej zrobić to przed samym okresem a wyniki i tak przyszły by gdzie kolo ponad tygodnia to ani tak ani tak ma 29kwietnia dopiero.
    2 cykle na podwojnej dawce i nic zero.. teraz tez bralam 2 tabsy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    A ile przed laparoskopia cykli brałaś?? Mi przed laparoskopią rosło cos tam ale nie pękło i odrazu stwierdziła zabieg. A teraz to narazie niewiem czy cos rośnie narazie mam tylko jeden pęcherzyk 6,9mm.Zobaczymy w poniedziałek co powie. A Ty chodzisz teraz na monitoring tez??
    Ja długo brałam clo, oczywiście z przerwami :) Ale długo i nic to nie dawało.. Miałam beznadziejnych lekarzy.. ale to dłuuuuuga historia :)) Ja chodzę na monitoring ale w tym cyklu nie idę bo jadę na urlop :)) W przyszłym też będę prawdopodobnie na urlopie i chyba też nie pójdę :) Ale to się zobaczy mam nadzieję że się uda w tym cyklu ale to na spokojnie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia na kiedy masz termin? :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    e tam z dzidami :P Moj jak sie dowiedzial o ciazy to tylko swietowac chcial :P a dzis jak mu pokazalam zdzjecie usg to stwierdzil " no super :) niech go szlag.. ale skad on ma wiedziec jak zareagowac.. najlepszee w tym wszytskim jest to.. ze ostatnio stwierdzil ze chce byc przy porodzie.. zeby go jak to nazwal ten cud nie ominal..a zawsze byl przeciwny porodom rodzinnym, z reszta ja tez.. no ale plus dla niego :)
    Mój powiedział ze jak się dowie ze jestem w ciąży to bedzię świetował 3dni. Ale kiedy ja mu to powiem........

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja długo brałam clo, oczywiście z przerwami :) Ale długo i nic to nie dawało.. Miałam beznadziejnych lekarzy.. ale to dłuuuuuga historia :)) Ja chodzę na monitoring ale w tym cyklu nie idę bo jadę na urlop :)) W przyszłym też będę prawdopodobnie na urlopie i chyba też nie pójdę :) Ale to się zobaczy mam nadzieję że się uda w tym cyklu ale to na spokojnie :))
    Tez szkoda.. bo moze by ten pregnyl sie przydal.. ale czemu skoro wczesniej Ci rosly nie dostalas pregnylu ?? tylko laparoskopia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory Ola przeciez Tobie pekaly :) myslalam ze do Sywli pisze.. obrazki pozmienialyscie i nie wiem kto to :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia na kiedy masz termin? :))
    Termin to 23 listopada.. Wg OM wyszlo 22 listopada a Wg usg 23 litopada.. wiec dzidzia pieknie dogonila.. bo wg moich obliczen roznicy byl nie jeden dzien a 4 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Termin to 23 listopada.. Wg OM wyszlo 22 listopada a Wg usg 23 litopada.. wiec dzidzia pieknie dogonila.. bo wg moich obliczen roznicy byl nie jeden dzien a 4 :)
    Eeeee to super :D moja chrześnica się urodziła 23 listopada rano :) a ja w tym czasie zdawałam na prawojazdy.. Boziu w jakim ja stresie byłam :D ale zdałam i chrześnica moja cudna !! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta przyszedł do Ciebie już @ ?? :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Sory Ola przeciez Tobie pekaly :) myslalam ze do Sywli pisze.. obrazki pozmienialyscie i nie wiem kto to :P
    hehe zmieniałam bo se myśle wszystkie zmieniają to i ja zmienie :D no nic mi własnie nie powiedziała doktorka moja na ten temat potem miałam jeszcze raz brać CLO ale to były swięta i powiedziala ze clo mi nie moze dać bo nie przyjde na monitoring bo ona idzie na urlop i sie zapytała czy podejmujemy sie laparoskopii bedziemy wiedzieć co tam sie w środku dzieje no to ja sie zgodziałam bo se pomysłałam moze to mnie ratuje. NO ale zobaczymy w poniedzialek ja jej powiem jak cokolwiek urośnie czy da mi zastrzyk na pęknięcie..

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide sie kapac i spac, meczy mnie jakies przewianie i przeziebienie.. poza tym przyszla juz pozna godizna a dzis malo spalam w ciagu dnia wiec juz padam.. dobrej nocki Wam zycze :) i udanego seksu seses ja mam zakaz do 16 tygodnia ciazy ;/

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Ide sie kapac i spac, meczy mnie jakies przewianie i przeziebienie.. poza tym przyszla juz pozna godizna a dzis malo spalam w ciagu dnia wiec juz padam.. dobrej nocki Wam zycze :) i udanego seksu seses ja mam zakaz do 16 tygodnia ciazy ;/
    dzięki miłej nocki również:))

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Mi wykonali :) poza tym nie tylko mi :) wiesz co szpital to inne zasady... inna polityka :)
    Ale Ty nie miałaś sprawdzanej drożności podczas laparoskopii (jeżeli dobrze kojarzę) tylko samą laparoskopie a to jest różnica. Laparo ze sprawdzeniem drożności jajowodów to tak jakby dwa zabiegi Laparo i HSG a przed HSG ZAWSZE trzeba mieć wymaz a przed samą laparo bez HSG nie potrzeba. Chociaż widze że nie wszyscy musza mieć wymaz przed laparoskopia połączona ze sprawdzaniem drożności.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ