X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :)

    A wiecie moze ile jest ważny wymaz, bo ja mam robiony półtora miesiąca temu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde.... zapomnialam dzis clo wziac a jestem w pracy :/ ale lipa:/ wezme wiczorem a jutto w polufnie najwyzej...:// grrrr
    Natalia jak u lekarza???:)

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dzieki dziewczyny :)

    A wiecie moze ile jest ważny wymaz, bo ja mam robiony półtora miesiąca temu.

    Chyba nie jest tak ze jest on ileś ważny, najlepiej jest mieć zrobiony w cyklu przed laparo. Wiesz jak to jest, w każdej chwili można coś "złapać"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po :) uff :)) Maleństwo ma 1,5 cm, serduszko bije :) wszytsko jest poki co ok :) jestem przeszczesliwa :)))

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak wrote:
    najlepiej jest mieć zrobiony w cyklu przed laparo.
    A jeżeli nie można zrobić w cyklu przed laparo :P Ehhh niepotrzebnie sie przejmuję i tak na jedno wyjdzie czyli NIC :P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A jeżeli nie można zrobić w cyklu przed laparo :P Ehhh niepotrzebnie sie przejmuję i tak na jedno wyjdzie czyli NIC :P
    Nie przejmuj sie tak.. ja w ogole nie mialam takich badan przed laparoskopia i wszytsko bylo ok i w ciazy jestem :))

    vanessa lubi tę wiadomość

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny ile u Was okres trwa po laparoskopii? ?;)
    4 dni ja tam miałam ale przyszedł regularnie:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?
    ja miałam ale przed żadnego wymazu z pochwy:)

    vanessa lubi tę wiadomość

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Jestem po :) uff :)) Maleństwo ma 1,5 cm, serduszko bije :) wszytsko jest poki co ok :) jestem przeszczesliwa :)))
    Natalia cudownie cieszę sie wraz z Tobą:) ja byłam na monitoring ale jak narazie jest tylko jeden pęcherzyk 7,6mm dziś 9dzień cyklu kazała mi przyjsc w poniedziałek zobaczymy

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Natalia cudownie cieszę sie wraz z Tobą:) ja byłam na monitoring ale jak narazie jest tylko jeden pęcherzyk 7,6mm dziś 9dzień cyklu kazała mi przyjsc w poniedziałek zobaczymy
    Dzieki, a Ty teraz clo bralas?

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dzieki, a Ty teraz clo bralas?
    tak :) Endometrium mam 4,1mm sorki 6,9mm pęcherzyk doktorka powiedziała ze moze urosnąć przed laparoskopia miałam 18mm pecherzyk w 17dc więc pewnie jest możliwe jak myslisz??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    tak :) Endometrium mam 4,1mm sorki 6,9mm pęcherzyk doktorka powiedziała ze moze urosnąć przed laparoskopia miałam 18mm pecherzyk w 17dc więc pewnie jest możliwe jak myslisz??
    źle sobie popatrzyłam na usg pęcherzyk 6,9mm :(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    źle sobie popatrzyłam na usg pęcherzyk 6,9mm :(
    hmm pecherzyk moze urosnac, martwilabym sie jednak o endometrium ;/ Clo wykanacza endometrium.. i masz troche male;/ bierzesz teraz jakis estrfem albo cos na podbudowanie enodmetrium?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Nie przejmuj sie tak.. ja w ogole nie mialam takich badan przed laparoskopia i wszytsko bylo ok i w ciazy jestem :))
    A miałaś podczas laparo sprawdzana też drożność jajowodów?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • never lose hope Ekspertka
    Postów: 144 149

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?

    Ja miałam sprawdzanie niedrożności pod koniec lutego i musiałam robić wymazy bo ponoć bez tych wyników lekarz nie wykona laparoskopii

    w4sq3e3k32v3f1wx.png

    klz9o7esawrafxwo.png

    22.01- punkcja, pobrano:
    °35 komórek wszystkie dojrzałe,
    °25 zapłodnione,
    °13 przetrwało do 5 doby

    22.04- ❄️
    7.05- 14dpt beta: <0.100 😔

    21.08- ❄️❄️
    27.08- 6dpt beta: 43,52
    31.08- 10dpt beta: 314, 80
    3.09- 13dpt beta : 1497,00 i
    14.09- 24dpt jest ❤️
    11.12.2020- będzie córeczka ♀️👧🏼
    4.05.2021 nasz cud jest z nami 🥳

    Mamy jeszcze:
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never lose hope wrote:
    Ja miałam sprawdzanie niedrożności pod koniec lutego i musiałam robić wymazy bo ponoć bez tych wyników lekarz nie wykona laparoskopii
    Mi wykonali :) poza tym nie tylko mi :) wiesz co szpital to inne zasady... inna polityka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A miałaś podczas laparo sprawdzana też drożność jajowodów?
    Nie, poniewaz mialam koniec okresu a wtedy tego sie nie wykonuje, zrobili tylko laparoskopie i kauteryzacje a i tak sie udalo :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    hmm pecherzyk moze urosnac, martwilabym sie jednak o endometrium ;/ Clo wykanacza endometrium.. i masz troche male;/ bierzesz teraz jakis estrfem albo cos na podbudowanie enodmetrium?
    nie nic własnie doktorka powiedziala ze troszkę małe ale moze jeszcze urosnąć nigdy takiego malego nie mialam ogolnie mi powiedziala ze macice mam malutką.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    nie nic własnie doktorka powiedziala ze troszkę małe ale moze jeszcze urosnąć nigdy takiego malego nie mialam ogolnie mi powiedziala ze macice mam malutką.
    to łykaj aspiryne i pij wino- oczywiscie nie razem :) to powinno troche pomoc.. ja w 12 dc mialam 8 mm a w dniu owulacji a to byl 19 dc mialo 12 mm i lekarka twierdzila ze słabo a ja jechalam na estrofemie dodatkowo...

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    nie nic własnie doktorka powiedziala ze troszkę małe ale moze jeszcze urosnąć nigdy takiego malego nie mialam ogolnie mi powiedziala ze macice mam malutką.
    ja już trace jakiekolwiek nadzieje:(( Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. samo nie rośnie z clo tez nawet po laparoskopii ja już niewiem co mam robić zastanawiam się nad zmiana lekarza niewiem albo poprostu dać sobie spokój z tym wszystkim ale jak tu żyć z tam myśla ze nie bedzie nic;(( totalna załamka

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ